بشار اسد:قطر مجری سیاستهای آمریکا در منطقه است

رئیس جمهور سوریه در دیدار ماه گذشته خود با هیئتی از اتحادیه عرب اعلام کرد که قطر مجری سیاست های آمریکا در منطقه است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، یک دیپلمات عرب در قاهره بخش هایی از گفتگوی "شیخ حمد بن جاسم آل ثانی" نخست وزیر قطر با بشار اسد رئیس جمهور سوریه در تاریخ 26 اکتبر (4 آبان) را فاش کرد.

در این گفتگو بشار اسد در جریان استقبال از هیئتی از اتحادیه عرب که نخست وزیر قطر نیز همراه آن بود خطاب به وی گفت: آیا شما حامل دستورات و دیکته های آمریکا هستید؟

رئیس جمهور سوریه در این دیدار اظهار داشت: من با استفاده از ارتش از ملت سوریه حمایت می کنم، اما تو با کمک پایگاه های نظامی آمریکا این کار را می کنی. اگر شما حامل دستورات آمریکا هستید بهتر است در این باره گفتگو نکنیم اما اگر نماینده اتحادیه عرب محسوب می شوید گفتگو کنیم.

خاطرنشان می شود در جریان این دیدار طرح اتحادیه عرب برای پایان خشونت ها در سوریه و حل بحران این کشور ارائه شد. اتحادیه عرب روز شنبه در همسویی با سیاست های غرب به ویژه آمریکا عضویت سوریه در این اتحادیه را به حال تعلیق درآورد.

+82
رأی دهید
-19

romano - تهران - ایران
نه تو سگ آمریکا نبودی
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 16:38
lion,hd - نوکیا - فنلاند
همون مثال قدیمی‌،سگ زرد بردار شغاله،،درود به مهربونا
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 17:20
greentree - تهران - ایران
تو که مردمت رو به طرز وحشتناکی‌ می‌کشی ،می‌شه گفت شیطان تمامی‌ وجودت رو تسخیر کرده که اینطور بی‌ پروا جنایت میکنی
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 17:29
آشی - لندن - انگلیس
غرب برای سرنگونی این بنده خدا هم نقشه داره. فعلا که قدرتها غربی طبق برنامه پیش رفتند و یکی یکی مهره ها رو عوض می کنند. بعداز ایشون نوبت حزب الله و حماس میرسه و بعدش ایران. انوقت ایران میگه بیداری اسلامی . ها ها. عحبا ! امیدواریم که این بیداری به ایران هم برسه . حتما میگن بیداری ضد انقلاب.
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 18:09
mo1365n - کاشان - ایران
متأسفانه هنوز دیکتاتورهایی مثل اسد متوجه نشدن که دوروبرشون چه خبره و دنیا و مردمش دنبال چی هستن چرا که هنوز با استفاده از یه سری ایدئولوژی های نخ نما شده دنبال تهییج احساسات توده ها هستن.
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 22:32
hassanzare - قم - ایران
باید به دوست عزیزم آشی از لندن بگم: سقوط مبارک و بن علی و قذافی ؛ خواسته غرب نبود. غرب اگه برنامه داره؛ مشکل اقتصادی خودشو حل کنه. چه جالبه که عده ای از دوستان؛ همصدا با اسرائیل شدند.حافظ اسد به پسرش وصیت کرد:«تو می توانی همیشه به ایرانیان تکیه کنی؛ اما هرگز به رهبران عرب اعتماد نکن.».مطمئن باشید غرب راه بجایی نخواهد برد؛ حتی اگر طالبان را به کشتار مردم سوریه وادار کند.
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 00:44
ghafas - مشهد - ایران
حیوون آشغال نمی خوانت برو گمشو چرا له له قدرت می زنی ؟
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 03:01
Azadikhah - تكسل - هلند
اگر قطر مجری سیاستهای آمریکا در منطقه است اسد و سوریه هم مجری سیاستهای دولت آخوندی ایران هستhassanzare - قم - ایران. شب دراز است و قلندر بیدار.دنیا همیشه یک جور نمیمونه بشین و تماشا کن!
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 07:13
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.