ابراز خرسندی وزیر دفاع اسرائیل از انفجار در پادگان سپاه

ابراز خرسندی وزیر دفاع اسرائیل از انفجار در پادگان سپاه

اهود باراک، وزیر دفاع اسرائیل، یک روز پس از انفجار مهیب در یک پادگان سپاه پاسداران، با خرسندی از این حادثه، ابراز امیدواری کرد که ایران شاهد رویدادهای بیشتری از این دست باشد.
 
اهود باراک روز یکشنبه به رادیو ارتش اسرائیل گفت: «من از حد و اندازه این انفجار اطلاعی ندارم؛ اما اگر این (رویدادها) افزایش یابد خوب است.»
 
بنا بر اعلام روابط عموی سپاه در پی انفجاری که در پادگان نظامی بیدگنه ملارد واقع در غرب تهران روی داد،  ۱۷ نفر جان خود را از دست دادند.
 
یکی از این کشته‌شدگان حسن تهرانی مقدم، از فرماندهان دوره جنگ و مسئول سازمان جهاد خودکفایی سپاه پاسداران است که بنا بر اخبار منتشر شده یکی از بنیانگذاران برنامه موشکی ایران بوده است.
 
سرلشکر مصطفی ایزدی، در یادداشتی، حسن تهرانی‌مقدم را «بنیانگذار توپخانه» سپاه در دوران جنگ معرفی کرد و نوشت وی از سال ۱۳۶۳ کار بر روی سامانه موشکی زمین به زمین  زمزم سپاه را آغاز کرد.
 
مصطفی ایزدی در یادداشت همچنین خود آورده است: «یقیناً بایستی ایده‌های شکوفای این سردار رشید اسلام را مؤثر در پیروزی‌های ملل منطقه و جنگ‌های ۳۳ روزه حزب الله قهرمان و ۲۲ روزه حماس که مقدمه حرکت بیداری اسلامی در منطقه است، دانست.»
 
در حالی که اسرائیل، همه گزینه‌ها را برای توقف برنامه هسته‌ای ایران محتمل دانسته، ایران هم تصریح کرده است که در صورت تعرض به خاکش اسرائیل را هدف قرار خواهد داد.
 
 موشک‌های شهاب ۳ ایران با برد نزدیک به ۲۰۰۰ کیلومتر، قادر است اسرائیل را هدف قرار دهد.
 
از سوی دیگر، روز یکشنبه، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل، بار دیگر هشدار داد که نباید فرصت را برای متوقف کردن ایران در  رسیدن به سلاح اتمی از دست داد.
 
نتانیاهو گزارش اخیر آژانس را تاییدکننده مواضع بسیاری از کشورها در قبال ایران دانست و گفت: «ایران به طور نظام‌مند در حال ساخت سلاح هسته‌ای است.»
 
نخست‌وزیر اسرائیل با بیان اینکه  ایران صلح جهانی را «به خطر انداخته» اظهار داشت باید تا دیر نشده جامعه جهانی، ایران را از دستیابی به بمب بازدارد.
 
در گزارشی که به تازگی یوکیا آمانو، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، منتشر کرد، گفته شده است که احتمالا  پس از سال ۲۰۰۳ هم، ایران به طرق دیگری برنامه نظامی- هسته‌ای خود را به پیش برده است.
 
آژانس در گزارش خود قید کرده از اطلاعات دیگر کشورهای عضو نیز برای تهیه این گزارش استفاده کرده است.

+39
رأی دهید
-140

fdsa60 - تهران - ایران
باز این مرتیکه اظهار فضل کرد !!! بابا تو اگه وجود داری یک تیر بسمت ایران شلیک کن تا سرزمین مقدس را یکبار دیگر ضمیمه خاک کشورهای اسلامی کنیم.اینبار بجای صلاح الدین ایوبی امیران ایرانی سرزمین مقدس را فتح می کنند.
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 00:37
keyvan_aria - لوزان - سوئیس
fdsa60 - تهران - ایران. باز تو اظهار فضل کردی !!! ایران چه جنگ افزاری داره پسرک؟ موشکهی بالستیکی که تو کویر لوت تست شدند که 5 کیلومتر خطا زدن...45 دقیقه بیشتر تول نمیکشه که کار ایران تموم شه....20 دقیقه اول تمام نیروگاه ها و فرودگاه ها و جاهای حساس با خاک یکسان میشه....شاید یکی از این موشکها هم خورد تو خونه شما و ما از دست کامنت های بی سر و ته تو خلاص شدیم :). خودتتم از این زندگی خلاص میش به امید خدا....منم سر خاکت قرمز میپوشم و گلپا گوش میدم
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 01:42
zagrosxan - اوسلو - نروژ
من خودم کرد هستم ولی‌ از صلاح الدین ایوبی به شدت متنفرم تنها کرد بی‌ شعوری بود که شمشیر برای عربها و مفتخوران مسلمان برداشت فلسطینیها از قدیمو ندیم مفت خور بودن چرا چون اعراب هستن سپاه پاسداران و تروریستهای جمهوری اسـ... هم هیچ کاری نمیتوانند بکنن جمهوری اسـ.....
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 03:02
پرستو33 - تهران - ایران
حالا تا جنگ راه نندازن ول کن نیستنا. هنوز مناطق جنگ زده از جنگ قبلی بازسازی نشده به امام حسین. دست وردارید از اینهمه شاخ و شونه بابا.
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 03:42
Mossadegh - لندن - انگلیس
بلائی را که هیتلر برسرتان اورد دو باره تجربه خواهید کرد!!
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 03:52
alkap0n1990 - کرج - ایران
اه . ول کنید دیگه . اگه میتونسن تا حالا هزار بار حمله کرده بودن.
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 03:57
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
فدسا ۶۰ شما برین پیش دکتره اعصاب، تو و رهبره الدنگت اگر غیرت داشتین مردم مظلومه ایران را از گرسنگی نجات می‌دادین، شرم بکن آی‌ بسیجیه بی‌ سواد و حرفهای علی‌ گدا را مثله طوطی تکرار نکن. از قدرته کوبندهٔ ارتش پر افتخاره اسرائیل بترس نادان
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 04:04
ari jojeh - تهران - ایران
fdsa60- تهران - ایران, خوب گوش ات را باز کن، اگر تو سرزمین پس بگیری برو آن ۱۷ شهر شمالی از دست رفته خودمان را پس بگیر اسرائیل پیش کش، اگر اسرائیل حمل کند دیگر اسلامی نخواهد بود که تو و رهبرت آنرا به جایی ضمیمه کنی‌، و مثل سری‌های قبل درس خوبی‌ به کشور‌های اسلامی خواهد داد،
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 04:46
siavash - تورونتو - کانادا
آقای باراک توروخدا انقدر خودتو به کوچه علی چپ نزن همه فهمیدن کار شما ست بس کن دیگه بابا
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 06:55
massoudoslo - اسلو - نروژ
ترسم از اینه که بخش زیادی از ایران را ضمیمه سرزمین های غیر مسکونی سیاره آشوب زده خاکی کنند. با این گوسفندان مغز دنبه ای که در ایران سیاست را نشخار میکنند و الکی الکی بیت المقدس ما میایم (کربلا که راه بندان شد ) ملت و زن و بچه های ایرانی را در جنگی نا برابر متلاشی کنند .
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 08:12
آتئیست - تهران - ایران
زیاد حرف می زنه ، با اون قیافه اش !. جاسوس های اسرائیل توی سایت سلام من به این طرف برسونید و بهش بگید : یه دفعه دیدی انفجار بعدی توی تل آویو بود .
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 08:40
Mahyar-Tpour - تـهـران - ایـران
آخه نابود کردن اسرائیله کوچولو 30 سال زمان میبره؟! من بودم یه گروه کماندویی می فرستادم تمام سدّ ها و پایگاه های برق و بیمارستانها رو هم زمان با هم منفجر کنن، دور تا دور اسرائیل هم خمپاره زن میذاشتم تا هیچ ماشین کمک های اولیه نتونه برای کمک وارد اسرائیل بشه، به جاش جسد ایرانی های که با ایدز مُردن رو تیکه تیکه می کردم و به صورت سوسیس و کالباس از درون اسرائیل پخش می کردم تا همشون ایدز بگیرن، فرودگاه ها و هواپیما ها رو هم همزمان های-جَک می کردم و تمام هواپیماهاشونو می کوبوندم به بُرج های اسرائیل، بعدش ناگهان حمله ی نظامی می کردم به اسرائیل و به خاک و خون می کشیدم...آخه این کاری داره؟! تا زمانی که این آخوندهای صهیونیست نشستن امام زمان بیاد از این کارها خبری نیست.
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 12:08
asdolla mirza - کابل - افغانستان
انفجار به اون شدت که تا خیابان شریعتی هم حس شده بیشتر مربوط به بمب اتم و کار همین یهودی های به اصطلاح ترسو هست. برای مطیع کردن یک آخوند ترسو نیازی به جنگ مستقیم نیست؛ یه هواپیما مسافربری و چهارتا نفتکش بزنی خودشون جام زهر رو تا ته سر میکشن!!! یه بمب بترکون چهارتا سپاهیم بکش اتم کلاً فراموش میشه چه بمب باشه چه برق...
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 12:33
ايدين - کرج - ایران
تهران-ایران. خفه شو بابا دستمال ساندیس خور اگر جنگ بشه امثال تو دنبال سوراخ موشید
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 10:45
بیداری اسلامی - تهران - ایران
اسرائیل هیچ ...هی نمیتونه بخوره تا وقتی سپاه رو داریم. خدا سایه رهبرمون رو از سرمون کم نکنه.
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 11:05
saeed.fn - استنده - بلژیک
کسایی که فکر می‌کنن ایران با یه جنگ درست می‌شه اشتباه می‌کنن آخوند بره جاش کی‌ می‌خواد بیاد ؟؟؟ فکر می‌کنید با اومدن آمریکا تو کشورمون ما آزاد میشیم آزادی به دست میاریم اگه فکر می‌کنید یه نگاه به افغانستان و عراق بندازید در ضمن اونایی که میگن نیم ساعته ایرانو می‌گیرن ۳۰ ساله دارن ز‌ر میزنن کسائی از جنگ خوششون میاد که سودی داشته باشه براشون امثال مجاهدین که قربونشون برم هیچ نمیخوان فقط یه تیک از خاورنو بابا خود شما‌ها پدر ایرانی‌ هارو در آوردید انقلاب کردید ، تو جنگ زدید ایرانی‌ رو کشتید واقعا افسوس برای کسائی که فکر می‌کنن جنگ درسته
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 14:34
keyvan_aria - لوزان - سوئیس
Mahyar-Tpour - تـهـران - ایـران. شما لگو زیاد بازی میکنی نه؟. دور تا دور و خمپاره زن میذاری! اسرائیل هم وای میسه نیگاه میکنه لابد..... اسرائیل دومین ارتش قوی دنیا رو داره.....چی داری میگی واسه خودت
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 15:40
EKMAN - شیراز - ‫ایران
MAHYAR-TPOUR‌فعلا خودت را در اختیار کارخانه‌‌ کالباس و سوسیس سازی بگذار که لااقل یکی‌ از خیال بافی‌های عجیب و قریبت بر آورده شود
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 01:02
ekman - شیراز - ‫ایران
aria ‫سوئیس−لوزان!تو هم دچار توهمات شدی و ابراز فضل میکنی،اگر کار حمله به ایران در عرض ۲۰ دقیقه و حتی بیشتر از این تمام میشد که بابا باراک شما و عمو سام تان تا حالا بیکار نمینشستند که امثال شما پاچه خوارانشان را منتظر بگذارند،مرگ بر آخوندهای دیکتاتور و ننگ ابدی بر وطن فروشانی که در خارج تمرگیده اند و آرزوی حمله بیگانگان را در مغز کثیف شان میپرورانند
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 01:15
Azadikhah - تكسل - هلند
‌بیداری اسلامی - تهران - ایران: نه قم خوبه نه کاشان لعنت به هر دو تاشون
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 06:56
پریستوک - تهران - ایران
Mahyar-Tpour - تـهـران - ایـران وای چه توهمی بگو چی زدی که انقد اثرش قوی بوده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مردم از خنده
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 07:33
fdsa60 - تهران - ایران
در تمام طول تاریخ این خائنین وطن فروش بودند که باعث شدند خاک ایران به تاراج برود . لعنت بر شما خائنین غرب زده توهمی. در جواب تمام مزدوران عمو سام میگم که همه سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به که کشور به دشمن دهیم.
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 02:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.