مرتضی آقاتهرانی: گرین کارت من باطل شده است

مرتضی آقاتهرانی: گرین کارت من باطل شده است

به گزارش عصر امروز به نقل از نسیم، محورهای اصلی سخنان حجت‌الاسلام آقاتهرانی به شرح زیر است:

- تمامی وزرا، وکلا و خدمت‌گزاران نظام را به تقوای جمعی توصیه می‌کنم، گاهی هدف مقدس است اما ابزار برای رسیدن به آن مورد پسند شرع و عقل نیست که باید از اینگونه اقدامات دوری جست.

- باید از افرادی که درباره گرین کارت داشتن من سخن گفتند، پرسید که ایا اصلا کارت باطل شده من را دیده‌اند یا خیر؟ اصلا آنها می‌دانند که من در آمریکا چکار می‌کردم؟ واقعا این افراد از چه چیزی فرار می‌کنند و هدفشان چیست؟!

- کسی که شهروند امریکا می‌شود و اصطلاحا "سیتی زن شیپ" می‌گیرد، باید در برابر پرچم این کشور قسم بخورد که مدافع حقوق آمریکا باشد. شاید این افرادی که این مسائل را به من نسبت می‌دهند، واقعا در برابر پرچم آمریکا سوگند خورده باشند؛ وگرنه من تنها در برابر پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران سوگند خورده‌ام.

- با هر کس که تابعیت دوگانه دارد باید برخورد شود و بین من و هیچ شهروند دیگری تفاوتی نیست.

- آقای احمدی‌نژاد از من دعوت کرد که برای درس اخلاق به جلسات دولت بروم اما آقای خاتمی چنین دعوتی نکرد. من حتی اگر جرج بوش هم درخواست پند اخلاقی داشته باشد، حتما دریغ نمی‌کنم؛ چون معتقدم تمام مشکلات اساسی جهان به دلیل بی اخلاقی است.

- وظیفه اصلی جبهه پایداری ایجاد گفتمان بصیرت‌زا در جامعه است تا مردم بتوانند به افراد فسادستیز رای دهند.

- ما به اصول و منشور اصولگرایی معتقدیم؛ چرا که در آن مباحث مهمی چون ولایت فقیه و اصول نظام مطرح شده است. اگر این منشور به طور کامل اجرایی شود، ما همه چیز خواهیم داشت. معیارهای اصولگرایی را رهبری بارها و بارها اعلام کرده‌اند و ما نیز باید تراز اعمال خود را سخنان آقا بدانند.

- من آقای روح‌الامینی را نمی‌شناسم و نظری درباره ایشان ندارم.

- تاکنون یک جلسه با آیت‌الله مهدوی کنی در خصوص مباحث مدنظر گروه ۷+۸ داشته‌ایم ولی وقتی برای جلسه دوم به ایشان درخواست دادیم، متاسفانه تاکنون پاسخ مثبت نداده‌اند. البته ما در جبهه پایداری از علمای بزرگی همچون آیت‌الله مصباح یزدی استفاده می‌کنیم و نظرات ایشان را مدنظر داریم.

- آنچه مورد نظر جبهه پایداری است این است که فتنه‌گران، ساکتین فتنه، انحرافیون و ساکتین انحراف نباید در مرکزیت وحدت اصولگرایان حضور داشته باشند.

- اگر از حضور اعضای جبهه پایداری در کمیته ۷+۸ تعبیر به سهم خواهی بشود، قطعا آن را نمی‌خواهیم. ما نسبت به حضور یا عدم حضور در کمیته حساسیت نداریم؛ بلکه حساسیت ما این است که نظریات رهبری اعمال شوند. درباره لیست مشترک هم باید به فکر انجام وظیفه بود؛ حالا با هر روشی.

- در حال نگارش کتابی درباره جریان انحرافی هستم که اگر رسانه‌ها تقوا پیشه کنند، بزودی آن را منتشر می‌کنم.

- در گفتگویی که با احمدی‌نژاد داشتم، او گفت که ۱۱ روز خانه‌نشینی‌اش به دلیل مخالفت با رهبری نبوده است. البته من معتقدم که رئیس جمهور باید مسائل و ابهاماتی را که در این زمینه در جامعه مطرح است، هر چه سریعتر پاسخ بگوید.

+36
رأی دهید
-198

Dionysos - پارسی - فرانسه
ای آخوند مزور و ریاکار و فرصت طلب! قبل از اینکه رهبر خفاشت خمینی هندی زاده به قدرت برسد سوگند خورده بود که مدافع منافع دول خارجی باشه و ایران رو به مذلت و خواری بکشونه. شاهد تو تمساح یزدیه بدبخت؟ ببندید اون طویله رو بابا! نگران نباش آخوند پیزوری ، بزودی همتون سیتی زن آمریکا خواهید شد و رسما مدافع منافع آمریکا. مرگ بر رهبرت و کل جامعه آخوندی!
دوشنبه 23 آبان 1390 - 18:06
آرمان144 - میسور - هند
چرا ثبت نام کرده بودی حاج آقا؟حتما به خاطر دین و مصالح اسلام.
دوشنبه 23 آبان 1390 - 18:39
vezveznazi - تهران - ايران
هر دم از این طویله ولا ‌‌ت بری می‌رسد
دوشنبه 23 آبان 1390 - 19:49
greentree - تهران - ایران
برو جلوی خامنه‌ای با صدای بلند بگو مرگ بر آمریکا تا رهبر به وجد بیاد و اوباشان اطرافش هم تو رو وصل کنن به پیامبران ،اما در عالم خلوت فوری برای گرین کارت ثبت نام کن همون طور که الان تمامی‌ این اوباشان پولی‌ این کار رو میکنند پول‌های ایران رو منتقل کردی به حسابهای سویس و آمریکا یا نه؟...
دوشنبه 23 آبان 1390 - 20:02
marius111 - بو خارست - روماني
تو پول داشته باش گرین کارت کره ماه هم بهت میدان چی‌ بسا آمریکا می‌خواد هرکی‌ باشی‌
دوشنبه 23 آبان 1390 - 20:22
marius111 - بو خارست - روماني
تو پول داشته باش گرین کارت کره ماه هم بهت میدان چی‌ بسا آمریکا می‌خواد هرکی‌ باشی‌
دوشنبه 23 آبان 1390 - 20:22
dash-akol - لندن - انگلستان
این بیچاره‌ها حسابی‌ وهم برشون داشته . میگن طرف رو تو ده‌‌‌ راهش نمیدادن سراغ خونه کدخدا رو می‌گرفت. شما فقط تو کشور‌هایی‌ مثل سومالی ، اریتره، بنگلادش یا پاکستان اعتبار دارین.توی کشورهای متمدن دنیا چغندر هم بارتون نمیکنن جانورهای ماقبل تاریخ.
دوشنبه 23 آبان 1390 - 22:44
كيارش 88 - تورنتو - كانادا
اینا اینقدر پر رو هستن که خیلی راحت داشتن گرین کارت هم توجیه میکنن . چند سال پیش که موسوی اردبیلی در راس قدرت بود حرفهایی توی نماز جمعه زد که خیلی راحت از تهمتی که بهش رده بودن خودشو مبرا میکرد در اون سال ها ختلاسی شده بود که مقداری پول هم به حساب او ریخته بودند و واسه توجیه اون گفت منافقین واسه بد نام کردن او پول بحسابش واریز کرده اند و واسه توجیه حساب خارجی که داره گفت که اگه انقلاب و اسلام دچار مشکلی شد و اینا رفتن کشور های خارجی بتونن توی خارج از کشور از مواضع انقلاب دفاع کنن . اینا خیلی پر رو تر از این هستن که خودشونو مقصر و کناه کار جلون بدن
دوشنبه 23 آبان 1390 - 23:01
delmorde - یوتوبوری - سوئد
بسه دیگه چقدر شعار میدهید مردم از اینهمه دغل بازی شما خسته شده اند. تقوا تقوا کدام تقوا را شما مدنظر دارید دزدی یا حمایت از دزد و دزدان این رهبر شما که حامی دزدان است زیرا حمایت از دزد بیدلیل نمی شود مگر خود بنوعی شریک باشد. شاید از فسادی که در جامعه بوجود اوردید بنام صیغه نتیجه ان از هم پاشیدگی خیلی از خانوادهاست. یا قبضه کردن کارهای دولتی و نیمه دولتی و بیکاری جوانان را سبب شده و یا گرانی همه اینها جامعه را به فساد کشانده. شما اخوندها چیزی که هرگز به ان اعتقاد نداشته و ندارید اخلاق اجتماعی و خدا پرستست اما با این حکومت چهره کثیف و ریا کار خود را خوب نشان دادید مرگ بر تو و اون رهبر و همه مسئولانت که هرکدام یک پاس تو جیب دارید زیرا میدانید رفتی هستید.
دوشنبه 23 آبان 1390 - 23:02
bawafa1385 - هامبورگ - المان
حاجی . بجان عزیزت این کار ها همه طرح دشمنان اسلام عزیز است. حاجی گوش کن اگر این دشمنان اسلام یک مقدار رافت اسلامی داشتند و خوب بچهره ملکوتی شما نگاه عاقل اندر صفیه میانداختند میفهمیدند که شمایل زیبای شما جر راستی ودرستی .تقوا مهربانی.بذل بخشش انفاق در راه خدای تبارک وتعالی و مهمتر روی پیشانی شما ان جای مهر نماز که نشانگر عبادت صادقانه وسبانه روزی شماست می دیدند دیگر این تهمت نا روا را بشما نمیزدند. من فکر میکنم از بین تمام نمایندگان مجلس فقط شما را متهم میکنند باین علت است که همه انها گرین کارت دارند و شما ندارید و اینها برای رد گم کردن شما را در مظان اتهام قرار داده اند. گوش نده حاجی سارق تر و راستگو تر از شما فرد دیگری در جامعه نیست حرف این دشمنان اسلام را گوش نده راه خودت را برو
دوشنبه 23 آبان 1390 - 23:57
massoudoslo - اسلو - نروژ
گرین کارت امریکا بلیت سینما نیست که به این سادگی باطل بشه !!!
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 08:37
shahab46 - هانوفر - المان
آخه توله سگ چرا گرفتی‌ که حالا بزنی‌ زیرش
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 12:31
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
حاجی گرین کارتو ولش،شناسنامه ت کی باطل می‌شه؟!
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 10:05
bawafa1385 - هامبورگ - المان
حاجی خدائیش بی دلیل نیست که شما ها با زنها مخالفید.یک لحظه به ان چهره ملکوتی روحانی ربانی خودت راتو ائینه نگاه کن بحق ان خدای تبارک وتعالی اگر من زن بودم وبرای رسیدن بوصال یک مرد 50 سال هم در حسرت باشم بحق ان خدا اگر یک ذره ان را بتو نشان بدهم.اخر حاجی یک لحظه منصفانه فکر کن وجدان هم چیز خوبی است ان زن بیچاره همان احساسی را دارد که کلئوپاترا داشت. ان زن بدبخت همان طرز تفکر و احساس زنانگی را دارد که الیزابت تایلور داشت. چه فرقی است بین انسانها. حالا یکی انگلیسی حرف میزند یا عربی نشخوار میکند یا یکی هم فارسی ویا یکی هم از ماداگاسکار میاید . در هر حال تمام اینها از نظر احساس و نیاز روحی با هم مشترکند چون ارگان انها شبیه همدیگر است. بابا ترا بخدا یک مقدار منصفانه تر فکر کنید. خواهید دید فقط ادمها خودشان بخودشان کلک میزنند و دروغ میگویند. مصب ترا شکر. ایندفعه رفتی امریکا یعنی ولایت کفر خدائیش یک سری هم به سالنهای زیبائی بزن. نگران هزینه اش نباش فعلا خدای تبارک وتعالی برای تو وامثال تو خواسته برو تا دیر نشده و ترا مثل موش بیرون نیداختند
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 16:00
oranoos blue - کرج - ایران
گرین کارتون گرفته اگه یک وقت اسلام در خطر بود استفاده کنه ;))
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 19:07
gol andam - زوريخ - سويس
یک سوال ؟ چرا اینا این قدر زشتن ؟ من هر با ر قیافهٔ اینا رو میبینم میترسم ۱۰۰۰ با ر شنیدم روحانی زیبا و نورانی ،،،، پس اینا چرا این شکلین ؟؟؟؟
‌پنجشنبه 26 آبان 1390 - 12:58
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.