گردهمایی اعتراض‌آمیز 250 داور تهرانی

گردهمایی اعتراض‌آمیز 250 داور تهرانی

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان تهران از گردهمایی بزرگ داوران این استان برای طرح درخواست‌شان جهت برخورد با عوامل ضرب و شتم داور در دیدار چوکای تالش - شهرداری دزفول در روز دوشنبه هفته جاری خبر داد.

علیرضا رجبلو، رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان تهران با بیان این مطلب به خبرنگار مهر گفت: داوران تهرانی روزهای دوشنبه هر هفته جلساتی دارند که در آن به طرح موضوعات مختلف می پردازند. از آنجائیکه دو هفته قبل حادثه‌ای تلخ در شهر تالش رخ داده و در بازی چوکای تالش - شهرداری دزفول داور مورد ضرب و شتم قرار گرفته است، بنا داریم در جلسه هفته جاری به این موضوع بپردازیم.

وی با ابراز تاسف از اینکه چرا تا به امروز با عوامل این حادثه برخوردی صورت نگرفته است، افزود: قرار است در نشست عصر روز دوشنبه طوماری به امضای بیش از 250 داور تهرانی برسد که طی آن از 30 نماینده مردم شهر تهران در مجلس شورا، مسئولان ورزش و فدراسیون فوتبال و ... درخواست شود با عوامل حادثه یاد شده بشدت برخورد شود.

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان تهران خاطر نشان کرد: حرکت زشتی که از سوی مسئولان باشگاه چوکای تالش سرزده است باید مورد بررسی قرار گیرد و با عوامل آن با هر جایگاهی که هستند، بشدت برخورد شود.

رجبلو خاطر نشان کرد: در فوتبال خیلی از تیم‌ها از اشتباهات داوری متضرر شده‌اند، آیا باید همه آنها برای رسیدن به حق خود با داور اینطور برخورد می کردند؟!

وی با اشاره به اینکه کمیته انضباطی برای صدور رای در خصوص حوادث دیدار چوکای تالش - شهرداری دزفول تحت فشار است، افزود: من در استان تهران 30 پزشک و 18 وکیل را به جرگه داوران اضافه کرده بودم اما آنها به خاطر برخوردهای بدی که با داوران می شود از ادامه فعالیت در این عرصه خودداری کردند.

رئیس کمیته داوران هیئت فوتبال استان تهران خاطر نشان کرد: ما در تهران بیش از 800 داور و کمک داور داریم که فردا به علت کمبود جا تنها می توانیم پذیرای بیش از 250 نفر از آنها در سالن آمفی تئاتر ورزشگاه شیرودی باشیم. در این نشست خیلی محترمانه مراتب اعتراض خود را به تاخیر در صدور رای برای متخلفان حادثه تالش نشان می دهیم و از مسئولان امر می خواهیم با آنها برخورد کنند.

+60
رأی دهید
-118

delmorde - یوتوبوری - سوئد
اگر این موضوع با جدیت و قاطعیت دنبال نشود فردا میدان فوتبال محل نمایش قمه کشی خواهد بود و داوران با وجود مشتی لات و اوباش بیشعور و وحشی بیسواد امنیتی نخواهند داشت. گو اینکه این اعمال با پشت گرمی مشتی مسولین نادان لات صفت و بی شرافت که متاسفانه در رژیم اخوندی وجودشان عجیب نیست انجام می گردد. اما نباید از پیگیری ان به این دلیل صرفنظر کرد.
دوشنبه 23 آبان 1390 - 15:03
ايدين - کرج - ایران
حالا اگر یک کلمه راجب رهبر چلاق گفته بودند حتماً تا حالا با شیشه نوشابه ازشون پزیرایی میشد ولی اگر تو ایران هر کار دیگه ای بکنی هیچ کسی نمیگه بالا چشت ابروست ؟
دوشنبه 23 آبان 1390 - 16:41
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
در این طویله اسلامی هیچ کاری بعید نیست. وقتی قهرمان پرورش اندام ایران را در روز روشن با چاقو از پا در میاورند, وقتی این همه ورزشکار و روزنامه نویس و معلم و دانشمند در زندانها هستند و شکنجه میشوند، وقتی ناموس ورزشکاران را در ورزشگاهها به باد هتاکی میگیرند میخواهید چه انتظاری داشته باشید؟ داور شانس آورد که چاقو نخورد! فرهنگ نکبت بار اسلام در هر سرزمینی پا گذاشته آن مملکت به ورطه نابودی کامل فرهنگی و سیاسی و اخلاقی و اجتماعی کشانده شده. کجا در زمان رژیم سابق این صحنه ها را شاهد بودیم. شعار میدادند دیو بیرون رفت و فرشته آمد! این هم از فرشته اسلامی! تا ریشه این مذهب و این رژیم ددمنش اسلامی زده نشود دنیا رنگ آسایش بخود نمی بیند چه برسد به ایران گرفتار به طاعون اسلام!
دوشنبه 23 آبان 1390 - 20:31
hossein75 - جوهور - مالزي
به نظر من باید کلیه داوران برای یک سال بازی در تالش رو قبول نکنند...(تا این تنبیه واقع شود ) کلیهٔ بازی‌های چوکای تالش هم تا پایان فصل در شهری به غیر از گیلان برگزار شود و همچنین ۶۰-۷۰میلیون تومن هم جریمه بشن و بعلاوهٔ تعقیب قانونی کسانی‌ که داور رو کتک زدند ..
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 12:44
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.