کفاشیان: فعلا کاندیدایی بهتر از خودم برای ریاست فدراسیون فوتبال ندیده‌ام

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اینکه دوباره به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شوم بستگی به کاندیداها دارد و فعلا گزینه‌ای بهتر از خودم ندیده‌ام.

کفاشیان: فعلا کاندیدایی بهتر از خودم برای ریاست فدراسیون فوتبال ندیده‌ام

فارس : علی کفاشیان پس از ترک نشست شورای مرکزی اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ایران در جمع خبرنگاران در مورد اینکه چه زمانی رأی نصرتی و شیث رضایی اعلام می‌شود گفت: در حال بررسی هستیم و منتظریم تا تیم ملی بازی با اندونزی را پشت سر بگذارد.

وی در مورد اینکه برخی ارگان‌ها می‌خواهند از این دو بازیکن شکایت کنند یادآور شد: به این حرفها توجه نمی‌کنیم. هر اتفاقی در زمین چمن بیفتد به فدراسیون فوتبال مربوط است و یکی از دلایلی که خواستیم حسن‌زاده دیرتر رأی را اعلام کند این بود که عجله نکرده و با عصبانیت تصمیم‌گیری نکند، با این حال گلایه‌هایی از کمیته انضباطی دارم و معتقدم نباید این اتفاق بیش از حد بزرگ می‌شد.

کفاشیان درمورد این شایعه که حسن زاده نمی‌خواهد در مورد تیم‌ چوکای تالش رای صادر کند چرا که قصد دارد از طرف مردم این شهر به عنوان نماینده مجلس کاندید شود، تأکید کرد: همان روز اول که حسن‌زاده را به عنوان رئیس کمیته انضباطی انتخاب کردیم از وی سؤال کردم که آیا چنین قصدی دارد یا خیر که او گفت علاقه‌مندم در کمیته انضباطی کار کنم و قصد ندارم نماینده مجلس شوم و اگر هم او نخواهد رأیی صادر کند کمیته انضباطی ما پنج عضو دارد که آنها رأی را صادر خواهند کرد.

کفاشیان ادامه داد: در حال بررسی فیلم این دیدار هستیم و البته داوران هم معترضند که چرا هنوز رأی داده نشده است. به زودی رأی خود را در مورد تیم چوکا صادر می‌کنیم و باید برخورد به نحوی باشد که دیگر چنین رفتارهایی در زمینه فوتبال نباشد.

وی با تاکید بر این که حسن زاده کاندید مجلس نمی‌شود گفت: او وقت ندارد و گرفتار فدراسیون فوتبال است.

به گزارش فارس، کفاشیان در ادامه در پاسخ به این سؤال که آیا برای دور جدید انتخابات فدراسیون فوتبال کاندید می‌شود یا خیر گفت: چهار سال بودم و برای دور بعدی هم کاندید هستم اما این دلیل نمی‌شود تا کاندیداهای دیگر نیایند و هرکس بهتر باشد باید کاندید شود. اما در واقع تشخیص با اعضای مجمع است و آنها هستند که مشخص می‌کنند چه کسی بهتر است و این یعنی آزادی و هرکس رأی بیاورد باید با او در راستای پیشرفت فوتبال همکاری کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند مجددا به عنوان رئیس انتخاب شود یا خیر تصریح کرد: بستگی به کاندیداها دارد. تاحالا که کسی را بهتر از خودم ندیدم و اگر ببینم حتما اقداماتی را انجام خواهم داد.

کفاشیان در مورد اینکه آیا مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال هم قصد نامزدی ریاست فدراسیون را دارد یا خیر گفت: در این مورد از خود تاج سؤال کنید.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که اگر اختیار نایب رئیس از رئیس فدراسیون فوتبال گرفته شود باز هم به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب خواهدشد یا خیر گفت: هر تصمیمی که مجمع بگیرد باید رئیس بعدی به آن عمل کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه یکی از برنامه های تلویزیونی تصاویری از دیدار داماش و پرسپولیس در اختیار دارد که در آن بازیکنان دیگر هم حرکات غیرفوتبالی و زشتی را مرتکب شده اند گفت: از این برنامه می خواهم اگر این تصاویر زشت است آن را به ما ندهد و در ازای آن تصاویر خوب را بدهد تا بازیکنان را تشویق کنیم.

وی در مورد مشکلات مربوط به خبرنگاران در فرودگاه بحرین یادآور شد: به ما گفتند که خبرنگاران باید یک روز قبل به بحرین می آمدند و ضمن دادن تعهد مبنی بر اینکه فقط در حوزه فوتبال گزارش تهیه کنند بتوانند با تیم ملی وارد منامه شوند که این موضوع دلیل خوبی نبود. من همان روز هم که خبرنگاران در فرودگاه بودند چند بار به رئیس فدراسیون فوتبال بحرین زنگ زدم که او برخلاف همیشه جوابم را نداد. اما به فیفا نامه زده‌ایم و در حال پیگیری هستیم. این اتفاقات در حالی رخ داد که فدراسیون آنها با تیم ملی همکاری خوبی داشت.

وی در پایان در مورد اینکه چه زمانی رأی تیم امید اعلام می‌شود گفت: منتظراس ام اس هستم تا ببینم چه زمانی خبر می‌اید اما به دور از شوخی ما در حال پیگیری هستیم و قطع امید نمی کنیم. حتی اگر استیناف فیفا هم اعلام نکرد اعتراض خود را به دادگاه cas می بریم چرا که حق ما است تا آنها را پیگیری کنیم.

کفاشیان افزود: به هر حال تیم ما حذف شده و این ایرادی است که به فدراسیون فوتبال وارد است اما باید تا آخرین لحظه را پیگیری کنیم.

+35
رأی دهید
-81

dannni - سوئد - استكهلم
راست گفتی‌ خر تر از تو نیست
دوشنبه 23 آبان 1390 - 17:03
sia_sefid - تهران - ایران
خنده روی کور و خر!
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 23:40
arya80 - اصفهان - ایران
بله وقتی همه افراد کاردان و کاربلد رو خونه نشین کردید معلومه که بهتر از خودت هیچ کسی نیست تا این تیمو به ورطه نابودی بکشه
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 07:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.