همدستی عموها و برادرزاده در قتل خانوادگی

فرمانده انتظامی گناباد از قتل یک پدر و پسر در این شهرستان استان رضوی خبر داد.

همدستی عموها و برادرزاده در قتل خانوادگی


سرهنگ سید احمد موسوی روز یکشنبه به ایرنا گفت: ماموران در پی کسب خبری مبنی بر قتل مردی 40 ساله در منزل مسکونی‌اش، تحقیقات خود را آغاز کردند.

بررسی‌های مقدماتی نشان داد این فرد به دست فرزند 18 ساله خود به قتل رسیده و جسدش به داخل چاه فاضلاب خانه مسکونی وی انداخته شده است.

وی افزود: جسد مقتول از داخل چاه خارج شده و پسر جوان همراه دو عمویش که مظنون به همکاری در ارتکاب قتل بودند، دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گناباد گفت: متهم اصلی این پرونده در بازجویی گفت سال‌ها قبل، پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده و او و برادرش را رها کرده‌اند که پس از چند سال و گرفتاری به اعتیاد پدرخود را شناسایی کرده و به سراغ او رفتند.

وی تصریح کرد: چند روز پیش، بین یکی از دو پسر با پدرشان درگیری لفظی ایجاد شده که پدر معتاد با ضربه چاقو پسرش را زخمی کرده و از ترس این که کسی از این قضیه بویی ببرد، با همدستی پسر دیگر و دو برادرش، پیکر نیمه‌جان فرزند خود را به بیابان‌های گناباد برده و به آتش می‌کشند که تلاش برای پیدا کردن این جسد و بقایای آن ادامه دارد.

وی افزود: چند روز بعد، پدر خانواده از دیگر فرزند خود خواسته تا برایش مواد مخدر بخرد.
 
این پسر که از مرگ برادر خود نیز ناراحت بوده، از ترس این که مبادا به سرنوشت برادرش دچار شود با چاقو پدرش را به قتل رسانده و با همدستی عموهایش جنازه را به داخل چاه فاضلاب منزل انداخته است.

جستجوی پلیس برای روشن شدن ابعاد دیگر این ماجرا ادامه دارد.

+102
رأی دهید
-27

a.ahooraei - اهواز - ایران
جنایت ها هر روز بدتر میشه و شبیه فیلمهای هورور (ترسناک) میشه. اینجا کجاست؟ جداً ما تو ایرانیم یا اینکه اینها همش خواب و رؤیاست و خیال؟. الآن دیگه اغلب خطر از طرف خانواده و نزدیکان هست. حالا چیکار باید کرد ؟ مجبوریم سر به کوه و بیابان بذاریم و انسانها را ترک کنیم.  
دوشنبه 23 آبان 1390 - 16:53
دنیای وحشی - تهران - ایران
خواب که چه عرض کنم کابوسه .
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 01:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.