باقری: نه در پرسپولیس پست می‌خواهم و نه در تیم ملی

 کریم باقری گفت: حضور من در تمرینات پرسپولیس به خواست مسئولان باشگاه بود و تاکید می‌کنم نه در این تیم دنبال پست هستم و نه در تیم ملی.

باقری: نه در پرسپولیس پست می‌خواهم و نه در تیم ملی

کریم باقری در گفت و گو با  فارس، در خصوص حضورش در تمرینات پرسپولیس اظهار داشت: جا دارد از تمام هواداران و افرادی که از حضور مجدد من در پرسپولیس ابراز خوشحالی کرده‌اند تشکری ویژه‌ای داشته‌ باشم. از من خواستند که در کنار پرسپولیس باشم و من هم پس از مدتی فکر کردن این تصمیم را گرفتم که در کنار این تیم حضور پیدا کنم چرا که پرسپولیس را دوست دارم.

وی افزود: هیچ مسئله خاصی نبود. هدف من این است که در کنار بچه‌ها باشم و هر کمکی که از دستم بر آید انجام دهم حالا باید ببینیم این کمک از دستم بر می‌آید یا خیر.

باقری ادامه داد: در این چند روز که به پرسپولیس آمدم حرف و حدیث زیادی می‌شنوم اما خودتان می‌دانید و من قبلا گفته‌ام نه قصد بازی کردن دارم نه مربگیری. می‌خواهم با این بچه‌ها تمرین کنم و در کنار آنها باشم. خوشبختانه تا حدود زیادی با روحیات این نفرات آشنا هستم و امیدوارم بتوانم انگیزه لازم را با حرف زدن و کارهای دیگر به آنها بدهم.

باقری خاطرنشان کرد: برخی‌ها می‌گویند خیلی های دیگر هستند که می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند و چرا کریم باقری باز نشسته را دوباره به این تیم آوردند. این افراد راست می‌گویند اما این را بدانند که با توجه به اینکه باشگاه از من خواست، این کار را قبول کردم. بازیکنان و بزرگان دیگری هستند که آنها هم از بزرگان باشگاه هستند و من به همه آنها احترام می‌گذارم اما باز هم می‌گویم این خواست باشگاه بود که من بیایم و به پرسپولیس کمک کنم حالا باید دید در آینده چه می‌شود.

باقری در خصوص حمایت‌های علی پروین نیز گفت: پروین همیشه به من لطف دارد. چندین بار با ایشان حرف زدم و به او گفتم که می‌خواهم فقط کنار بچه‌ها باشم. شاید بتوانم از لحاظ روحی و اخلاقی انرژی مثبت را به آنها تزریق کنم. تمرین کردن من در کنار سایر بازیکنان به نوعی انگیزه دادن به آنها است.

باقری در خصوص حمید استیلی گفت: از اول فصل مشکلات زیادی برای کار کردن وجود داشت و باید به استیلی حق بدهیم. بد شانسی، مصدومیت و حواشی‌های بزرگ و کوچک باعث شد تا به هدفش نرسد. وقتی این مسائل پیش آید قطعا کار کردن سخت می‌شود. هیاهویی که هر روز درست می‌شود تمرکز استیلی را به هم می‌ریزد.

وی افزود: فکر می‌کنید استیلی دوست ندارد موفق شود؟ او یک پرسپولیسی‌ است خوشبختانه کادری هم که در کنار او حضور دارند آدم‌هایی هستند که با فوتبال آشنایند و مربیان خوبی هم بوده‌اند. امیدوارم حمید در آینده موفق شود و من هم بتوانم تا آنجایی که از دست برآید به او کمک کنم.

باقری در خصوص گفت و گویش با کی روش گفت: بله من با کی روش حرف زدم اما اجازه بدهید که خود ایشان درباره همه چیز حرف بزند.

وی در پاسخ سؤالی که اگر به تیم ملی بروید پرسپویس را رها می‌کنید گفت: فعلا معلوم نیست اجازه بدهید کی‌روش حرف‌هایش را بزند و بعد درباره این موضوع نظر می‌دهم. من فعلا در کنار پرسپولیس هستم تا به این تیم کمک کنم. این را بدانید من دنبال پست و مقام در پرسپولیس و تیم ملی نیستم اما همیشه دوست دارم کمک کنم.

باقری در خصوص بازی ایران و بحرین گفت: خوشبختانه علی ‌رغم اینکه در نیمه اول زیاد خوب نبودیم اما در نیمه دوم بهتر شدیم. حتی مستحق برد در بحرین بودیم اما تساوی هم عادلانه بود. اصل این موضوع این بود که ما در آن شرایطی که بحرینی‌ها به وجود آوردند یک امتیاز گرفتیم و مدعی ماندیم.

وی افزود: انشاالله با برتری مقابل اندونزی و پیروزی مقابل قطر در تهران به مرحله بعد برویم. ما در مرحله بعد کار سختی داریم و باید آماده شویم تا با بزرگان فوتبال آسیا بازی کنیم.

باقری در پایان در پاسخ به سؤالی که مشکلات پرسپولیس را در این چند روز چه چیزی دیدید گفت: حواشی و مشکلات روحی و روانی است که باعث شده پرسپولیس به هدفش نرسد. البته بدشناسی و مصدومیت‌ها دست استیلی را بدسته است. امیدوارم هر چه سریعتر این تیم با حمایت هواداران خود از این شرایط خارج شود چون هر وقت هواداران حمایت کنند پرسپولیس راحت‌تر نتیجه لازم را می‌گیرد.

+82
رأی دهید
-18

greentree - تهران - ایران
باقری جان من بچه تهران هستم ولی‌ خیلی‌ دوست دارم ،همیشه هم بت افتخار می‌کنم
یکشنبه 22 آبان 1390 - 18:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.