تصاویر منتشرنشده از احمد رضایی

تصاویر منتشرنشده از مرحوم احمد رضایی

احمد رضایی (راست) همراه با پدرش محسن رضایی.

 مجمع تشخیص مصلحت نظام روز یکشنبه اعلام کرد که احمد رضایی، فرزند محسن رضایی، دبیر این مجمع، در هتلی در دوبی به «طرز مشکوکی» جان باخته است. احمد رضایی در دور اول ریاست جمهوری محمد خاتمی به آمریکا پناهنده شده بود.

شهرام گیل آبادی، معاون اطلاع رسانی دبیرخانه مجمع در گفت و گو با وب سایت محسن رضایی گفته است: «احمد رضایی که در هتل گلوریای دوبی در طبقه ۱۸ اتاق ۲۳ اقامت داشته، به طرز مشکوکی درگذشته است.»

آقای گیل آبادی گفته است که این موضوع در حال بررسی است و به محض تکمیل اطلاعات، جزییات آن منتشر خواهد شد.

در همین حال، خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از یک مقام پلیس دوبی گزارش داده که احمد رضایی احتمالا خودکشی کرده است.

این مقام گفته است، جسد آقای رضایی اواخر روز جمعه و در حالی پیدا شد که مچ دست چپ او بریده شده بود.

این مقام پلیس دوبی که نخواست نامش فاش شود، افزوده است که شواهدی دال بر حمله به احمد رضایی وجود ندارد و موضوع خودکشی او در دست بررسی است.

سایت محسن رضایی در خبر خود، درگذشت پسر محسن رضایی را «همزمان با شهادت جمعی از همرزمان محسن رضایی» عنوان کرده است که ظاهرا اشاره آن به کشته شدن شماری از نیروهای سپاه پاسداران در انفجار روز شنبه در یک پادگان نظامی در اطراف ملارد کرج است.

محسن رضایی که در طیف اصولگرایان جمهوری اسلامی قرار دارد از فرماندهان پیشین سپاه پاسداران است که در انتخابات دهم ریاست جمهوری از رقبای محمود احمدی نژاد بود.

احمد رضایی، پسر ارشد محسن رضایی، در سال ۱۳۷۷، دور نخست ریاست جمهوری محمد خاتمی، از طریق دوبی به آمریکا گریخت و در آنجا به موضعگیری های تندی علیه مقام های جمهوری اسلامی ایران پرداخت.

وی سال ۱۳۷۷ در گفت و گو با صدای آمریکا، قتل های زنجیره ای را طراحی شده در بیت رهبر جمهوری اسلامی ایران و با همکاری اکبر هاشمی رفسنجانی عنوان کرده بود.

احمد رضایی گفته بود: «تمام این تحولات و ترورهایی که در جمهوری اسلامی ایران رخ می دهد، در دفتر آقای خامنه ای تصمیم گیری می شود. حتی درباره کارهای تروریستی در سایر نقاط دنیا ایشان تصمیم می گیرد با مشورت آقای رفسنجانی.» 

محسن رضایی درباره فرار فرزندش گفته بود که افرادی از آمریکا نزد او آمدند و خود را عضو ناسا معرفی کردند و پسرم را اغفال کردند.

احمد رضایی در سال ۱۳۸۴ در سکوت کامل به ایران بازگشت و یکسال بعد، در اوایل اسفند ۱۳۸۵ محسن رضایی تایید کرد که پسرش به کشور بازگشته است.

آقای رضایی در برنامه تلویزیونی «مردم ایران، سلام» در پاسخ به پرسش مجری برنامه که از وضعیت پسرش پرسید، گفت: «ایشان قریب یک سال است پس از درمان و حضور در آمریکا به ایران برگشته و مشغول فعالیت و زندگی در ایران است.»

بر اساس گزارش رسانه های نزدیک به محافظه کاران از جمله سایت رجانیوز، احمد رضایی در زندگی خود چهار بار ازدواج کرده بود که دو همسر وی پس از فرار از ایران، آمریکایی و سپس کره ای بودند.

سایت های خبری در سال ۱۳۸۸ بار دیگر گزارش دادند که وی از همسر چهارم ایرانی خود جدا شده و به آمریکا بازگشته است.

عکسهای منتشر نشده از حضور مرحوم احمد رضایی میرقائد و پدرش در منزل سردار سرلشگر شهید علی هاشمی در اهواز / سال 85

تصاویر منتشرنشده از مرحوم احمد رضایی

تصاویر منتشرنشده از مرحوم احمد رضایی

تصاویر منتشرنشده از مرحوم احمد رضایی

+93
رأی دهید
-195

payamak - منچستر - انگلستان
با دست بریده خودکشی‌ کرد ،یا خودکشی‌ کرد بعد دستشو برید
یکشنبه 22 آبان 1390 - 17:16
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
پس محسن رضایی هم بوی الرحمن گرفته که پسرش رو کشتند. ولی وقیح به هیچ کس رحم نمیکنه. اگه لازم باشه مجتبی رو هم فدای امپراطوری خودش میکنه. به امید روزی که شر این حکومت از سر مردم و مملکت کم بشه. مرگ بر خامنه ای و مزدورانش
یکشنبه 22 آبان 1390 - 17:21
zagrosxan - اوسلو - نروژ
اینم هم به مرور زمان ...... مثل پدرش میشد بهتر که ...
یکشنبه 22 آبان 1390 - 17:30
Danial001 - استکهلم - سوئد
این هتلهای دبی هم جای خطرناکی هستند ها...هی دم به دم مرگ مرموز توشون اتفاق میفته
یکشنبه 22 آبان 1390 - 17:40
بی خیال - کرمان - ایران
چهار بار ازدواج کرده!!!! مثل باباش روند خیانت رو در وجودش نهادینه کرده بود.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 18:36
vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
این حکومت در اواخر راه است. همین روز هست که قذافی ایران هم زیر لگد‌ها له‌ بشه و وفادارانش رو از سر در شهر آویزان کنند.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 18:06
greentree - تهران - ایران
پسر شما که فقط پول ایران رو هدر میداد و با پول‌های بی‌ حساب کتاب میرفت دوره دنیا ،وقتی‌ که خودت برای پول تمامی‌ حق رو زیر پا میذاری انتظار داری مردم برای مرگ پسرت ناراحت بشند
یکشنبه 22 آبان 1390 - 18:14
Taraneه - کبک - کانادا
پول دزدی براشون بدبختی اورده فقط . چه پسر بی غیرتی که 4بار طلاق گرفته بود, فکر کنم به سن باباش میرسید اسمش میرفت تو کتاب رکوردای گینس!!
یکشنبه 22 آبان 1390 - 19:18
sam_afshar - مالزي - لنكاوي
طرف اهل دل بوده تو یکی از عکسکها معلومه داره ادای حاجی بازاریها رو در میاره
یکشنبه 22 آبان 1390 - 19:19
Azadikhah - تكسل - هلند
این آدم های پست و قدرت طلبی که من می بینم والا اگه از مرگ پسرشون هم ناراحت بشن. تمام هستی و عشق اینا مقامشونه. وگرنه هر کس اسمش پدر بود نمی تونست نسبت به مرگ پسر و دختر مردم توسط مزدور های نظام بی تفاوت باشه.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 19:44
bita tehrani - ويكتوريا - كانادا
بالاخره حاج محسن طعم داغ فرزند را چشید،حالا شاید درد انهمه آدم را که فرزندشان را در انتخابات قلابی از دست دادند بفهمد.هر چند که آن عزیزان دنیا را نگشته بودند و ۴ تا ۴ تا نداشتند.آنها فرزندان ایران بودند که تا اخر داغ‌شان ٔبر دل‌ مردم خواهد بود ولی‌ برای مرگ پسر یکی‌ از خائنین به ایران کسی‌ ککش هم نمیگزد.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 20:02
اتحاد ایرانیان - شیراز - ایران
یادش بخیر نزدیک به 2 سال پیش دکتر نوری زاده احتمال کشتن فرزندش به صورت تصادفی را به ناموس انتخابات اقای رضایی گوش زد کرد
یکشنبه 22 آبان 1390 - 21:17
مانفرد - ایران - ایران
تو ناز و نعمت بزرگ شد/هر غلطی هم خواست کر/آمریکا هم رفت/بر علیه این دولت حرف زد/ با خیال راحت برگشت /چار تا زنشو ما خبر داریم/باز هر غلطی خواست کرد/برگشت آمریکا (شیطان بزرگ)/از وجناتش هم معلومه که دستی تو دود و دم داره (شک نکنید)/لابد به جایی رسیده بود که فقط میخواست مردن رو هم تجربه کنه که کرد. هرچی فکر میکنم میبینم که خیلی خوب شد که مرد تا حداقل پدر و مادرش طعم کشته شدن عزیزی رو هر چند به دست خودش تجربه کنند. (((((به یاد کشته شده گان راه آزادی و بعد از انتخابات که محسن رضایی ندیدشون و نشنیدشون))))) خوشحالم ولی بغض ...........
یکشنبه 22 آبان 1390 - 21:45
وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن - انگلستان
اگر چه که از بابت مرگ یک انسان خوشحال نیستم ولی‌ آقای رضایی موضع گیریهای دل‌ آزاری بعد از انتخابات راجع به کشته شدگان داشتند و بأعث تعلم و ناراحتی مضاعف خانواده‌های داغدار شدند ، حالا که دست روزگار این حادثه را برایش رقم زده حتما حالت و شرایط پدران و مادران داغدار را داردو درد دل‌ و سوز از دست دادن فرزند را حس میکنند.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 23:05
akon1361 - کیف - اکراین 
شبیه عمو پورنگ برنامه کودک می‌مونه
یکشنبه 22 آبان 1390 - 23:09
love home - گلاسگو - اسکاتلند
آخر پول.حرام دادن به بچه کمتر از این نمی شه پولهای باد آورده خون مردم کمتر از چهار ازدواج ومرگ.مبارک باباش باشد دست بوس رهبر
یکشنبه 22 آبان 1390 - 21:21
odin - انتورپن - بلژيك
هر دست که دادند، همان دست گرفتند، هر نکته که گفتند همان نکته شنیدند.. اقای رضایی بچش مزشو. چند تا خانواده رو داغدار کردی؟ پسر چند تا خانواده رو ازشون گرفتی و بناحق کشتی؟ میدونستی اون مادرها و پدرها و خواهر برادرها تا ابد زجه میزنن و داغ عزیزاشون رو فراموش نمیکنن؟ حالا میفهمی و لمس میکنی. اما اقا محسن خان اگه فکر کردی بازی همینجا تموم میشه و ازاین ببعد اب خوش از گلوت پایین میره تجدید نظر کن چون تازه داره شروع میشه.سی سال تجاوز کردین و کشتین و شکنجه دادین و خانواده داغدار کردین. حالا این اولشه صبر کن حالا حالاها شما تاوان باید پس بدی. در ضمن ما مثل شما نیستیم به پسرت بگیم معدوم شد و به درک واصل شد و گوربگور بشه الهی! نه ما میگیم اقای رضایی فوت پسرت رو بهت تبریک و تسلیت میگیم.( یادته بمردم تبریک میگفتین برای شهادت بچه هاشون؟) حالا این جشن نور و روحانیت بر شما شاد و گرامی باد.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 21:33
مانفرد - ایران - ایران
تو ناز و نعمت بزرگ شد/هر غلطی هم خواست کر/آمریکا هم رفت/بر علیه این دولت حرف زد/ با خیال راحت برگشت /چار تا زنشو ما خبر داریم/باز هر غلطی خواست کرد/برگشت آمریکا (شیطان بزرگ)/از وجناتش هم معلومه که دستی تو دود و دم داره (شک نکنید)/لابد به جایی رسیده بود که فقط میخواست مردن رو هم تجربه کنه که کرد. هرچی فکر میکنم میبینم که خیلی خوب شد که مرد تا حداقل پدر و مادرش طعم کشته شدن عزیزی رو هر چند به دست خودش تجربه کنند. (((((به یاد کشته شده گان راه آزادی و بعد از انتخابات که محسن رضایی ندیدشون و نشنیدشون))))) خوشحالم ولی بغض ...........
یکشنبه 22 آبان 1390 - 21:45
Royan - بوخوم - آلمان
به درک تا باشه از این خبرها , امیدوارم که یکی یکی تون سقط بشید.
دوشنبه 23 آبان 1390 - 00:42
gorge baran dide - بیرمنگهام - انگلستان
کار کار مموتی بوده .
دوشنبه 23 آبان 1390 - 02:24
kiyasha - برلین - المان
اولین قتل از این سری ، مصطفی خمینی در عراق بود که به دستور مستقیم خمینی انجام گرفت و پسر مصطفی تا زنده بودن خمینی ، در زندان بود . اینها به هیچ کس رحم نمی کنند و همدیگر را می بلعند . مصطفی خمینی ؛ ایدلوژی پدرش را قبول نداشت و می گفت که قدرت ولایت فقیه را حتی محمد هم نداشته و این حق را خدا به هیچ کس نداده که برای زندگی کسی تصمیم بگیرد.
دوشنبه 23 آبان 1390 - 02:40
reza تورونتو - ترونتو - کانادا
افشاگر قتل های زنجیری خود به دستور عالیجناب سیاه پوش به حلقه زنجیر پیوست
دوشنبه 23 آبان 1390 - 02:50
reza تورونتو - ترونتو - کانادا
افشاگر قتلهای زنجیری به دستور عالیجناب سیاه پوش به حلقه زنجیر پیوست
دوشنبه 23 آبان 1390 - 03:59
king of beat - ایلی نو یس - آمریکا
از هر دست بدی از همون دست می گیری
دوشنبه 23 آبان 1390 - 06:26
alirezaperspolisi - بندرعباس - ایران
به بچه های خودشونم رخم نمیکنند تا ملت هوا بیاد دستشون تو روحت اغا با این سردمدارای که کردی تو پاچه مردم ایران
دوشنبه 23 آبان 1390 - 09:05
poriyaye_vali - دوحه - قطر
إن الله . تعالى یمهل ولا یهمل...
دوشنبه 23 آبان 1390 - 12:16
Dionysos - پارسی - فرانسه
این بچه خواسته دوباره داماد بشه و به 72 حوری برسه، چهار تا کمش بود! حالا دست دست حاج محسن باید برقصه!!! از ولایت فقیه هم نترسه!!!!
دوشنبه 23 آبان 1390 - 13:59
دنیای وحشی - تهران - ایران
به خدا سوگند که شادی برای مرگ دیگران بسیاررررررررر وقیح وزننده است .مرگ حق است و به هرحال نه تنها انسانها بلکه همه موجودات زنده عالم یکی بعد از دیگری به بهانه های مختلف می بایستی به زندگی شان دراین جهان پایان داده شود .پس لزومی ندارد که برای مرگ یک جوان چه گناهکار و چه بی گناه این همه شادی و سرور براه اندازیم .همه کارهارا به طبیعت زندگی بسپاریم که هرفرد ی یا گروهی درحق ما و یا دیگران به ناحق بدی کرده قطعا دیریا زود تقاصش را پس دهد .زیرا دنیا دار مکافات است ولی ما نمی بایستی پا از انسانیت خودمان فراتر گذاشته و برای مرگ حتی دشمن خودمان هلهله براه بیندازیم .زیرا بااین حرکت اخلاق انسانی خودرا زیرا سوال خواهیم برد .بنابراین حداقل شادی خودمان را بابت یک چنین حوادثی دردلمان محفوظ نگهداشته و بروز ندهیم که کراهت رفتارمان شاید باعث رنجش خاطر خیلی ها که مخالف چنین رفتاری هستند بشود .
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 05:16
مانفرد - ایران - ایران
دنیای وحشی-تهران-ایران.....نمیدونم چرا فکر میکنی افرادی دارند از مرگ این شخص شادی میکنند؟شادی که تو احساس کردی نه برای مرگ این فرده نه .به خاطر درک این درد جانکاه به شخصی مثل محسن رضاییه.اگر غیرت داشته باشه که بعید میدونم .به نظر من جنابعالی نظرات رو خیلی سطحی نگاه کردی و حداقل تامل رو در مورد کامنتها نداشتی.اگه دقایقی از وقتت رو حد اقل در مورد وقایع دو سه سال اخیر (با محوریت محسن رضایی)بذاری و فکر کنی اینطوری نتیجه نمیگیری.یه سوال *****تو با همین موقعیتی که داری.اگر بری خارج مملکت و بر علیه نظام افشاگری کنی و چهار بار هم ازدواج کرده باشی و اگر برگردی تو کشور چه بلایی سر خودت و خانوادت در میارند؟ مگر اینکه فک و فامیلهای خوشون باشی که کاسه داغتر از آش شدی
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 14:33
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
داغه خواهر برادرش‌ها هم به دله ننه باباش بمونه، اصلا ننه باباش هم سقط بشن. به درک که مرد ۱ پشکله ذوب شده در ولایت جهلو بی‌ سوادی کمتر
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 21:39
shahab46 - هانوفر - المان
دست راستش زیر سر تمام بچه‌های آخوندها و خود آخوندها. همشون برند آن دنیا
جمعه 27 آبان 1390 - 06:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.