پیشنهاد جنجالی یک مداح به ابومسلم

پیشنهاد جنجالی یک مداح به ابومسلم

مداح هیات مذهبی جامعه اسلامی فوتبال پیشنهاد داد نام باشگاه ابومسلم عوض شود.

به گزارش خبرآنلاین، بیست و ششمین جلسه هیات مذهبی جامعه اسلامی فوتبال  به میزبانی وفایی، مالک باشگاه ابومسلم در حرم امام رضا (ع) برگزار شد. مداح این مراسم واعظی بود که در جریان خواندن مولودی یک پیشنهاد هم به مسئولان باشگاه ابومسلم داد. او گفت: «اسم باشگاه ابومسلم را عوض کنید. ابومسلم نام کسی است که آمد جلوی ائمه ایستاد . این‌که الان ابومسلم پیراهن سیاه می‌پوشد و به آن می‌گویند سیاه‌جامگان، خوب نیست. به نظرم اسم تیم را بگذارید ثامن، یا ضامن، تیم‌تان هم موفق می‌شود. یکی از مسائلی که باعث شده تیم فوتبال ابومسلم نتواند به لیگ برتر برسد همین است که ابومسلم جلوی دین ایستاده و حالا شما نام تیم‌تان را گذاشته‌اید ابومسلم.»

او مولودی‌اش را خواند و دوباره در پایان مولودی‌هایش گفت: «به هر حال روی پیشنهاد ما فکر کنید. عوض کردن اسم ابومسلم می‌تواند در صعود به لیگ برتر، به شما کمک کند.»

+78
رأی دهید
-83

artosh - تهران - ایران
یعنی اگه اسم یه سورهء قرآن روش بذارن احتمال اینکه قهرمان آسیا شه چیزی نزدیک به ۱۰۰ درصد میشه..! عجب.......................!
یکشنبه 22 آبان 1390 - 14:45
zagrosxan - اوسلو - نروژ
اصلا میکنیمش ابو مداح و وقتی‌ که خواستیم گًل بزنیم عربده میکشیم شاید فرجی شد تیم حریف میدان رو ترک کنه و پا به فرار بزارن اون وقت هم خدا راضی‌ هست هم برنده شدیم...
یکشنبه 22 آبان 1390 - 15:09
greentree - تهران - ایران
ان مداحای بیسواد و اوباش رو زودتر باز داشت کنید اینها یک مشت جاسوس و خراب کار هستند اینها فقط به ایران ضربه میزنند و حتا خانمها از دست این اوباش‌ها در امان نیستند
یکشنبه 22 آبان 1390 - 15:14
gharibe UAE - ابوظبی - امارات
رأس میگه دیگه اسمشو بزارن بابا مسلم تا اروپا هم میره جونه من . مداح فکر کنم صداش خوب نبود کسی‌ را گریه بندازه این به فکرش رسیده . چه فکر‌ خوبی‌ بعد بگیم ما بد فکر می‌کنیم. دنیا کجا رفت و ما کجا ئیم و به چه فکر می‌کنیم.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 15:29
Warrior in london - لندن - انکلیس
بذارن الاه اکبر خامنه ای رهبر حتما قهرمان جهان میشه. مثل تیم منجستر یونایتد که ترجمش میشه شهدای منجستر و عاشقان ولایت.یونایتد هم مختصر این جملس یا ولی نایب امامزمان ید تو در سر ما 
یکشنبه 22 آبان 1390 - 15:39
niagara - گوتینگن - آلمان
واقعا که یه خر سور میزنن اینا
یکشنبه 22 آبان 1390 - 16:12
romano - تهران - ایران
من پیشنهاد می‌کنم بزارن گلنگدن هم جنگیه به دید آقایون از دین می خوره هم نه ثامنه نه ضامنه! موندم وقتی به یک عربی بگی تیم ثامن چی فکر می‌کنه مثل یک کشور دیگه اسم تیمشو بزاره هشت اونهم دقیقا به معنای فارسیش نه تنها شباهت آوایی داشته باشه. البته می‌توان نامهای دیگری هم مثل شیشکی، هشته خبیس هشتک، شیش هشت (که دو امام رو پوشش بده) خلاصه بزاری رگهای مغز مداهان خیلی رگ برگ می‌شه!
یکشنبه 22 آبان 1390 - 16:17
kabootar - لاهور - پاکستان
ابو مسلم یعنی پدر مسلمان این چرت و پرت ها چیه دیگه؟
یکشنبه 22 آبان 1390 - 16:38
farhad352 - تهران - ایران
مداح به گور هفت جد و آبادش خندید ...شما بدل نگیرید. از این ابلهان بی شعور و ،وطن فروش و مزدور خود فروش ، ...،کم نداریم و اگر باز هم رو ببینند تمایل سواری بیشتر بردوش ملت همیشه ساکت و مطیع میابند.لعنت برخمینی دجال و سید علی گدای پیر کفتار و آلهم اجمعین و تمامی طرفداران دین تازی متجاوز و دزد و،نذورات و صدقه کوفت کن!
یکشنبه 22 آبان 1390 - 15:55
Alborzi - کرج - ایران
اصلا اسمش رو بزارن ابوالهول که دیگه در مقابل بزرگان کم نیاره و هول نشه !
یکشنبه 22 آبان 1390 - 17:21
hossein75 - جوهور - مالزي
به این چیزها باشه که الان عربستان باید هر دوره قهرمان جهان باشه ،چون خونهٔ خدا اونجاست و همهٔ ائمهٔ و امامان و .. اونجایی بودند ،، تا کی این همه ابلهیت .. میگفتن زمون قدیم مردم جاهل و ندان بودن خوب الان هم که همون آدما هستند ، پس چی‌ فرق کرده?
یکشنبه 22 آبان 1390 - 18:35
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
هیات مذهبی جامعه اسلامی فوتبال دیگه چه صیغه ای است تو این مملکت هر شترگاوپلنگی با پسوند اسلام وجود داره
یکشنبه 22 آبان 1390 - 20:33
Dara va sara - پرت - استرالیا
greentree - تهران - ایران... مگه مداح باسواد هم داریم ؟؟ کدومشون به ایران خیر داده که تو انقدر نگران این یکیش هستی..ضمنا از کجا میدونی اینها جاسوس هستند و خرابکار ؟؟ نکنه خودتم اینکاره ای ؟؟
دوشنبه 23 آبان 1390 - 10:19
sia_sefid - تهران - ایران
ضامن ؟؟؟ احمق ضامن یعنی چی؟؟؟ میفهمی ؟؟؟ ضامن به اون سرکش روی بمب میگن .. باز این وز وزیا .. خوردن
‌سه شنبه 24 آبان 1390 - 23:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.