دام سیاه برای مردان پولدار


زن و مردی که با نصب دوربین در خانه، مردان پولدار را به این محل کشانده و با تهیه فیلم از آنها اخاذی می‌کردند، دستگیر شدند.

دام سیاه برای مردان پولدار


به گزارش «جام‌جم»، رسیدگی به این پرونده هفته گذشته به دنبال شکایت یک زن از شوهرش به اتهام ارتباط پنهانی با یک زن در دستور کار پلیس آگاهی مشهد قرار گرفت.

شاکی به پلیس گفت: از طریق پست، بسته‌ای دریافت کردم که حاوی یک سی‌دی بود.

پس از تماشای آن متوجه شدم شوهرم به من خیانت کرده و با یک زن ارتباط دارد.

در پی این شکایت، شوهر او به پلیس آگاهی احضار شد و به پلیس گفت: چندی پیش زنی را به عنوان مسافر سوار کردم. در میانه راه او ادعا کرد شوهرش معتاد بوده و وضعیت مالی مناسبی ندارد، من نیز به وی کمک مالی کردم. چند بار دیگر نیز به زن جوان کمک کردم. پس از چند ماه او به محل کارم آمد و گفت از شوهرش طلاق گرفته و دنبال کار می‌گردد. بعد از این ملاقات او را به طور موقت عقد کردم.

همسر دوم با فیلم سیاه اخاذی می‌کرد


شوهر شاکی افزود: هفته گذشته وقتی به دیدار همسر دوم خود رفتم، او از من 20 میلیون تومان پول خواست و تهدیدم کرد اگر این مبلغ را به وی نپردازم، فیلم‌هایی را که از حضور در خانه‌اش تهیه کرده برای همسر اولم ارسال می‌کند، وقتی که موفق به اخاذی از من نشد، فیلم را برای همسرم فرستاد.

در پی این اظهارات، ماموران با اعزام به محل زندگی متهم فراری متوجه شدند، او خانه اجاره‌ای‌اش را تخلیه کرده و به مکان نامعلومی رفته است.

جستجوها برای دستگیری زن متهم ادامه داشت تا این که ماموران دو روز پیش خانه اجاره‌ای جدید متهم را در جنوب شهر شناسایی و زن متهم و یک مرد غریبه را دستگیر کردند.

در بازرسی از محل یک دوربین مداربسته که در یکی از اتاق‌ها نصب شده بود همراه فیلم تهیه شده از شوهر زن شاکی کشف و ضبط شد.

اعتراف زن اخاذ

متهمان با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شدند تا این که زن متهم با اعتراف به اخاذی از مردان پولدار، گفت: به عنوان مسافر سوار خودروهای گرانقیمت می‌شدم و در گفت‌وگو با رانندگان پولدار، وانمود می‌کردم شوهرم معتاد است و از این طریق از آنها کمک مالی دریافت می‌کردم.

وی اضافه کرد: پس از چند ماه در دیدار با آنها می‌گفتم شوهرم مرده یا از او طلاق گرفته‌ام و در جستجوی کار مناسبی هستم. پس از آن‌که اعتمادشان به من جلب می‌شد با شناسنامه‌های جعلی با این مردها به‌طور موقت ازدواج می‌کردم.

وی اضافه کرد: با این ترفند آنها به من کمک مالی بیشتری می‌کردند تا این که از هر کدام مبالغ کلان درخواست و تهدیدشان می‌کردم اگر پول را نپردازند، فیلم ضبط شده از صحنه‌های حضورشان در خانه‌ام را ابتدا برای همسرانشان می‌فرستم و سپس در شهر توزیع می‌کنم.

زن اخاذ گفت: با این روش از چند مرد پولدار اخاذی کرده‌ام. مردی هم که در خانه اجاره‌ای‌ام دستگیر شد، با من همدست است. او فیلم‌ها را تهیه و برای مردان پولدار ارسال می‌کرد. در پی اعتراف متهم، مرد بازداشت شده نیز بازجویی شد و به همدستی با زن اخاذ اعتراف کرد.

بنابراین گزارش، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

+40
رأی دهید
-106

sakhte zan - پاریس - فرانسه
این از اسلامی بودن هست یا ازمردم ما
یکشنبه 22 آبان 1390 - 14:48
dkdk - اسلیس - دانمارک
تعدادی هر لجن کاری میکنند و بد میگند اسلام.بابا اسلام بد است تو آدم باش.هر کسی‌ هر غلطی میکنه گردن دین میگذرند.خودتون انسان باشید چکار به‌‌ دین دارید.گیرم تمام ادیان دروغ شما راست باشید.خجالتم بد نیست بعضی‌ وقتها.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 16:31
niagara - گوتینگن - آلمان
این مردای هوس باز حقشون همینه.پولی‌ رو که دلشون نمیاد واسه زانو بچشون خرج کنن بهتره همین دام افکنا ببرن
یکشنبه 22 آبان 1390 - 16:15
Alborzi - کرج - ایران
sakhte zan پاریس از هیچ کدام دوست عزیز تقریبا شبیه این قضیه را در یک داستان کوتاه که در انگلیس اتفاق افتاده بود خوانده بودم .
یکشنبه 22 آبان 1390 - 17:31
آبی ترین - تهران - ایران
مردی که حاضره بخاطر هوا و هوس به زندگیش خیانت کنه از این هم بدتر باید سرش بیاد.
‌چهارشنبه 25 آبان 1390 - 08:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.