احمدی‌نژاد: مدارک دانشگاه پیام‌نور معتبر است

احمدی‌نژاد: مدارک دانشگاه پیام‌نور معتبر است

رئیس‌جمهور در واکنش به سخنان یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر معادل شدن مدارک دانشگاه پیام‌نور گفت: مدارک دانشگاه پیام‌نور معتبر است.

به گزارش فارس رئیس‌جمهور در جمع مردم چهارمحال و بختیاری در پاسخ شعار جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام‌نور که می‌گفتند "پیام‌نور معتبره احمدی‌نژاد با خبره" گفت: «مدرک تحصیلی دانشگاه پیام‌نور معتبر، معتبر، معتبر است».

به گفته شیخ‌الاسلام رئیس دانشگاه پیام‌نور استان چهارمحال و بختیاری، جمع چند هزارنفره‌ای از دانشجویان دانشگاه پیام‌نور که به استقبال رئیس‌جمهور رفته بودند، در این دیدار با سردادن شعار " مدرک ما معتبره احمدی‌نژاد با خبره" خواستار اعلام موضع رئیس جمهور در مقابل سخنان علی عباسپور رئیس کمیسیون آموزش و تحقیق مجلس مبنی بر معادل خوانده شدن مدارک دانشگاه پیام‌نور شدند که رئیس‌جمهور در پاسخ به این دانشجویان گفت: ما مخلص پیام‌نوری‌ها هستیم و مدارک دانشگاه پیام‌نور معتبر است.

وی با اشاره به اظهار نظر یکی از نمایندگان مجلس درباره مدرک دانشگاه پیام‌نور گفت: وی در جایگاهی نیست که درباره دانشگاه پیام‌نور اظهار نظر کند، به گفته‌های او توجه نکنید.

+123
رأی دهید
-23

milad bandar - بندرعباس - ایران
خوب فهمیدن این مردک چقد جو یه.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 15:01
greentree - تهران - ایران
مموتی تو از علم و دانش صحبت نکن تو رو خدا ،چون همین هم میره زیر سوال
یکشنبه 22 آبان 1390 - 19:44
raisjomhur - مشهد - ايران
مدرک پیام نور از تمامی دانشگاهها معتبر تر است به 2 دلیل زیر. 1.تمامی سوالات پیام نور کشوری و هماهنگ است و احدی از سوالات خبر ندارد تمامی امتحانات پیام نور مثل امتحان نهایی است. 2.دانشجویان هیچ دسترسی به استاد ها ندارند که برای نمره گرفتن اویزون استاد بشن همگی برگه های امتحانی یا با کد خوان یا با اساتیدی که نمیشناسین تصحیح میشن
یکشنبه 22 آبان 1390 - 22:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.