درگیری مسلحانه دو مقام دولتی در تهران

درگیری مسلحانه دو مقام دولتی در تهران

روزنامه شرق ازنزاع مسلحانه بین رئیس و معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران خبر داد و نوشت: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران بعد از ظهر دیروز مورد اصابت گلوله قرار گرفت و راهی بیمارستان شد. یدالله صادقی ۳۰ شهریور گذشته از سوی مهدی غضنفری حکم ریاست بر سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران را گرفت. او در چند روز گذشته قصد داشته است تا معاون بازرسی خود را برکنار کند که همین مساله نزاع میان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و معاونش را به همراه داشت.

روز گذشته معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران بعد از یک مشاجره با ریاست سازمان، اسلحه کشید و صادقی را مورد اصابت گلوله قرار داد. تا زمان تنظیم این خبر (ساعت ۲۱)، درحالی که برخی منابع آگاه خبر می‌دادند که یدالله صادقی در بیمارستان بستری بوده و در کما به سر می‌برد، حمید حسینی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران به «شرق» گفت: «گلوله به‌گونه صادقی اصابت کرده، اما خطر جدی نداشته و ایشان به هوش آمده‌اند.»

شفاف‌نیوز هم این درگیری را ناشی از ادغام وزارتخانه‌ها دانست و با اشاره به جزئیات حادثه، نوشت: یدالله صادقی، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران عصر روز شنبه در محل کار خود از سوی یکی از مدیرانش با اصابت سه گلوله مورد سوقصد قرار گرفت. وی که با اصابت نخستین گلوله در تلاش بوده از تیررس ضارب بگریزد ، با شلیک دو گلوله دیگر از سوی ضارب ، متوقف می شود.

ضارب بلافاصله قصد خروج از محل و ترک ساختمان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران را داشته که با ممانعت حراست سازمان روبرو می شود. صادقی بلافاصله به بیمارستان منتقل می گردد. به گفته یک مقام مطلع ، با وجود انکه یکی از گلوله ها به صورت وی برخورد کرده اما با تلاش تیم پزشکی ، وی از خطر مرگ حتمی نجات یافته است.

این مقام مطلع به خبرنگار شفاف گفت که فرد ضارب از مدیران سازمان سابق بازرگانی بوده که با ادغام این سازمان در سازمان صنعت استان تهران و تشکیل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، نگران تغییر پست یا کنارگذاشته شدن‌اش از سوی صادقی بوده است.

+153
رأی دهید
-16

Azadikhah - تكسل - هلند
اینهایی که مردم رو تو خیابونها کشتند الآن به روزی افتادند که دارند همدیگرو میکشند و هیچ فردی عادی نمیتونه به راحتی اسلحه حمل کنه ، و جرات کنه به روی یک فرد مهم اسلحه بکشه اون سر یک مشاجره حتما طرف سپاهی ، اطلاعاتی و...بوده و ۳ تا گلوله شلیک کرده،تو ۱۰ متر اتاق نتونسته یارو رو از پا در آره ,حتما یه حرفه ای بوده!
یکشنبه 22 آبان 1390 - 13:22
a.ahooraei - اهواز - ایران
وقتی بخور بخور میشه گرگها همدیگر را تکه پاره میکنند. لابد یکدومشون میخواسته کلو بخور بخور اون یکی را بگیره و دیگری قاطی کرده.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 13:32
gol andam - زوريخ - سويس
حیف شد کاش خورده بود تو مغز کثیفش دزد‌های شیاد
یکشنبه 22 آبان 1390 - 13:44
sama128 - شیراز - ایران
ایران شده تگزاس حالا مهدی بیا مهدی بیا قم رتبه درجه فساد مهدی بیا مهدی بیا اختلاس شده بالای 300000000 میلیارد مهدی بیا مهدی بیا دماغ پینوکیو(احمدی نژاد) از ایران زده بیرون مهدی بیا مهدی بیا . یک سوال اصلا مهدی هست که بیاد یا سرکاریم ؟
یکشنبه 22 آبان 1390 - 14:46
bawafa1385 - هامبورگ - المان
این عمله ها نمیدانند پست یا مقام دولتی یا میز ریاست و هر چیز دیگر شبیه ان بمانند شورت زن هر جائی است که هر لحظه در دست کس دیگری میباشد. اینها نمیدانند و نمی خواهد بدانند که مملکت تنها چیزی که ندارد همان صنعت است صنعت مملکت در ویرانی مطلق است واین جانوران برای اشغال پست یا بدست اوردن شورت زن هر جائی دست بهر کاری حتی جنایت میزنند .این است نتیجه نبودن فرد متخصص بر مسند کاری که لیاقت انرا دارد
یکشنبه 22 آبان 1390 - 14:36
farhad352 - تهران - ایران
به امید شنیدن خبر های خوب و مشابه در مورد سید علی گدا و یاران و ابلهی نژاد وتیم او هم بشنویم!
یکشنبه 22 آبان 1390 - 15:59
toloo-khorshid - تهران - ایران
مدیران و مسئولان وزارت خانه‌ها افرادی نالایق و بیسواد بی‌ فرنگ از جنس خود رئیس جمهور و سران مملکت هستند. البته ناگفته نماند اینان قاتلان و آدم فروشانی هستند که لباس مدیریت را که حتا ذره‌ای از آن علمی‌ ندارند را پوشیده اند.حال درس آدم کشی را که طول مدت این سالها از سرکردهاشون یاد گرفتند دامن گیر خودشان شده است. منتظر روزهای بد و بدتر از این هم باشید که باید تقاص خون بنا حق ریخته جوانان و مردم بیگناه و مظلومی که در طول این ۳۳ سال حکومت فریب و نیرنگ جان خود را به خاطره انتقاد به حق از دست داده اند پس بدهید. هیچ کس از ظلم روا داشته بر دیگری در امان نخواهد بود.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 17:06
Alborzi - کرج - ایران
خوب وقتی مدیران ارشد این مملکت از بین یه مشت اطلاعاتی انتخاب بشن باید شاهد همچین وضعی هم باشیم .
یکشنبه 22 آبان 1390 - 17:37
smile_with_flowers - ونکوور - کانادا
حالا چرا این مردک اسید نپاشید تو صورتش :)
یکشنبه 22 آبان 1390 - 20:49
lucas71 - اوپسالا - سوئد
هر دم از این باغ بری می رسد .......
یکشنبه 22 آبان 1390 - 21:05
massoudoslo - اسلو - نروژ
یانکی های دولتی .
دوشنبه 23 آبان 1390 - 01:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.