در پی بازی دیشب ؛ کاردار بحرین در تهران به وزارت امور خارجه احضار شد

در پی بازی دیشب ؛ کاردار بحرین در تهران به وزارت امور خارجه احضار شد

به دنبال وصول گزارشاتی مبنی بر رفتار نامناسب برخی افراد مشکوک در میان تماشاگران بحرینی نسبت به بازیکنان و هواداران تیم ملی کشورمان و عدم همکاری بخشهای ذیربط بحرینی در برخورد با این رفتار غیر متعارف ، کاردار بحرین در تهران ، صبح شنبه به وزارت امور خارجه فراخوانده شد.

به گزارش مهر، رئیس اداره دوم خلیج فارس در این دیدار ضمن تقبیح اینگونه رفتارهای ناشایست و انتقاد از عدم همکاری نیروهای انتظامی و امنیتی بحرین در کنترل و مهار شرایط ، از کاردار بحرین خواست مراتب ناخرسندی و تاسف مسئولین ایرانی را به مقامات ذیربط کشورش منتقل نماید.

کاردار بحرین در تهران اعلام داشت در اسرع وقت مراتب را به مقامات بحرینی منتقل و پاسخ آنان را به مقامات ایرانی ارائه خواهد کرد.

قابل ذکر است شب گذشته در پایان مسابقه تیم های ملی ایران و بحرین در منامه ، افرادی مشکوک از میان تماشاگران بحرینی با رفتارهای توهین آمیز ضمن پرتاب سنگ و بطری آب و اشیاء دیگر به سوی بازیکنان و تماشاگران ایرانی ، شعارهای ضد ایرانی سرداده و حرکات خارج از شؤون اخلاقی از خود نشان دادند و این درحالی بود که نیروهای انتظامی و امنیتی حاضر در استادیوم در قبال آن هیچ عکس العملی از خود نشان ندادند.

این درحالی است که بازی رفت تیمهای ملی جمهوری اسلامی ایران و بحرین با حضور یکصد هزار تماشاگر در کمال آرامش ، امنیت و احترام در تهران برگزار شد.

+62
رأی دهید
-43

hamtarane - سیدنی - استرالیا
برادران حزب الهی در بحرین بودند، همونهایی که بهشون میگن، لباس شخصی های خودسر
یکشنبه 22 آبان 1390 - 02:50
sia_sefid - تهران - ایران
خاک بر سرا شما وقتی تو ایران به اونا سرویس میدید .. پر رو میشن دیگه . اگه تو ایران راشون نمیدادیم الان این سوسمار خورا شاخ نمیشیدن ..
یکشنبه 22 آبان 1390 - 03:06
avasar - وین - اتریش
دربازی استقلال وتیم اتحاد عربستان خودم شخصا"در ورزشگاه آزادی بودم یک جمعیت 200نفری بسجی اومدن تو ورزشگاه وعلیه بحرین شعار سیاسی می دادند که با برخورد تمامی تماشاگران حاضر در استادیوم مواجه شدن که یک صدا میگفتن فوتبال باسیاست نمیخوایم نمیخوایم وبسجی های ساندیس خور دقیقه 75بازی از استادیوم خارج شدند یعنی فقط برای متشنج کردن جو استادیوم با پرچم بحرین به استادیوم اومده بودند .پس دوستان عزیز چیزی که عوض داره گله نداره.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 02:58
a.ahooraei - كلن - المان
اونیکه به ما..............بود.....کلاغ ............دریده بود.
یکشنبه 22 آبان 1390 - 04:18
soheil rad - بابل - ايران
تنها دلیل تساوی ایران با بحرین وجود دو بازیکن بود غلومی رضایی و جواتی کاظمیان بوقققققققققققققق تا وقتی تیم ملی بر اساس مصلحت و سفارش از بیرون ارنج بشه فوتبال ایران به هیچ جایی نمیرسه کارلوس کیروش هم نشون داده فقط یک اسم تقریبا بزرگ روی نیمکت تیم ملیه
یکشنبه 22 آبان 1390 - 13:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.