تلفن خرازی به ضرغامی برای پخش نشدن یک مستند؟

تلفن خرازی به ضرغامی برای پخش نشدن یک مستند؟

 روزنامه ایران :  محمد حسین جعفریان نویسنده و مستندساز اظهار داشت: اوایل امسال برای ساخت مستند دیپلمات های شهیدمان در افغانستان به این کشور سفر کردیم و مستندی را با محوریت شهید ناصری با عنوان «چه کسی ما را کشت» کلید زدیم.

وی افزود: «در این سفر دیپلماتی که زنده از مزارشریف فرار کرده بود را با خود همراه کردیم و وی در کنسولگری ایران در افغانستان درباره اتفاقات و مسائل پیش آمده آن روزها توضیح داد.»

وی با بیان اینکه در این مستند محوریت کار این بود که چرا و به فرمان چه کسی دیپلمات‌های شهید شده، در افغانستان ماندند؛ ادامه داد: به تهران برگشتیم و برای یافتن پاسخ این سؤال، به یک سری نام برخوردیم و با آقای بروجردی معاون وقت وزیر امور خارجه صحبت کردیم.

آقای بروجردی هم در جایی از صحبت‌هایشان از آقای خرازی نام بردند و اینکه آقای خرازی به ایشان زنگ زده و گفته که مگر مزارشریف خانه خاله است که دیپلمات‌ها هر گاه دلشان خواست برگردند؟ هر کس که برگشته برگردد سر جایش! وی با بیان اینکه این مستند قرار بود 17 مرداد ماه از برنامه «راز» پخش شود گفت: به آقای خرازی زنگ زدیم و توضیح خواستیم که با امروز و فردا کردنش تا یک شب قبل از پخش ما را سر کار گذاشت و نهایتاً در شب پخش هم به آقای ضرغامی زنگ زد و جلوی پخش مستند را گرفت.

+95
رأی دهید
-18

behnam2009 - لندن - انگلستان
به به وزیر آقای خاتمی هم بعله؟؟؟
شنبه 21 آبان 1390 - 03:35
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.