وزرای سابق احمدی نژاد اظهارات او را تکذیب کردند

 

یک هفته از انتشار حرف های رییس جمهوری ایران در جمع گروهی از طرفداران و اعضای ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد در دوره های گذشته می گذرد اما واکنش ها به حرف های آقای احمدی نژاد ادامه دارد. غلامحسین محسنی اژه ای و منوچهر متکی از وزرای سابق دولت آقای احمدی نژاد حرف های او را تکذیب کردند و دفتر رهبر ایران هم برای چندمین بار در یک ماه اخیر در اطلاعیه ای از انتساب حرف ها و نقل قول هایی به آیت الله خامنه ای اظهار تاسف کرده بود و ازاشخاص و رسانه ها خواسته بود که از انتشار این مطالب خوداری کنند. گزارش مسعود آذر.

 

+147
رأی دهید
-71

Taraneه - کبک - کانادا
اگر که قاضی و مفتی شوند، سفله و دزد**دروغگو و بداندیش را گواه کنند
جمعه 20 آبان 1390 - 16:36
sina83 - اوسلو - نروژ
این آقای به اصطلاح رئیس جمهور اصلا سواد ندارد ولی به حال مردم ایران زمین که به چه روزی ا. افتادند که به جایی یه سری عدم با سواد اینا رو کار امدن!!!!!!!!!!!!!!!!. من امیدوارم کا آخر کارش باشه و به سرّ نوشته محمد قذافی و دیکتاتور‌های سرنگون بشن:
جمعه 20 آبان 1390 - 16:36
greentree - تهران - ایران
مموتی بگو می‌خوام اسرائیل و آمریکا رو از صحنه جهان حذف کنم تا اوباش‌های بیسواده مذهبی‌ رهات کنن و کاری به کارت نداشته باشند،علی‌ شیره‌ای هم به وجد میاد دوباره و دستور میده انتقاد ممنوع
جمعه 20 آبان 1390 - 17:25
hamed78500 - تهران - ایران
همشون مثل سگ دروغ میگن هم خودش هم وزیرای دزدش حالا مال خودشم بعد رفتنش معلوم میشه
شنبه 21 آبان 1390 - 07:56
gol andam - زوريخ - سويس
ما که خیلی‌ وقت تکذیبش کردیم چه خودش چه دورو بری‌ها شو ,,,,
شنبه 21 آبان 1390 - 14:06
homa--ir - هامبورگ - المان
وقتی یک رئیس جمهوری با تقلب ودزدی رای مردم و با انتخاب شخص رهبری . خودش را رئیس جمهور ایران بداند و اقوامش ازجمله رحیم مشائی رمال را رئیس دفتر ریاست جمهوری کند . ورئیس جمهوری که خودش حراف ودروعگو باشد و ضد و نقیض حرف بزند . پر واضح هست چه کسانی را اتنخاب . و به کرسی وزارت می نشاند . مملکت ما از ریشه خراب است .
یکشنبه 22 آبان 1390 - 13:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.