کی‌روش:در منامه هم پیروز می‌شویم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:اگر بازیکنان ما وظایف محول شده را خوب انجام بدهند، می‌توانیم در منامه هم پیروز شویم.
 

کی‌روش:در منامه هم پیروز می‌شویم

کارلوس کی روش روز پنجشنبه در کنفرانس خبری قبل از دیدار برگشت تیم ملی فوتبال ایران و بحرین در منامه، اعلام کرد که تیم ملی بحرین را برخلاف نتیجه بازی رفت، دستکم نمی گیرد.
 
سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به برتری شش بر صفر در دیدار رفت، اظهار داشت: من از پیروزی پر گل در دیدار رفت خیلی خوشحال شدم ولی نباید فراموش کنیم که این نتیجه تکرار نخواهد شد زیرا امکان ندارد که وقتی مسابقه با یک تیم ملی قدرتمند باشد، همان نتیجه تکرار شود.
 
بحرین یکی از خطرناکترین تیم های آسیاست به خصوص اینکه این تیم دو بار متوالی در آستانه صعود به جام جهانی بوده است. این تیم قوی ترین تیم گروه ما است.
 
وی گفت: برخلاف شرایط مناسب تیم بحرین اگر بازیکنان ما وظایف محول شده را خوب انجام بدهند، می توانیم درمنامه پیروز شویم.
 
کی روش درخصوص فقدان علی کریمی در این مسابقه، ابراز تاسف کرد و افزود: کریمی یکی از بازیکنانی است که در نتیجه تاثیرگذار است و ما خیلی به وی نیاز داشتیم ولی نمی توانیم همه امید خود را به یک بازیکن ببندیم هر چند که مهم است و بر خلاف اینکه ما چهار بازیکن خود را که هر کدام اهمیت خود را در زمین دارند در این مسابقه در اختیار نداریم، من به این تیم خیلی خوشبین هستم زیرا کاملا آماده است.
 
کی روش در خصوص وضعیت آب وهوایی نیز اعلام کرد: هوای بحرین برخلاف شرایط جوی اندونزی خیلی شبیه هوای ایران است و برای ما شرایط خوبی محسوب می شود. ما باید همه چیز را بر عهده بگیریم زیرا عامل آب و هوا برای دو تیم است.

+79
رأی دهید
-12

greentree - تهران - ایران
بله آقای کی‌ روش هر کسی‌ تلاش کنه نتیجه هم باید بگیره ،به شرطی که تقلب و فریب در کار نباشه..شما بیشتر تلاش کردید و تیم فوتبال ایران هم بیشتر تمرین کرده باید هم موفق و پیروز بشه
جمعه 20 آبان 1390 - 13:07
*Fanoos* - ايران - ايران
درود بر کی روش , و به امید موفقیتش
جمعه 20 آبان 1390 - 13:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.