فال روز جمعه 11 نوامبر - 20 آبان

فروردین


شاید شخصی بخواهد به شما کمک کند اما باید اول به خودتان کمک کنید. اگر خودتان اولین قدم را بردارید آن ها نیز به شما کمک خواهند کرد.

اردیبهشت


مریخ به برج عقرب می رود.دیگران کمی بد خلق بی حوصله و عصبی هستند.آنها را تنها بگذارید تا زمانی که خودشان تصمیم بگیرند دوباره پیش شما برگردند.

خرداد


به نظر می رسد دقیقاً‌ می دانید که چه می خواهید و بدون شک، آن را به دست می آورید. اما اگر می خواهید پیشرفت کنید، باید به نظرات و پیشنهادات دیگران هم اهمیت بدهید. به نظر می رسد که توقعات دیگران از شما کم تر شده است، بنابراین می توانید برای رسیدن به اهداف خود، پیشرفت بیشتری داشته باشید.

تیر


شما موجودی هستید که با عادت ها زندگی میکنید اما حرف های دیروز سبب شده است که بخواهید تغییراتی در زندگی ایجاد کنید. شاید نتوانید به سرعت تغییرات ایجاد کنید اما حداقل می دانید که قدم اول تان چه می تواند باشد.

مرداد


امروز زندگی خانوادگی و خانه تان، مورد توجه قرار می گیردو این درست زمانی است که مریخ وارد علامت آبی عقرب می شود. این به شما انرژی و اشتیاق لازم را برای بهبود سازی اوضاع خانه، خواهد داد. متاسفانه، این معنا را هم می دهد که کشمکش هایی در بین خانواده رخ داده و افرادی که دوستشان دارید در برابر موضوعات بسیار حساس و دفاعی می شوند. به احساسات خود اجازه ندهید که برانگیخته شوند، چراکه این یک راه میانبر به سمت جاده اصلی است.

شهریور


امروز مریخ به برج عقرب می رود.خستگی ناپذیر هستید معاشرت اجتماعی زیادی دارید و لحظات خوبی را خواهید داشت مردان نقش مهمی در زندگی شما بازی می کنند و مشورت با آنها برایتان مفید است.

مهر


امروز بسیار مشتاق به ارتباطات هستید و احساس می کنید اگر نتوانید با افرادی که دورتان هستند گفتگویی داشته باشید،فرصت را از دست داده اید.اهمیتی نمی دهید که راجع به چه چیزی صحبت می کنید گر چه بسیار مشتاق خبرها و اطلاعات مربوط به دیگر کشورها هستید.اگر باید تلفنی بزنید،مواظب باشید که طولانی صحبت نکنید و گرنه برای تان گران تمام می شود.

آبان


امروز مریخ وارد برج شما می شود.از تمام انرژی تان برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.کارهای زیادی دارید که باید انجام شوند.در حال حاضر به هر چیزی که دست بزنید طلا می شود بنابراین دست به کار شوید.

آذر


امروز مارس بدرون خانه آبان می رود، که اسرارآمیزترین خانه جدول شماست. از حالا تا کریسمس آینده خیلی مهم است که انرژیهای خود را حفظ کنید و کمی از سرعت خود بکاهید و باری بیش از آنچه می توانید حمل کنید را بدوش نگیرید. اگر لازم شد حتی سعی کنید بیرحم باشید چون اگر قولهای توخالی بمردم بدهید برای خودتان دردسر بوجود می آورید.

دی


خودتان فکر می کنید که به اندازه کافی کار دارید اما سیارات با آگاهی خودشان تصمیم دارند که کارهای بیش تری را واگذار کنند. البته این بد نیست، شاید در رابطه با خانواده و یا همسایه ها باشد. بنابراین لازم نیست که با عجله به سرزمین های دور بروید.

بهمن


امروز مریخ به طرف آبان با عنصر آب می رود و این قسمت حرفه موقعیت اجتماعی و آرزویی دنیایی چارت شما را در بر می گیرد. امروز در حال و هوای مبارزه هستید و تصمیم دارید تا به هدفهای ویژه ای دست پیدا کنید اما مراقب باشید مخالفت ایجاد نکنید و گرنه شانسهای موفقیت خود را به خطر می اندازید.

اسفند


ممکن است شما اخبار غیرمنتظره ای از خارج دریافت کنید یا بطور غیر منتظره یک مسافرت کاری مربوط به ماوراء دریاها ممکن است پیش آید.اگر شما شغلی در ارتباط با خارج ندارید ممکن است خودتان را با یک خارجی جذاب ببینید یا به سادگی مقداری خوراک خارجی را امتحان کنید.

+37
رأی دهید
-102

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.