تظاهرات دانشجویان معترض به افزایش شهریه دانشگاه ها در لندن

 

در لندن، دانشجوها در اعتراض به افزایش شهریه دانشگاه ها تظاهرات کردند. دولت بریتانیا برای مقابله با بحران اقتصادی مجبور شده شهریه دانشگاهها را بیشتر کند. تظاهرات امروز با حضور چهار هزار نیروی پلیس برگزار شد. گزارش امیر پایور را ببینیم از این اعتراضها.

+175
رأی دهید
-27

mahdi_tala - لندن - انگليس
خدایش خیلی‌ ستمه ۹۰۰۰ پوند سالی‌.. حالا من ورود ی ۲۰۱۰ شانس آوردم :))) بیچرن ۲۰۱۲
‌پنجشنبه 19 آبان 1390 - 18:11
greentree - تهران - ایران
چرا تظاهرات میکنید،آقازاده‌های ایران هر کدوم به اندازه ۲۰ دانشجو پول در لندن خرج میکنن و درس هم نمیخونن ،بد از مدتی یک مدرک قلابی میگیرند و میان ایران که بشند نماینده مجلس و مملکت رو به خاک سیاه بشونن،شما دانشجوهای انگلیس هم کمی‌ به درک باشید مثل این وطن فروشها
‌پنجشنبه 19 آبان 1390 - 18:26
morid - بوشهر - ایران
چه عجب سایت یه خبر از تظاهرات یکماهه در انگلیس گذاشت . چون اینقدر متمرکز شده روی ایران و بزرگ کردن مسایل اون فرصت پرداختن به 99درصد مردم معترض امریکا واروپا را ندارد.
جمعه 20 آبان 1390 - 08:35
bavar88 - آمستردام - هلند
نگران نباشید مشکلشون را با حمله به کشور مسلمان دیگه و غارت منابع اون جبران میکنند. تا چاپلوس‌های ایرانی‌ برای ۲ قرون گدایی در غرب تمرگیدند احتمال حمله به ایران وجود دارد. پس بایستی برای روز دفاع آماده شد. شدیدا موافق داشتن تجهیزات اتمی‌ هستم...
جمعه 20 آبان 1390 - 10:52
massoudoslo - اسلو - نروژ
خوب این دانش جو ها چرا از طریق لابی های خودشون با آقا مجتبا خامنه ای تماس نمیگیرن و مشکل مالیشون رو حل نمیکنند !؟ پول مردم ایران که زیر بال عبای پاپا ست و تو دست برادران قاچاقچی ویلان است که تو اختلاس کردن زیاد کش هم نمیدن طوری که ۱۸ میلیارد دلار مردم ایران رو تو ترکیه با یه سوت دادن به باد و ترک ها را داماد کرد .
یکشنبه 22 آبان 1390 - 20:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.