پروین: خودم عابدزاده را معرفی کردم، حالا زیر پایش را خالی کنم؟


مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خودم عابدزاده را برای حضور در پرسپولیس معرفی کردم و از اینکه می‌گویند دوست نداشتم او بیاید، واقعا متاسفم.

 Ù¾Ø±ÙˆÛŒÙ†: خودم عابدزاده را معرفی کردم، حالا زیر پایش را خالی کنم؟

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص دعوتش به تیم ملی پیشکسوتان عنوان کرد:‌ طبق قولی که به همایون بهزادی دادم به یاد دوران جوانی‌ام برای تیم ملی این بار در قالب پیشکسوتان به میدان می‌روم و مطمئن باشید بهترین عملکردم را به نمایش خواهم گذاشت. حالا باید دید که حریف چطور است.
 
وی افزود: هر زمان که وقت کنم فوتبال بازی می‌کنم چون ما فوتبالی‌ها هیچ‌وقت از فوتبال جدا نمی‌شویم. حالا هم خوشحال هستم که این بار پیراهن تیم ملی را به عنوان یک پیشکسوت می‌پوشم. همین که بچه‌ها دور هم جمع بشوند خودش یک شاهکار است.
 
پروین در خصوص شایعاتی مبنی بر این او مانع حضور عابدزاده در پرسپولیس شده تصریح کرد: واقعا متاسفم کهاین حرف‌ها مطرح می‌شود. من خودم احمد را معرفی کردم تا از تجربه او استفاده کنیم حالا بیایم زیر پایش را خالی کنم؟ اصلا این طور نیست. من نمی‌دانم دنبال چه هستند و چه حرف‌هایی می‌زنند. من احمد را دوست دارم و اصلا این موضوع واقعیت ندارد. عابدزاده یکی از بهترین شاگردان من بوده است.
 
وی در پایان گفت‌وگو با فارس درباره دیدار روز جمعه ایران و بحرین گفت: این بازی حساسیت خودش را دارد. بحرین می‌تواند در خانه‌اش برای ما خطرناک باشد اما ما تیم ملی خوب و منسجمی داریم و امیدوار هستیم با کسب امتیاز مقابل بحرین و اندونزی به مرحله بعد برویم و حریفان خود را در مرحله بعد بشناسیم. آن‌وقت معیار تیم ملی بیشتر مشخص می‌شود.
 

+103
رأی دهید
-21

kozet - دبی - امارات
بنازم پروین را
‌چهارشنبه 18 آبان 1390 - 17:45
Hamid1970 - ارواين - امريكا
شعبون استخون
‌چهارشنبه 18 آبان 1390 - 20:57
zoroye iran - وين - اتريش
علی‌ سلطان عشق کور شود آنکه نتواند دید در ضمن شعبون بیمخ مختص قندلی
‌چهارشنبه 18 آبان 1390 - 22:53
Hamid1970 - ارواين - امريكا
اون شعبون بی موخه ولی این شعبون استخون .
‌پنجشنبه 19 آبان 1390 - 02:49
habibollah - تهران - ايران
الحق که سلطان علی پروین.خداحفظش کنه.
‌پنجشنبه 19 آبان 1390 - 05:14
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.