پرسپولیس قهرمان جام ولایت شد

پرسپولیس قهرمان جام ولایت شد

تیم فوتبال پرسپولیس با تساوی مقابل تیم استقلال، قهرمان مسابقه های سه جانبه جام ولایت شد.
 

 در این دیدار که با نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید هر دو گل تیم پرسپولیس را هادی نوروزی دردقایق 7 و 46 و آرش برهانی دردقیقه 33 و حنیف عمران زاده دردقیقه 70 نیز برای استقلال گلزنی کردند.

بازیکنان تیم استقلال دقایق ابتدایی این بازی را بهتر از بازیکنان تیم پرسپولیس آغاز کردند اما نتوانستند به گل برسند درادامه و با تسلط بازیکنان تیم پرسپولیس برزمین نخستین حمله این تیم روی دروازه استقلال با خطای حمید عزیززاده برروی امیر حسین فشنگچی همراه شد و سعید مظفری زاده نقطه پنالتی را نشان داد که این ضربه را هادی نوروزی دردقیقه 7 به ثمر رساند.
 
درادامه بازیکنان استقلال که انتظار این گل را نداشتند به سرعت حملاتی را روی دروازه پرسپولیس طراحی کردند که با بی دقتی مهاجمان این تیم این موقعیت ها ازدست رفت درنقطه مقابل بازیکنان پرسپولیس که چشم به ضد حملات داشتند 2 بار توسط وحید هاشیمان و امیر حسین فشنگچی صاحب موقعیت گلزنی شدند که فرصت ها نیز برای این تیم با بی دقتی این 2 بازیکن درزدن ضربه آخر از دست رفت.

حملات بازیکنان تیم استقلال سرانجام در دقیقه 33 نتیجه داد و این تیم با ضربه سر آرش برهانی دروازه تیم پرسپولیس را باز کرده و بازی به تساوی کشیده شد.

درادامه بازیکنان 2 تیم باز هم حملاتی را روی دروازه حریف طراحی کرده اما تمامی موقعیت ها به دلیل بی دقتی مهاجمان 2 تیم از دست رفت و این بازی در نیمه نخست با نتیجه یک بریک به پایان رسید.
 
نیمه دوم با حملات بازیکنان تیم پرسپولیس آغاز شد و این تیم به سرعت و دردقیقه 46 توسط هادی نوروزی به گل دوم دست یافت و از تیم استقلال پیش افتاد درادامه ببازیکنان تیم استقلال که نتیجه بازی را از دست رفته می دیدند حملات گسترده ای را روی دروازه حریف طراحی کردند و صاحب موقعیت هایی شدند که با بی دقتی مهاجمان این تیم این فرصت ها از دست رفت اما این پایان کار نبود و با گلزنی حنیف عمران زاده که در دقیقه 70 برای استقلال به ثمررسید باردیگر بازی به تساوی کشیده شد.
 
در ادامه و با دریافت دومین کارت زرد علیرضا محمد دردقیقه 79 از زمین بازی اخراج و این تیم دقایق باقی مانده این دیدار را 10 نفره ادامه دادند اما این مساله باعث شکست این تیم مقابل استقلال نشد چرا که بازیکنان این تیم از فرصت بدست آمده نتوانستند استفاده کرده و نتیجه این بازی را به سود خود خاتمه دهند و این بازی با همان نتیجه تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.
 
سعید مظفری زاده قضاوت این بازی را برعهده داشت وی با نشان دادن کارت زرد به جواد شیرزاد از تیم استقلال و میثاق معمارزاده این بازیکنان را جریمه کرد.

Hamid1970 - امریکا - ارواین
قبل از هر چیز افرین بر هاشمیان که این جام کثیف را نگرفت.ما حتی مخالف بازی تیم ابی هم بودیم.بهرحال جام به متولیش رسید و خیلی ها منتظر بودن که لنگ تیم اس اس را ببره ولی بجز یک پنالتی در نیمه اول و یک ضد حمله در نیمه دوم چیزی از لنگ نه دیدیم.حرکات استیلی جالب بود مثل اینکه جام قهرمانان اسیا را داشت می برد. اخه امسال فقط همین جام که لیاقتشان بود را بردن.افرین به هاشمیان
دوشنبه 16 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
لنگ سیاسی کثیف..اه اه اه:)جام ولایت از اول واسه لنگ گذاشته بودن بهشونم رسید..مبارک باشه:)واسه اولین بار خوشحالم لنگ جام برده:))سیاسیونم فکر کنم به هدفشون رسیدن ویکم طرفدارای لنگیو ساکت کردن:)از لحاظ فوتبالی هم که مهم نیس زیاد بی عدالتی ها(بازی کردن ملی پوش لنگ واجازه ندادن به ملی پوش استقلال.داوری تابلو و یک طرفه مظفری زاده لنگی..برنامه ریزی بازیها و زمان استراحت دو تیم.و..)سیاسی دیگه:)دلشون خوشه امتیاز از استقلال گرفتن در یک بازی سفارشی(مینی دربی):)ولی خوبه ثابت شد استقلال ضعیف تر هم باشه به لنگ نمیبازه:)پرویز دوبله سوبله.آرش لنگ سوراخ کن:)عشق است استقلال..
دوشنبه 16 آبان 1390

La2001 - امریکا - لوس انجلس
سخنی با طرفداران قرمز و ابی :اقایان مظلومی و استیلی گفتند که نام ولایت خیلی عزیز است و در جام ولایت با تمام قدرت حضور پیدا می کنیم  چون ولایت حق بزرگی بر گردن ما دارد.از شما که مملکت خویش را رها کرده و در این دیار قربت امده اید وبه جان همدیگر افتاده اید یک سوال دارم ولایت  چیست؟ مگر نه این ولایت است. که جوانان ما را به خاک خون کشید ،خون مردم ایران را در شیشه کردن،٣هزار میلیارد مردم را خوردن،مردم خوزستان اب اشامیدنی ندارد ولی به مردم لبنان می رسند،این ولایت است که ما یک قطره از کارهای شان را گفتیم و تیمهای به حساب محبوب ما طرفدار ولایت هستند .اگر کسی طرفدار این دو تیم باشد یعنی طرفدار ولایت می باشد.هر روز ولایت صدها تجاوز می کند ولی اب از اب تکان نمی خورد .بخاطر این دو تیم به همدیگر بد می گوید از خودتان خجالت بکشید که طرفدار تیمهای طرفدار ولایت فقیه هستید.این ولایت جامعه ایرانی را به کجا برد .فساد اخلاقی ، فساد اجتماعی،وووو هزاران چیزهای دیگر. طرفدار قرمز و ابی هستید این دو تیم خائن هستند . طرف دار کسی باشید که ضد ولایت باشد . حالا قضاوت با شما
دوشنبه 16 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.