۱۰۰هزار بلیت رایگان پرواز برای عذرخواهی

100هزار بلیت رایگان پرواز برای عذرخواهی

جام جم آنلاین: شرکت هواپیمایی کانتاس استرالیا یکصد هزار بلیت رایگان پرواز به مسافرانی می‌دهد که هفته گذشته به سبب اعتصاب کارکنان این شرکت در فرودگاه‌ها سرگردان شده بودند.


به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری فرانسه، آلن جویس مدیر ارشد اجرایی شرکت کانتاس گفت اهدای این بلیت‌ها به ارزش 20 میلیون دلار به منزله عذرخواهی این شرکت است.

شرکت کانتاس به همه اعضای برنامه‌های موسوم به فریکوئنت فلایر (کسانی که مرتب از طریق این شرکت پرواز می‌کنند) امتیازاتی عرضه خواهد کرد. جویس در این خصوص به جزئیات بیشتری اشاره نکرد.

با اهدای این بلیت‌ها و پاداش‌ها، شرکت کانتاس با احتساب 30 میلیون دلار ضرری که به سبب لغو دو روزه پروازها متحمل شد در مجموع 50 میلیون دلار ضرر کرده است.

جویس روز جمعه پس از پایان یک هفته پرماجرا که در دوره ریاست سه ساله وی بر کانتاس بی‌سابقه بوده است، گفت: ما می‌دانیم که وقت تعداد زیادی از مشتریان خود را تلف کرده‌ایم و برای همین نمی‌خواهیم فقط با عذرخواهی محض، کار را به پایان برسانیم.

شرکت کانتاس روز شنبه با انتشار آگهی در روزنامه‌ها به مسافران خود اعلام کرد درباره چگونگی دریافت بلیت‌های مجانی خود با این شرکت تماس بگیرند.

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
قابل توجه ملایان دزد و قاتل/
دوشنبه 16 آبان 1390

Taraneه - کبک - کانادا
تفاوت از کجا تا کجا، ای خدا !
دوشنبه 16 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
مثل ایران خودمون.در ایران بخاطر لغو پروار و تاخیر 3 ساعته شرکت هواپیمائی ایران ایر به مسافران معترض ساندیس مجانی داد.
دوشنبه 16 آبان 1390

Öresund - دانمارک - ارهوس
ولی به پای سرویس دهی شرکتهای هواپیمایی خودمون نمیرسن. مثل کاری که ایران ایر کرده بود سری پیش با مسافر‌های آلمان به ایران در تابستان که پرواز اصلا نبوده و فرستادن مسافرهارو با هزینه خود مسافرها به آمستردام و از اونجا با درد سر پرواز کردن بعد از چند روز و در ایران بار مسافرهارو در آمستردام جا گذشته بودند و قول داده بودن خودشون در ایران ببرند تحویل بدند در خانه‌ها و بعد از ۲ روز گفته بودن خودتون بیایند ببرین.
دوشنبه 16 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.