قتل تلخ کودک ۸ ساله توسط کودک ۶ ساله با سلاح سرد

قتل تلخ کودک 8 ساله توسط کودک 6 ساله با سلاح سرد

یک کودک ۸ ساله توسط کودک هم سن و سال خود که سلاح سرد حمل می کرد، در پارک محله ای "ناز" در محله سخیریه از محلات مرکزی شهر اهواز کشته شد.
 
به گزارش جهان به نقل از آژانس خبری خوزستان (خوزنا)، کودک ۸ ساله ای به نام میم . دال ساکن محله سخیریه اهواز، در هفته اول آبان سال جاری در مسیر بازگشت از مدرسه به خانه، در پارک محله ای "ناز" با یک کودک هم سن و سال خود دچار اختلاف ساده و کودکانه شده، دو کودک با یکدیگر گلاویز می شوند و در کمال ناباوری، کودک طرف دعوا یک عدد تیزبر (تیغ موکت بری) از جیب خود درآورده و با ضربه زدن به گلوی طرف مقابل، شاهرگ وی را قطع نموده و وی را به قتل می رساند.
 
مسئولان خوزستانی تا کنون درباره این حادثه سکوت کرده اند. ۴ ماه پیش هم یک نوجوان ۱۲ ساله که سلاح سرد حمل می کرد، در جریان یک دعوای ساده در کوی نیروی اهواز یکی از هسن وسالانش را از پای درآورد ولی هیچ اقدامی برای آسییب شناسی آن و فرهنگ سازی در این باره و ارائه آموزشهای لازم به خانواده ها صورت نگرفت. در حادثه قتل کودک ۸ ساله اهوازی هم فقدان اطلاع رسانی شفاف، مشهود است. در نبود اطلاع رسانی رسمی و شفاف از سوی مقامات مسئولان، برخی خبرهای تایید نشده در سطح شهر اهواز بیانگر این است که ضارب ۵ یا ۶ سال داشته است و در محافل غیر رسمی سخن از تحلیل جرم شناختی "پدیده قاتل ۵ ساله" به میان آمده است! پیش از این کارشناسان مستقل درباره خطرات شیوع روزافزون حمل سلاح سرد و گرم توسط نوجوانان در اهواز هشدار داده بودند. بی توجهی به این هشدارها، اکنون "پدیده حمل سلاح سرد" را به گروه سنی کودکان کشانده است. 'گفتنی است به گفته جرم شناسان، "حد اشباع جرم" در خوزستان، بیشترین سطح را در میان استانهای کشور داراست.

بیداد - ایران - اصفهان
تف به خامنه ای با این مملکتی که درست کرده
دوشنبه 16 آبان 1390

morteza-bikhial refigh - ایران - گرگان
خاک تو سر این رژیم خونریز اسلامی بشه که بچه های خردسالش هم از رهبرانش کشتن را یادگرفته اند...ننگ بر فرهنگ تربیتی اسلامی شما
دوشنبه 16 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
فقر فرهنگی خانوادهها باعث این اتفاقات میشود
دوشنبه 16 آبان 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
دنیا به کجا می رود؟!قاتل شش ساله؟!اوه خدای من .حالا بااین قاتل شش ساله میخواهند چه بکنند؟! حبس ابد؟! اعدام؟! و یا اینکه بگذارند آزادانه به رشد و زندگی خودش درفضای آزاد ادامه بده و تا شصت یا هفتاد سالگی هم که بخواهد عمر کند جند نفر دیگر را خواهد توانست که به قتل برساند؟!
دوشنبه 16 آبان 1390

milad bandar - ایران - بندرعباس
8 ساله؟؟؟!!. وای خدای من,ما داریم به کجا میریم؟؟؟
دوشنبه 16 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
دهان ادم از تعجب باز می ماند چی میخواهد بشود جامعه ما خدای منننننننننننننننننننننن
دوشنبه 16 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
وای وای وای واقعا داریم به کجا میرویم?به چه چیزی میخواهیم برسیم?بچه بیگناهیکه نه گناه و نه جرم و جنایت را نمیشناسد و زلال و پاک است مگر غیر از اینه که بدلیل تربیت نادرست.محیط بد.فقر فرهنگی و نداشتن والدین مسئولیت پذیر قربانی شده?هر دو بچه قربانی جامعه و بی فرهنگی و بی مسئولیتی شده اند.کودک 6 ساله ایکه قتل میکند اولا که اصلا مقصر نیست. ثانیا مطمئنا او در اینده دکتر و مهندس نخواهد شد اما احتمال خلافکار و یا قاتل شدنش بسیار محتملتر است.بنابراین به این نتیجه میرسیم که قاتلان و خلافکاران امروز کودکان بیگناه دیروزند که قربانی جامعه و بی فرهنگی و تربیت نادرست شده اند.
دوشنبه 16 آبان 1390

hago - چین - چین
مرگ بر جمهوری اسلامی...مرگ برولایت فقیه...در این ملکت چیزی جز کینه خشم ودورنگی باقینمانده
دوشنبه 16 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
milad bandar - ایران - بندرعباس 6 ساله!! متنو به دقت بخون گفته قتل تلخ کودک 8 ساله توسط کودک 6 ساله با سلاح سرد.
سه‌شنبه 17 آبان 1390

reza19357 - ایران - تهران
سخیریه؟ من 20 سال اهواز زندگی کردم. ما همچین محله ای نداشتیم تو اهواز که!؟!؟
سه‌شنبه 17 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.