احمدی‌نژاد: رهبر گفت کشور فعلاً سکوت می‌خواهد

احمدی‌نژاد: رهبر گفت کشور فعلاً سکوت می‌خواهد

 مردمک : چند روز پس از روایت‌های متفاوت از سخنان محمود احمدی‌نژاد در جمع اعضای ستادهای انتخاباتی‌اش، متن کامل سخنان رئیس‌جمهوری ایران یکشنبه، ۱۵ آبان‌ماه منتشر شد.

محمود احمدی‌نژاد در این جلسه که ۱۲ آبان‌ماه برگزار شده، گفته است: از رهبری خواسته به روش «احمدی‌نژادی» همه مخالفانش را ساکت کند، اما آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کرده که کشور فعلا سکوت می‌خواهد.
 
او بار دیگر تاکید کرده است که اگر احساس کند کلیت کشور دارد به خطر می‌افتد، سکوتش را می‌شکند و در این مورد با آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران نیز صحبت کرده است.
 
به گفته رئیس دولت دهم در این جلسه، در دیدار با آیت‌الله خامنه‌ای به او گفته است که «این‌ها خیلی تند می‌روند و به تذکر شما هم گوش نمی‌کنند» اما رهبر ایران سکوت را به آقای احمدی‌نژاد توصیه کرده است.
 
محمود احمدی‌نژاد پیش از این نیز چندین بار بر سکوت خود درمقابل انتقادات تاکید کرده و آن را «الهام‌بخش وحدت» دانسته بود.
 
رئیس‌جمهوری ایران، اتهام مخالفتش با رهبر ایران و عدم هماهنگی با وی را رد کرده و افزوده است که تمام سیاست‌های فرهنگی دولت که منتقدان اصولگرای مجلس با آن مخالف هستند، با آیت‌الله علی خامنه‌ای هماهنگ شده است.
 
برای نمونه او گفت که نظر مثبت رهبر ایران را برای طرح ورود زنان به ورزشگاه‌ها گرفته بود، اما بعد چون فضا خراب شد، آقای خامنه‌ای خواستار جمع کردن موضوع شده چراکه به‌زعم او فعلا مسأله اول مملکت این نیست.
 
رئیس‌جمهوری ایران در این جلسه با انتقاد از مخالفینی که مدعی هستند بعضی حرف‌ها را از بیت رهبری شنیده‌اند، گفت: این‌ها از کجا از جلسه خصوصی من و رهبر ایران مطلع می‌شوند که حرف‌های خصوصی بین من و آیت‌الله خامنه‌ای را می‌دانند؟
 
او همچنین بدون نام بردن از شخص خاصی با اشاره به سخنان او که «دولت را ضدولایت فقیه دانسته» گفت که این آقایی که همه چیز دارد از ویلا و... لکه‌ای است بر دامن پاک ولایت فقیه.
 
محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به کسانی که از دولت به دلیل مطرح کردن ظهور صغری انتقاد کرده‌اند، تاکید کرد: ‌اگر هم ظهور صغری آغاز شده باشد به ولایت بیشتر احتیاج داریم. در چنین شرایطی باید قوی‌تر و منسجم‌تر باشیم.
 
پیشتر انتشار بخشی از سخنان آقای احمدی‌نژاد در جلسه ۱۲ آبان‌ماه خبرساز و گزارش‌های متفاوتی از آن منتشر شد.
 
«دو معاون وزارت اطلاعات با "فتنه" همراه بودند»
 
محمود احمدی‌نژاد همچنین مدعی شد که دو معاون وزارت اطلاعات دولت نهم با «فتنه» بوده‌اند و او پیش از انتخابات به غلامحسین محسنی اژه‌ای، وزیر پیشین اطلاعات هشدار داده بود که دو نفر از معاونانش دنبال براندازی هستند، «اما قبول نکرد تا وقتی که کار از کار گذشته بود و فتنه شده بود.»
 
«فتنه» عبارتی است که طرفداران حکومت ایران درباره اعتراضات پس از انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ به کار می‌برند.
 
به گفته او، آقای اژه‌ای در اواخر فهمید که قضیه «براندازی» است و نگران شده بود، اما آقای احمدی نژاد به او گفته است: نگران نباشید، من خودم به عرصه می‌آیم و انتخابات را برنده می‌شویم.
 
به گفته محمود احمدی‌نژاد، وزیر اطلاعات دولت نهم پیش‌بینی کرده بود احمدی‌نژاد توانایی انجام این کار را ندارد.
 
اما رئیس‌جمهوری ایران به او پاسخ داده که در متن مردم است و می‌داند چه می‌شود.
 
او گفته است: بنده به ایشان عرض کردم که من انتحاری به خط می زنم، هوز فرصت داریم و مناظره‌ها نیز باقی مانده است که در مناظره ها کار را تمام می‌کنم.

ظاهراً رئیس‌جمهوری این مسئله را به عنوان دلیل اصلی برکناری آقای اژه‌ای به فاصله یک ماه از پایان عمر دولت نهم معرفی می‌کند.
 
اما خود آقای اژه‌ای پیش از این گفته بود، مخالفت با معاون اولی اسفندیار رحیم‌مشایی، نزدیک‌ترین فرد به رئیس‌جمهوری، دلیل برکناری وی و آقای صفارهرندی، وزیر ارشاد بود.
 
«بازشماری می‌‌کردند،۸۰۰ هزار رای به مجموع آرایم اضافه می‌شد»
 
در حالی‌که عده بسیار زیادی از شهروندان، دولت را به تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ متهم کرده بودند، آقای احمدی‌نژاد در این جلسه مدعی شده است که اگر همه آرا بازشماری می‌شد، ۸۰۰ هزار رای به مجموع آرای او اضافه می‌شد.
 
او از برخی اصولگرایان انتقاد کرد، اصولگرایانی که به زعم او اگرچه «حیثیت‌شان از اصولگرایی بود»، اما برخی خودشان را آماده تبریک به موسوی کرده بودند.
 
به زعم او «وقتی ۱۰ درصد از صندوق‌های تهران را بازشماری کردند، رأی او هشت هزارتا بیشتر شد که تصمیم گرفتند بازشماری را ادامه ندهند، چرا که در کل کشور اگر این کار را می‌کردند، حدود ۸۰۰ هزار تا به آرای او اضافه می‌شد.»
 
در نتیجه اعتراض به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸، صدها فعال سیاسی، فرهنگی و حقوق بشر بازداشت و با احکام سنگینی روبه رو شدند.
 
همچنین در این تجمعات، ده‌ها نفر کشته و صدها نفر مجروح شدند. میرحسین موسوی و مهدی کروبی، دو کاندیدای اصلاح‌طلب معترض به نتیجه انتخابات نیز از اواخر بهمن ماه سال گذشته در حصر خانگی هستند.

omide por jalal - آمریکا - لس‌انجلس
آفرین به این اعتماد به نفس! سنگ پای قزوین باید بیاد جلوی حاجی لنگ بندازه! درود بر موسوی، کروبی، و همهٔ جوانان آزادیخواه ایران! مموتی دروغگو ۶۳ درصدت... !!.
دوشنبه 16 آبان 1390

topo0l.mopo0l - ایران - کرج
اقا جان کششششششششششششششش ندین تو این وضعیت به سلاح نظام نیستتتتتتتتتتتتت
دوشنبه 16 آبان 1390

mihanyar - انگلیس - لندن
این خبر اعتبار نداره عزیزم! خبر توسط سایت اسهال طلب آفتاب نیوز نوشته شده که وابسته به آخوند خاتمی هست بعدش خبر رو سایت مردمک که شاخه برونمرزی (خارج از کشور) و وابسته به آخوند رفسنجانی هست کپی کرده خلاصه که خر تو خره همه از هم کپی کردن و اخرش سایت مشکوک شما منتشرش کرده، میگم مشکوک چون دلیل دارم .
دوشنبه 16 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
البته باید سکوت کرد تا بمدد دلیر مردان ایرانی سکوت و نابودی ابدی شما با جای گیری دردل خاک برای همیشه جاودان شود و مردم از شما و لجن پراکنی ها و دروغگویی های تو گداعلی و صد البته تیم دزد و جانی و غارتگر شما برای همیشه آرامش یابند.
دوشنبه 16 آبان 1390

کیارش 88 - کانادا - تورنتو
خاک بر سر اون رئیس جمهوری که مصلحت مردم را کمتر از مصلحت نظام دروغگو بخواهد همه شون دارن مثل سگ دروغ میگن و اینو مطمئن هستم فقط دلبستگی به قدرت و ثروت دار و بخاطر قدرت که داشته باشن دروغ که مشکلی نداره دست به هر کار کثیفی میزنن
دوشنبه 16 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
رهبر غلط کرد با 7 جدش و تو با 77 جدت / سوسمارهای خونخوار اسلامی/
دوشنبه 16 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
ایران رو روش گذاشت میدونه که با اسم بردن از کسی یا چیزی که مردم تصور میکنند نمیشه اسمشو برد میتونه توجه مردم رو جلب کنه (دفعه اول از هاشمی گفت، و دفعه دوم از ناطق نوری ، گفتن از موی جوانان، گفتن از ورود زنها به ورزشگاه ) و بعد مظلوم نمایی : ( کردان مظلوم واقع شد، من شب ها یک دقیقه بیشتر نمیخوابم، پوشیدن کت غیر رسمی و ... ) . متاسفم اگه کسی به ذوق این حرفها بخواد دوباره گول این گرگ رو بخوره. همین اقا محصولی رو فقیر میدونه و برای ذوق دادن به شنونده از پرونده لاریجانی میگه. و مردم هم شجاعتشو در قسمت دوم ممکنه ستایش کنن هم درستی جمله اول رو باور کنن. احمدی نژاد کسیه که در یک دوره شهرداری میلیاردها تومان و در دوره چهار سالش صدها میلیارد تومان از ذخیره ارزی رو ناپدید کرد
دوشنبه 16 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.