حضور عابدزاده در تیم پرسپولیس منتفی شد , مربی آلمانی می‌آید

حضور عابدزاده در تیم پرسپولیس منتفی شد ,

مربی آلمانی می‌آید


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از منتفی شدن حضور احمدرضا عابدزاده در کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه خبر داد و گفت: هدایت دروازه بانان تیم پرسپولیس را یک مربی آلمانی که سابقه عضویت در تیم ملی فوتبال این کشور را هم دارد، برعهده می گیرد.


به گزارش خبرنگار مهر، محمد رویانیان با اعلام این خبر افزود: حضور احمدرضا عابدزاده در کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد استیلی بود. در این رابطه ما شنبه شب جلسه‌ای با هم داشتیم که در آن شرایط سختی از سوی عابدزاده برای همکاری با تیم پرسپولیس مطرح شد.
 
وی در ادامه افزود: با شرایط سختگیرانه‌ای که از سوی عابدزاده مطرح شده بود، در وضعیت فعلی امکان همکاری میسر نبود، چرا که کار با شرایط ایشان نه به صلاح باشگاه بود و نه دروازه بان‌های پرسپولیس.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: در این رابطه حتی نظر علی پروین به عنوان رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس را نیز جویا شدیم و در مجموع به این جمع بندی رسیدیم که نمی توانیم با آقای عابدزاده همکاری کنیم.
 
رویانیان که با برنامه ورزش از نگاه 2 گفتگو می کرد، افزود: برای هدایت دروازه بان‌های تیم پرسپولیس با یک مربی آلمانی وارد مذاکره شده‌ایم. این مربی آلمانی که سابقه عضویت در تیم ملی فوتبال کشورش را نیز دارد بزودی برای حضور در کادر فنی پرسپولیس به ایران می آید.
 
وی در خصوص حکمی که باشگاه پرسپولیس برای شیث رضایی و محمد نصرتی صادر کرده است، گفت: من به عنوان مدیرعامل باشگاه این حکم را با مشورت‌های بسیاری که با افراد آگاه دانا و صادق داشتم، صادر کردم.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس این حکم را یک "حکم مدیریتی" خواند و گفت: این حکم به این خاطر صادر شد که نصرتی و شیث رضایی با حرکتی که انجام دادند، هویت باشگاه پرسپولیس را زیر سئوال بردند.
 
رویانیان خاطر نشان کرد: از آنجائیکه من به عنوان مدیرعامل با بازیکنان قرارداد می بندم، این حق را هم دارم که در شرایطی این چنینی وارد عمل شده و احکام مدیریتی صادر کنم.
 
وی با ابراز رضایت از عملکرد حمید استیلی در تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از زمانیکه من مدیرعامل پرسپولیس شده‌ام، تیم با هدایت استیلی به چهار پیروزی و یک تساوی رسیده و تنها یک باخت داشته و در سه بازی اخیر به سه پیروزی پی در پی دست یافته است.
 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس استیلی را از نظر فنی و اخلاقی یک مربی خوب خواند و گفت: اینکه ما در حال مذاکره با مربی خارجی هستیم برای فصل آینده است. در این بین اگر استیلی بتواند در فصل جاری نتایج خوبی با پرسپولیس کسب کند، او نیز یک از گزینه‌های ما برای فصل آینده خواهد بود.
 

zoroye iran - اتریش - وین
مربی المانی که بیکار باشه و الان تیم نداره بدرد نمیخوره الان فصل فوتباله و مربیهای خوب تیم دارن حالا میرن یه داغونی رو برمیدارن می یان که قلیچ هم از اون بهتره فقط اسمش المانیه کیفیت در حد محلات مثل گده و زمدیک و هنکه
دوشنبه 16 آبان 1390

nuririka - برزیل - سان پائولو
مسولین ایرانی عادت دارن پول مملکت رو بدن خارجی ها بخورن .هیچوقت خودمون رو قبول نداشتیم.لبخند گوش تا گوش مسولین فقط برای غریبه هستش.
دوشنبه 16 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
ما نمی دانستیم که هنکه مربی چندین ساله بایرمونیخ در حد مربی محلات هستش.
دوشنبه 16 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
فوتبال علمه و روز به روز مثل بقیه علمها پیشرفت میکنه این اقا مدتی کمک هیدسفیلد بود الان اگه بدرد میخورد سرمربی یکی از تیمهای بوندس لیگا میشد اگه مربی خوبی بود در ایران چه میکنه الان تیم لگن چه تاکتیک و استراتژی در زمین داره سانت از جناحین و ضربات سر و یا پاسهای عمقی و فرارهای مجیدی الان این تاکتیک قدیمی و منسوخ شده در تیم لگنه این مربی چه تحولی در لگن داشت اگه لگن صدر نشینه بخاطر 6-7 بازیکن خوبیه که در تیم هستن مثل پارسال سپاهان. هنکه - زمدیک-گده و قبلا مربیهای المانی در ایران امده بودن و هیچکدامشون موفق نبودن مثل زوبل -کخ و غیره
دوشنبه 16 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
چقدر کیسه کش ها(شش تاییها) دلسوز پرسپولیسیها هستند.!!!
سه‌شنبه 17 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.