اظهارات کرمی درباره‌ی ۵۰۰ دانشجو از خانواده مسئولین در انگلیس

اظهارات کرمی درباره‌ی ۵۰۰ دانشجو

از خانواده مسئولین در انگلیس

ماینده کرمانشاه می گوید:هرگاه بحث کاهش رابطه با انگلیس در ایران مطرح می شود، سطح مبادلات تجاری دو کشور بالاتر می رود.
 
محمد کرمی راد در گفت و گو با خبرآنلاین در خصوص سرنوشت طرح کاهش روابط با انگلیس دردوره هشتم مجلس که محل بحث و بررسی و مانور های تبلیغاتی زیادی بود،گفت: این طرح همچنان در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس است.
 
وی در پاسخ به این که گفته می شود یکی از دلایل تعلل در تصویب این طرح حضور فرزندان بسیاری از مسئولین در انگلیس است، گفت: ما شنیده ایم که حدود 500 دانشجو از خانواده های مسئولین کشور در انگلیس اقامت دارندکه بخشی از آن ها دارای تابعیت دوگانه هستند اما دلیل تعلل در ارائه این طرح نمی تواند چنین مسایلی باشد.
 
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی افزود: ممکن است برخی این موضوع را عامل تعلل بدانند اما دلایل دیگری نیز در این میان مطرح است و منافع دیگری هم دراین ارتباط بی تاثیر نبوده اند.
 
کرمی راد ادامه داد: گاهی ما از اتاق بازرگانی این جمله را می شنویم که هرگاه بحث کاهش روابط با انگلیس در جمهوری اسلامی مطرح می شود، برعکس سطح معادلات و تبادلات کالایی ما نیز بالاتر می رود.

farhad352 - ایران - تهران
دوز دوزه بازی و بازی با کلمات و الفاظ در رژیم تازی سیاست رایج شده است تا هرچه بیشتر ساده لوحان عامی را در حماقت نگهدارند و با پشتیبانی آنها و در خدمت گرفته های بسیجی و پاسداران خود فروش به فرصت های غارت خود بیافزایند..مرگ بر همه دست اندرکاران حکومتی از چلاق علی تا ابلهی نژاد و یاران.
دوشنبه 16 آبان 1390

sobat - ایران - تهران
خاک توی سر مسئو لین بی کلّه وبی مسئولیت جمهوری ضد اسلامی خامنه ای نادان وانتری نژاد عقده ای..........بچه های مردم رو میکشید بچه های بیسواد خودتونو میفرستید خارج برن چشم چرونی........از خامنه ای نادان بیشتر از این بر نمیاد........باورش هم شده که جای امام نشسته !!!!!مردیکه نافهم
دوشنبه 16 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
ما همیشه می دانستیم. زیر عمامه اخوندها یک پرچم انگلیس می باشد. خبر جدیدی نمی باشد.از زمان مشروطه تا مصدق و تا امروز اخوندها دانسته و یا ندانسته ستون پنج انگلستان بوده اند.دکترین چرچیل بعد از سقوط مصدق این بود. مساجد بسازید. رشوه به ملاها بدهید. هرگز مصدقی دیگر در در ایران نخواهد امد. همه می دانستند. شاه.ساواک و حتی پدران ما که دروزارت نفت شاغل بودند. و همه چشمان خودرا بستیم.پسر و دختر شاه علی خامنه ای از بزرگ ترین مشتریان بانک مرکزی لندن می باشند.
دوشنبه 16 آبان 1390

آینه - انگلیس - لندن
اکثرا هم اینجا دنبال کار مترجمی برای ایرانی های که در خواست پناهندگی میدند هستند تا اطلاعات جمع کنند دو تاشون رو میشناختم که یکیشون شوهر خاله اش در سفارت ایران کار میکنه و بعد از پنج سال تحصیل در اینجا برگشت ایران با یک عالمه کیس ایرانی های پناهنده
دوشنبه 16 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.