ضرب و شتم شدید داور مسابقه فوتبال در ورزشگاه پوریای ولی شهر تالش

ضرب و شتم شدید داور مسابقه فوتبال

در ورزشگاه پوریای ولی شهر تالش


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=qDGLaRHFXPA

لینک دانلود مدیافایر

fdsa60 - ایران - تهران
یه مشت وحشی که اسم خودشون رو گذاشتن ورزشکار حالا فدراسیون فوتبال بگه شیث و نصرتی حرکت زشتی انجام دادند . پس این حیوانات وحشی تیم چوکا با کتک زدن دارور دارن حرکت ورزشی میکنند؟؟؟؟
یکشنبه 15 آبان 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
با وجودی که تمام دوربین های خبرنگاران را ضبط کرده بودند فیلم این حادثه بوسیله تلویزیون و با صدای گزارشگر منتشر شد! جای عجب و شکر!!
یکشنبه 15 آبان 1390

کرماشان - امریکا - اتلانتا
واقعا متاسفم برای ورزش مملکتمان...تو کشوری که ادعای فرهنگ 2500ساله دارد....اینم از درک و شعورشان و فقط واسه کتک زدن همدیگر و داور بیچاره زرنگند.به اسم ورزش سرشان کلاه میزارن.واسه اذربایجان سپاه تراختور دروست کرده ومردم بیچاره رو مشغول کردن یا واسه شهرهای دیگه.......فقط جوان هارو مشغول میکنند یا به جان همدیگر میندازند...بابا یه خورده غیرت و انسانیت داشته باشید...
یکشنبه 15 آبان 1390

kian ahvaz - ایران - اهواز
وحشی ها شما بدرد گاوچرونی هم نمیخورید حیف زمین سبز که قدم های شما حرومش میکنند و ابرو و شرف ورزشکاران حقیقی رو زیر سوال میبرید....ننگ بر اصل ولایت باطله و نامشروع فقیه....
یکشنبه 15 آبان 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
واااااااااای. شدت توحش در مملکت امام زمان زده بالا. چرا این‌طوری شدن مردم؟
یکشنبه 15 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
وقتی صاحبان ورزش یک مشت ارازل و اوباش سپاهی باشند و ریس فدارسیون ورزش یک نوکر ولی وقیح باشه دیگه از فوتبالش چه انتظاری می خواهید داشته باشید ..بازهم خوبه که از چاقو ودشنه و اسید پاشی خبری نبود وگرنه دیگه باید در ورزش ایران را گل گرفت ..
یکشنبه 15 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
اگر این فرهنگ ایران است پس خاک بر سر این فرهنگ.جالبه که چقدر به فرهنگ مملکتمون مینازیم .چقدر ذلیل و حقیر هستند عده ای از مردم که با یک داور بی دفاع چنین برخوردی میکنند.اگر داور اشتباه کرده باشه بازم هرگز نباید بخودشان اجازه چنین حرکات زشت و غیر ورزشی میدادند.خاک تو سره فوتبال ایران که یکروز با بیشرمی دست به جاهای غیر بهداشتی هم میزنند.و یا داور بیچاره را در نهایت حماقت و بیفرهنگی به باد کتک میگیریم.این است تمدن و فرهنگ ایرانی?
یکشنبه 15 آبان 1390

karena112000 - امریکا - گلندل
اورین اورین
یکشنبه 15 آبان 1390

parandeh_shargh - ایران - کرمان
فرهنگ سازی را از رئیس جمهور اینده اقای مشایی یادمیگیریم
یکشنبه 15 آبان 1390

leila leila - سوئد - گوتنبرگ
از ایرانی بودن دیگه چی مونده
یکشنبه 15 آبان 1390

fdsa60 - ایران - تهران
بهتره بجای فوتبال اسمشو بزارن فوشتی همون مخفف فوتبال و کشتی. به نظر شما میشه در این کشور دمکراسی داشت؟؟. واقعا برای این مردم دنبال دمکراسی و آزادی بیان هستید؟؟. واقعا حق آمریکاییها بود که تو ایران حق توحش داشتند. جالبه بدونیین آقای ریشی که داور رو خیلی میزنه و لباس مشکی تنشه مسئول تدارکات تیمه و از این ناراحتن که چرا تیمشون بازی برده رو تو وقت اضافه مساوی کرده.
یکشنبه 15 آبان 1390

silencio - فرانسه - پاریس
ورزشکار!!!!!!!!!!!!!!!!!!?
یکشنبه 15 آبان 1390

lucas71 - سوئد - اوپسالا
سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی. سید کامنت بیزار که محمد نصرتی و شیث رضایی ابرو برات نزاشته...... کجای پس منتظر کامنت های داغ تان هستیم ..........این ماجرا را هم به پای انها ربط بده....اما اینو بدان که بدترین کار در زمین فوتبال کتک زدن داور مسابقه است. که مجازات های سنگینی به همراه دارد.. بیچاره ها محمد نصرتی و شیث رضایی......فقط مونده دار شون بیزنیم......هر کسی از راه میرسد می خواهد از قافله عقب نماند.... شیندم که دادستان رشت هم علیه این دو جوان اعلام جرم کرده.. چه جرمی خدا می داند. جوانان مملکت را در کهریزک بالا و پایین کردن جیک هیچ کس در نیامد. اما حالا همه شده اند مدعی العموم جامعه...آقای مدعی العموم! بیداری شما؟ .
یکشنبه 15 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
عجب مردمانی هستیم ما ایرانیها واقعا ادم زبونش بند مییاد از این همه اتفاقاتی که هر روز در ایران شاهدیم اینجا باید تمام مسببین و تماشاچیها رو نقره داغ کرد . راستی ایران و ایرانی چه بلایی سرش داره مییاد اعدام شکنجه اختلاس زندان اعتیاد خشونت اسیدپاشی تجاوز قتلهای خیابانی چاقو کشی حرکات غیر انسانی و ....
یکشنبه 15 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
ای بابا، من فکر کنم که فرخزاد هم تالشی بود پس این وحشی های جنگل از کجا اومدن؟ فرض گیریم که داور اشتباه کرده، پس این چه منطقی هست . پفیوز تو رأی و انتخابت را ازت میگیرن توی سرت میزنن از همه چیز محرومت میکنند و قوانین عصر هجری واست میذارن ، جیکت در نمیاد حالا واسه تصمیم داور اینجوری مثل حیوون وحشی از قفس در رفته ، حمله میکنی. خاک بر سر پست و کثیفتون که همین ملاها از سرتون هم زیادن و باید اینقدر تو سرتون بزنن تا مثل حیوون سقط شین. تف به اون فرهنگ عقب رفته و بی پرستیژتون.
یکشنبه 15 آبان 1390

mahdi_tala - انگلیس - لندن
قبول کنید دوستان, مردمان خشنی هستیم. محبت ,احترام..اینا از بین مردم رفته..
یکشنبه 15 آبان 1390

کیومرث ازاد - انگلیس - لندن
درود..جامعه ای که رهبر اندیشه ان خامنه ای باشد!چه چیزی غیر از این. انتظار داشتید..م ه
دوشنبه 16 آبان 1390

شروین1360 - مالزی - کوالالامپور
تبریک به حکومتی که پس از باب کردن فحش و بددهنی در ملا عام و پشت تریبون، کتک کاری، آدم کشی، تجاوز،.. رو هم رواج داده.
دوشنبه 16 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
مردم بی رحم و خشن شده اند . نشانه های خشونت عمومی! همین مردم که برای کارت زرد و قرمز حاضر به تیپا کش کردن داوری میشوند به وقتش چه ها نکنند .
دوشنبه 16 آبان 1390

haftsang - بلژیک - انتورپن
خاک بر سرتون با این فوتبال بازی کردنتون.
دوشنبه 16 آبان 1390

مهرداد2538 - ایران - تهران
اصولاً آدم حسابی به سمت فوتبال نمی رود.
دوشنبه 16 آبان 1390

sankari - فنلاند - هلسینکی
مهرداد2538 - ایران - تهران. تو که ادم حسابی هستی لطفا نه نگاه کن و نه نظر بده. مثل ایرانی است که میگه گربه دستش به گوشت نمی رسه میگه بو میده.
دوشنبه 16 آبان 1390

Azim-Maki - مالزی - کوالالامپور
هاهاهاهاها ایول ،،کلی خندیدم
دوشنبه 16 آبان 1390

pull.over - قطر - دوحه
فرهنگ ایرانی!!! متاسفم!
دوشنبه 16 آبان 1390

majid63 - فرانسه - پاریس
به این عمل میگن فرهنگ اخوندی
دوشنبه 16 آبان 1390

senator-nl - هلند - اوترخت
توقعی نمیشه داشت مملکت گل و بلبل
دوشنبه 16 آبان 1390

kouroshi - سوییس - راپسویل
پس از حل این جریان فوتبال و کتک زدن دوار این مسله را حل کنید. مسله:.... پرتقال فروشی روزی ۳ LC به بانک سفارش می‌‌داد. بانک این اسناد را صادر میکرد و به شریک پرتقال فروش میداد. شریک این پرتقال فروش این LC‌ها به بانک دیگه می‌برد اون اونجا پول یا LC دیگه دریافت میکرد. پس مدتی‌ مجموعه این LC‌ها به ۳میلیارد رسید. که فعلا ناپدید شده. ۱- پیدا کنید پرتقال فروش را ۲- پیدا کنید ۳ میلیارد را ۳- پیدا کنید همه کسانی‌ دست در این ماجرا داشتند.
دوشنبه 16 آبان 1390

مستانه شرق - آلمان - هایدلبرگ
a.ahooraei - المان - کلن ، مرحوم فرخزاد اهل تفرش بودند مانند مرحوم دکتر حسابی ، با درود به شما
دوشنبه 16 آبان 1390

IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان
fdsa60 - ایران - تهران-نمیخواد از دو تا بی شعور گی و امثال اینها دفاع کنی-متاسفانه تو فوتبال ایران همه جور صحنه ای پیدا میشه دریغ از یک بازی حرفه ای و با کیفیت به دور از حاشیه. حرکت دو بازیکن پیروزی هم در کنار اینهاست همش از بی فرنگنی و عقده ای شدن هست که البته سیاست رژیم جمهوری اسلامی هم تاثیر ریشه ای داره تو این خصلت های بد بعضی از مردم.
دوشنبه 16 آبان 1390

آوای آزاد - بلژیک - آنتورپن
واویلنا اینا دیگه چه موجوداتی هستن؟ تو بازی قبل که انگشت تو ماتت هم میکردن.تو این بازی فکر کنم علناً از داور خواستن به زبون خوش بخوابه، زیر بار نرفته این موجودات به زور متوسل شدن.از این به بعد باید تو برنامه حیات وحش یا دنیای حیوانات اینهارو نشون بدن
دوشنبه 16 آبان 1390

kamran63 - فرانسه - لیون
pull.over - قطر - دوحه - اخی ! این فرهنگ ایرانی نیست, بلکه فرهنگ عربی-اسلامی شماست !
دوشنبه 16 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
این بار دوم که این کامنت را میگذارم. که گوئی شخصی متوجه نشده.. فرزندان شاهنشاه آریامهر..سینه خود را فدای جان همنوع خود کردن. نارنجک به کمر بستن و دشمن به عقب راندن. ببین قران و نماز و بالاخره اسلام. چه فرزندانی تحویل این جامعه داده. چه مکتب خانه ای درست کرده. که کلاسش از دزدی . نیمکتش از خشم. کتابش از تقلب و معلمش از جهل است. حال شما طلب شعور و منطق میکنید.
دوشنبه 16 آبان 1390

delmorde - سوئد - یوتوبوری
اون کسی که به داور دست درازی کرده رو باید اگر وزشکاره از تمام مسابقات محروم و سپس بشدت تنبیه کرد و انهائی که با این وحشی همکاری کردندنیز همیطور عمل نمود. درغیر اینصورت باید فاتحه ورزش فوتبال در ان خطه را خوند. مسئولینی احمق و بیشعور در ورزش فوتبال داریم نظام درستی فوتبال ما ندارد هرکه هرکه و لات بازی شده.
دوشنبه 16 آبان 1390

smile_with_flowers - کانادا - ونکوور
پوریا ی ولی‌ گفت که صیدم به کمند است . از همت داوود نبی بخت بلند است . افتادگی آموز اگر طالب فیضی . هرگز نخورد آب زمینی‌ که بلند است
دوشنبه 16 آبان 1390

pouya69 - المان - فرانکفورت
خوده داور بوجود اورندی این دعوا است چرا که اولین سیلی را او به گوش بازیکن میزند
دوشنبه 16 آبان 1390

ukguy4u - بریتانیا - لندن
دیگه از ایرانی چیزی نمونده جز یک اسم!
دوشنبه 16 آبان 1390

zagros56 - یونان - آتن
وحشیهای بیفرهنگ....
دوشنبه 16 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.