اعلام جرم دادستانی رشت علیه شیث رضایی و نصرتی

اعلام جرم دادستانی رشت علیه شیث رضایی و نصرتی

مهر : مدیر روابط عمومی دادگستری استان گیلان از اعلام جرم دادستان رشت علیه شیث رضایی و محمد نصرتی خبر داد.

علی اکبری در گفتگو با مهر اظهار داشت: دادستان شهر رشت علیه محمد نصرتی و شیث رضایی به اتهام ارتکاب اعمال خلاف عفت عمومی و جریحه دار شدن افکار عمومی اعلام جرم کرد.

وی ادامه داد: پرونده هم اکنون در شعبه 14 بازپرسی دادسرای رشت در حال رسیدگی است و حکم متخلفان به زودی اعلام می‌شود.

دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس هفته گذشته در دیدار با داماش گیلان هنگام شادی پس از گل مرتکب اعمال خلاف منافی عفت عمومی شدند که با واکنش های متفاوتی مواجه شد.

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
این کار یعنی خودشیرینی.تو این مملکت همه چی برعکسه.ننگ بر تو باد دادستان.به داد مردم برس .
یکشنبه 15 آبان 1390

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
مرده شور خودتون و دادستانیتون رو ببره به شما چه اصلا. خدا میتونه خودشون چه کارها که نمی کنند و فقط منتظرند یکی یک کاری کنه لهش کنند
یکشنبه 15 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
کاشکی دادستان رشت که سهله دادستان کل کشور اینقدر که معرکه یک انگشت تو ....کردن را دارند یک کم به فکر اون دزدها یی باشند که میلیارد میلیارد میدزدند ککشون هم نمیگزه تو کانادا و لندن به ریش این مردم نادان میخندند که سرشون با برنامه نود و سریالهای دوزاری گرم کردند حالا تا یکماه بند این دوتا ادم کنید ..سردار محصولی و خاوری و بقیه دزدها خزانه مملکت را خالی میکنند خیالی نیست انگشت کردن خیلی مهمه ..
یکشنبه 15 آبان 1390

mahdi_tala - انگلیس - لندن
ااح دیگه گندشو در اودند... بچسب به 3000000000000 میلیاردددددددددد
یکشنبه 15 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
غلطهای اضافی
یکشنبه 15 آبان 1390

فراز_نروژ - نروژ - تونسبرگ
حرکت نمایشی برای اعلام وجود به برنامه نـود.
یکشنبه 15 آبان 1390

sonixax - آلمان - هامبورگ
اَو - تی جانا قوربان !!!!!
یکشنبه 15 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
من تعجب میکنم چرا باخت لگن رو در سایت نمیزارن ولی تا تقی به توقی در پرسپولیس مییفته هفتهها کشش میدن .لگن با تیم اصلی و ذخیرش باخت و نشون داد مظلومی مربی نیست و این قدرت بازیکنهای ملی پوششه که نتیجه میگرفت مثل سپاهان گذشته الان لگن با این بازیکنها که بعضیهاشون ذخیره هستن از بقیه تیمهای لیگی قویتره ولی باخت و مظلومی ناله کنان و گریه کنان شاکیه پس 1-امیر ابادی2-عمران زاده3- عزیز زاده4-میثم حسینی5- شیرزاد6-حمودی7-زندی8-یوسفی9-رحمتی10 شریفات 11-برهانی اینها کشکن با این بازیکنها دست و پای مظلومی میلرزه با این بازیکنها ایا از بقیه تیمهای لیگ برتری قویتر نیست . واقعا بخش خبر ورزشی سایت ضعیفه البته با پوزش
یکشنبه 15 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫شما ها هم گندش را در آوردید،این دو تن که اختلاس نکردند و سرمایه ملی را به تاراج نبرده اند،اشتباهی مرتکب شدند که در انظار عمومی نادرست است و جریمه هم شده اند،و گرنه خیلی از جوانان چنین شوخی های عجیب و غریبی با هم میکنند چون متأسفانه اینهم جزئی از فرهنگ ما شده.با به بوق و سرنا کردن این شوخی بیجا قصد کمرنگ کردن دزدیهای همپالکی هایتان ‫دارید،بجای هزینه کردن از ثروت ملی و صرف پرونده سازی کردن این موضوعات پیش پا افتاده،دزدیها و زد و بندهای به اصطلاح رجال سیاسی تان را رو کنید و به محاکمه بکشید،پرونده تشکیل دهید که چرا ثروت ملی ما خرج فلسطین،لبنان و سوریه میشود ولی اکثر ملت ایران از فقر جانشان به لبشان رسیده،پرونده تشکیل دهید که از ثروت ملی ما دهها هزار دلار به کارتر مواد مخدر میپردازند که به اهداف شومشان که همانا نابود کردن شخصیت های سیاسی در داخل و خارج کشور برسند.صد رحمت به قضات ، وکلا و وزرای رژیم شاه پهلوی،ننگ بر همه شما که ایران را در جهان سرافکنده و منزوی کرده و میکنید.
یکشنبه 15 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
حالا بدید دست اینها , دیگه بدبخت را ول نمیکنند , تا پای رهبر را وسط نکشند تا نگه این داستان را کش ندید اینها تا خودکشی یکی از این دوتا ادامه میدهند.
یکشنبه 15 آبان 1390

vahid2591 - ایران - کرج
روکه نیست سنگ پای قزوینه...
یکشنبه 15 آبان 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
حرکت این دو نفر زشت بود... اما خواهشن اینقدر کشش ندید.
یکشنبه 15 آبان 1390

kian ahvaz - ایران - اهواز
ننگت باد سیدعلی اقا,,,,عمامه تو بذار بالاتر طبق دستورت از کش دادن موضوع اختلاس جلوگیری شد و مردم بجای ان چیز دیگری را کش میدهند....لعنت بشریت به اصل ولایت قبیح باطله ات که جان و ابروی مردم و شهرونداند ملعبه مشتی بی اصل و بی ریشه و ذوب شده در منجلاب جهل و جور و فساد شده است....از نفس کشیدن در این مملکت تا حاکمان مشتی زنده رمالند شرمسارم....
یکشنبه 15 آبان 1390

Taraneه - کبک - کانادا
جالبه دیگه کسی از بازداشتگاه کهریزک و بلایی که سر بچه های ایران اونجا اوردن حرف نمیزنه!! ؟ کسی دادگاهی نشد، جریمه هم نشد. اما اگه مامور دولت نباشی حتی فوتبالیست باشی به خاطر1 شوخی که در اصل اگر شاکی هم باشه باید 2طرف باشن این همه شلوغ میکنن و ابرو میبرن.خجالت نکشیداین 2 جوان رو دار بزنید اخه اینا جزء ما مردم هستن، جرمشون جرمه، اما شما اگر با باطوم هم به خدمت مردم رسیدید هچکس حق دادگاهی کردنتون رو نداره. یادتون نره که ظالم همیشه به جزای عملش می رسه.
یکشنبه 15 آبان 1390

marnd - انگلستان - لیدز
کشوری که شهردارش خلبان - فرماندارش ارتشئ - رییس جمهورش رمال - رهبرش بسیجی باشه طبیعی ه جرائم ورزشی ش هم تو دادگاه انقلاب رسیدگی می شه و حکم صادرش تو زندان اوئن اجرا می شه . تو مملکت ما زیر سایه انقلاب همه کس وهمه چیز جایین که .....
یکشنبه 15 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
این عمله دیگه چی میگه؟
یکشنبه 15 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫فکر کنم اگر پرونده تشکیل بشه و شخصیکه مورد انگشت قرار گرفته،بر اساس قوانین اسلام ،میتواند تقاضای قصاص کند آنهم در انظار عمومی ،که دیگر کسی انگشتش هرز نرود .قوانین اسلام بقدری جامع و فراگیر است که دست قاضی در چنین مواقع باز است و گر نه دادستان رشت تشکیل پرونده نمیداد.حالا اگر قصاص کننده انگشتانش قویتر باشه و فشار بیشتری بر قصاص شونده وارد آورد،چه کسی مسئول است.
دوشنبه 16 آبان 1390

nonarzbn - ایران - ته تاون
این باخت اون روز هنوز رو دلش مونده میخواد هرجور شده زهرشو بریزه
دوشنبه 16 آبان 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
برای شماها که عادی و ساده هستش یکدفعه حکم اعدامش رو بدید !!مرده شورتون رو ببره همگی
دوشنبه 16 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.