یک تصادف بی‌سابقه در انگلیس

یک تصادف بی‌سابقه در انگلیس

در تصادف مرگبار (برخورد 34 خودرو با یکدیگر) در جنوب غربی انگلستان که ساعت هشت و نیم شب به وقت محلی در اتوبان ام ـ پنج رخ داد و در بیست سال اخیر در این کشور بی‌سابقه بوده است ـ دست‌کم هفت نفر کشته و بیش از پنجاه نفر حادثه مجروح شده‌اند.

به گزارش «تابناک»، به نقل از گزارش یورونیوز، پلیس این کشور اعلام کرده است که بخش‌هایی از این اتوبان در هر دو جهت، دست‌کم تا صبح یکشنبه بسته خواهد ماند.

این در حالی است که دلیل اصلی این تصادف هنوز اعلام نشده است، ولی گفته می‌شود، ممکن است باران شدید و مه غلیظ، دلیل این تصادف باشد.

همچنین رانندگانی که ساعاتی پیش از حادثه از اتوبان عبور کرده بودند، گفته‌اند در قسمت‌هایی از آن آب جمع شده بود.

شاهدان عینی می‌گویند، چندین خودرو در پی این اتفاق آتش گرفتند و تا ساعاتی پس از تصادف، آتش‌سوزی خودروها ادامه داشت؛ این تصادف، شدیدترین تصادف در منطقه سامرست انگلستان توصیف شده است.

بیست سال پیش در سانحه تصادف مشابهی در اتوبان ام ـ چهار انگلستان، 54 خودرو به هم برخورد کردند که ده کشته به جای گذاشت.

dkdk - دانمارک - اسلیس
اصل شیرتوشیر همینه.بیچاره کسانیکه جانشان را از دست دادند.
یکشنبه 15 آبان 1390

kian ahvaz - ایران - اهواز
سی و چهار اتومبیل با هم برخورد کردند هفت نفر کشته شدند,,,,چند روز پیش تو محور ماهشهر به ابادان یه سمند با پنج نفر مسافر با اتومبیل یکی از دوستان ما که پژو پارس بود برخورد کردند و جمعا 9 نفر سرنشین حتی به بیمارستان نرسیدند یعنی خانواده دوست ما کامل از بین رفتن.....جالب اینجا بود در مسیر فاتحه خونی که میرفتیم اقای فرماندار رییس اداره راه ترابری و شهردار هم بودند وضعییت جاده رو که به جاده مرگ معروف شده تو این سالها رو داشتند میدیدند که چه وضعیت وحشتناکی داشت ولی هر کدوم به نوعی دنبال این بودند که یکی از راننده ها رو که کشته هم شده بودند مقصر جلوه بدن و حتی تلاش میکردند که خبرنگارانی که اومده بودند خبر رو مخابره نکنند....حالا تو این تصادف که در سرزمین کفار رخ داده فردا میبینیم که چند نفر استعفا خواهند داد و از مردم عذرخواهی میکنند....اینجا سرزمین وحی است و حاکمانش نایب برحق امام زمان و خداوند بر روی زمین هستند.....شرم اوره....
یکشنبه 15 آبان 1390

ali81_uk - انگلستان - منچستر
dkdk - دانمارک - اسلیس: حیف که ایرانیان یوکی دکمه لایک نداره! میخوام کامنتت رو لایک کنم نمیشه :(
یکشنبه 15 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.