قتل دختر ۴ ساله به دست پدر شیشه ای

قتل دختر ۴ ساله به دست پدر شیشه ای!

جام‌جم نوشت:

پدر معتاد که در پی مصرف شیشه دچار توهم شده و دختر 4 ساله‌اش را خفه کرده بود، از سوی کارآگاهان جنایی اداره آگاهی استان البرز دستگیر شد.

هفته گذشته مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از کشف جسد دختربچه‌ای میان نخاله‌های ساختمانی در مشگین‌آباد کرج خبر داد. دقایقی بعد ماموران با حضور در محل مشاهده کردند کودک به شدت کتک خورده و خفه شده است.

با اطلاع موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل و هماهنگی قضایی جسد دختر خردسال به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای یافتن والدین مقتول و مشخص شدن هویت وی آغاز شد. با شروع تحقیقات، زنی با حضور در مرکز پلیس برای یافتن دختر گمشده‌اش درخواست کمک کرد.

ناپدید شدن پدر معتاد

در تحقیق از زن شاکی معلوم شد پدر خانواده که معتاد است همراه دختر 4 ساله‌اش برای خرید از خانه بیرون رفته و دیگر بازنگشته‌اند. ماموران با اطلاعات به دست آمده از شاکی متوجه شدند مشخصات دختر گمشده او با جسد پیداشده مطابقت دارد. به این ترتیب زن جوان با حضور در پزشکی قانونی هویت جسد را تایید کرد. با تایید هویت جسد، پرونده برای تحقیقات تکمیلی در اختیار ماموران اداره جنایی پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

در مرحله بعدی تحقیقات از مادر کودک کشته شده، معلوم شد پدر خانواده مواد مخدر (شیشه) و قرص‌های روان‌گردان مصرف می‌کند و چندین بار همسر و فرزندش را به مرگ تهدید کرده است. با توجه به اظهارات زن جوان، پدر کودک به عنوان تنها مظنون پرونده تحت تعقیب قرار گرفت و 2 روز پیش در یکی از بوستان‌های شهر دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی راز این جنایت هولناک را فاش کرد.

اعتراف به جنایتی هولناک

مرد معتاد در اظهاراتش گفت: 6 ماه است به مصرف موادمخدر (شیشه و قرص‌های روان‌گردان)‌ اعتیاد پیدا کرده‌ام. همین موضوع باعث اختلاف و درگیری میان من و همسرم شده بود و دیگر علاقه‌ای به همسر و دختر 4 ساله‌ام نداشتم. هر بار که موادمخدر به دست نمی‌آوردم، آنها را کتک زده و اثاثیه خانه را به‌ هم می‌ریختم. پس از مصرف شیشه دچار توهم می‌شدم و با دیدن دخترم احساس می‌کردم او یک شیطان است و قصد جانم را دارد. همان موقع صداهایی به من می‌گفت اگر او را به قتل نرسانی، خودت کشته می‌شوی. این صداها لحظه‌ای از ذهنم پاک نمی‌شد.

متهم:‌ دخترم را کتک زدم و خفه‌اش کردم

متهم به قتل با اشاره به روز جنایت گفت: چند هفته‌ای بود که با دیدن دخترم وحشت می‌کردم و به دنبال موقعیتی برای اجرای نقشه قتل او بودم، تا این‌که روز حادثه در غیاب همسرم، فرزندم را به بهانه خرید بستنی از خانه بیرون بردم. در میانه راه، او را کتک زدم و کشان‌کشان به سمت محل نخاله‌های ساختمانی بردم. دخترم گریه می‌کرد و می‌خواست او را رها کنم. من نیز آنقدر او را کتک زدم که بدحال شد و روی نخاله‌ها افتاد. همان موقع گلویش را فشار دادم و خفه‌اش کردم.

متهم افزود: پس از این‌که اطمینان پیدا کردم دخترم مرده است، فرار کردم و در خیابان‌ها سرگردان بودم. عذاب وجدان لحظه‌ای رهایم نمی‌کرد. مصرف موادمخدر (شیشه)‌ احساسات و عاطفه پدرانه را از من گرفت.

سرهنگ گل‌صباحی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: با اعتراف پدر سنگدل، او با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شد تا با پایان گرفتن تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت، به زندان منتقل و سپس محاکمه شود.

salomeh_f - آمریکا - ساکرامنتو
ای تو روح شیطان پلیدی مثل خودت.. فرشته ی معصوم رو به بهونه ی بستنی بردی بیرون و کتک زدی و خفش کردی. به تو هم میگن پدر؟ واقعا این قلب و روح بعضیا از سنگ هم سخت تره.
یکشنبه 15 آبان 1390

شیر بیشه مازندران - ایران - ایران
کاش تو رو هم همینجوری خفه میکردند.
یکشنبه 15 آبان 1390

golly47 - المان - فوکشتاد
فقط میتوان گفت ولایت فقیه ببیند چه برسر مردم اورده اند همه را پس خواهند داد
یکشنبه 15 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
واقعا چی بگم اشغال.لجن.کثافت.بیرحم و.....برای چنین پدری کمه.البته دقیقا پدر درمورد اینکه بعد از مصرف دخترش را شیطانی میدیده حقیقت را گفته.از نظر علمی ثابت شده تعدادی بعد از مصرف مخدرات بخصوص کوکائین.کراک و شیشه پروناید یا دچار وحشت خیالی میشوند و بشدت میترسند که متاسفانه یک کودک معصوم و بیگناه قربانی این توهم و وحشت خیالی شد.
یکشنبه 15 آبان 1390

shana - ایران - خ
دخترم گریه می‌کرد و می‌خواست او را رها کنم. من نیز آنقدر او را کتک زدم که بدحال شد. تو اون لحظات خدا کجا بود؟!!!!!!
یکشنبه 15 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
جامعۀ آشفته ، بیمار ، ناآرام ، رنجور ، معلول و ناامن ، جامعه ای که دچار سرطان اخلاقی و روحی شده، اجتماعی که روز به روز به سمت قهقرائی و نیستی با سرعتی تمام در حال حرکت است !! کودک آزاری و مرگ پی در پی کودکان و فرزندان توسط پدر و مادرانی که در منجلاب اعتیاد دست و پا میزنند و هیچ فردی مسئولیت این ننگ و معضل اجتماعی را عهده دار نمیباشد و این جنایاتِ وحشیانه همچنان ادامه دارد :(
یکشنبه 15 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫هستند کسانیکه آرزوی داشتن فرزندی را در دل دارند و به هر دری میزنند ولی بچه دار نمیشوند،ولی احمق هائی از همین دست وجود دارند که قدر نعمتی را که خدا و یا طبیعت به آنها هدیه کرده نمیدانند.
یکشنبه 15 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
حالا این استان البرز کجا هست. این مسله خیلی مهم است نه مسله نصرتی و شیست.
یکشنبه 15 آبان 1390

قلب مهربان - عراق - کوت
وای خدای من همه مواد افیونی رو به خورد جوانان کردن ومثل موش ازمایشگاهی شدن تاب اینروز رسیدن جگرگوشه خود رو خفه کنن خدا عاقبتمونو بخیر کنه>
یکشنبه 15 آبان 1390

La2001 - امریکا - لوس انجلس
این شیشه چی هست که اینطوری ادم را وحشی می کنه . وأی وأی دختر ٤ ساله. چی بودیم چی شدیم خدا به اینده ایران رحم کنه. راستی من عضو جدید هستم.
یکشنبه 15 آبان 1390

MonaBaanoo - انگلیس - برایتون
ای وای بر من,چی داره به سرمردم کشورمون میاد ;(
یکشنبه 15 آبان 1390

Mossadegh - انگلیس - لندن
انوقت میگن من با اعدام مخالفم... اخه حیوان را حبس ابد بهش بدهند و یک عمر خرج هم بکنند در زندان که چی ی ی!!! حیوان هم همچین کاری نمی کنه حتی باعث نجات انسان هم در بعضی مواقع میشه!
یکشنبه 15 آبان 1390

gol andam - سویس - زوریخ
نابود باد رژیم شیطانی اخوندیسم...ایران وایرانی رو دارن از ریشه می سوزونن...امیدوارم اصل و باقیتون بسوزه...حـ... هایه کثیف
یکشنبه 15 آبان 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
از خدا میخوام انسانهائی که با جون جوانها بازی میکنن و یا به هر دلیلی به خاطر ثروت . قدرت . جاه .مکان منصب در داخل ایران عزیز اقدام به تولید و خرید و فروش میکنند و باعث مرگ کودکانی میشن که پدر را از اون حیث و مقام به یک حیوانی درنده تبدیل میکنه و تازه 1 ماه 2 ماه بعد پدر تو زندان به خودش بیاد و بفهمه که مرتکب چه گناهی شده عذاب وجدان ولش نمیکنه و یک روز خودش رو راحت میکنه چون اینجور ادمها تو زندان هم جا ندارن خدا خودش به همه رحم کنه حالم گرفته شد
یکشنبه 15 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
ای لعنت به این قوم کثیف که واسه یک لیوان عرق ٣ ماه حبس و ٧٥ ضربه شلاق ، حد اقل، کاسب می شی ولی برای یک کیلو تریاک یا حشیش ٦ تا ١٢ ماه علافت میکنند. این چه قوانین کثیف ضد بشری هست؟ مشروب انسان را نترس و جسور و بی اجتناب میکنه و موادمخدر کله جوانها را توی پاچشون میکنه و قدرت تفکر و اختیار و تصمیم و رشادت را ازشون میگیره. تف به شما الاغهای هوادار آخوند و این شریعت کثیفتون.
یکشنبه 15 آبان 1390

fred1540 - بلژیک - هرنه
با سلام به خدا این ملت خلخالی هم واسشون کم اگر از هر محله چند تا شیشه فروش عمده رو بالا بکشن یا حبس سنگین فکر کنم کمی درست بشه با این وضعیت که الان دیگه تو خود ایران لابراتوار هست و درست میکنن ودست جوانها میدن قبلا که از تایلند و مالزی میومد و گرمی 120هزار بود الان که قیمت مواد با قیمت یک بسته سیگار فرق نمیکنه جوان هم بیکار تفریح سالم هم که الله ساخلاسن در حال حاضر روز به روز مصرف کننده دانشجو داره زیاد میشه از همه این حرفها که بگذریم همشون یک گوهن ولی خدا پدر تریاک بیامرزه دیگه توهم نداشت چه خماری چه نعشگی جای فروشنده یا بهتر بگم وارد کننده و سازنده مواد شیمیائی نبودش بهتر از بودن قبلا هر کس میرفت تو این کمپ های بازپروری و یا تولد دوباره ترک کنه بالاترین اعتیاد هروئین بود و هفته دوم دیگه سلامتی و ترک خودش نشون میداد اب زیر پوست میرفت و رنگ و رو میگرفتی ولی الان همه کمپ ها نصف بیشتر مصرف مواد شیمیائی مثل شیشه کراک دارن و من با چشم دیدم که بدن زخم شده و جای زخم کرم زنده هست و یا تاس شدن قسمتی از موی سر خدایا شکرت
یکشنبه 15 آبان 1390

payamak - انگلستان - منچستر
فقط اشک تو چشامه بخاطر اون دختر.
دوشنبه 16 آبان 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
این پدر راست می گوید که تحت تاثیر موادی مانند شیشه که مصرف می کرده شده است .متاسفانه تمامی انواع و اقسام موادی که اخیرا درایران رایج شده توهم زا است .بایستی فکری به حال معتادین به این مواد بکنند وگرنه اینگونه اخبار ناراحت کننده تکرار و تکرار خواهد شد.
دوشنبه 16 آبان 1390

alibabatabrizi - ایران - تبریز
حالا خودمانیم این نابدر نامرد حقش اعدام هست یا نه به کدامین گناه کشته شدی ای فرشته کوجولو
دوشنبه 16 آبان 1390

ARTEMIS-SW - /فرانسه - پاریس
کثافتها مثل نقل و نبات شیشه کراک تریاک کوفت و زهر مار در دسترس هر فردی انوقت جنایات عجیب و غریب این فرد قربانی یک اجتماع بیمار است قسمتی از این مواد مخدر پارانویا می افریند و مثلا پدری در خیال خود فرزند یا همسرش را شیطان و یا قاتلی می پندارد و برای نجات فرضی خود او را از بین می برد/ مقصر ملایان کثافت دزد و قاتل هستند که برای بقای خود رواج مواد مخدر را در الویت قرار داده اند/مرگتان باد سوسمارهای اسلامی
دوشنبه 16 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.