مزاحمت هزار باره پیرمرد ۷۲ ساله ؛ بخاطر شنیدن آهنگ انتظار

مزاحمت هزار باره پیرمرد 72 ساله ؛ بخاطر شنیدن آهنگ انتظار

در پی شکایت پلیس دبی علیه یک پیرمرد اماراتی، معلوم شده است وی به دلیل عشق و علاقه ای که به شنیدن آهنگ انتظار در پشت خط اداره پلیس داشته، هزار بار به آن زنگ زده است.

به گزارش سرویس اجتماعی جام نیوز به نقل از خبر پنجشنبه 3نوامبر(12آبان) روزنامه الوطن الکویتیه ،پلیس دبی علیه پیرمردی که مزاحم این اداره می شد اقامه دعوا کرد.

این پیرمرد برای شنیدن آهنگ انتظار مرکز فوریت های پلیسی دبی، هزار بار با آن تماس گرفته است. پلیس دبی هم به همین دلیل تصمیم گرفت از وی شکایت کند.

پیرمرد 72 ساله اماراتی که نیمه های شب را برای گوش کردن آهنگ مورد نظرش انتخاب می کرد! مدعی شده است در 971 مورد از تماس ها، نیروهای پلیس خواب بوده اند.

*Fanoos* - ایران - ایران
لوووول چه با حال فکر کنم بدجوری عاشق شده بود
یکشنبه 15 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
. عجب آدم باحالیه.
یکشنبه 15 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
خوب عزیزم که گردغبار پیری چهره ات را فرا گرفته موزیک مورد علاقه ات را ظبط کن که نخوای زحمت بارها زنگ زدن را بکشی.ضمنا اگر این پلیسهای عرب انسانهای خوبی بودند بجای شکایت از یک سالخورده 72 ساله باید موزیک مورد علاقه این گوگوری مگوری را ظبط کرده و به او هدیه میکردند.اما ....ای بابا هر چه دنیا پیشرفته تر میشه تکنولوژی و صنعت رو به جلو بسرعت در حرکته با 10 برابر همون سرعت مهر و محبت.صداقت.مهربانی.فداکاری.انسان دوستی.همیاری.شرف و مردانگی و بالاخره انسانیت رو به عقب میره.یا بهتر بگویم در حال فراموشی است.جالب اینجاست که همه انسانها میدانند که میمیرند و با این اگاهی بازم خوبی و انسانیت را در صندوقچه در انباریشان مدفون کرده و تنها تنها تنها بفکر پول پول پول هستند.غافل از اینکه در ان دنیا کلیه مغازهها.مارکتها.شاپینگها و رستورانها تعطیل میباشد.
یکشنبه 15 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
*Fanoos* و Pezhman -: دوستان گرامی, من که چندینبار این تاپیک را باز کردم, فقط میخندم که عجب پیرمرد مهربان و اهل دلی باید باشد که بخاطر عشق دچار چنین عملی شده, پس واقعا دمش گرم که باعث خنده مان شد ! پس همواره شاد و بانی لبخند باشیم ! راستی, خیلی دوست داشتم عکس او و واکنش ماموران را میدیدم .
یکشنبه 15 آبان 1390

adsi - چین - شانگهای
آهنگ انتظار پلیس؟!!!! ببین چه گوشنوازه که پیرمرد رو عاشق کرده. توی ایران که فکر کنم آهنگ انتظار ادارجات و پلیس و...همش نوحه و عذا باشه, درسته؟
یکشنبه 15 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
khosh bavar - ایران - یزد دقیقا درسته معلومه از اون پیرمردهای باکلاس و باذوقی بوده خدا برای خانواده اش ببخشه و حفظش کنه , چه نکته خوبی رو عنوان کردی آفرین بر شما !! منم دوست داشتم واکنش مامورها رو میدیم .. شاد و پاینده باشی خوش باور بسیار عزیز سایت
دوشنبه 16 آبان 1390

topo0l.mopo0l - ایران - کرج
adsi - چین - شانگهای تو در چین هستی داری ......... چرا وقتی اینجا به 110 زنگ نزدی نشنیدی صدای زنگشو قضاوت بیجا میکنی ما همیشه عادت داریم جلو بیگانه ها کشورمونو خراب کنیم
دوشنبه 16 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.