مأموریت خونین ۳ جوان شمشیرزن در دوئل عشقی

مأموریت خونین 3 جوان شمشیرزن در دوئل عشقی

وطن امروز : 3 جوان شمشیرکش ماموریت داشتند خواستگار دختر مورد علاقه دوستشان را ادب کنند. پلیس آگاهی پایتخت وقتی از جوان وظیفه‌شناس شنید وی شاهد یک آدم‌ربایی خونین بوده به اجرای طرح مهار پرداخت. ساعت 13 و 30 دقیقه بعدازظهر 5 مردادماه بود که مرد موتورسواری غافل از اینکه 4 مرد خشمگین به کمین وی نشسته‌اند کوچه‌شان را ترک کرد.

پسر 22 ساله هنوز به میدان قزوین نرسیده بود که 3 سرنشین پراید سفیدرنگی با سد کردن راه موتورسوار در حالی که شمشیر و قداره در دست داشتند پیاده شدند و به سمت وی حمله کردند. در میان ناله‌های مرد جوان، 3 مهاجم پیکر خون‌آلود وی را داخل پراید انداختند و در حالی که نمی‌دانستند موتورسوار دیگری با نگاه تیزبین آنان را تحت نظر گرفته به راه افتادند. چند دقیقه‌ای طول نکشید تا شاهد این آدم‌ربایی در خیابان مهدی‌زاده به خودروی گشت پلیس آگاهی برخورد و آ‌نان را در جریان حادثه گذاشت. ماموران نیز سریع مرکز پیام را در جریان گذاشتند و طرح مهار در محدوده میدان قزوین و خیابان‌های اطراف آن کلید خورد. با توجه به اطلاعاتی که از طریق مرد موتورسوار در اختیار ماموران گشت آگاهی قرار داده شد، ساعت 3 بعدازظهر ماموران با شناسایی خودروی مردان شمشیرکش در حالی که جوان خون‌آلود در داخل صندلی عقب دیده می‌شد دستور ایست دادند و توانستند آدم‌ربایان را دستگیر کرده و جوان وحشت‌زده را به بیمارستان برسانند. «وحید»، «بهمن» و «یوسف» – 20 تا 26 ساله – به خاطر چنین کاری که انجام داده بودند با دستور بازپرس شعبه 7 دادسرای ناحیه 27 تهران در اختیار اداره 11 ویژه آدم‌ربایی قرار گرفتند.

هر 3 پسر پذیرفتند «حبیب» را کتک زده و به سفارش یکی از دوستانشان دست به این کار زده‌اند. وحید به کارآگاهان گفت: «از چندی پیش «ویقار» به دختری به نام «پریسا» که در محله‌شان در منطقه صالح‌آباد زندگی می‌کند، علاقه‌مند شده بود و قصد داشت با او دوست شود تا اینکه اطلاع پیدا کرد جوان دیگری در همان محله به نام حبیب نیز قصد دارد با پریسا ازدواج کند، به همین علت و پس از چندین‌بار که در این‌باره با یکدیگر صحبت کرده بودیم، سرانجام قبول کردیم به درخواست و پیشنهاد ویقار کاری کنیم تا حبیب از تصمیم خود برای ازدواج با دختر مورد علاقه ویقار عقب‌نشینی کند، برای همین قرار شد روز پنجشنبه او را پس از کتک زدن، سوار خودرو کرده تا با تهدید کردن او با شمشیر و قمه مجبورش کنیم از تصمیم خود برای ازدواج یا هرگونه ارتباط با پریسا صرفنظر کند». وی افزود: «پس از آنکه تصمیم به این کار گرفتیم، هر 4 تن به محل زندگی حبیب رفته و منتظر ماندیم تا او را ببینیم؛ پس از گذشت نیم ساعت، حبیب با موتوسیکلتش از کوچه خارج شد و ویقار پس از نشان دادن حبیب، بلافاصله از خودرو پیاده شد و ما نیز حبیب را تا میدان قزوین تعقیب و در آنجا مانع مسیر حرکت او شده و به او حمله کردیم». بنا به گزارش خبرنگار «وطن امروز»، توطئه‌گر اصلی این حمله خونین نیز پس از راهنمایی 3 دوستش ساعت 2 بامداد 10 آبان‌ماه سال جاری دستگیر شد و پذیرفت قصدش گوشمالی دادن به رقیب عشقی‌اش بوده است.

Royan - آلمان - بوخوم
اومدم بنویسم بعضی از آدمها خیلی شبیه حیوونها هستند اما ..... وقتی یاد نجابت اسب افتادم. وقتی یاد با وفایی سگ و اون نگاه مهربونش افتادم. وقتی یاد نهنگ افتادم که به جفتش تا آخر عمرش وفادار می مونه. وقتی یاد شیر افتادم که اگر گرسنه نباشه ، شکار نمی کنه. .. .. .. وقتی یاد قو افتادم که غرورش رو خیلی دوست داره. وقتی یاد مرغ عشق افتادم که بدون جفتش میمیره. وقتی ... به خودم گفتم خیلی نامردیه شیطان صفت رو به حیوون تشبیه کنم
جمعه 13 آبان 1390

neima - کاونتری - انگلیس
royan.خیلی زیبا نوشتی..........
شنبه 14 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
Royan -: به سنگ گفتند ادم شو, گفت من مانند انها سنگ سخت نیستم !
شنبه 14 آبان 1390

alisam - ایران - تهران
Royan - آلمان - بوخوم زیبا نوشتی
شنبه 14 آبان 1390

gharibe UAE - امارات - ابوظبی
Royan - آلمان - بوخوم :برای همه ما جواب نوشتی انهم چه زیبا
شنبه 14 آبان 1390

OnLine. - ایران - تهران
مأموریت خونین 3 جوان شمشیرزن در دوئل عشقی ..! تیتر این خبر منو کشت .. . حالا نگو مثل همیشه قداره کشی بوده.راستی غداره رو درست نوشتم?
شنبه 14 آبان 1390

assassin - ایران - ایران
امان از عشق که آدمو وحشی میکنه
شنبه 14 آبان 1390

ghafas - ایران - مشهد
Royan - آلمان - بوخوم . دستاتو بذار روی مانیتور.....بوس بوس از راه دور
شنبه 14 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
خواهش میکنم قابل شما عزیزان را نداشت.
شنبه 14 آبان 1390

jojo666 - ایران - تبریز
Royan - المان - بوخوم . کامنت بسیار بسیار عالی گذاشته بودی از دور میبوسمت
دوشنبه 16 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.