تکذیب یک شایعه وحشتناک درباره نصرتی

تکذیب یک شایعه وحشتناک درباره نصرتی

به گزارش اوج ، یکی از منابع نزدیک به محمد نصرتی درمورد شرایط وی پس از بازی با داماش توضیحاتی داده که در زیر میخوانید:

محمد شرایط بسیار بدی دارد. در این چند روز ساعتی خواب به چشمش نیامده و دیروز کار به جایی رسید که در درمانگاهی نزدیک منزلش بستری و زیر سرم رفت.
مادر و همسر او نیز شرایط خوبی ندارند.

منبع نزدیک به نصرتی می‌گفت، شب بعد از بازی مادرش ساعت‌ها زیر باران اشک می‌ریخت. او نگران آینده فرزندش است. اخبار و شایعات گوناگون مبنی بر فرار از کشور، خداحافظی از فوتبال و ... برای کسی که تازه یک ماه است نامزد کرده وضعیت وحشتناکی را پیرامونش ایجاد کرده است.

نامزد وی که دانشجوست ایمیل‌های متعددی از دوستانش پیرامون ماجرای نصرتی دریافت می‌کند و همین مسئله شرایط روحی-روانی دشواری را برای او به وجود آورده است.

محمد نصرتی بعد از آن بازی تا کنون دو بار از منزل خارج شده، یک بار برای مراجعه به ستاد منشور اخلاقی و مرتبه دیگر برای رفتن زیر سرم در درمانگاه.

زننده گل صعود به جام جهانی 2006 به دوستان نزدیکش گفته اینکه من چگونه آدمی هستم و چه خصوصیات اخلاقی دارم را دیگران باید بگویند. من همواره اخلاق را سرلوحه کارهای خود قرار دادم اما در این شرایط نمی‌دانم چه باید بگویم و چکار باید بکنم. اصلا حال روز خوبی ندارم.

با این وجود نصرتی که آماج شایعات گوناگون قرار دارد شایعه خروج از کشور و البته خبر هولناک خودکشی خود را در گفتگویی با اوج نیوز تکذیب کرد و درباره انتشار این مسائل ابراز تاسف نمود: "هیچ جا نمی‌روم، همین جا کنار خانواده‌ام می‌مانم."

او یک جمله دیگر هم می‌گوید: "یکشنبه شب قرار بود به برنامه پارک ملت بروم. همه چیز آماده بود و لباسم را پوشیده بودم. به سمت آدرس استودیو حرکت کردم که ناگهان متوجه عمق اتفاقات رخ داده در تماس‌ها و اس‌ام‌اس ها شدم. از همانجا به خانه برگشتم."

شیث رضایی: نورمحمدی را قلقلک دادم!

 نیوز: شیث رضایی در اولین مصاحبه مفصل خود پس از بازی پرسپولیس مقابل داماش گفت"هر کس در خیابان مرا می‌بیند می‌گوید مگر تو چکار کردی؟" وی افزود: "هیچکس نفهمید چه اتفاقی افتاد اما بازتاب منفی و گسترده آن زایده تفکرات منفی برخی بود که با من مشکل شخصی داشتند. سال‌هاست در سطح اول فوتبال بازی می‌کنم. می‌فهمم در بازی پخش مستقیم آن هم در این مقطع همه زیر ذره‌بین هستند. من شیطنت دارم ولی بی ادب نیستم."

او ادامه داد: "دلم می‌خواهد تلویزیون دقیقا آن صحنه را پخش کند. هیچ مشکلی ندارم، باز هم تاکید می‌کنم کار خلافی انجام ندادم. من رضا نورمحمدی را قلقلک می‌دادم اما بعضی‌ها قصد دارند از شکل صحنه چیز دیگری جلوه بدهند."

شیث با اشاره به داستان مربوط به هواپیمای پرسپولیس در مسیر تهران-شیراز یادآور شد: "من آن اشتباه را مرتکب و بخاطر آن مجازات شدم اما این بحث چه ارتباطی به امروز دارد؟ خودم از کمیته انضباطی و منشور اخلاقی خواستم به صورت محرمانه از پلیس امنیت، دادگاه‌ها و تمام مراجع قضایی استعلام کند و اگر من فقط یک بار سابقه ارتکاب به عمل خلاف داشته یا دستگیر شده‌ام تا آخر عمر محرومم کنند."

بازیکن با سابقه پرسپولیس تاکید کرد: "شکل آن صحنه به گونه‌ای است که بعضی‌ها قصد دارند منظور بدی از اتفاق افتاده برسانند، اما من فقط در حال قلقلک دادن نورمحمدی هستم.
رضایی با حمایت از محمد نصرتی اظهار داشت: "محمد سابقه هیچ‌گونه عملی ندارد. نباید با او چنین رفتاری کنیم. یک لحظه اشتباهی صورت گرفت. اگر من جای محمد بودم احتمالا اعدامم می‌کردند."

او با اشاره به برنامه ۹۰ و فردوسی‌پور گفت: "بعد از دیدن برنامه متوجه شدم چقدر دشمن دارم. فردوسی‌پور را به خدا واگذار می‌کنم."

وی درباره اظهار نظر علی دایی که گفته بود من قبلا درباره این بازیکن هشدارهایی داده بودم گفت: "ایرادی ندارد. من هم خدایی دارم و این عزیزان را به آن خدای بزرگم می‌سپارم. از آن روز به بعد اکثرا در خانه بودم و اصلا حال و روز خوبی ندارم. به خدا قسم ما هم خانواده داریم. مادرم که عزیزترین چیز زندگی من است، از این هجمه شوکه شده است. باید از حاج آقا مایلی کهن یک تشکر ویژه کنم. ایشان کسی بود که زنگ زد و به من دلداری داد. همچنین حاج آقا عرشیان‌فر مدیر سابق فرهنگی باشگاه پرسپولیس که زنگ زد و مرا دلداری داد تا دلگرمی پیدا کنم که در این روزگار هنوز هم مرد وجود دارد."

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
وای تو رو خدا دست از سر این بنده خداها بردارین چقدر طول کشید این جریان
جمعه 13 آبان 1390

assassin - ایران - ایران
تو این مملکت که همه چیز با فریب و سانسور و افراط , تفریط به دست آدم میرسه نمیتونم چیزی بگم . اصلا نمیشه قضاوت کرد . حالا یه کاری اتفاق افتاده این بی شعور ها نباید اینقدر بزرگش میکردند! اگه این احمق های فلان شده صداشو در نمی آوردن ،مطمعن باشید هیچ وقت نمیشد موضوع دسته اول و داغه همه ی رسانه ها
شنبه 14 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
1- باسن نصرتی و رضایی را دیدیم اما ماتحت خودمان را نمی بینیم!. یک مساله کوچک در زمین فوتبال را آنقدر کش دادیم که رفت توی اخبار CNN و ABC و NBC و FOX NEWS و GUARDIAN و MARCA و AC و BBC و …. یادمان رفت نصرتی همان کسی بود که با ضربه ی سرش به بحرین به جام جهانی رفتیم، بحرینی که بعد از حذف ایران از مقدماتی مسابقات جام جهانی قبل با پرچم عربستان دور افتخار زد جلوی چشمانمان!. نصرتی همان کسی بود که در روز های التهاب بعد از انتخابات 88 با مچ بند سبز در بازی تیم ملی بازی کرد و به ملت ایران دلگرمی برای مبارزه داد!.
شنبه 14 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
2- باسن نصرتی و رضایی را دیدیم اما ماتحت خودمان را نمی بینیم!. 03. . نوامبر. یک مساله کوچک در زمین فوتبال را آنقدر کش دادیم که رفت توی اخبار CNN و ABC و NBC و FOX NEWS و GUARDIAN و MARCA و AC و BBC و …. یادمان رفت نصرتی همان کسی بود که با ضربه ی سرش به بحرین به جام جهانی رفتیم، بحرینی که بعد از حذف ایران از مقدماتی مسابقات جام جهانی قبل با پرچم عربستان دور افتخار زد جلوی چشمانمان!. نصرتی همان کسی بود که در روز های التهاب بعد از انتخابات 88 با مچ بند سبز در بازی تیم ملی بازی کرد و به ملت ایران دلگرمی برای مبارزه داد!. دست شیث رضایی و محمد نصرتی را روی باسن یکدیگر دیدیم اما خیلی چیز ها را ندیدیم و نمی بینیم:. 1. اختلاس های هزاران میلیاردی که آقا گفت کش ندهید و کش ندادیم…!. 2. زندانیان سیاسی اوین و دیگر زندان ها که به خاطر ما و آزادی ما در اسیر نظام اند…!. 3. شلاق خوردن دانشجوی مملکت و هزاران دانشجوی ستاره دار دیگر…!. 4. ندا و هراب و دیگر کشته های راه آزادی…!.
شنبه 14 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
4- این ها را نظام حاکم در ماتحت ما کرده و ما نمی بینیم و کش نمی دهیم!. اوج اعتراضمان به این اتفاقات شاید فقط تعویض عکس پروفایل فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی باشد و نه بیشتر…!!!!!!. * ببخشید اگر بی ادبی صورت گرفته در متن!. البته این نوشته مال من نیست از جایی کپی کردم
شنبه 14 آبان 1390

niyusha - امریکا - لس انجلس
بابا اه بس دیگه چقدر اذیتشون میکنید گناه دارند الس انجلس
شنبه 14 آبان 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
یکی نیست به این نصرتی بگه آخه نونت نبود ؟ آبت نبود؟ انگشتهایت را تا کتف تو ماتحت دیگری کردنت چی بود؟؟؟؟!!! اونهم جلوی اون همه جمعیت و دوربین؟؟؟!!! اگه قرار باشه هرکدام ما که خوشحال و یا ناراحت که می شیم انگشت به بغل دستیمون برسونیم اونهم به سبک و شیوه نصرتی که فکر دیگه هیچ کدوممون قادربه انجام کاری جز این نمی بودیم زیرا که مدام بایستی دستمون تو یکی میرفت و می اومد بیرون . ای بابا هییییییییییییییییی.
شنبه 14 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
اخه تو با اون کثافتکاریهای قبلیت از چشم مردم افتاده بودی و روی بینیهاشون دست و پا میزدی.اما با این کار کثیفت از بینیها افتاده و زیر پاهای مردم له شدی.بدبخت فکر کردی حالا که پرسپولیسی شدی میتوانی هر غلطی بکنی.در یوتوب هنوز کلیپ فحشهای رکیکت به مادر هوادار پرسپولیس موجوده.اخه کثافتکاریهایت یکی دوتا نبوده شیث رضائی نالایق.در ضمن اصلا خودت را با نصرتی مقایسه نکن چراکه او از تو بسیار باشخصیتتر و بافرهنگتر است.امیدوارم مردم خوب ایران نصرتی را ببخشند.تو نیز لیاقت بازی در فوتبال را نداری ای شیث بی کفایت و بی لیاقت.
شنبه 14 آبان 1390

شروین1360 - مالزی - کوالالامپور
ما ایرانیها خودمون خودمونو از بین میبریم. چه این حکومت باشه چه یک حکومت دیگه. راستی، چرا اینقدر همدیگه رو آزار میدیم؟
شنبه 14 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
3- 5. تحریم های بین المللی که رییس جمهورمان(!) گفت روی زندگی مردم تاثیری نگذاشته…!. 6. انزوای کشورمان در جامعه بین المللی…!7. اعدام های بی سابقه در هیچ کجای دنیا…!. 8. تاراج سرمایه های ملی و تاریخی ایران…!. 9. و… و… و….
شنبه 14 آبان 1390

خرس قطبی - کانادا - تورونتو
"من همواره اخلاق را سرلوحه کارهای خود قرار دادم " . عملیات کولونوسکوپی به صورت اخلاقی!
شنبه 14 آبان 1390

Royan - آلمان - بوخوم
ای بابا مگه حالا چی شده به کی لطمه خورده مال کی و بالاکشیدن و از کی دزدی کردن اصلا موضوع مربوط به این دوتاست تازه محمد که بنده خدا اصلا کاری بدی نکرده, شاکی و متهم را اینها با هم محاکمه میکنند, تازه اگر جریمه ای و حقانیتی هست شیث باید مبلغ جریمه را بده به محمد و جبران مافات بکنه که آبروی طرف را به بازی گرفته.
شنبه 14 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
3- 5. تحریم های بین المللی که رییس جمهورمان(!) گفت روی زندگی مردم تاثیری نگذاشته…!. 6. انزوای کشورمان در جامعه بین المللی…!7. اعدام های بی سابقه در هیچ کجای دنیا…!. 8. تاراج سرمایه های ملی و تاریخی ایران…!. 9. و… و… و….
شنبه 14 آبان 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
کامنت ها را که خواندم دیدم ما چقدر آدم های ساده ای هستیم. به چشم خودمان چیزی را دیده ایم طرف چگونه همین یک مثقال آبرویی که برای ایرانی ها مانده بود را به باد داده است، اما چون بلد است چیزهایی بگوید که دلمان را به درد آورد و سر ما را شیره بمالد، همه طرفدارش شده ایم. طبیعی است که ما آدم های احساساتی و بی منطق هیچوقت پیشرفت نخواهیم کرد. شایعه وحشتناک!!! شایعه تصویری؟!!
شنبه 14 آبان 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
یه عده آدم دهن بین بگو که فرق بین توطئه و شفاف سازی رو نمی‌فهمن و فقط منتظرن یکی‌ بیاد رو سنّ تا بکوبنش! :( نمی‌فهمن برنامه ۲۰:۳۰ شوخی‌ رو که هیچکس تو پخش زنده متوجه نشد و خیلی‌‌هاشون تو جمع دوستان انجام میدن رو تو برنامش نشون داد تا عوام هم ماجرای اختلاس رو فراموش کنن و هم محمد نصرتی رو بی‌ آبرو کنن که با مچچ بنده سبزش خاری بود تو چشم ظالم!
شنبه 14 آبان 1390

freedom-is-not-free doom - استرالیا - ملبرن
سر تیتر همهٔ روزنامه‌ها می‌شه شایعه بی‌ اخلاقی‌ یا اخراج نکونام و شجاعی و هیچکس نمی‌فهمه چرا!؟ اومدن رویانیان به پرسپولیس رادیکالیسم تازه شروع شده نفر بعدی باید علی‌ کریمی باشه..یک بار با ماجرای روزه خواری و تعزیه ای که آجرلو راه انداخت میخواستن خرابش کنن که نشد این بار باید دید آقایون چه خوابی‌ براش دیدن!
شنبه 14 آبان 1390

danial nabi - سوئد - استکهلم
ارازل اوباش جائی در فوتبال ایران نباید داشته باشند. این اشغالها ادم بشو نیستند .
شنبه 14 آبان 1390

iran.dokht - ایران - تهران
مردم ما رو ببین که خیلی راحت بی خیال قضیه اختلاس تاریخی 3000000 میلیاردی میشن چون نباید کشش داد ولی گیر دادن به این دو تا جوون بیچاره بابا اینجا کجاست شهر هـــــــــرت!....
شنبه 14 آبان 1390

razm - ایران - ایران
با حرفای شیث درمورد فردوسی پورموافقم درآخرین برنامه نود تا تونست حرومزادگی خودشو ثابت کرد.تازه انگولک هم می کرد اینا رو بیاندازه تودامن مدعی العموم.
شنبه 14 آبان 1390

raha1984 - المان - هامبورگ
من اصلا نمی فهمم که چرا یک مرد حتی به شوخی هم شده یک مرد دیگه رو انگشت کنه !!البته تو فوتبالهای خارجی دیده بودم وقت خوشحالی به پشت هم میزنند ! این دولت هم منتظر سوژه ای بونند که گندکاریهای اختلاس رو کم رنگ کنند که اینها هم سوژه رو دادنند دستشون !!!
شنبه 14 آبان 1390

MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
اصلا چطور مدال شجاعت بدیم بهشون?
شنبه 14 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
ای بابا ، همه شکر خوردن که ایراد گرفتند که این حرکت ، یک حرکت غیر اخلاقی توی ورزش بوده، ولشون کنید دیگه ، فوقش یک جریمه هست که اونم در تمام دنیا معموله و غال قضیه را بکنید و اینقدر مهمتر از اختلاس ٣٠٠٠ میلیاردی و دیگر دزدی ها و جنایاتی که در جمهوری اس. میشه ، جلوه سازی نکنید. آقایان خبرنگاران اگه جرأت دارین مسائل اختلاس و دزدی و اجهاف به حقوق مردم را علنی و کش بدید. بی خیال کار غیر اخلاقی بود و تمام شد و نباید هم بی تفاوت از کنارش گذشت اما اینکه دشمنی ها بخواد بشه و انتقام گیری کردن اینها درست نیست. 
شنبه 14 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
در این کشور اگر کسی خلافی بکنه و روزنامه ها بفهمن بهتر از کشور بزنی بیرون یا راهی که نصرتی باید انجام بده خودکشی . چون راه مبارزه اصلاً نیست.
شنبه 14 آبان 1390

lucas71 - سوئد - اوپسالا
اقا سید اگر این خبرها شما را ناراحت میکند .... خوب نخوانید اصلا چرا شما به این سایت سر مئ کشید از قدیم گفتن سری که درد نمی کند دستمال نم بندان..... بعد, اقا سید در کهریزک کارهای با جوانان بی گناه کردن که زبان قاصر از توصیف اعمال شان است کجا بودین ...چرا ساکت بودین .... اما با اشتباه سهوی دو بازیکن صدات به عرش اعلا رسیده ....ادم بودن هم خوب چیزی است ..........
یکشنبه 15 آبان 1390

man-malaysia - مالزی - کوالالامپور
نسبت به آدم کشی آخوندها وتجاوز به ناموس مردم توسط دست پرورده هاشون، و دزدی های صادراتی اون ها، اگر هم از روی عمد این کارو کرده باشند به هیچ وجه قابل مقایسه نخواهد بود!!
یکشنبه 15 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.