احمدی‌نژاد: لحظه نهایی برخورد با غرب نزدیک است

احمدی‌نژاد: لحظه نهایی برخورد با غرب نزدیک است


به گفته محمود احمدی‌نژاد بسیاری از وزرای دولت نهم، وزرای کابینه او نبوده‌اند


احمدی‌نژاد می‌گوید نصف کابینه دولت نهم، وزرای او نبوده‌اند و در صورت عدم ورود به کابینه، دولت نهم ریشه کن می‌شد. رسانه‌های ایران سخنان اخیر احمدی‌نژاد در جمع هواداران خود را "کلیدزدن فعالیت‌های انتخاباتی" خوانده‌اند.

سایت "دولت ما" نسخه کامل‌تری از سخنان روز پنج‌‌شنبه محمود احمدی‌نژاد با حامیان و برخی از اعضای ستادهای خود منتشر کرده است.

به گزارش این سایت حامی دولت، انتشار مطالب جزئی مطرح شده در این نشست به دلیل "رفتار سخیف جماعت تکفیری" صورت گرفته است. سایت "دولت ما" در مورد رسانه‌‌های نزدیک به اصول‌گرایان منتقد دولت بکار برده است.

احمدی‌نژاد در میان حامیان خود اعلام کرد، لحظه نهایی برخورد ایران با غرب نزدیک شده است. او گفت: «شرایط عادی نیست. داریم به لحظه برخورد نهایی نزدیک می شویم البته این برخورد الزاما برخورد نظامی نیست و ممکن است برخورد سیاسی و ... باشد. اگر غفلت کنیم ضربه‌ای خواهیم خورد که تا ۵۰۰ سال نتوانیم بلند شویم.»

آقای احمدی‌نژاد در این دیدار از تصرف ۷۰۰ هکتاری زمین در اطراف تهران خبر داده و گفته است: «اگر هر متر مربع آن را ۱۰۰ هزار تومان حساب کنیم می‌شود ۷۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان (هفتصد میلیارد تومان).»

سایت "ندای سبز آزادی" از سایت‌های مخالف دولت ایران، شخص مورد نظر آقای احمدی‌نژاد که را محمدجواد لاریجانی، یکی از معاونان قوه قضاییه معرفی کرده است.

آقای احمدی‌نژاد همچنین درباره "اعتراض به حضور بانوان در ورزشگاه‌ها" گفته است: «یکی از آقایان آمد اعتراض کرد، گفتم یک مورد بگو که دولت خلاف فتوای رهبری عمل کرده باشد. گفت، مساله حضور بانوان در ورزشگاه‌ها. گفتم از رهبری اجازه خواسته‌ایم ایشان فرمودند به دولت‌های قبل اجازه ندادم اما تو چون می‌خواهی اصلاح کنی اجازه می‌دهم، بعدها که سروصدا شد فرمودند فعلا مساله اول کشور نیست.»

محمود احمدی‌نژاد معتقد است، تا به حال حدود ۱۰ در صد حرف‌هایش را زده است و شاید در آینده حدود ۲۵ درصد حرف‌هایش را بتواند بگوید و البته حدود ۶۰ درصد حرف‌هایش را به دلیل "مصالح بالاتر" هرگز نمی‌تواند بگوید.

محمود احمدی‌نژاد در دیدار با حامیان خود هم‌چنین گفته است: «سال ۸۳ یکی از همین آقایان آمد و تحلیلی کرد و گفت برای ریاست جمهوری ما به آقای دیگری فکر می‌کردیم. دیدیم او نمی‌تواند‌، تو آماده‌ای؟ گفتم متوجه ابعاد و تبعات حرفی که می‌زنی هستی؟ اگر یک نفر مثل من از متن پابرهنه‌ها رییس‌جمهور شود یک انقلاب دوباره است.»

برخی سایت‌های خبری "آقای دیگر" مورد اشاره احمدی‌نژاد را احمد توکلی معرفی کرده‌اند.

کلیدزدن فعالیت‌های انتخاباتی

دیگر رسانه‌های داخل ایران هم‌چون فارس، خبر‌آنلاین و... دیدار اخیر احمدی‌نژاد با حامیان خود را "کیلد زدن فعالیت انتخاباتی دولت" تعبیر کرده‌اند.

به نقل از خبرگزاری فارس، مسئولان "اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری" ترجیح دادند برخلاف اکثر برنامه‌ها، از دعوت رسانه‌ها برای پوشش خبری و تصویری این نشست خودداری کنند.

به گفته محمود احمدی‌نژاد بسیاری از وزرای دولت نهم، وزرای کابینه او نبوده‌اند. او گفته است: «در کابینه ۲۱ نفری دولت نهم، ۱۱ نفر کسانی بودند که در لیست آن‌ها بود. اگر آن‌ها را در کابینه نمی‌آوردم همان اول، دولت نهم را ریشه کن می‌کردند و کسی هم نمی‌فهمید حرف‌های دولت چیست.»منوچهر متکی وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران در حالی که در ماموریت خارجی و در کشور سنگال به سر می‌برد، برکنار شدمحمود احمدی‌نژاد برای نمونه به منوچهر متکی، وزیر سابق امور خارجه ایران اشاره کرده است. آقای احمدی‌نژاد گفته است: «متکی کاندیدای من برای وزارت خارجه نبود. پارسال که به سازمان ملل رفتیم، سه چهار دیپلمات که با اعزامشان مخالف بودم پناهنده شدند. در جلسه‌ای که نمی توانم بگویم چه کسانی در آن جلسه بودند تصمیم گرفته شد که عوض شود. از زمانی که این تصمیم گرفته شد تا سه ماه پیدایش نمی‌کردیم و مدام در سفر بود. یک روز پیدا کردیم و ساعت ده شب جلسه‌ای تنظیم شد. گفتم دیگر از نظر من وزیر نیستی بیا معاون من و رییس سازمان انرژی اتمی شو. گفت می‌خواهم بروم سنگال، گفتم از طرف من که ماموریتی نداری.»

محمود احمدی‌نژاد درباره حکم برکناری منوچهر متکی ادامه داده است: «با من هماهنگ نمی‌کرد و ماموریت می‌رفت. گفت می‌روم سنگال و دوشنبه این‌جا هستم. گفتم دوشنبه غروب دفتر حکم را بزنند. دیر آمد به دفتر گفتم دست نگه دارند، گفتند خبر در رسانه‌ها منتشر شده و دیگر نمی‌شود.»

محمود احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود درباره دیپلماسی ایران گفته است: «خراب می‌کنند و می‌گویند تو برو درستش کن. آن آقا در روزنامه‌اش می‌نویسد بحرین مال ایران است بروید بگیرید! بعد می‌گوید چرا دیپلماسی ضعیف است.»

حسین شریعتمداری در سرمقاله روزنامه کیهان، بحرین را بخشی از خاک ایران خوانده بود. در ادامه اعتراضات کشورهای عربی به این نوشته، مدیرمسئول روزنامه کیهان اعلام کرد، «این گفته تنها نظر شخصی من بوده است.»

تهدید به افشاگری

آقای احمدی‌نژاد بارها مخالفان حکومتی خود را تهدید به افشاگری کرده است.

روزنامه ایران در شماره شنبه، ۲۶ شهریور ۱۳۹۰، ادعا کرده بود محمود احمدی‌نژاد ۱۴۰ هزار سند مکتوب علیه، ۳۱۴ نفر از رقبا و مخالفان خود دارد.

روزنامه "ملت ما" ۳۰ مهر ۱۳۹۰، به نقل از محمد خوش‌چهره نماینده سابق مجلس نوشت، تیم آقای احمدی‌نژاد "با خروج پرونده‌های ویژه از وزارت اطلاعات در یک دوره‌ای که به دوره برزخ معروف شده" از اطلاعات محرمانه این وزارت‌خانه سو‌استفاده می‌کند.

"دوران برزخ"، اشاره به مدت کوتاهی است که حیدر مصلحی وزیر اطلاعات با دستور محمود احمدی‌نژاد برکنار و با دخالت آیت‌الله خامنه‌ای در مقام خود ابقا شد.

به گفته محمد خوش‌چهره، «دسترسی به این مدارک از‌‌همان ابتدا نه برای اصلاح امور که برای سوء‌استفاده و ساختن فرصت برای زدن رقبا بوده است».

دستان - ایران - تهران
درود بر مردی که تا آخرین نفسش از آرمانهایش که همانا خدمتگزاری به مردم ایران است لحظه ای غفلت نمیکند . همیشه در قلب ملت ایران جای داری دکتر احمدی نژاد .خدا پشت و پناهت
جمعه 13 آبان 1390

hammed - ایران - بناب
دوستان این سخنان بیشتر شبیه جک است .این دستان-ایران-تهران هم میخواد بلایی که سر قزافی امد سر اوهم بیاد
شنبه 14 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
چرا اینقدر عجله داری ?! هنوز کو تا 21 دسامبر 2012 !
شنبه 14 آبان 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
درود بر صداقتت ای مرد بزرگ . به افریدگار قسم روح رئیس علی دلواری توی تنته. موفق باشی.
شنبه 14 آبان 1390

darkoob-1390 - ایران - قم
آره یه وانت خیار و هندوانه هم پشتت واسه رشدت !
شنبه 14 آبان 1390

alisam - ایران - تهران
دستان - ایران - تهران تو دیگه از کجا پیدات شد؟!!!
شنبه 14 آبان 1390

marius111 - رومانی - بو خارست
داستان ایران تهران خدا پشت سر عمه احمدی نژاد و عمه جنابعالی امام زمان را هم کمک بگیر کم نیارید تا این گوسفندها تو این مملکت هستن پس بعععععععع بعععععع صداشون بگوش میرسه کافیه هپلی
شنبه 14 آبان 1390

Peymandp - آلمان - بن
. دستان-ایران-تهران یک سوال داشتم از شما: شما دستان خالی هستید یا دستان با دستمال؟ اگر دستان با دستمالی ، دستمال و کمی رها کنید و ساندیس میل کنید که خسته نشید. و بوق یادتون نره لطفا.. مرسی از همکاریتون..
شنبه 14 آبان 1390

asali46 - ایران - تهران
سلام دوستان ربطی به خط و خطوط سیاسی ندارد اما نظرات شما که بر روی گستره اینترنت منعکس می شود نشانه شخصیت شماست لذا بهتر است برای رعایت اصول دموکراسی که خود مدعی آنها هستید حداقل رعایت ادب را نسبت به پاسخ به نظرات دیگران بنماید
شنبه 14 آبان 1390

sama128 - ایران - شیراز
یک خبر داغ داغ داغ : احمدی نژاد قرار شد به تمامی میمون های جنگل آمازون به جهت شباهت با خود و خانواده گرانقدرش مقرری تا پایان عمر پرداخت نماید ایشان تکید کردند از این مقرری برای تولید مثل میمون ها استفاده نکنند موز نخورند تا میتوانند نارگیل مصرف نمایند و در صورت تقاضا برای زاد و ولد حتما طی یک نامه کتبی از نهاد محترم ریاست جمهوری مجوز دریافت نمایند علی اکبر صالحی با اسی رحم فشاری (اسفندیار رحیم مشاعی) قرار شد طی 3 نوبت از جنگل های آمازون بازدید و از روند بهینه سازی و بهره وری گزارش تهیه کنند مقرر شد سعید حدادیان که آهنگ هایده را به زیبایی خوانند و مردم همیشه در صحنه گریه فراوان از این آهنگ 25 سال پیش نمودند این اجرای زیبا را در جنگل آمازون وبرای میمون ها انجام دهند . بعد میگن احمدی نژاد کاری نکرد بابا آمازون را داره آباد میکنه بعد میگن کاری نکرده این انصاف.
شنبه 14 آبان 1390

gol andam - سویس - زوریخ
دستان - ایران - تهران ,,,خدا شفات بده مادرررررررررر : )
شنبه 14 آبان 1390

toka - ایران - کرج
اینایی که حرف مفت میزنن میخوان خودشونو مطرح کنن تو بهشون فحش بدی و اونا لذت ببرن و بگن به من فحش میدن ، پس هستم !!
شنبه 14 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.