عابدزاده حضورش در پرسپولیس را تکذیب کرد

عابدزاده حضورش در پرسپولیس را تکذیب کرد

به گزارش سرویس ورزشی برنا، حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته اعلام کرد که سعید عزیزیان دیگر به عنوان مربی دروازه بانان فعالیت نخواهد کرد و احمدرضا عابدزاده جانشین او شده است.

عابدزاده نیز در یک گفت و گوی تلفنی اعلام کرد که چیزی در این باره نمی داند.

او گفت: هیچکسی از باشگاه پرسپولیس با من تماس نگرفته و نمی دانم قضیه به چه صورتی است.

دروازه بان اسبق تیم ملی اظهار داشت: پرسپولیس را دوست دارم؛ زیرا تیمم است، اما هنوز صحبتی در این باره صورت گرفته است. اگر مسوولان باشگاه نظرشان را بگویند، من هم جواب مثبت خواهم داد.

Hamid1970 - امریکا - ارواین
طبق حرفی که زادی اقای عابدزاده در استودیوم شهر هاتتنبیج کالیفرنیا استقلال تیمی که مرا به اوج برد . پس نگو تیم تیم!!! علی دایی همانطور که شیست رضایی را قبول نداشت تو را هم قبول نداشت . دفعه دگه که امدی برای دیدن پسرت حتما این خبر را بهت نشان می دام. که تیمت کیه دو رو داری لاف ابادان
جمعه 13 آبان 1390

klopatra7 - آلمان - دوسلدورف
مگه نمی گفتن عابدزاده برای همیشه رفته امریکا
جمعه 13 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
در خبرگزاریها امده که عقاب بعنوان مربی دروازبانها فعالیت نمیکنه و فقط بعنوان مربی حاظره کار کنه و اونهم با مربی خارجی و حاظر نیست با استیلی کار کنه دیگه راست و دروغش با خبرگزاریها بهرحال جو ایران طوریه که با هر نسیم ملایم حرفها عوض میشه و هر ساعت انتساب و هر ساعت هم تکذیب میکنند. بهر حال امیدوارم عقاب به اشیانش برگرده
شنبه 14 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
ویزای یک ماه داشت . هه می گفت وکیل امریکایی می خواهم ایرانی نباشه. شما بگید چرا وکیل امریکا یی؟؟؟؟؟
شنبه 14 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
کارشناس جان حاظر که دوبار نوشتی با ض است و انتساب هم درستش انتصاب است..:))حالا ببین کی به کی میگه بی سواد توهمی:))لقب عقابم که تا حجازی مرد دزدیدین..
یکشنبه 15 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.