دختری که حلقه دار را به گردن خواستگارش انداخت

دختری که حلقه دار را به گردن خواستگارش انداخت

مهر : خواستگار قاتل که سه نفر از اعضای خانواده دختر محبوبش را به قتل رسانده بود صبح امروز در ملا عام به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش مهر، کمتر از 50 روز پیش بود که وقوع سه فقره قتل توسط یک مرد جوان در شهرستان نورآباد موجی از نفرت عمومی را به دنبال داشت.

ماجرا از این قرار بود که "ز. ک" به دلیل شنیدن جواب نه از خانواده دختر محبوبش در اقدامی فجیع با حضور در منزل دختر اقدام به تیراندازی به خانواده اش کرد که متاسفانه در این حادثه دلخراش یک دختر، مادر و پسر خانواده کشته شدند.

به دنبال این حادثه که در میان افکار عمومی سطح شهرستان نورآباد به سرعت پیچید نیروی انتظامی با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در کمتر از 48 ساعت قاتل را که از محل متواری شده بود، دستگیر کردند.

این در حالیست که پس از دستگیری خواستگار قاتل برای تسکین افکار عمومی که در پی این حادثه جریحه دار شده بود قاتل جوان در خیابانهای شهر گردانده شد تا مردم از سرعت عمل نیروهای امنیتی و انتظامی شهرستان دلفان تقدیر و تشکر کنند.

در نهایت پس از گذشت 48 روز مراحل قضایی پرونده خواستگار قاتل به اتمام رسید و مطابق حکم دستگاه قضایی اجرای حکم اعدام در ملا عام صورت گرفت.

بنابر این گزارش صبح امروز پنج شنبه راس ساعت 6 و 55 دقیقه "ز. ک" در محل میدان امام شهر نورآباد به دار مجازات آویخته شد. در این مراسم که جمع زیادی از مردم و مسئولان شهرستان دلفان حضور داشتند مردم با سر دادن فریاد "تشکر تشکر" از نیروی انتظامی و دستگاه قضایی تقدیر کردند.

مطابق این گزارش مراسم اعدام مرد جوان توسط دختر محبوبش انجام شد به طوریکه دختر جوان که داغدار سه عضو خانواده خود بود اقدام به انداختن حلقه دار بر گردن خواستگارش کرد و مانع را نیز از زیر پای وی انداخت تا به مجازات عملش برسد.

همچنین حمل تصاویر سه عضو خانواده که در جریان این حادثه دلخراش به قتل رسیده بودند توسط خانواده مقتول موجب ناراحتی مردم شد.

فرماندار شهرستان دلفان در حاشیه این مراسم در گفتگوی اختصاصی با مهر اظهار داشت: حادثه قتل سه عضو یک خانواده توسط خواستگار دختر، 48 روز پیش در شهرستان دلفان رخ داد که پس از 48 ساعت از وقوع جرم با همکاری نیروهای امنیتی و انتظامی قاتل به سرعت دستگیر و در شهر گردانده شد.

نصیری پور با اشاره به جریحه دار شدن افکار عمومی از حادثه رخ داده، عنوان کرد: در این راستا کار رسیدگی به این پرونده به سرعت توسط دستگاه قضایی انجام و حکم اعدام به تایید دیوان عالی کشور رسید.

وی با اشاره به قتل مادر، دختر و پسر خانواده در این حادثه، بیان داشت: خوشبختانه با توجه به اهمیت این پرونده دستگاه قضایی به سرعت کار رسیدگی به آن را آغاز کرد و با همکاری حوزه قضایی استان و تهران روند کار با سرعت خوبی به پیش رفت.

فرماندار شهرستان دلفان با تقدیر از سرعت عمل نیروی انتظامی، اداره کل اطلاعات و دستگاه قضایی در جریان این پرونده، یادآور شد: در نهایت صبح امروز با حضور مردم و مسئولان شهرستان دلفان حکم اعدام قاتل در میدان امام این شهر اجرا شد.

نصیری پور بازخورد اجرای این حکم در ملا عام را مطلوب عنوان کرد و گفت: این حادثه درس عبرتی برای کسانی خواهد بود که به دنبال ایجاد نا امنی در سطح جامعه هستند.

وی سرعت عمل در بررسی این پرونده را کم نظیر دانست و عنوان کرد: صبح امروز در فرایند اعدام فرد قاتل خود دختر جوان اقدام به انداختن حلقه دار به گردن خواستگارش و برداشتن مانع از زیر پای او کرد.

بنابر این گزارش حوالی ساعت 20 و 30 دقیقه شب 21 مهرماه سالجاری مردی که خواستگار دختر یکی از خانواده های نورآبادی بود به دلیل شنیدن جواب رد به منزل این فرد مراجعه و کل خانواده را به گلوله بست که این امر موجب کشته شدن دختر، مادر و پسر خانواده و همچنین زخمی شدن یکی دیگر از اعضای خانواده شد.

پس از وقوع این حادثه با سرعت عمل دستگاه قضایی صبح امروز پنج شنبه این مرد جوان که به اعتیاد و شرارت شهرت داشت در ملا عام به دار مجازات آویخته شد.

salomeh_f - آمریکا - ساکرامنتو
من اعتقاد دارم اسلام باید باز نگری بشه . اما با اعدام برای اینجور افراد موافقم. مگه می‌شه که طرف اینقدر راحت جون دیگران رو بگیر ولی‌ خودش هنوز از نعمت زندگی‌ برخوردار باشه؟ اگه اینجور باشه عدالت معنی‌ نداره
جمعه 13 آبان 1390

porharfi - هلند - آرنم
گزارش مـُهر بر دلاور ی ِ مردان ِگمنام میزنه !!..تا ؟؟؟!!!....و اما همینجور که میخونمش. صحنه ایی از یکی از اون فیلمهای داستانی 1000 سال پیش از جلوی چشمان رژه. میره..!!رژه میره !!رژه میره به 1000 سال قبل ایــــــران داره میره!!!...
جمعه 13 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
این مرتیکه اصلا مفهوم خواستگاری را نمیدونسته خوب از اول یه باره میرفتی تو خونه مردم اهل منزل را میکشتی دختره را میبردی دیگه؟ خاک بر سر بی فرهنگ بیشعور یک چنین آدمهائی بکنم که جواب رد را با اسید و چاقو و گلوله جواب میدهند الان همه دوستان بشر دوست یک مشت فحش نثار دختره میکنند که چرا این کارو کرده و آدم نیست و قاتل و جانی است/
جمعه 13 آبان 1390

saljog - سوئد - سوئد
توبه گرگ مرگ است. این بیشعورها نباید در اجتماع باشند.
جمعه 13 آبان 1390

فلرتیشیا - هلند - روتردام
سربازهای گمنام امام زمانتون منو کشته!!!!!!!
جمعه 13 آبان 1390

Alborzi - ایران - کرج
اینجوری که درس نیستش ! یه مسلسل میدادید دست دختره عین رمبو بره خونه طرف و اونجارو پاکسازی کنه .قصاص به این میگن !
جمعه 13 آبان 1390

pelle - سوئد - استکهلم
این سربازان گمنام امام زمان از اول این حادثه مرتب از خودشان و سرعت عملی که بکار بردند تعریف کردند ،سطری در این خبرنبود که ازخودشان تعریف و تمجید نکرده باشند.خوب پلیس وظیفه اش است مجرمها و قاتلها را دستگیر کنند. این بابا هم که یک قاتل احمق بیشتر نبوده که بدام انداختنش آنچنان سخت و مشکل باشد، دیگه این ذوق زدگی این سربازان گمنام معنی ندارد که از این اتفاق به نفع خودشان بهره برادری میکنند. اگر مملکت واقعا قانون و پلیس وظیفه شناس داشت هر روز از اینجور خبرها نمی خواندیم مشکل خود این قانونگذارها هستند که رابطه و دوستی پسر و دختر چنان امکان ناپذیر شده که تنها راهش ازدواج میشود و وقتی" نه" میشنوند انگار دنیا به آخر رسیده و دیگه دختری وجود نداره ، دیوانه میشوند و مرتکب چنین جنایات دلخراش میشوند.
جمعه 13 آبان 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
پس تکلیف دیه چی میشه این وسط.????????!!!!!!!!! همه چیز اسلام مسخره ست.
جمعه 13 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
زمانی قابل تقدیراست که هنوزبه تصمیمش عمل نکرده دستگیر شود نه 48ساعت بعدازجنایت.
جمعه 13 آبان 1390

azadi - ایران - کرج
وای به حال ما مردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جمعه 13 آبان 1390

nader46 - انگلیس - لندن
همه راول کن,, فقط, سربازان گ..نام امامزبان را داشته باش
جمعه 13 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.