قرائتی : تو نماز بخوان اگر هم قیامتی در کار نبود که ضرری نکردی !

قرائتی : تو نماز بخوان اگر هم قیامتی در کار نبود

که ضرری نکردی !


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=4LoB6XOanFc

لینک دانلود مدیافایر

az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد
پس حاجی جون , به جمع رهروان " استیون هاوکینگ " خوش اومدی .
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

shapur - ایرلند جنوبی - دابلین
احمق تمام بدبختی و عقب ماندگی به خاطر مذهب ودین است بااگر و اماو شاید که نمی توان زندگی کرد.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

monanorway - نروژ - اسلو
آدمهای سایکو مذهبی‌، ملت رو خر گیر اوردن. انهای که اونجا نشستن از کدوم طویله آمدن. عدم حالش بهم می‌خوره از این همه نادانی.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

sir.amir - انگلستان - منچستر
به این تازی بگوید نماز به عبادت زرتشتیان میگویندتو بگو صلاط که متخص اسلام تازی هم هست بعد بینید این ابله های که مثل گوسفند دارند گوش میدن به چرندیات این تازی
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

shapur - ایرلند جنوبی - دابلین
هر دم از این راه خری میرسد تازه تری تازه خری میرسد
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ufo - دانمارک - وایله
یکی بمن بگه اینها چرا عمر نوح دارند?سی سال پیش همین جور بود الان هم سرحال .خودمو نگاه میکنم از یک ماه پیش تا حالا ده سال پیر شدم دندانها ریخت موها سفید چینوچروک را نگو .راستی چرا عمر دایناسورها انقدر زیاده?
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

آشی - انگلیس - لندن
این آخوندها هم دورانی دارند که روزی به اتمام می رسد. دنیا به کسی وفا نکرده. قعلا زور دست اینهاست و می تازند.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

rationalism21 - انگلستان - لندن
چرا ضرر کردیم. می دونید چه قدر از عمرمون هدر می ره. به قول صادق هدایت: همین روزی پنج بار دو لا راست شدن جلو قادر متعال که باید بزبان عربی او را هجی کرد، کافی است تا آدم را تو سری خور و ذلیل و پست و بی همه چیز بار بیاورد.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

hemed - امریکا - سن دیگو
قبول. ولی اونجا که300,000,000 $ پول ما رو میبرن کانادا,ضرر هست.بازم گوش کنیم!!!18.3 Billion میبرن ترکیه .بازم گوش کنیم!!! جزایری.. هاشمئ رفسنجانئ...پسر خامنه ای...مستر بین ایرانی....و..و..و..پول ما رو میبرن .بازم گوش کنیم!!! (رنگ حناتون رفته)
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
مردک بیشعور ، خود گویی و خود خندی! ابله آن قرص آسپرین مصرف فردی و خصوصی دارد و این نماز های تجویزی تو مردک بیوجدان ابزاری شده برای تو و امثال تو تا با این وسیله مردم را به دادن خمس و زکوت و روزه و.. هزاران کار دیگر وادار سازی!. الحق که مکر و حیله گری تنها برازنده وجود کثیف و پلید تو , و تمامی مروجان دین جهل و جنایت و غارت تازی است. لعنت و ننگ بر تو ابزار الاغ پروری ات باد
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

سیامک - المان - وپرتال
اقاى قرائتى لطف کنید و با این ادبیات چاله میدانى ابروى اسلام را نبرید.به عنوان یک انسان مومن خجالت میکشم وقتى میبینم یک روحانى و رییس نهضت سواداموزى در مورد دین طورى صحبت میکند که کاملا مشخص است فقط به خاطر منفعتش و سود احتمالى از بابت وجود روز قیامت و بهشتش مبلغ این دین است و خود خدا یعنى محور اصلى دین کاملا فراموش میشود.امثال شما براى منفعت خیلى راحت بندگى شیطان را هم با جان و دل میپذیرند.وضع کنونى مملکتمان و دینمان گواهى این امر میباشد.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

seven11 - مجارستان - بوداپست
اولاً چه اشکالی داره که شخصی متدین باشه و معتقد باشه که حکومت و سیاست باید از دین جدا بمونه؟ به همین دلیل لائیک بودن اشکالی نداره ثانیاً اون نمازی که معاویه میخوند و یا ابن ملجم دقیقاً همون نمازیه که شماها میخونید اگر اونها رو نجات بده از شر کارهایی که انجام دادند تو رو هم این نمازی که میخونی نجات میده، سوماً اگر نماز بخونی و این باشی که قرائتی هست همون نماز تو آخرت میزنه به کمرت.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
خنده دارتر اینکه.. هر چی ادم پول دوست. فاحشه. دزد. خلاصه ادمهای منفی را کرده بی دین. خودش و هم اخوریاش.هم جای حق نشستن.....ببین مسلمانها از کی درس یاد میگیرن.....ان جوانهای که انجا نشستن . چی خواهند شد ؟؟
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

romano - ایران - تهران
باشه تو هم اسکناسها رو بده طرف ما اگر قیامتی نبود ضرر نکردی! منتها مشکل اینه که تا حالا نه کسی آخوند دانشمند دیده نه آخوند در حال کمک به فقرا نه آخوند در حال گریه برای حضرت عباس نه حتی یک آخوند دونفر ناهار خونش ظهر مهمون باشن نه در ایران و نه در هیچ فرهنگ و دین دیگری ماشالله دست بگیرتون از بهترین دروازهبانهای دنیا هم بهتره.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

مهرداد2538 - ایران - تهران
این مسلمانها چه اصرار و عقده ای دارند که همه را به هر زبانی که شده به مسلک خودشان دربیاورند!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ehsanusa - تهزان - ایران
اگر قیامت باشد که اول همه شما آخوندهای دزد و مال مردم خور را به چهار میخ میکشند در ضمن شما که عقل کل هستید همین الان تو تهران زلزله بیاد چه خاکی تو سرتون می کنیددر صورتیکه تو کشورهای پیشرفته دنیا که بیشترشون دین هم ندارند آمار تلفات بعد از حوادث طبیعی و بلایا خیلی کمتر از کشورهای دیندار که خودشان را عقل کل می دانند هست ...
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

shinjan - ژاپن - توکیو
اقای قرائتی عقل من هم میگوید سال 2012 دارد میرسد شماها تا کی میخواهید هذیان بگویید.واز اینده و ترقی چشم پوشیده واز 1400 سال قبل الگو بگیرید.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

odin - بلژیک - انتورپن
درست حرفی رو که دوست خوبم «مسلمان ایرانی» چند سال پیش اینجا نوشته بود میزنه! اولآ به هزار دلیل علمی این برزخ و بهشت و جهنم و ملاقه در دست علی دم حوض کوثر و همه چرندیات و دروغ شماهاست دومآ اون مذهبی هایی که یک عمر پول مفت بشماها دادن و پول نفت و مالیات ملت رو شماها ازمون گرفتین و خمس و ذکات و هزار تا شرکت و اسکله قاچاق و (والا دیگه قابل حساب نیست منابع مادی ای که اینها به اسم مذهب از ملت دزدیدن) اون وقت اون ادم مذهبی باید چه خاکی تو سر تو وخودش بریزه که یک عمر پول مفت بشماها داده خوردین؟ صادق محصولی یکی از همین میلیاردرهای دزده که وقتی ازش میپرسن تو اینهمه مال و پول رو میخوای چیکار؟ اقا گفته اینها رو من برای امام زمان نگه داشتم! خب وقتی ملت فهمید که همه اینها کشک بود اونوقت چه خاکی بایدتو سرتو بکنیم؟
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

yazeinab - ایران - تهران
در تایید فرمایشات ایشان باید بگویم کاملا حق با ایشان است چون پول همون موتور هوندا که 2 میلیون تومانه به جای اینکه باهاش یه آدم نون هفت سر عایله رو باهاش دربیاره اون هم با گذاشتن جونش کف خیابونهای تهران وبازار بدیم به عربها بخورن به ریشمون هم بخندن یا تو خیابونهاشون فلک کنن یا گردن بزنن و از طرفی هم با پورسانتش که آخوندها میگیرن باطوم بخرن و مشکل بواسیرمون رو تو کهریزک یا زندانهای رجایی شهر کرج و قزل حصار و اوین حل کنند...آخه چرا ما ملت اینقدر با این آخوندهای مهربون بد هستیم؟!!!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

omid2925 - ایتالیا - میلان
اقای قرائتئ اما به نظر من عقل سلیم حکم مئ کنه مذهبی نباشیم به جاش بهتره از نعمتهای دنیا اون تور که شایسته کرامت انسانی هست استفاده کنیم تا اگر قیامتی هم بود شرمندهی خدا نباشیم که این همه نعمت رو ندیده گرفتم و فقط حسرت کشیدیم
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

antidajjal - ایران - تهران
من مطمئنم خود قرائتی قیامت رو قبول نداره
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

zhandark - انگلستان - میدلزبرو
اینو برو به اونایی بگو که واسه همون ۵۰۰ گرم روسری به قول خودت، با زن و بچه ی آدم چنان میکنن که بعید میدونم خدا و مار و عقربش تو روز قیامت با آدم چنین بکنن!!!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

MaHastim_831 - فنلاند - هلسینکی
کروش کجایی که ببینی مشتی تازی صفت بر مردم این مرز بوم ریاست میکنند. پاینده باد ایران بر فراز باد پرچم سه رنگ شیر و خورشید.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

nima17 - سوئد - لینشوپینگ
خوب راست میگه بنده خدا . :)
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

yazeinab - ایران - تهران
خوب راست میگه مگه چه ضرری داره؟ تازه ایشون یادشون رفت که چیزهای دیگه هم بگن...(حتما یادشون رفته و عمدی نبوده!!!) اینکه خمس بدیم که یک پنجم درآمد است و زکات بدیم و فطریه بدیم و صدقه بدیم وخلاصه هی بدیم....چه ضرری داره؟ آخوندها پولدار بشن و باطوم بخرن با پولهاش و بکنن باطومها رو تو جاباطومی(واژه جدید برای مقعد)چه ضرری داره اگه بری هر هفته نماز جمعه؟ تازه بهت ساندیس و کلوچه میدن و بهترین کارها رو تو سازمانهای دل دزد مثل اداره مالیات و بانک و اختلاس و...ماشین نو و خونه تو کوهپایه های تهران و هر هفته خوار و بار خودتونو و جدو آبادتونو میدن...کلی هم برای اینکه تو اداره فقط میخوابین بهتون پاداش و ....میدن.واقعا چه صرری داره؟ها؟
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

fearness - هلند - روئرموند
راست میگه چرا شما گناه و کم میکنید
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
اقای قرائتی شما با این حدیث های من دراوردی ناخداگاه دارید بهانه به دست یک سری گوسفنده از خدا بیخبر میدید تا به دین اهانت کنند. cat boy نه نماز میخونه نه روزه میگیره اما هر کسی به افریدگار بزرگ و ادیان مقدسش اهانت کنه گردنشو خورد میکنم.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
یکی میخواد به آقای ابراهیم یزدی زرنگ بگه نه اینکه سال 57 اینهمه وطن پرستان ارتشی و مردم را که خودت محاکمه میکردی و به اعدام محکوم میکردی قانونی و بر مبنای حقوق بشری بود !! حال که بخودت رسید میخواهی با شما برخورد قانونی و حقوقی بشه؟ نه بابا!بقول معروف بچه کجائی؟شرم و حیا هم حد و حدودی داره
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
اشتباه فرستادم !
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

marius111 - رومانی - بو خارست
حالا اگر سر کاری باشه یعنی معامله رو باختی
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
گویند که دوزخی بود عاشق و مست…… قولیست خلاف دل بر آن نتوان بست…. گر عاشق و مست دوزخی خواهند بود…… فردا بهشت بود همچون کف دست.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Neda02 - کانادا - اتاوا
farhad352 - ایران - تهران کاملا حق با شماست. کلا اعتقاد داشتن به این اسلام که ما دیدیم مثل زلزله ۲.۵ ریشتری است که پس لرزه‌های ۷ ریشتر به بالا داره و انسان را از زندگی و انسانیت می‌انداره.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
اصلا قیامتی در کار نیست شیخکِ صیغه خوان ، قیامت و جهنم همان است که شما برای ایرانیان ساخته اید !! ترشی انداختن و رُب درست کردن منفعت و مزایاش بیشتره تا پیشانی به خاک مالیدن و زبون شدن :))
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
به گفته خیام عزیز:. گویند بهشت عدن با حور خوش است.......... من گویم که آب انگور خوش است…… این نقد بگیر و دست ازان نسیه بدار…… که آواز دهل برادر از دور خوش است. برو مردک اون دنیا مال تو و امثال احمق تو. من اینو میخوام زندگی کنم که هست و نقده. اگه قرار باشه که اون دنیا تو و امثال تو و این شیپیشوها و بوی دود دهنده های سیر و پیاز خور تو دور و برت باشند همان به که ما دوزخ برگزینیم.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Sir.amir - انگلستان - منچستر
Cat boy هی تازی .. چی قدقد میکنی پشت نت نشستی اصلا تو چه غلطی میکنی در سایت ایرانیان...هیچ ایرانی مسلمان نیست لابد نه 100 در 100 سیدی مگه نه تازی
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

hasan0020 - کانادا - همیلتون
البته ابن نظریه پاسکال است. او یک قمار باز معروف و ریاضیدان بود. بیشتر مسایل احتمالات با تاس هم بر گرفته از پاسکال هست. او ثابت می کند که اعتقاد به خدا اگر قمار هم باشد ارزش دارد.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
1-عین ترویج فساد و تباهی ! میبینید دوستان چگونه آقای قرائتی فقط نماز و حج و مناسک مذهبی را دلیل برنده شدن در راند آخر (قیامت) میداند و نه کیفیت های معنوی و انسانی !؟ در واقع ایشان میفگت که هر که نمازو حج داشته باشد برنده میباشد حالا اگر قاتل و شکنجه گر و دزد و بسیجی هم بود اشکالی نخواهد داشت! حرف آقای قرائتی در واقع درست بود! تا انسان مذهبی هست آقای قرائتی و جعفر (ع ) مفت میخورند و میکشند!هزاران سال است که کشیش و شیخ های پوچ گرا مردم را به مذهبی بودن در دام پوچ گرایی فریب میدهند!اما براستی اگر روز قیامتی به گفته آقای قرائتی نباشد شما ضرر نکردهاید دوستان !؟ مخلص میگوید کرده اید! در ۱ روز ۲۴ ساعت وقت دارید .۸ ساعت میخابید.۸ ساعت کار، ۱،۵ ساعت وقت آشامیدن و خوردن در طول روز، ۱،۵ ساعت وقت سفر های روزانه به کار و غیره، نیم ساعت دوش گرفتن و لباس پوشیدن و بقیه کارا که هر کس به شرایط زندگی اش گرفتار است حالا در این میان همین ۲۰ دقیقه را از ته مانده وقت زندگی اتان را به قول قرائتی دین از شما میگیرد ان هم هر روز تا آخر زندگیتان!!
جمعه 13 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
2- بیست دقیقه ضربدر ۳۶۵ روز میشود ۷۳۰۰ دقیقه حالا شما خودتان تا آخرش را چرتکه بندازید!تازه از همه مهمتر مناسک دینی روح و شخصیت شما را تغیر و تجسس میکند همانی که پدر و مادرت به تو هدیه داده اند و قرائتی ان را میدزدد تا خودش و هم کیشانش بیکار و مفت تا آخر مثل کنه و زالو از خون و زحمت شما بخورند و از زیبایی و گستردگی انسان فقط خشتک و شکم را در چشمانتان کنند! معنویت در تک تک ما نهادینه است و بدون این مهم زاویه و طریقی در زندگی روحی و احساسی ما قابل تامل و تحقق نخواهد بود اما ان چرا که این شیخ و کشیش ها در صدد قالب کردن به ما هستند هر اینه همان پوچ گرایست.مهم ان ۲۰ دقیقه نیست مهم ان ایمان ۲۰ دقیقه ای است که آقای قرائتی در جوانان به دنبالش است.
جمعه 13 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
3-در از خودمان سؤال کنیم مگر قبل از این فروشندگان مذهب امروز و دیروز،مادر و خواهر های ما لخت و عور در روی میزها برای مردان مست و پاتیل میرقصیدند !؟ آیا پول و مالی که والدین ما با ان ما را بزرگ کرده اند همان اسکناس های درشتی بوده که در لباس زیر مادران و خواهران رقاص ما تپانده اند !؟ ما زیر میز بزرگ نشده ایم و پدر مادر هایمان را میشناسم چونکه آنها ما را و ما آنها را دوست داریم.راه نجات خودت هستی و نه قرائتی و نه جعفر! هموطن ما را چه شد !!!!؟
جمعه 13 آبان 1390

dkdk - دانمارک - اسلیس
بعضیها مثل همیشه چرت میگویند و مزخرف مینویسند.اصلا ادیان و مذاهب بکنار.اما دیگه نباید از فهم.عقل.شعور و منطق بدور باشیم.هر انسان فهیمی میداند که هر علتی دارای معلولیست.و در این دنیا هیچ چیز بی حکمت بوجود نیامده.حال این که تعدادی جهان افرینش را بدون خالق میدونند از حماقت بی اندازشونه.
جمعه 13 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
به جرمی که بابامون مرتکب شد ما را محکوم به زندگی درروی زمین نمود.بیخودی نماز بخونم که چی؟!!...بهرصورت عادل نیست.فله ای قضاوت میکنه.لوووول.خدا نماز شکنجه گران ولواط کاران کهریزک را چگونه پاداش خواهد داد.؟
جمعه 13 آبان 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
dkdk دانمارک مطمئنا نیروی خالقی برای کائنات هست اما الزاما این خالق خدای شما نیست.1500 سال پیش محمد برای اعراب جاهلی خدایی ساخت و روز آخرتی که اعراب را به راه راست آورد .محمد نمیدانست چه اتفاقاتی در کائنات افتاده تا میلیون ستاره و سیاره در کهکشان بوجود آمده .ایرادی بر او نیست که در عصر اندیشه و دانش و اطلاعات زندگی نکرد.ولی به امثال شما باید ایراد گرفت که همچنان در فرضیه یک عرب بیسواد (قصدم توهین نیست فقط فکت میارم)باقی مانده اید و حاضر نیستید تغییری در تفکر ابتدایی آفرینش ایجاد کنید.برای ما خیلی بهتره از غار حرا و افسانه معراج بیرون بیاییم و به سایت ناسا بریم .شاید اندک اطلاعاتی درباره آنچه شما گفتید بیابیم.
جمعه 13 آبان 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
بریزید دور این خرافات جاهلانه را .وقت سوزوندن یعنی انجام امور دینی.اگه نماز کمکی به بهتر شدن کسی میکرد یه آخوند بد وجود نداشت .و خامنه ای بزرگترین جنایتکار قرن نمیشد.
جمعه 13 آبان 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫به نام الله سبحان خالق ومالک هستی همان خدای یکتا و بدون شریک که هر چیزی را به بهترین شکلی آفرید و وجود بخشید. ‫و این آفرینش رابا هدف و حکمت آغاز کرد تا زمان معینی. ‫وقتی فرشتگان را برای گرفتن جان این غافلین ومنکرین و مشرکین می فرستیم در آن حال این فرشتگان برسر صورت پیشانی شان میکوبند در خفت و خواری جان می دهند و پرده ها را از جلوی چمانشان بر میداریم میگوییم حالا چشم بازکن و چیزی را که منکر بوذی ببین اما دیگر برای پشیمانیت دیر شده. ‫
جمعه 13 آبان 1390

Anarchist - ایرلند - دبلین
این منطق احمقانه ایست اگر به زندگی اینطور نگاه بشه...!. دوستان زندکی یک فرصته,یک هدیه است که طلبکار نبودیم ولی بهمون داده شده و این برای همیشه نیست, تموم میشه یه روزی. بنابراین باید قدرشو بدونیم ,از زندگی لذت ببریم و بگذاریم دیگران هم از زندگی لذت ببرند. شاد و انسان باشیم.
جمعه 13 آبان 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
حاجی . حاجیه اقا سلام علیکم ورحمته الله. حاجی جان اینهائی که شما وعظ کزدی همه خدمات مجانی ملت مسلمان برای توسعه اسلام عزیز بوده. یعنی پولی و هزینه ای پرداخت نشده حالا اگر قیامتی نبود که ادم ضرر نکرده بسیار خوب قبول داریم . اما ان پول هائی که بنام خمس بشما دادیم که خدای تبارک تعالی در روز قیامت روی پل صراط دست ما را بگیرد تکلیف ان پولها چه میشود. حاجی ان پولهائی که بنام مال امام دادیم که در روز قیامت برویم زیر درخت سیب بشینیم و با فرشتگان اختلاط کنیم تکلیق ان پولها چه میشود. بهمین سادگی قیامت نبود ما چیزی را از دست ندادیم . برادر . پدر جان اخوی ما برای رسیدن بقیامت خیلی چیز ها از دست دادیم در جبهه پا را ازدست دایم. دست را از دست دادیم.مردانگی ما را ازدست دایم. حالا شما میگوئید اگر قیامت نبود که هیچ .یعنی چه نمیقهمم یعنی همه ان حرف ها و ووعده ها پشم . مگر میشه حاجی باین سادگی بگوئی همه چیز پشم
جمعه 13 آبان 1390

*پسر شجاع* - ایران - تهران
این حساب کتابی که جناب قرائتی کردند به هیچ وجه درست نیست ..چون دینی که این آخوندها دارن به زور به مردم تحمیل میکنند فقط نماز و حج نیست ..دینی که آخوندها در 30 سال به مردم ایران تحمیل کردند یعنی اینکه حق نداری هر طور که دوست داشتی لباس بپوشی ..هر غذا یا آشامیدنی نباید بخوری ..با هر کسی نمیتونی حرف بزنی یا رابطه داشته باشی ..هر کتاب یا سایت یا شبکه ماهواره ای رو حق نداری نگاه کنی .ووو...و در آخر هر بلایی که سرت اومد و هر ظلم و دزدی که در حکومت شد حق نداری اعتراض کنی .چون ولایت فقیه جانشین امام زمان و خداست ..با یک حساب سرانگشتی کاملا معلوم میشه که دینی که این آخوندها میگن سراسر ضرر و تباه کردن عمر آدمهاست .
جمعه 13 آبان 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. cat boy - ژاپن - توکیو..کجای گردنشو؟؟!!!
جمعه 13 آبان 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. بهشت وجهنم تو همین دنیا داریم میبینیم..نیازی به خزعبلات شما نداریم اقای تاجر دین
جمعه 13 آبان 1390

assassin - ایران - ایران
دین (((((مخصوصا مخصوصا اسلام)))))))) توهم و دروغی بیش نیست
جمعه 13 آبان 1390

طالب حق - ایران - تهران
من فیلم رو نگاه نکردم و دارم از روی تیتر نظر میدم. اگه قرائتی این حرف رو زده میشه بیش از پیش به حماقت و کم عقلی این آخوند درباری پی برد. کسی که با مجیز گویی صاحبان قدرت داره کار خودشو پیش میبره. امثال همین خدانشناس هستن که مردم رو از دین فراری میدن. آخه اگه آدم یه کم شعور داشته باشه میفهمه که نماز خوندن بدون اعتقاد و نمازی که از ته قلب خونده نشه هیچ فایده ای نداره. شاید الان خیلی از ما مسلمون ها هم نماز بخونیم ولی فقط دولا راست بشیم و بس.
جمعه 13 آبان 1390

kokex - ‫آلمان - ‫فرانکفورت
‫طالب حق فقط میگم خدا رفتگانت رو بیامرزه . حرف دل من رو زدی
جمعه 13 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
هزار و یک دلیل قیامت هست . یک دلیلش را بگو.
جمعه 13 آبان 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
به گفته این لگن به سر هر کس که نماز نخواند یا روزه نگیرد و به مکه نرود لاابالی است و یکراست میره تو جهنم. باز با ترس از موهومات و داستان سرائی میخواهد یک چیز غیر الزامی و مسخره را جا بیندازد چون با منطق و دلیل نمی تواند این کار را بکند. هزاران هزار موجود و دنیای خیالی و موهوم را میتوان به طور مجازی ساخت و داستان سرائی کرد که به هیچ وجه نمیتوان نبودن آنها را اثبات کرد این دلیل بر آن نیست که آنها وجود خارجی دارند. آقای لگن به سر لا ابالی کسی است که در سن 56 سالگی با دختر بچه 9 ساله ازدواج میکند لاابالی کسی است که 700 نفر را در یک روز گردن میزند تنها و تنها به خاطر داشتن عقیده ائی دیگر. لا ابالی کسی است که به دختر 14 ساله پیش از اعدام تجاوز میکند و نامش را ازدواج میگذارد لاابالی کسی است که به جوانان ایران در زندانها تجاوز میکند و قلبهای پاکشان را در خیابان هدف گلوله قرار میدهد لاابالی کسی است که با وجود داشتن 4 زن دائم همخوابگی با زنان دیگر را روا میدارد و نامش را صیغه موقت میگذارد. آیا نداشتن حجاب برای خانمها لاابالی گری است. این را به دختران و زنان مسلمان ترکیه
شنبه 14 آبان 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
و مصر بگوئید که بدون داشتن روسری در خیابان ظاهر میشوند یا اینکه این قانون من درآوردی شامل حال 2 میلیارد زن و دختر بدون روسری و پیرو ادیان دیگر هم میشود. حتما خانم ماری کوری با دو جایزه نوبل لاابالی بوده حتما خانم هاریت استو مبارز ضد برده داری در جهنم است یا شاید هم دوروثی هاجکین برنده جایزه نوبل در شیمی لاابالی دیگری است یا خانم شیرین عبادی هم میهن گرامی لاابالی دیگری است. آقای لگن به سر باور نداشتن خرافه ها ومزخزفات مذهبی یعنی باور و پذیرش حقایق یعنی رعایت قوانین نوین بشری یعنی احترام به انسانیت انسان و همانند انسان زیستند یعنی برابری یعنی دادگری یعنی خرد گرائی و وجدان گرائی. آیا اسپینوزا این استاد بزرگ اخلاق در جهنم است یا اینکه آقای ادیسون لاابالی دیگری است. شاید هم ریچارد داکینز و کریستوفر هیچنز و استاد گرامی بهرام مشیری لاابالی هستند.
شنبه 14 آبان 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
آیا روزی 5 بار همانند دیوانگان رو به عربستان ایستادن و مرتبا یک چیز را تکرار کردن آنهم فقط به یک زبان و بدن خود را در حالتهای مسخره قرار دادن و سالی یکبار به مکه رفتن و سنگی سیاه را پرستش کردن و بوسیدن بهروزی و موفقیت و شادی و بهشت به ارمغان میاورد؟ همه داستان بتخانه کعبه را میدانند و هیچ چیز هم تغییر نکرده هنوز هم بتخانه هست اما این بار تنها سنگ سیاهی است که یک چوپان غشی بدوی 1400 و اندی سال پیش درآنجا گذاشت. آیا این الله زبانی دیگر غیر از عربی هم میداند یا جائی دیگر غیر از عربستان خانه دارد؟ جالب اینجاست که شیطان هم همسایه الله و در عربستان زندگی میکن با این تفاوت که بیچاره به جای بوسه سنگ دریافت میکند. این کارهای بیهوده جز دیوانگی چیزی بیش نیست. اگر دور و بر دنیا را یک نگاه بیندازید خواهید دید که چگونه الله همه هواداران خود را رها کرده و این لاابالی های غربی باید بروند دور و بر دنیا این الله پرستان را جمع و جور کنند. پاکستان بدون کمک مالی اروپا و آمریکا قحطی زده خواهد شد فلسطین که الله خانه اولی را آنجا خرید اصلا فراموش کرده که آنجا خانه ائی دارد
شنبه 14 آبان 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
و بیچارگان فلسطینی بدون کمک غرب یک ماه هم دوام نمیاورند سومالی که دیگه تمامی برکات الله آنجا نهفته است یمن هم که دیگه داره اقتصاد دوم دنیا میشه لبنان هم بدون کمک غرب یک روزه کله پا میشه و باید کفنهای شان هم غربی ها بدهند. اما این تنها غرب نیست که کمک میکنه جا دارد اینجا از کمک های بشر دوستانه حکومت ایران هم یاد کرد البته با یک تفاوت کوچک که از نظر حکومت ایران آب و غذا و دارو و درمان اینها قدیمی شده.کمک باید درست و حسابی باشد. ده هزارموشک کاتیوشا هزاران قبضه آرپی جی بمب انواع و اقسام و خلاصه نارنجک و گلوله و کلاشینکف هم که دیگه تا بی نهایت و اینها همه هدیه های الهی است که برای حفاظت از خانه اول الله به لبنانی و فلسطینی داده میشود. تنها دو یا سه تا کشور مسلمان هستند که وضع خوبی دارند آنهم تنها و تنها به خاطر غوطه ور بودن در نفت و گاز است که باز بدون پادرمیانی غربی های لاابالی نمیتوانند روی پا بایستند و به جان همدیگر میافتند و کشت و کشتار راه میاندازند
شنبه 14 آبان 1390

borzoopersia - انگلستان - بیرمنگهام
حالا ما مانده ایم این وسط کدام به جهنم میرود کدام به بهشت. فکرش را بکنید سنی سر شیعه میبرد شیعه سر سنی هر دو هم نماز میخوانند و به حج میروندو بالطبع مسلمان هستند این میان پیدا کنید باقلی فروش را. ما که نمیدانیم شاید الله قرائتی بداند که تو این آشفته بازار و خر تو خر جو کدام یک شان مثل قرائتی زیاد شده و مغزشان یبوست گرفته و به همین خاطر زیاد لگدپرانی میکنند. گفته هایشان هم بادی است که از مغز یبوست گرفته شان بر میخیزد. آخوند قرائتی لطف کن این لگن سیار بیمارستان را از سرت بردار و آن افسار دین هم از گردنت باز کن. عصر عصر دانش و آگاهی و تکنولوزی است. از روزی بترسید که وازگون شوید و پاسخی برای پرسشهای مردم ایران نداشته باشید که البته آنروز هم دیر نیست.-- گر نباشد مذهب و گفتار دین---- این زمین است باغ پردیس برین. زنده باد ایران.
شنبه 14 آبان 1390

gypsy-girl - سوئد - یوتبوری
cat boy - ژاپن - توکیو ''یک سری گوسفنده از خدا بیخبر'' ؟؟ شما با این حرف خودتو از این آخوند هم بی ارزش تر کردی ، متاسفم ! بین همین از خدا بی خبرهایی که تو بهشون گوسفند می گی ، بزرگترین دانشمندها و فیلسوفهایی هستند که رشد بشریت مدیون اونهاست.
شنبه 14 آبان 1390

mansoor_uk - انگلستان - انگلستان
راست میگه ??? مردم نماز بخوانند بعضی ها هم با خورن پول مملکت ویلا بخرن تو امریکا,اقای قرروقاتی من از همین لحضه نماز مخوانم ,تو بمیری راست میگم...
یکشنبه 15 آبان 1390

tehran_london - انگلستان - لندن
قیامت در کار هست..بهشت و جهنم هست.مابیهوده بدنیا نیومدیم.اگه آخرت و قیامتی در کار نبود زندگی انسان پوچ و بی معنی میشد.ولی بهشت برای ما فقیر بیچاره هاس که یه شب با خیال آسوده سرمونو نذاشتیم رو بالش.بهشت برای آدماییه که تو این دنیا به ضعیفا کمک میکنن.خدا نگفته شما دزدی کن مال بیچاره ها رو بخور بعد نماز بخون میری بهشت.نماز برای اینه که ما مثل مولایمان علی زندگی کنیم نه به زراندوزی و خوردن پول ملت دست بزنیم.به صرف نماز خوندن نمیشه رفت بهشت.البته برای بعضیا بهشت تو کانادا و ویلاهای سه میلیون دلاری خلاصه میشه
یکشنبه 15 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.