جدایی دوقلوهای به هم چسبیده فیلیپینی

جدایی دوقلوهای به هم چسبیده فیلیپینی

دو دختربچه دوقلوی کالیفرنیایی که از ناحیه سینه و شکم به هم چسبیده بودند، پس از عمل جراحی بسیار طولانی و پیچیده در بیمارستان اطفال دانشگاه استنفورد از هم جدا شدند.
 

این عمل جراحی بیش از 9 ساعت طول کشید و تلاش یک تیم پزشکی با حضور بیش از 40 متخصص و پرسنل بالاخره به جدا شدن دو  خواهر دو ساله فیلیپینی به نام‌های آنجلینا و آنجلیکا سابوکو انجامید.
 
به گزارش آسوشیتدپرس، مادر دوقلوها پس از اتمام عمل جراحی در حالی که مقابل گزارشگران و خبرنگاران از شادی اشک می‌ریخت، گفت: این اتفاق مثل رویایی است که به حقیقت پیوسته و واژه‌ها نمی‌توانند احساس واقعی خانواده ما را از این موفقیت بیان کنند.
 
دکتر گری هارتمن، جراح اصلی این تیم پزشکی می‌گوید: عمل به آرامی پیش رفت و برای بهبود کامل این دو کودک که از این پس شاد و سالم زندگی خواهند کرد،‌ هیچ مانعی وجود ندارد.

این جراحی شامل جداسازی کبدها، پرده‌های دیافراگم، استخوان‌های سینه و ماهیچه‌های دیواره شکمی بوده است. پزشکان انتظار دارند دو کودک حداقل تا دو هفته دیگر در بیمارستان تحت مراقبت باشند.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=r61-rPcX7IA

لینک دانلود مدیافایر


pelle - سوئد - استکهلم
امیدوارم سالهای طولانی با خوشبختی وسلامتی زندگی کنند.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

cat boy - ژاپن - توکیو
امیدوارم همیشه در سلامت کامل باشید دختر خانم های گل.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
pelle - سوئد - استکهلم پله جان درود بر شما و کامنتات ...وای که چقدر از شما مهربونی و عاطفه میباره !!!عاشق کامنتهای شما هستم ...چون دعایی که برای اشخاص میکنی از ته ته ته قلبت اس ..واقعا هزاران درود بی پایان بر شما باد ...
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

saeid.j - انگلستان - کاونتری
اینا که هنوز به هم چسبیدن!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫خوب خدا را شکر که با این عمل جراحی دل خانواده ای شاد شد،ما هم خوشحالیم و این موفقیت را به جامعه پزشکی و خانواده دو قلوها تبریک میگویئم،ایکاش آن دوقلوهای شیرازی‫(لادن و لاله) که از سر بهم چسبیده بودند هم عمل جراحیشان موفقیت آمیز میبود.مرگ آن دو فرشته تمام مردم ایران را اندوهگین ساخت.
جمعه 13 آبان 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
ارزو میکنم این دو فرشته نازنین بعد از این در کمال سلامتی بزندگی خودشان توام با موفقیت ادامه بدهند. من بعنوان یک انسان از راه بسیار ذور دست و چهره پزشکان لایق و متخصص را میبوسم
شنبه 14 آبان 1390

pelle - سوئد - استکهلم
Fanoos* - ایران - ایران-برای دختر مهربان سایت بهترینها را آرزو میکنم. فانوست همیشه پر نور باشد.
شنبه 14 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.