عقرب سیاه دوباره محاکمه می‌شود

عقرب سیاه دوباره محاکمه می‌شود

فارس: حکم تبرئه "عقرب سیاه" به دلیل نواقص 9 گانه در پرونده نقض شد و این متهم دوباره محاکمه خواهد شد.

دیوان عالی کشور حکم صادره از شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران مبنی بر تبرئه "عقرب سیاه" جوانی که متهم به آزار و اذیت تعدادی زن و دختر جوان تهران بود را نقض کرد.

در اطلاعیه دیوان عالی کشور آمده است: براساس اعلام ریاست اداره دفتر دیوان عالی کشور پرونده صادق مرادی معروف به "عقرب سیاه" در شعبه 14 دیوان عالی کشور رسیدگی و به دلیل وجود 9 مورد نقص در تحقیقات، حکم نقض و جهت تجدید رسیدگی به شعبه 79 دادگاه کیفری استان مرجوع شده است.

با توجه به این رأی، پرونده به دادگاه کیفری ارسال می‌شود تا مجدداً مورد رسیدگی قرار گیرد.

گفتنی است "عقرب سیاه" بعد از اعلام شکایت از سوی تعدادی زن و دختر جوان تهرانی مبنی بر ربودن و آزار و اذیت آنها دستگیر و در سال 88 از سوی شعبه 77 دادگاه کیفری به اعدام محکوم شد.

این حکم از سوی دیوان عالی کشور نقض شد و این بار در بهمن ماه سال گذشته پرونده در شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت که قضات این شعبه با اکثریت آرا حکم به تبرئه وی داده بودند.

*Fanoos* - ایران - ایران
این افراد انگل جامعه هستند و باید سریع اعدام شوند. باید دید چرا حکم اعدام این مرد کثیف نغض شده است,ماجرا کمی مشکوک است!!!!!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ghafas - ایران - مشهد
برتی چی چشماش رو پوشوندن ؟چرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررا ؟؟؟؟؟
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

برجعلی - المان - کلن
جهت اطلاع همه این شخص نسبت نزدیگی با قالیباف شهردار تهران دارد و با اعمال فشاربر قاضی پرونده از طرف قالیباف این شخص علیرغم پرونده قطوری که دارد تبرئه شده و به زودی هم ازاد میشود
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ali1111 - ایران - تهران
نمی فهمم چرا بقیه را زود می کشند بالا دار ولی با این طرف اینقدر تعارف دارند?!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

پریستوک - ایران - تهران
ghafas - ایران - مشهد دو هدف دارندیکی اینکه براش حفظ آبرو کنند و دو اینکه قابل شناسایی نباشه تا در موقع اجرای حکم اعدام باز هم یک مظلوم سیاسی دیگه رو به جاش غالب کنن!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

man iraniam1 - چین - نان جینگ
‫وای این کثافت واقعا باید نابود کنند . من شرح حال یکی از زنهایی که به دست این اشغال شکنجه شده بود خوندم تا یک هفته حالم بد بود . ای یه چیزی می داده به زنا می خوردن بدنشون بی حس می شده بعد با پیج گوشتی تمام بدن و صورت اینا رو سوراخ سوزاخ می کرده . جالبه یکی از این خانمها از طرف خانوادش شناسایی نشده بوده از بس صورتش داغون شده بوده . و جالب اینه که حتی از توی زندان قربانی ها رو تهدید می کنه . حالا پارتی ش کیه خدا می دونه .
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

samira . SH - ایران - تهران
دوستان تا یک جرم ثابت نشده قزاوت نکنید من از این آدمها طرفداری نمیکنم ولی زود هم نظر نمیدهم
یکشنبه 15 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.