علی کریمی: خانواده نصرتی و شیث نباید تاوان بدهند

علی کریمی: خانواده نصرتی و شیث نباید تاوان بدهند

 به فکر بازیکنی باشید که شب‌ها در اتاق نگهبانی درفشی‌فر می‌خوابد


سایت شخصی علی کریمی نوشت:


هافبک ملی‌پوش پرسپولیس گفت: یکی از مسئولان باشگاه با مصاحبه‌های هر روز خود که با موضع مدیرعامل همسو نیست حاشیه‌ها را بیشتر کرده است.

علی کریمی در مورد وضعیت تیم ملی گفت: شرایط خوب است و برای دو بازی سخت مقابل بحرین و اندونزی آماده می‌شویم. خوشبختانه جو بسیار خوبی در تیم ملی حاکم است و بازیکنان با انگیزه زیاد تمرین می‌کنند. امیدوارم در این دو بازی امتیاز لازم را به دست آوریم تا صعودمان به مرحله بعد آسان‌تر شود.

وی در خصوص مسئله محمد نصرتی و شیث رضایی اظهار داشت: رفتار این دو بازیکن را هیچ‌کس تایید نمی‌کند و همانطور که دیدید کمیته انضباطی باشگاه و فدراسیون فوتبال بلافاصله واکنش نشان دادند و قطعا بهترین تصمیم را هم اتخاذ می‌کنند اما متاسفانه بعضی‌ها که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند اینقدر در مورد این مسئله صحبت کردند تا برخی رسانه‌های خارجی هم به آن اشاره داشتند.

کریمی افزود: این دو بازیکن اشتباه کرده‌اند اما نباید به این فکر کرد که آنها خانواده دارند و حداقل تاوان اشتباه آنها را خانواده‌هایشان نباید پس بدهند. ای کاش این افراد اجازه می‌دادند مسئولان فدراسیون در محیطی آرام در این خصوص تصمیم گیری کنند. به هر حال پرداختن بیش از حد به این موضوع نوعی خودزنی ‌است.

کاپیتان پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر تیمش گفت: پس از پیروزی با ارزش مقابل داماش به آرامش احتیاج داشتیم و انتظار هم می رفت که این اتفاق بیفتد اما متاسفانه یکی از مسئولان باشگاه با مصاحبه‌های هر روز خود که با موضع مدیرعامل محترم نیز همسو نیست حاشیه ها را بیشتر کرده است.

وی درادامه افزود: اگر قرار است تصمیمی گرفته شود باشگاه هیئت مدیره و مدیرعامل دارد و آنها این کار را انجام می دهند. شک نکنید تکرار این مصاحبه ها خیلی زود تاثیر منفی‌اش را در تیم نشان می‌دهد و باعث نوعی بی‌اعتمادی می شود. همین الان برای بازیکنان این سوال به وجود آمده که چرا باید شنونده این همه اخبار ضدونقیض باشند.

کریمی در پایان گفت: ای کاش به جای این مصاحبه هایی که یکی از مسئولان باشگاه انجام می‌دهد به فکر بازیکنی باشند که شب‌ ها در اتاق نگهبانی ورزشگاه درفشی‌فر می‌خوابد.

 

*Fanoos* - ایران - ایران
افرین به شجاعتت .... دقیقااااااااااااااا همینه مرسی علی کریمی .... فقط علی کریمی .
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
درد و بلات بخور تو سر ادمهای نفهم. از هر لحاظ یکی این حرفت باعث شد اقایان بیدار بشن و جایی برای الهایی در هتل دست و پا کردن
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی
"متاسفانه بعضی‌ها که هیچ تخصصی در این زمینه ندارند در مورد این مسئله صحبت کردند..." ظاهرا چون در این مورد افراد متخصص در دنیا وجود ندارد باید پرسپولیس خودش یک دانشگاه تاسیس کند تا نیروی متخصص مورد استفاده خودش را تامین کند. ولی این یک حرفش کاملا درست است: وقتی بازیکنان در روز روشن و مقابل چشم صدها میلیون بیننده از دست هم امنیت ندارند، بیچاره آن بازیکنی که شبها تنها در باشگاه می خوابد.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

lucas71 - سوئد - اوپسالا
سید ابوالقاسم واعظ - جاکارتا - اندونزی. اقا سید ما که از حرفات فقط کنایه زدن و حسادت را فهمیدیم, در عرفه انسانها این کارها ناشایست است اما در فرهنگ ما (البته با تاسف که مئ گوییم فرهنگ ما, اما نمئ شود چشمان مان را بست به واقعیت ها) از این کارها زیاد اتفاق می افتد اما کسی بوق در کرنانمیکند, در این ماجرا هم زیاده روی کردن کسانی که غیر فوتبالی هستند مگر کروش مربی تیم ملی نگفت این کار بخشی از بازی فوتبال است. خوب ایشان فوتبالی هستن که این حرف را زده اند , علی کریمی هم گفتن که خانواده بازیکنان گناهی نکردن پس احترام انها واجب است. و مشکلات بزرگتری وجود دارد که بایید پیگیری شود. بنظر من ایشان حرف منطقی زدنند اما این از طبع و طبیعت ماست که به موضوح بنگریم و داوری کنیم. و یا از حسادت و نفرت .
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
تو هم مثل بقیه بازیکنای لنگ از اخر فحش میخوری از این هوادارای مثلا تعصبی..اون از پروین این از استیلی خوردبین دایی:(((
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول. مادر عروس هزیون گفت
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
کارشناس قلابی باز سوختی از کامنتم جواب غیر فوتبالی دادی:))لنگیی دیگه:)
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
iq پایین مگه تو هزیان فوتبالی گفتی که جواب فوتبالی بشنوی من با هزیون تو کلی میخندم
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

lucas71 - سوئد - اوپسالا
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول. مگر تو چیزی در مورد فوتبال در حد کارشناس گفتی که دوست دیگرمان جواب اش غیر فوتبالی باشد. اگر لطف کنی و به قل خوده تان کامنت در حد کارشناسی فوتبالی تان را بخوانید یک بار دیگر و برای ما بگویید که منظورتان چه بوده است ... با سپاس
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
lucas71 - سوئد - اوپسالا.دوست عزیز ما ایرانیها خیلی ادمهای عجیبی هستیم و فهمودن چیزی به بعضی از مردم ماخیلی سخته نمونش این اقا تمام کامنتهاش در ارشیو ورزشی هست تمام کامنتهاش از ادبیات سخیف و بی ادبانه و تحقیر و عقده است بابا من از بچگی طرفدار پرسپولیس بودم و فوتبالیست بودم ولی در مقطعی مصدوم شدم و دیگه بازی نکردم و الان اصلا این فوتبال کثیف سیاسی برام مهم نیست ولی بعضیها رو انگار برای معانده و فحاشی افریدن این اقا از لحاظ من یک ادم بیسواد و از فوتبال فقط حرفهای توهین امیز بلده .من چندین بار کامنت گذاشتم و این اقا به من تاخت من هم این بابا یاد نگرفته عقاید مردم سلیقه ایه و هر کسی هر طور میخواد نظر میده این بابا دردش توهین به پرسپولیس و پرسپولیسیهاست بابا قرار نیست همه طرفدار کیسه باشن و هر کس هر نظری داره میده قرار نیست این اقا پاچه ما رو بگیره البته این داغون و دوتای دیگه از این نوع قماش هستند
جمعه 13 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
دوست عزیز و کارشناس قلابی که باز جوگیر شده من چیزهایی که تو این سالهارو دیدم گفتم (توهین لنگیها به بازیکنا و مربیاشون که همشم واقعیت داره)..حالا این کارشناس ما باز طبق معمول سوخته و مارو هدف گرفته..بیا جواب فوتبالی بده که اینطور نشده..تو هم ایرانیی و از اون طرفدارایی که تعصب شدیدت واقعیتارو نمیبینه.وهمین طرفدارای تعصبی بیسواد که هرروز یه چیز میخوان گند زدن به لنگ:)کل فوتبال هم بلد نیستی به خاطر اطلاعات کمت ومجبور به کل غیر فوتبالی میشی..اینو قبلا بقیه هم گفتن بهت.ضمنا تو که میگی هر کی نظرشو بگه و کسی پاچه کسی رو نگیره برو تمام صفحاتو بخون ببین کی شروع کرده توهمی:)
جمعه 13 آبان 1390

marde emrooz - امارات - دبی
افرین به کریمی .در جواب شما که از استانبولی باید بگم تو همون ترکیه بمون بخاطر اینکه این نوع ادبیات سالهاست که در ایران جایگاهی نداره یعنی چی که لنگی اگر بلد نیستی که درست اظهار نظر کنی سکوت اختیار کن .تو مگر از تاریخ فوتبال ایران وپرسپولیس چی میدونی یا حتی استقلال وتاج وای بحال تیمی که تو طرفدارش باشی .
جمعه 13 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول.واقعا برات متاسفم شما وقتی فرق بین فحاشی و کل رو نمیدونی از این حرفهای صد من یه غاز میزنی من اصلا نه با تو و نه باکسی دیگه کل میکنم من نظر خودمو میدم و هرگز شروع کننده نبودم ارشیو ورزشی موجوده و نمیتونی دروغ بگی از پارسال هرز چند گاهی پارازیت پرت میکردی جوابشو هم گرفتی تا حالا از تو حرف فوتبالی ندیدم فقط توهین اون هم پر از عقده و کلمات و ادبیات لیدرهای بیسواد و پولکی شنیدم پس لطفا تو توهم نباش که فکر میکنی حرف فوتبالی میزنی. اب که سر بالا بره قورباغه ابو عطا میخونه وقتی فوتبال ما هر دم ازش بهاری میوزه توی لیدر معاو هم اینطور حرف میزنی
جمعه 13 آبان 1390

sia_sefid - ایران - تهران
کل یوم لگن ها وقتی داش علی حرف میزنه به احترامش زر نزنید !! .. ..
شنبه 14 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
کارشناس قلابی چه خوشگل حرف میزنی جلوی چندنفر دیگه خالی بند:)))تو واسه خودت متاسف باش.ارشیو موجوده ببین کی بیشتر شروع کرده یا گیر داده یا توهین کرده..منم ادمایی مثل تورو خوب میشناسم.همه دوست دارن خودشونو جا کنن وضایع شدنم دوست دارن ولی من اصلا تورو واسه کل حساب نمیکنم.فوتبال ما هم هر وقت لنگ اوضاش خوب باشه که عالیه:))فشار اورده تیمت بهت عزیز:)
شنبه 14 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
iq پایین فرافکنی نکن مرد باش و حقیقت رو بگو اول تو شروع کردی و تا بمیری ولت نمیکنم حالا چرت نگو ارشیو موجوده .اخه مگه من مثل تو کمبود دارم که خودمو جا کنم اصلا بین کی جا کنم مگه کسی منو میشناسه و یا اصلا مگه بقی برام اهمیت دارن مهم نظر خودمه و بس و احتیاجی ندارم خودمو جا بدم اخه مگه کسی اینجا نونمو میده وقتی میگم iqدر حد جلبه بهت بر میخوره اشتباه گرفتی جان من تو کمبودهاتو اینجا جبران میکی. تیمه مردمی پرسپولیس که پر افتخارترین تیم ایرانه و محبوبترین تیم اسیاست با مهمل های تو و امثال تو تلنگری هم بهش نمیشه و اگه به ردیه پایین هم نزول کنه باز هم دوستش داریم مه لگن به دسته 3 سقوط نکرد و شما باز هم دوستش داشتید مگه رتبه 13 در جدول نشده بود باز هم دوستش داشتید بهرحال پرسپولیس همیشه پرسپولیسه با لنترانی تو من کوتاه نمییام بلکه بیشتر و محکمتر جوابتو میدم
شنبه 14 آبان 1390

lucas71 - سوئد - اوپسالا
بزرگترین مشکل ما اینه که به عقاید یکدیگر احترام و ارزشی قائل نیستیم. و همیشه خودمان را بهتر از دیگران می دانیم امادر برخورد و گفتگو با دیگران اعتماد به نفس مان را از دست می دهیم و خود را خار و کوچک می بینیم و ان خود بزرگ بینی و برتر ی جایش را به شک و تردید مئ دهد و این احساس که اشتباه فکر می کردیم در ما زنده مئ شود و عصبانی و پرخاشگر می شوئم. به همین دلیل رو به توهین کردن و کلمات سخیف رو می اوریم. به قل معرف دست خودمان نیست این طبعیت بسیاری از ماست نمی شه کاریش کرد خوب و سبز باشید
شنبه 14 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.