آیت الله خامنه ای: با ۱۰۰ سند آبروی آمریکا را می بریم

آیت الله خامنه ای: با ۱۰۰ سند آبروی آمریکا را می بریم

آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران

آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، می گوید که ایران «۱۰۰ سند غیر قابل خدشه از نقش آمریکا در هدایت ترورها و تروریست‌ها در ایران و منطقه» دارد که  با ارائه این صد سند، «آبروی آمریکا و مدعیان حقوق بشر» را خواهیم برد.
 
رهبر ایران که در آستانه روز ۱۳ آبان، سالروز اشغال سفارت آمریکا در تهران، با صدها دانش آموز و دانشجو دیدار می کرد، در سخنانی با بیان اینکه «دست نظام جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها پر است»، یک نمونه از این دست پر جمهوری اسلامی ایران، را «ارائه اندیشه سیاسی نو به دنیا، به نام مردم سالاری دینی» عنوان کرد که به گفته وی، «از لحاظ مبانی فکری و اعتقادی، بسیار مستحکم و از لحاظ علمی، قابل اجرا و پیش رونده است.»
 
آیت الله خامنه ای می گوید که «دشمنان» نگران «گسترش و الگو برداری از این اندیشه سیاسی مستحکم» هستند و اتهام های اخیر آمریکا مبنی بر دست داشتن جمهوری اسلامی ایران در طرح ترور سفیر عربستان را اقدامی برای مقابله با این الگو دانست.
 
وی اظهار داشت: «دولت آمریکا تلاش کرد، در بحبوحه گرفتاری های روزافزون خود و در اوج حرکت وسیع مردمی جنبش وال استریت، با سناریویی مسخره، جمهوری اسلامی ایران را به یک حرکت تروریستی مهمل، بی منطق و غلط متهم کند.»
 
مقام های آمریکایی ماه گذشته اعلام کردند که طرح ترور سفیر عربستان سعودی در واشینگتن را کشف و خنثی کرده اند و برای اجرای آن دو ایرانی مشارکت داشته اند که یکی از آنها غلام شکوری، عضو نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
 
آمریکا و عربستان خواستار پاسخ صریح و روشن ایران به این اتهام و دخالت شورای امنیت سازمان ملل برای رسیدگی به این «حرکت تروریستی» جمهوری اسلامی شده اند.
 
رهبر جمهوری اسلامی در واکنش به این اتهام ها، آمریکا را «تروریست بزر گ در دنیا» دانسته و گفته است: «آنها قصد دارند، شریف ترین عناصر مبارز جمهوری اسلامی ایران را متهم به تروریسم کنند.»
 
آیت الله خامنه ای دست جمهوری اسلامی ایران در این عرصه را «پر» دانسته و گفته است: «ما یکصد سند غیر قابل خدشه از نقش آمریکا در هدایت ترورها و تروریست ها در ایران و منطقه داریم که با ارائه این صد سند، آبروی آمریکا و مدعیان حقوق بشر و مبارزه با تروریسم را در افکار عمومی جهان، خواهیم برد.»
 
وی اظهار داشت: «قطعا ملت ایران بر چالش های کنونی و آینده فائق خواهد آمد و بینی دشمن را به خاک خواهد مالید.»
 
آیت الله علی خامنه ای اشاره نکرده است که چه زمانی این اسناد منتشر خواهد شد.
 
 همزمان با اظهارات رهبر جمهوری اسلامی ایران، ۲۴۰ نماینده مجلس با امضای بیانیه ‌ای از نیروی قدس سپاه پاسداران حمایت کرده و گفته اند: «همواره استکبار و سرکرده آن آمریکای جهانخوار از نیروی مستقل هر کشور دارای استقلال به شدت عصبانی و نگران است چه رسد به سپاه پاسداران که مدافع نظام و انقلاب اسلامی ایران است.»
 
آمریکا گفته است که طرح ترور سفیر عربستان و انفجار در سفارتخانه های اسرائیل و عربستان در واشینگتن با هدایت نیروی قدس سپاه پاسداران دنبال شده است و ۱۰۰ هزار دلار به حساب یک عضو کارتل مواد مخدر مکزیک ریخته شده است تا این عملیات را انجام دهد.
 
به گفته مقام های آمریکایی، این مبلغ بخشی از پیش پرداخت یک میلیون دلاری برای انجام این توطئه بوده و رد آن نیز به ایران رسیده است.
 
دولت باراک اوباما در نامه ای به جمهوری اسلامی ایران خواستار پاسخ تهران در این زمینه شده و از اقدام یاد شده ابراز نارضایتی کرده است.
 
ایران نیز به گفته سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا، به این نامه پاسخ داده که «پر از تکذیب و یاوه سرایی است.»
 
تهران و واشینگتن از زمان اشغال سفارت آمریکا در ایران در روز ۱۳ آبان ۱۳۵۸، با یکدیگر روابط دیپلماتیک ندارند و تماس های دیپلماتیک خود را از طریق سفارت سوئیس در تهران و سفارت پاکستان در آمریکا انجام می دهند.


جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=bZvA1iKOSrs

لینک دانلود مدیافایر

مسیح پسر مریم - ایران - تهران
بزرگ ترین تروریست دنیا که از بمب اتمی هم استفاده کرده و تو ویتنام، افغانستان و عراق و پاکستان آدم کشته سیاه تر از این کارنامه!!!...زنده باد رهبر
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

romano - ایران - تهران
ها دیگه بدجوری شلوار خیس کردی هی فیس و افاده گردن کلفتی جلو مردم بدبخت سرشکسته ایران کردی می‌ترسی بزننت که نفهمی چطوری خوردن پشم و پیلت برای مردم بریزه شما اتفاقا از آمریکا نمی‌ترسین شما از ما می‌ترسین یعنی مردم. می‌دونید فقط یک جرقه دیگه طومارتون رو می‌پیچه. شلوار بدم خدمتتون دیگه به همه مفت خوران ولایت واضحه که دیگه از این چاه آبی در نمی‌یاد و چند وقت دیگه خودکار ریزش نیروهاتون شروع می‌شه (کما اینکه از انتخابات 89 شد) و هر کدوم سعی می‌کنن یچیزی به جیب بزنن و الفرار ولی همونطور که در بیانات پر فتوحم فرمودم زرشکا که همتون خواب دیدی خوشه و بادی درو کنید که مادر روزگار ندیده باشه.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

anti sandis - انگلیس - کنت
وای نه تورو خدا نگو..
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
100 تا سند نه یدونه کم و نه یدونه زیاد, بجای زر زیادی زدن سندهاتو رو کن و قال قضیه را بکن مرگ یکبار شیون یکبار , از قدیم گفتن سگی میکنه پاچه نمیگیره , تو هم مثل احمدی نژاد فقط بگم میگم راه انداختی اگر امریکا آنقدر شل بود که توی مفنگی ازش سند جمع میکردی الان بقول خودتون جهان خوار و سرکرده استکبار نبود اگر آمریکا جهانخوار است توی ضحاک خون حوانان ملت ایران را داری میخوری.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
باشه. ببینیم و تعریف کنیم
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

behnam2009 - انگلستان - لندن
صد سند که هیچ, شما اگر یک سند الکی هم داشتید معطل نمی کردید و در بوق و کرنا می کردید.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

mohsen_anti - اکراین - کیف
واقعا به زحمت افتادین 100 سند جور کردین.خداوند توفیق بدهد انشاالله.حالا داش علی یکیشو بگو ببینیم چیه.نمیدوم چرا همه سند دارند ولی نشون نمیدند هم ایران هم امریکا???بابا ما که غریبه نیستیم به ما هم نشون بدین دیگه.خدایش صداشو در نمیاریم بین دو کشور محفوظ می مونه.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

mehr47 - ایران - تهران
بچه ها آقا شیشه و کریستال با هم زده حسابی قاط زده
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

akbarjeni_shikar - المان - برلین
حتما از همون اسنادی که اقای احمدی نزاد زمان انتخابات خدمتتون تحویل دادن.....
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

assassin - ایران - ایران
واییییییییییییییییی آمریکا بیچاره شد امریکا بدبخ شد آمریکا بی خانه مان شد. چار ستون آمریکا به لرزه اومد .... باز این عظی قمپز در وکرد !!!!!!. خود ناکسش مسئول ترور سفیر عربستانه. احتمالا اون هفتاد هشتاد مدرکش تو اون کاغذه . :دی
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
مرتیکه پفیوز تو میخوای اتفاق میکونوس ، قتل فرخزاد و قتل بختیار و حمله بمبی به کتابفروشی بیژن مفید و . و . . را همه گردن طالبان بندازی بگی ما تروریسم نیستیم؟ شما توی مملکت خودمون مردم را تروره کردین و میکنین چه رسد به خارج کشور.  
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

bardia.kaviani - سوییس - زوریخ
به خدا از دست این مزخرف داریم افسرده میشیم دیگه از چرندیاتش چیزی نذارید
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

ari jojeh - ایران - تهران
امریکا ابرویی نداشته و ندارد. تمام ملل دنیا میدانند که امریکا در تمام خیانتهای بشری منجمله روی کار اوردن خود شماها. تو به فکر مخفی گاه برای خودت و مجتبی قذافی باش.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
به یاد این سوال زیرکانه در زمان دبستانیم میافتم : 100 کیلو اهن سنگینتر است یا 100 کیلو پنبه ?! پس مردک, چه فایده که تو 100 تا مدرک داشته باشی ?! فقط کافیست که زمان مصرفیت سر رسد که انها ترا با 2 - 1 مدرک سر به نیستت میکنند !
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
ببین وضع مملکت به کجا رسیده که خود آقا شخصا (و نه از طریق مزدورانش) برای منحرف کردن افکار عمومی از افتضاح اختلاس و رای اعتماد مجلسش به اختلاس مجبور به ارایه سند می شود.هه هه هه مثل بچه ها. آبرو می بریم. عزیزم یکم خشم خود را کنترل کن و یکم با پرستیژ بگو . سندهایی دال بر دخالت آمریکا در تروزهای منطقه داریم که به زودی آن را افشا می کنیم. علی خامنه ای بدجوری ترسیده است.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

آشی - انگلیس - لندن
برای ایرانیان مقیم امریکا بسیار متاسفم که مردم آنجا به چشم تروریست بهشون نگاه می کنند. لااقل در اروپا اینطوری نیست چون اروپاییان اکثرا مردم با سوادی هستند و درک می کنند.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

elvis2002 - سوئد - گوته برگ
ای ول علی ویکیلیکس
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

ایران بانو - ایران - تهران
رهبر عالیقدرجمهوری اسلامی: چو ایران نباشد به ت.. که نیست / روم در فلسطین و لبنان زمین قطع نیست
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

اتحاد ایرانیان - ایران - شیراز
دوباره رفت رو منبر .. زیادی خورد
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

vampire92 - نروژ - اسلو
اقا با این همه احترامی که برات ندارم باید بگم,که فضولی موقوف, اخه اقا مگه شما ابروئی واسه کسی گذاشتین تا بخواهید ان را ببرید. آقاجون ترمز بگیر تا ترمزتو نگرفتن,راستی اقا??یه نگاه به روغن ترمزت بنداز. اقا مطمئنی که صد تا سند است و نه بیشتر???نکنه که دوباره روی ریاضیدان مشهورمان اقای دکتر حساب وا کردی.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
تو مرتیکه شپشی بیشرف و الدنگ یک پولی، محتاج و پلاس در حرم امام کذاب ها برای صیغه و عوام فریبی و جمع کردن صدقات و نذورات و فطریه و خمس و ذکات و.. که در دنباله عوام فریبی خمینی دجال با دسیسه و نیرنگ ابراهیم یزدی وطن فروش و پول آمریکای جنایت کار به قدرت رسیدی ، یادت رفته از قتل ها و کشتار های ایرانیان وطن پرست در داخل و خارج ایران ، که هرکدام را با ماموران خفاش صفت خود به نوعی در زندانها، خیابان هاو حتی خانه هایشان ، شب ها و یا روزها به انواع و اقسام حیله ها ؟کشتی.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
تو بیشرف بی آبرو در تازه ترین عمل اهریمنی ات در سال 88مگر با وقاحت ابلهی نژاد را قالب مردم نکردی و برای پیشگری از سقوط خودت، دستور حمله و تجاوز به سگان ولگرد بسیجی و پاسداران حـ... ات ندادی؟. مگر تو مردک جوالق بیشرف خود گم کرده آرام و قرار یک ملت را بطور مداوم از ایران و ایرانی نگرفته ای؟
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
سند کهریزک منظورشه. بازم تریاکش قوی بوده.شربت شفنتوس هم بی اثرنبوده ... بزودی میری ور دست قذافی و صدام. مرگ برضحاک علی. درود بر مبارزین ضد رژیم جهل وجور وفساد وخرافات مذهبی.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

mushroom - امریکا - شیکاگو
@ elvis2002 - سوئد - گوته برگ , مردم از خنده!! "بگم بگم" به این فسیل مفنگی هم سرایت کرده!!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
هر روز به یک بهانه، دلقک ها و سگان پاچه گیر تو به پرو پای مردم می پیچند، یک روز ماهواره ، روز دیگر حجاب، روز بعد لباس و. این اراجیف تو و لجن های عمامه بسرت تمامی ندارد.آیا تو به زندگی روز مره پر از فقر و نداری مردم اندیشیده ای که چگونه گذران میکنند یا فقط در اندیشه تاراج و غارتی و مجالی برای هیچ گونه تفکر انسانی در مغز موریانه خورده تو و سایر عمامه بسران پیر و فرتوت چون تو نمیگذرد؟
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
. از این پاچه گیری هاو مزاحمت ها، تجاوز ها، کشتار ها و قتل ها و... چگونه میتوان گذر کرد؟. تو گمان کردی هرجا که پای نجست را به اتفاق کارمندان تشریفاتی و همیشه همراهت بزمین بگذاری همه مردم ایران مشتاق و در انتظار لجن پراکنی های تو هستند؟ و نمیدانی یا خود را به خواب زده ای! ولی بدان که همه ایرانیان به سگان مواجب بگیر و ثنا گو و خود فروخته تو خلاصه نمیشوند و در حقیقت ، ایرانیان حالص و وطن پرست آرزو دارند که هر سفر نمایشی و مضحک تو آخرین باشد و فردایی دیگر در پس آن روز برای تو نباشد. ای دلقک خود فریب جای تو در کنار خمینی ملعون و سایر ملاعین پست فطت تازی خالیست تا خاک ترا در بر گیرد و نکبت و ذلت ما حصل از تحمل وجود نکبت بارت سال ها طول خواهد کشید تا در ایران مجو گردد... ای مترسک بی وجدان و بیمقدار، پس تا فرصت باقی مانده است از این سگان هار چون میوه ها شیرین جنایت ، دست پخت خمینی جنایت کار استفاده کن که تا مرگ عنقریب تو و سایر ابلهان بیمقدار حکومت فاشیستی تو زمان زیادی باقی نمانده است.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
آشی - انگلیس - لندن چرت و پرت نگو وقتی از قانون یک کشور خبر نداری حرف نزن توی آمریکا اگر کسی مذهب و ملیت و رنگ و نژاد کسی را زیر سوال ببرد, سر وکارش با قانون است و طرفی که بهش توهین شده میتونه با اقدام قانونی تا هفت پشت توهین کننده را پشیمان بکنه در ضمن من سالها تو اروپا زندگی کردم والان تو آمریکا, یک روز اینجا را با تمام سالهای اروپا عوض نمیکنم. اتفاقا مردم اینجا به ایرانیها میگین براتون خیلی خوشحال هستیم که اینجا هستید و این همه مصیبت را در ایران تحمل نمیکنید, و امیدواریم که فامیلت در ایران در امان باشند. اینها مثل اروپائی ها بخیل و ضد خارجی نیستندو اگر همه مردم دنیا مثل آمریکایها فکر میکردنند دنیا گلستان بود, از تمام نقاط دنیا توی اینحا آدم میبینی ولی همه بچشم مردم آمریکائی هستند اینو از تجربه شخصی خودم دارم میگم تمام سالهائی که توی آلمان بودم یکبار احساس نکردم آنجا خانه من است ولی اینجا احساس میکنم توی خانه ام هستم
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
2-واصلایک روز هم دلم برای آلمان تنگ نشده و نخواهد شد, نه با یک نگاه تحقیر کننده و نه یک صورت یخ زده روبرو میشی همه با چهره خندان باهات برخورد میکنند و یک ذره احساس خارجی بودن نداری , وقتی آلمان بودم آرزوم بود برگردم ایران زندگی کنم وقتی رفتم ایران که آنجا بمونم و زندگی کنم برخورد اداره جات( برای یک ارزش یابی مدرک تحصیلی دو ماه دویدم, همه جا یه طوری بهت نگاه میکردند که انگار مال باباشونو بردی خارج خوردی) وبرخورد مردم و حتی فامیل پشیمونم کرد,, هیچی وهیچکس دیگه خودش نبود, گفتیم نه بابا اینجا دیگه جای ما نیست چرا غریبی را نزد هموطن تحمل کنیم برگشتیم دوباره ولی اینجا را با هیج کجا عوض نمیکنم.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

robo - امریکا - لوس آنجلس
vampire92 - نروژ - اسلو / بیست ++++
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Benyamin 83 - ایران - شیراز
مسیح پسر مریم اول اون اسم رو از رو خودت بردار ...
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

bita tehrani - کانادا - ویکتوریا
عجالتا برو ابروی خودت و ملیجکت و توله ات را از تیر چراغ برق خیابونا جمع کن باد و طوفان خیلی وقته از بند رخت زده برده
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
چون فقط 100 تا مدرک داری, فعلا باهات کاری نمیکنند ! زیرا میدانستی اگر مثل ( Assange, Wikileaks ) زرنگ باشی و اطلاعاتی بیش از 1.000.000 میداشتی, برایت حتما مانند او پاپوش درست میکردند که مثلا به فاطی و کتی کماندو تجاوز کردی و بدینجهت حتما ترا تحویل دادگاه لاهه میدادند, پس با این حساب خیلی زرنگی و حواست جمع هست !
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

muzi - انگلستان - لندن
جنسش خوب بوده خیلی های بود.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

shab_shekan75 - امریکا - لوس انجلس
ویرایش مجدد بعد از پریدن نعشگی:. وی اظهار داشت: «قطعا ملت ایران بر چالش های کنونی و آینده فائق خواهد آمد و بینی ما را به خاک خواهد مالید.».
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

shapur - ایرلند جنوبی - دابلین
جنس خوب همینه یا رب مدارندا ر گر گدا معتبر شود
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
royan -المان-بوخوم/ گفتی اگه همه مردم دنیا مثل امرکاهیها فکر میکردن دنیا گلستان میشد!! بهت برنخوره, این حرفت بیشتر به یک لطیفه میخوره. اخه هموطن عزیز/ کدوم امریکایی?! هر کسی که تو اون کشور 72 ملت زندگی کنه یا حتی اگه بدنیا بیاد میشه امریکایی?! پس تکلیف فرهنگ اون کشور چی میشه! اصلا کشوری که بهترین غذایش "مکدونالد" فرهنگش کجا بود, چیزای دیگه بماند. مطلب اخر اینه که زیاد دلتو به قوانین خوش نکن. کشورهایی که قوانین زیاد وپیچیده ایی دارند, سرچشمه بی فرهنگی اون جامعه است. جامعه با فرهنگ انسانیت رو در " اولوییت" قرار میده. موفق باشی
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

farhad_swiss_zurich - سوئیس - زوریخ
Benyamin 83 - ایران - شیراز _ موافقم شدیدا lool
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

nuririka - برزیل - سان پائولو
علی جون چند مثقال تر یاک کشیدی اومدی سر منبر. اینجور خالی بندی نداشتیما.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
sunami - ژاپن - فوکوشیما دوست عزیز منظور من را متوجه نشدی من هویت و فرهنگ ایرانی خودم را با تمام دنیا عوض نمیکنم خوشبختانه در تمام سالهائی که خارج از کشور بودم تمام آداب وسنت ایرانی خودم را از شب یلدا تا نوروز و چهارشنبه سوری و خلاصه هرچی که به وطن و فرهنگم متصلم بکنه انجام میدم یک ذره خاک ایران را هم با دنیا عوض نمیکنم من دم از فرهنگ آمریکائی نزدم , من از دیدگاه آمریکائی صبحت کردم که تورا هیچوقت خارجی خطاب نمیکنه و هیچ وقت به چشم خارجی بهت نگاه نمیکنه شاید جمله " ولی به چشم همه مردم امریکائی هستی " ترا به اشتباه انداخت شاید بهتر بود بنویسم که به چشم یک شهروند نگاهت میکنند . و این که اگر تو کشور 72 ملت بتونی بدون اصطکاک زندگی بکنی خودش فرهنگ بالائی میخواهد. وجمله آخرت بی منطق ترین جمله ای بود که تا حالا خواندم باید بگم قانون در راستای خدمت به انسانیت وضع شده.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Mostafa-Usa - امریکا - پورتلند
sunami-ژاپن,هموطن عزیز,فرهنگ یک کشور چه ربطی به انسانیت مردمش داره,ما که ادعای فرهنگمون میشه با افغانیهایی که اومده بودن ایران چه رفتاری داشتیم??اصلا نگاهشون نمیکردیم چه برسه بخوایم جواب سلامشونو بدیم.اما همین کشور به قول شما 72 ملیتی,به یک همسن من که تو امریکا به دنیا اومده و من به یک چشم نگاه میکنه, یک کشوری که خرج تحصیلت رو میده ,در زمانی که درس میخونی خرج زندگیتو می ده,و حقوق شهروندیت رو رعایت می کنه و مردمش به عنوان یک هموطن نگاهت میکنن چرا نباید گلستان باشه?جالب بدونی از ژاپن هم تعداد زیادی اومدن, و ائنجا رو برای زندگی انتخاب کردن.این رو من نمیگم,امار و دانشگاهها میگن. واقعا اگه همه دنیا مثل امریکا بود دنیا میشد گلستان.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

sunami - ژاپن - فوکوشیما
royan -المان-بوخوم/mostafa-usa امریکا-پورتلند/ هموطنان عزیز, موضوع قانون و فرهنگ و.. , را نمیشه تو 4 تا خط گنجانید! این بحثی یه که به ساعتها زمان احتیاج داره. ولی از اینکه شما دوستان رو نکته سنج و حقیقتجو میبینم خوشحالم.
جمعه 13 آبان 1390

pedram1250 - انگلستان - لندن
حرفشون کاملا درسته. از این امریکا و اروپا بیشرفتر وجود نداره. خودشون اخر پدرسوختگی و استعمار و استبداد هستن. انشاالله نسلشونو از زمین نابود خواهیم کرد. درود بر رهبر
جمعه 13 آبان 1390

pedram1250 - انگلیس - لندن
به نظر من اگر امریکا و انگلیس نبودن دنیا گلستان بون. همه دنیا رو خراب کردن با سیاست های استعماریشون. اما خدا رو شکر که از مردم ما تو دهنی سختی خوردن.
جمعه 13 آبان 1390

shahab46 - المان - هانوفر
99 تا نه 101 هم نه میزان 100 تا, عجب مملکت رو حساب و کتابیه
جمعه 13 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
pedram1250 - انگلیس - لندن . تریاک افغانی زدی???جنسش خوب بوده/ امریکا و انگلیس ملایت را اورده اند و امثال تو لبیک گفتند برای 1400 سال ایران را پرت کردند به صدر اسلامت/ چطور خودت در انگلیس هستی???مثل کمونیستهای ایرانی که در امریکا هستند اگر کار کنند به امریکا مالیات می دهند انوقت می گویند مرگ بر امپریالیسم و کاپیتالیسم امریکا/شعارتان چقدر شبیه هم/
جمعه 13 آبان 1390

shahab46 - المان - هانوفر
pedram1250 - ... دیدم هموشون صف کشیدن برای ویزبت دکتر دهان و دندان بخاطر این تودهنی ها بوده.کمتر . بزن
شنبه 14 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.