اسرائیل به دنبال حمله به ایران است

اسرائیل به دنبال حمله به ایران است

بی بی سی : برخی رسانه‌های خبری اسرائیل گزارش داده‌اند که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این کشور، به دنبال جلب حمایت هیأت دولت اسرائیل برای حمله نظامی به ایران است.

روزنامه هاآرتص روز چهارشنبه ۲ نوامبر (۱۱ آبان) در گزارشی نوشته است که آقای نتانیاهو به همراه ایهود باراک، وزیر دفاع اسرائیل، در روزهای اخیر مشغول رایزنی با اعضای هیأت دولت اسرائیل در مورد طرح حمله به ایران بوده و سعی در جلب حمایت آنها داشته اند.

این گزارش، چند روز پس از آن منتشر می‌شود که مفسران و تحلیگران اسرائیلی در گزارش‌ها و بحث‌های عمومی خود، موضوع احتمال حمله یک‌طرفه اسرائیل به ایران را مطرح کرده بودند.

روزنامه هاآرتص پیشتر نوشته بود که ایهود باراک وزیر دفاع اسرائیل در گفتگویی با رادیوی ارتش این کشور گفته است که او و آقای نتانیاهو هنوز تصمیمی در مورد حمله به ایران نگرفته اند.

گفته شده است که گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که روز هشتم نوامبر (هفته آینده) منتشر خواهد شد، تاثیر قابل توجهی در تصمیم احتمالی دولت اسرائیل در این باره خواهد داشت.

Alborzi - ایران - کرج
شگرد اسراییل همیشه غافلگیریه رو همین اصل میشه حدس زد که کلا قضیه منتفی باشه !
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

m.noor - امارات - شارجه
غلت میکنه مگر دیوانه است که بهترین حامی خودش رو از کار بندازه نه بابا اسرائیل اهل این حرفها نیست بیخیال م.ن
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

massoudoslo - نروژ - اسلو
پ نه پ (!) نیست .
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

احتراز - آلمان - دورف
حمله کنین، ببینین چه اتفاقی‌ میفته. یهودیهای کثافت. تمام مشکلات دنیا زیر سر اینهاست.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

akbarjeni_shikar - المان - برلین
شکر خوردنهای اضافی......
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
چرا نه ?! هم ایران و هم اسرائیل از این حمله " خرکی " نهایت استفاده را میکنند ! چرا ?! زیرا اسرائیل با مغلطه کاری, " ادامه " به زمین دزدی خود خاک فلسطین که حتی مورد اعتراض usa و سازمان ملل شد میپردازد و هم با یک " حمله کوچک " ایران تا 100 سال پوزبندی به اپوزیسون و نیروهای مخالف خواهد زد, بعبارت دیگر ایران منتظر چنین واکنشی از کشور اسرائیل است و دستبوس انان خواهد شد و از طرفی اسرائیل با خیال راحت مخالفت خود را با تشکیل کشور فلسطین ابراز خواهد کرد ! فقط ننگتان باد !
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

meshkiiiii - ایران - تهران
غلط کرد!. هر مشکلی که تو ایران هست باید به دست خود مردم و از داخل حل بشه.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

golly47 - المان - فوکشتاد
جائیکه عقاب پر بریزد از پشه لاجون چه حاصل مثل اینکه جوشون زیاد شده دارند لگد پرونی میکنند
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

ari jojeh - ایران - تهران
نظرات تمامی دوستان محترم ولی فراموش نکنید وقتی اسرائیل پیام Alert داد در حدود 135 ارتش کشورهای جهان در چهار سال پیش اعلام امادگی و پشتیبانی کامل به اسرائیل دادند. و جنگ اسراییل با ایران یعنی جنگ جهانی. من یکی از دوستانم اسرائیلی است و هفته پیش با او در همین رابطه صحبت کردم و بطور خارق العاده ای اراده اهنین در صحبت هایش بود و با نهایت اقتدار از سرزمینش پشتیبانی کرد و گفت اگر ایران کوچکترین حرکتی راجع به امنیت اسراییل بکند چنان پاسخی به ایران خواهیم داد که در تاریخ ها بنویسند. و نهایت قدرت و صراحت درکلامش بود. حال اخوند دوزاری خواه پند گیرد و خواه ملال. انها ایرانیها نیستند که سرزمیشان را مفت به اخوند و اجنبی بفروشند!!!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ali1111 - ایران - تهران
دوستان غلط کرد و این حرفها را بگذارید کنار...فقط امیدوارم این اتفاق برای من و تمامی هم وطن هایم و تک تک خانواده هامون نیافته که بد ضرر خواهیم داد حتی بعنوان برنده جنگ...این اشغالها که براشون مهم نیست , دودش تو چشم من و شما است.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان
علیرغم اینکه به شدت مخالف رژیم کثیف جمهوری اسلامی هستم باز هم مخالف جنگ هستم اگر جنگی صورت بگیره بدون شک و تردید اول از همه آمریکا پشتیبان اسرائیل خواهد بود و وارد میدان میشه و دیگه یه جنگ تمام عیار............. که آتش آن به این زودی ها خاموش نمیشه. فقط و فقط این مردم هستند که باید تاوان این جنگ و زیاده گوی های رژیمشونو بدن. آمریکا اگه به اسرائیل چراغ سبز نشون بده آن روز روز تلخی برای مردم خواهد بود و این را هم بگم که اسرائیل بدون آمریکا هیچه مشکل اینجاست که حامی زیاد داره. وقتی خود رژیم جمهوری اسلامی دلش به حال مردمش نسوزه اونوقت هر کشوری که بخواد به ایران حمله کنه رو تصور کنید که چی میشه.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

azarbayjan362 - ایران - تهران
احتراز - آلمان - دورف آخه بابا به چه چیزت مینازی به ملی گراییت اگه اینجوره تو آلمان چه غلطی می کنی فکر کردی اسرائیل عراقه که ایران با جوانهای دوران شاه که عرق ملی داشتند بتونه 8 سال مقاومت بکنه و آخرش هم شکست بخوره ظرف یه هفته ایران رو فیتیله پیچ میکنه شما هنوز درک نکردین اسرائیل برای موجودیتش هیچ چیزی براش مهم نیست اگه ...اولدرم بولدرم بازی دربیارید با بمبهای هسته ای مواجه می شید و هیچ غلطی هم نمی توانید بکنید پس شعار ندید و به فکر تغییر رژیم باشید تا دیگران حسابمان را نرسیده اند
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

arasbaran - ایران - تبریز
آخه اسرائیل هیچ وقت جرات نمیکنه به ایران حمله کنه..چون اول اینکه الان ایران دارای بمبهای کلاهک هسته ای جدید با همکاری روسیه رو داره و تازگی ها نیروی هوایی ایران سیستم ضد هوایی c300رو از روسیه خریده و فقط منتظر اشاره اسرائیل هست.بعدش اینکه مردم ایران بیغیرت نیستن که جنگ رو تماشا کنن...در ضمن هیچ موقع ایران رو سهل نبینین...اینا زیرشون همه چی دارن...نترسین
شنبه 14 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.