تصاویر حرکت غیر اخلاقی بازیکنان پرسپولیس روی جلد مارکا و آس

تصاویر حرکت غیر اخلاقی بازیکنان پرسپولیس

روی جلد مارکا و آس

به گزارش خبرآنلاین؛ دو پایگاه خبری معتبر آس و مارکا با انتشار خبر محرومیت نصرتی و شیث از حضور در ورزشگاه را در صدر اخبار خود قرار دادند. بسیاری از رسانه های دیگر هم با انتشار این خبر از برخورد مقامات فوتبال ایران با حرکت بازیکنان پرسپولیس نوشتند.

آس از تعلیق این دو بازیکن نوشت و فیلم آن صحنه را از شبکه 3 تلویزیون ایران ، در اختیار کاربرانش گذاشت تا این لحظه را تماشا کنند.

 

سایت مارکا هم با اشاره به اتفاقی که در زمین رخ داده ، تصویرش را منتشر کرد .

اتفاقی که شوکی بزرگ را به فوتبال کشورمان وارد کرده است!

daniall - فرانسه - نانت
به جای دخترهای بیچاره اینا باید روسری سرشون کنن برن تو زمین.ببین رفیقشو چه انگشتی کرده که ماتحت بنده خدا شده تیتر اول روزنامه.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

nasimifarshid - بلژیک - بلژیک
وای خدا به خاطره 2 تا لنگی ضایع شدیم فقط یه حافظ شیرازی نفهمید
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

farhang-holland - هلند - آرنهم
زمانی که علی دائی شیث رو اخراج کرد همه ترش کردن این یک مشگل دائمی فوتبال ایران هست یعنی نداشتن فرهنگ و ظرفیت مشهور شدن به همین خاطر اکثر بازیکنها در جوانی خوب هستن اما تا کمی مشهور میشن خودشان را گم میکنن شاید در فوتبال ما تعداد خیلی کمی بودن که شهرت خرابشان نکرد مثل مهدوی کیا یا کریم باقری نکونام علی کریمی و خود علی دائی و چندتا دیگه که هیچوقت خودشان را گم نکردن
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
اتفاقی که شوکی بزرگ را به فوتبال کشورمان وارد کرده است!. اونم چه شکی!!!خجالت اوره واقعا..اینهمه جنایت تو این مملکت داره رخ میده ببین که به چی دارن میگن شک؟؟!!!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Ghooloo - ایران - آبادان
آیت الله خامنه ای دیشب در حضور چندی از خبرنگاران گفت: ای کاش من هم شیث رضایی و یا محمد نصرتی بودم! ایشان گفتند آورین آورین من خودم هم در جوانی در فوتبال که نه ولی در حوضه علمیه مرتب از این حرکات انجام میدادم و خیلی هم خوش میگذشت! ایشان در انتها فرمودند: حالا یک اتفاقی افتاده و این خیلی طبیعی است ولی خبرنگاران نباید کشش بدهند!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

آبی ترین - ایران - تهران
بالاخره لنگ بین المللی شد.تو فوتبال که هیچی نشدن مگه از این طریق خودنمایی کنن.مایه شرمساریه
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
در جوامعه اسلامی مسئله سکس مخفی بوده و هراز گاهی اینچنین خود را به نمایش میکذارد. شاید اینجا لازم است که از این آقایان قدردانی کرد به خاطر به نمایش گذاشتن این عمل (*عرب اسلامی ایرانی و حوزیه ای*). و ان هم در سطح بین المللی . که نه تنها در مسائل ورزشی کارائی داشته. بلکه کاربرد فراوانی در آموزشهای دینی و مذهبی و مدارس و حتا در زندانها داشته. و جهان از این موضوع بی خبر بوده...از اینرو باید از این آقایان کمال تشکر را کرد. نه اعدام و شلاق..... متاسفانه کاربران طوری به این مسئله نگاه میکنند . که گوئی برای اولین بار هست که میبینند و میشنوند....این یکی از هرازان هدیه اسلامی میباشد که میبینید..خود را گول نزنید.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Dara va sara - استرالیا - پرت
خانمها و اقایان که از شنیدن این خبر شوکه شدین و هر لحظه ممکن است دست به خودکشی بزنید..لحطه ای درنگ فرموده و این داستان را بخوانید..بعضی اوقات محمد(ص) با یکی از زیباترین جوانهای عربستان به نام دحیة بن خلیفةالکلبی دیدارهای خصوصی برگزار میکرد و دستور داده بود که هر زمانی که او با دحیة( زیباترین پسر عرب) دیدار میکند کسی اجاره ورود به محل را ندارد. او همچنان ادعا کرده است. که فرشته جبرائیل به شکل دحیه نزد او می آید. . (ملا محمد باقر مجلسی . بحارالانوار جلد خشتم.ص 236)....
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
بزرگترین فاحشه خانه دنیا در اطراف حرم رضا وجود دارد. تمامی قانون اساسی اسلامی بر مبنای شهوت و رواج پدوفیلی می باشد. تمامی سیاست داران اسلامی فقط در فکر دزدی و فرار به کانادا هستند. 12میلیون معتاد بیکاری فقر فساد. بیکاری.در تاریخ ایران هرگز مثال این دولت زنها ی ایرانی مجبور نبوده اند در اثر فشار فقر تن به خود فروشی بدهند. سری به قم و مشهد زنید. تا ابعاد فساد اسلامی درک کنید. از جه زمانی سکس با خواندن یک ایه قران و مزد به یک اخوند درجه سه روسپی گری نیست و حلال. یا اینکه یک ایه قران قبل از سکس مثال Vigraعمل میکند.???.متوجه شده اید که دعوادر فوتبال و هر خبری در فوتبال بدون سانسور و باز تاب شدید در مطبو عات ایران دارند.سه بار حدس بزنید برای چه ???.تشکر از دوستانی که در این سایت به دام ساندیس خورها نمی افتند. که سه روز در باره صحبت شود که ایا این کردار اخلاقی است یا خیر .بحث در این باره فقط احمقانه میباشد. ملت ما دردسرهای بزرگتری دارد که در باره انگشت و ماتحت دو فوتبالیست صحبت کند.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

aria-aria-nl - هلند - روتردام
بعنوان یک استقلالی حالم گرفته شد.حرف درست را علی پروین زد انقدر تو ایران تو بوق و کرنا کردند تا همه دنیا فهمیدند. و ابرویی که از سر رژیم ایران نداشتیم با این انگشت بازی از بین رفت روزنامه های هلند هم شاهکار اقایون را به نمایش گذاشتند.در ضمن اگه بازی مستقیم نبود هیچکس نمیفهمید .
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

sia_sefid - ایران - تهران
این اتفاقات میشد خیلی کوچک دیده شه و بره .. اما اخبار 20:30 و چند تا سایت وابسته به دولت شروع کردن به تبلیغات .. مگه قبلا از این اتفاقات نیافتاده بود . ماجرای مجاهد خزیراوی رو کی یادش رفته؟ . ماجرای پارتی بچه های استقلال رو کی؟ . ماجرای بازی کردن دختر و پسرها استقلالی این اندازه تو 90 پخش شد . ؟؟ .. حتی 1 نفر هم از این افراد حرف نزد . جای تاسف داره که خبری در 20:30 داده میشه و یک ملت واسه اینکه از روی هم رد بشن این اخبار ها رو توی فیس بوک و .. شر میکنند!! .. پرسپولیس و پرسپولیسی با این اتفاقات از بین نمیره چون افراد بزرگی مثل کریمی و دایی و مهدوی کیا و . به قدری وارد فوتبال کرده که با این اتفاقات از بین نره . همون طور که استقلالی ها از بودن مجاهد خزیراوی ها و . از بین نرفتن .. پس به این قضیه جناحی نگاه نکنید ..
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

sia_sefid - ایران - تهران
این کسایی که امروز دارن با آبروی مردم بازی میکنند همون هایی هستن که با بلوتوث فیلم بازیگر ایرانی (زهره امیر ابراهیمی) رو پخش کردن .. مطمئن باشید .. کاری که شروع شد . یه لحظه خودتون رو جای زن و بچه ی این آدما بزارید .. که این روزا سر این حرفا باید سر بلند کنند تو جامعه ی مزخرف ایران . این رو بدونید که هر کی راجع به این جور مسائل هوچی گری کنه ذاتا و عقلا هم اندازه با افرادی هست که تو این نظام دارن کار میکنند و چیزی ازشون کم نداره . فردوسی پور پس از برنامه ی 90 گفت از اینکه راجع به این مسئله بیش از اندازه پرداخت شد از جامعه معذرت میخوام .. اون وقت یه سری با بی شرمی میان چه حرفایی میزنن . هر کس شخصیت خودش رو با حرفاش نشون میده ...
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
همین مانده بود.که نسبتی که ایتالیادرجهان اول است.ایران دوم شناخته شود.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

odin - بلژیک - انتورپن
قشنگه!!! درست وسط جریان دزدی های میلیاردی که اگر مقدار این دزدیها رو به اسکناس 5 دلاری تبدیل کنید میتونید کل کره زمین رو با اسکناس فرش کنید، از اخبار و روزنامه ها و رسانه ها پاک میشه در عرض یک شب! و در عوض انگشت کردن رضایی و نصرتی میشه به بزرگترین مشکل مملکت!!! اقایونی که دارن حنجره و قلم و همه چیزو جر میدن زمانی که در زندانها به خانوم دکتر مملکت،بسیجی تجاوز کرد و بعد هم کشتش اینطور عربده سر دادن؟ اصلآ به کسی چه مربوطه این دوتا شوخی میکردن با هم؟ شوخی زشتی کردن؟ خب شماها که اینقد غیرتی هستید نکنید.چطور وقتی رضایی به بحرین گل میزدقهرمان ملی میشد اما الان بچه اش بخاطر این ظاهرسازی بعضیها مدرسه نتونه بره. ببین کارمون بکجا رسیده،تظاهر به اخلاق در ظاهر و در باطن بیخیالی و بیتفاوتی در مقابل مسائل اصلی،حالا ما نگفتیم بیغیرتی به همون بیتفاوتی بسنده کردیم.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

شاهین آریا - انگلستان - لندن
سه هزار میلیاردلار دزدیدند رهبر فرمودند: سروصدا نکنید یگذارید مسوولان کارشان را بکنند اینقدر قضیه را کش ندید. حالا دوبازیکن کشورمان یابطور جدی یا شوخی یا خوشحالی یه هم انگشت رسانده اند قضیه جهانی شده که عفت عمومی لکه دارشده .اول بروید فیلم ها و مجلات سکسی را ک در هر بقالی سرمحله درمعرض دید همه گان است جمع کنید. فاحشه ها و پسران خیابانی را سروسامانی بدهید. قصاص دو جوان بازیکن فوتبال که با هم بصورت عادی شوخی دارند پیشکشتان. میگویند حضرت علی برای کفار کارمیکرد و پولش را خرج اسلام میکرداین بازیکنان برای میهن ما با تمام شرایط سختی که دارند افتخار آفریده اند. ملت ایران باید خطاهای کوچک و غیرعمد این عزیزان را ببخشد واز توهین هایی که به آنان میشود هزاران بار پوزش بخواهد. شاد و ایرانی باشید.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Kouroshi - سویٔیس - زوریخ
ای کاش یکی پیدا میشد و میفرمود: "این مطلب اینقدر کشش ندید". موضوع اصلی‌ چیزی دیگه است. راستی‌ این ۳ میلیاردِ آخری جریان اون چی‌ شدش؟ .
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

vahid2591 - ایران - کرج
شیشه نوشابه توی ماتحت میکنن صداتون درنمییاد حالادوتارفیق یک شوخی خرکی توی زمین فوتبال کردن مگه چی شده.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

avasar - اتریش - وین
من کار محمد نصرتی رو تایید نمیکنم وبه نظرم حداقلش باید یک سال از بازی کردن محروم بشه ولی کسانی که به دختر باکره در کهریزک تجاوز کردند باید به چند سال حبس وضربه شلاق محکوم بشن باید چقد از قرارداد میلیاردی که با آقای خامنه ای بسته اند که آبروی جوانان ایرانی راببرند باید کم بشه خبر رسیده که رهبر ورئیس جمهور ورئیس مجلس ونمایندگان مجلس وامامان جمعه وخلاصه همه تصمیم به حذف فیزیکی نصرتی وشیث دارند پس بعد از انتخابات بحث انگیز 88شما ها کجا بودین که حق مردم را بگیرین
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

katrina - بر یتانیا - لندن
. حرف دل من با کسایی که دارن هم وطن خودشونو با پا های خودشون لگد مال میکنن. هیچ میدنی این جک درست کردناتون این ویدیو گذاشتناتون این عکس گذاشتناتون داره زندگی چند خانواد ه رو از بین میبره؟. یه سوال :. چند لحظه خودتو جای همسر محمد نصرتی بزار یا خانوادۀ شیث ببین زندگی تو این چند روز چه قدر برات سخت میشه وقتی میری سوپر مارکت سر کوچه میبینی همه دارن از کار شوهرت حرف میزنن. یا جای بچه هاشون که یه زمانی سینه جلو میدادن میگفتن با بای ما تو تیم ملی ولی الان چند روزه که نمیتونن برن مدرسه,. یا جای پدر مادر این دو هموطن,. میگن آبروی مارو تو جهان بردن,. آیا به ان فکر کردی که آبرو ی ایران همین خود تو بردی وقتی که از یه شوخی کردن ساده یه هنجار شکنی در حد تجاوز درست کردی؟. به خواهر مادر چندتا ایرانی تو استخر و باغ و هزار جای دیگه تجاوز کردن! ِانقدر رسانه ایش کردین؟. !!!. یادت رفته همین محمد نصرتی بود که با گل اش, ما بحرین ی رو که پرچم یه کشور دیگر و بعد از بردش تو ورزشگاه آزادی بلند کرده بود , بردیم. یادت نیست ? چه قدر بعد پیروزیمون مقابل بحرین اشک ریختیم؟. یادت نیست با گل همین جانی رفتیم جام جهانی ?
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. آبرو ی کشور تورو پدری برده که 3 تا دختر شو کشته.... آبرو ی مملکت تو رو خودت بردی وقتی که تو خونه قایم شده بودی وقتی که برادر و خواهرت و تو خیابو نا میکشتن. بزار تو دنیا بگن که ایران دو بازیکن خودش و به خاطر شوخی شلاق زده و زندانی کرده. این آبروی تو رو میبره یا وقتی که همه دوباره برگردیم و این دو هموطن و بکشیم بالا؟. این نشد که تا وقتی دیدیم کسی افتاده زمین بریم هر که از راه میرسه یکیم بزنه تو سرش. خودتو بزار جای مادرش! پدرش! بچه اش! برادرش! خواهرش! . راستی چه همه چیز از خبره 20.30 شبکه دولتی شروع شد! ما هم چه ساده همه جا جار زدیم! یکم فکر کنی ربطشو با اختلاسی که فراموش شد میفهمی!. و.......برای همه فرصت طلب های بیمار متاسفم.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

bawafa1385 - المان - هامبورگ
این بازیکن نازنین تیم پرسپولیس فهمیده که در ایران تخم مرغ ها گران شده . بهمین دلیل باین طریق میخواسته بازیکن تیم مقابل را مورد انمتحان قرار میدهد تا ببیند که ایشان مانند مرغ تخم دارد یا نه. والا منظور بدی نداشت . تماما بحث روی گرانی و مخصوصا گرانی تخم مرغ است . دل شما را صاف نگهدارید .موضوع سر گرانی کالا است. اره نازنین فکر بد نکنید
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

ذره بین - هند - میسور
خیلی خوب و راحت تونستن جهت فکری من و شما دوست عزیز رو از روی اختلاس های روز به روز روی یه کار دیگه بچرخونن . چه زود یادمون میره
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان
به غیر از علی کریمی و فرهاد مجیدی و چند تا از معدود بازیکنان مخصوصا قدیمیهاشون مثل جواد زرینچه-خداداد عزیزی و .. حالم از هرچی فوتبالیسته به هم میخوره اکثرا بازیکنان چه ایرانی چه خارجی کیفیت بازی در زمین رو هم ندارن و نمیدونن تکنیک چیه و تاکتیک رو هم که معنی میکنن با خطاهای وحشتناک که پدر بازیکن حریف رو درمیارن انجام میدن. هیچ وقت یادمون نمیره که همین رونالدوی پرتغالی که به اصطلاح یکی از بهترین فوتبالیستهای دنیاست در جام جهانی که گذشت بعد از باخت مقابل تیم حریف و در حین خارج شدن از زمین در کمال بی ادبی آب دهانشو به طرف دوربین فیلم بردار پرتاب کرد و شاید میلیاردها آدم این صحنه رو دیدن. حرکت این دو بازیکن ...! پیروزی هم دااااااد میزنه که از عمد بوده بیخود نباید خودمونو گول بزنیم.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

somayeh007 - المان - فرانکفورت
. . احساس گناه میکنم، از اینکه توی جریان شیث و نصرتی این ما بودیم که دامن زدیم به قضیه. احساس شرم میکنم از اینکه میبینم توی این مساله در ابتدا ، جریان فکری و رفتاری ما با حکومت جمهوری اسلامی یکی بود،. اینکه ما شدیم قاضی و اونها جانی. اینکه ما شدیم پاک و معصوم و اونها گناهکار. و این رفتار ما باعث شد که دستگاه قضایی حکومت اسلامی امنیت فکری داشته باشه و توی اخبار صداوسیما این موضوع رو به عنوان یه فاجعه و آبروریزی ملی جلوه بدهند. و بعد خیلی راحت حکم شلاق برای این دو نفر صادر کنند. در زشت بودن رفتار نصرتی شکی نیست، ولی من و کسانی که توی این قضیه آبروی این خانواده رو بردن تا مرز انسانیت فاصله زیادی داریم!. واقعا بخاطر حرفایی که توی این صفحه بیان شد متاسفم...
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

alisam - ایران - تهران
ببین چه مسخره بازی ای درست کردن! این 2 تا سایت خارجی حالا چرا کشش میدن؟! انگار هیچ جای دنیا از این اتفاقات نمیفته! انگشت کردن برا مسلموناست! یه عده توی این سایت مشکلات سر راهشونو فقط با دری وری به اسلام و مسلمون حل میکنن ، یه خورده فکر کنی میفهمی اتفاق خاصی نبوده با رفیقش شوخی کرده زشت بوده ولی نه اینکه به خواد این همه دربارش حرف زده بشه
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Azadikhah - هلند - تکسل
katrina - بر یتانیا - لندن:با نظر شما کاملا موافقم.پیروز باشید
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

ladyboy - تایلند - بانکوک
Kouroshi - سویٔیس - زوریخ شپش حرف عوض نکن ابرومون رفت تو دنیا پرسپولیس حقش دسته اول بره بازی کنه
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
sia_sefid - ایران - تهران. katrina - بریتانیا - لندن. افرین به فهم و شعورتون
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

parastoo06 - اســــــــــترالیا - ســـــــــیـــدنـــی
از کوزه همان برون تراود که در اوست!!
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. Azadikhah - هلند - تکسل-ممنونم از توجه شما گرامی.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

sahel67 - ایران - تهران
مگه این مدلی بشیم خبر اول مجلات خارجی ..کلا تازگیا تو گند زدن اولیم
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

دنیای وحشی - ایران - تهران
متاسفانه این عادت ایرانیهاست که اندیشه ها و اعمال سکسی خودشون رو درخیابان و محل کار شون مطرح می کنند و درخانه و زیر لحاف هم به جای داشتن سکس از غم و غصه و مشکلات کاری و زندگیشون میگن و غر میزنن .خلاصه بیرون خونه فکرشون توشرتشونه و توخونه فکرشون به کار بیرون خونه شون.!!!!..
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ashegh-e-iran - ایران - اصفهان
منم اومدم بچها.منم دیگه میتونم نظر بدم. واقعا کار بدی کردند. اما آخه این کارشون را نباید اینقده بزرگ میکردن. به قول یکی این کار سر زمین نتیجه شوخی های اونها سر تمرین ها شونه...
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

katrina - بریتانیا - لندن
. zoroye iran - اتریش - وین-خواهش میکنم زورو جان ..اجازه بده بعضی ها عقده هاشون روخالی کنند.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

sahar_s - ترکیه - استانبول
آخه تیمی که سلطانش علی پروینه که با فحش بازیکناشو راهنمایی می کنه چه توقعی از بازیکنش هست ، ولی خوشم اومد جهانی شدینا، لنگیای بی فرهنگ.....
جمعه 13 آبان 1390

+6
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.