اظهارنظر نصرتی درباره حرکت غیراخلاقی‌اش

اظهارنظر نصرتی درباره حرکت غیراخلاقی‌اش

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با عذرخواهی از جامعه فوتبال بابت اتفاقی که در دیدار روز شنبه این تیم برابر داماش گیلان رخ داد، گفت که این اتفاق عمدی نبوده است.
 
محمد نصرتی در گفت‌و‌گو با ایسنا، گفت: سال‌های سال است که در سطح اول فوتبال ایران برای تیم ملی و باشگاه‌های مختلفی بازی کرده‌ام و حتی در تمامی این سال‌ها کوچک‌ترین مشکلی نداشته‌ام. بعضی وقت‌ها به یک بازیکن کم حاشیه‌می گویند اما من بی‌حاشیه بودم. نمی‌دانم شاید اگر این اتفاق برایم با پیراهن تیم دیگری می‌افتاد رسانه‌ها آنقدر به این موضوع نمی‌پرداختند.
 
وی افزود: تیم ما در شرایطی قرار داشت که پیروزی در خارج از خانه و آن هم در شرایط جوی گیلان می‌توانست بسیار خوب باشد و من پس از گل پرسپولیس از فرط خوشحالی نمی‌دانستم چه کار باید انجام بدهم به همین خاطر در حلقه شادی بازیکنان پرسپولیس اضافه شدم. اگر به آن صحنه دقت کنید، صورت من به طرف دیگری بود و به دنبال وحید هاشمیان می‌گشتم و متوجه نشدم دستم به کدام سمت می‌رود. قسم می‌خورم که عمدی در کار نبود. با این حال وقتی خودم تصویر تلویزیونی را دیدم به عنوان یک بیننده تلویزیونی استنباط دیگری داشتم اما خدا را شاهد می‌گیرم که در آن صحنه هیچ عمدی نداشتم.
 
وی افزود: امشب به کمیته انضباطی باشگاه آمدم تا توضیحاتم را ارائه کنم. برایم عجیب بود که چطور شبکه‌های تلویزیونی صحنه آهسته آن اتفاق را پخش کردند. در حالی که در شرایط عادی و فیلم معمولی، آن صحنه قابل تشخیص نبود.
 
وی افزود: هرچند تاکید می‌کنم عمدی در کارم نبود اما از همه فوتبال‌دوستان عذرخواهی می‌کنم. اصلا چنین شخصیتی ندارم که بخواهم چنین کارهایی را انجام دهم. من چندین سال در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده‌ام و دو، سه سال در خارج از کشور بوده‌ام اما هیچ گاه کسی از من حاشیه‌ای سراغ ندارد.
 
وی درباره احتمال احضارش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: به کمیته انضباطی می‌روم و از خودم دفاع می‌کنم. به آن‌ها می‌گویم که هیچ گاه سابقه بدی نداشته‌ام و توضیحات لازم را ارائه خواهم کرد اما بار دیگر به خاطر این اتفاق سهوی عذرخواهی می‌کنم.

peyvand - ایران - تهران
آقای نصرتی ، آنهائیکه مثل من فیلم را دارند حتما بارها به تماشای آن مینشینند تا باور کنند که کار شما سهوی بود ، اما افسوس ... (لطفا فهم مردم را دست کم نگیرید) بگذریم . در این که شما بازیکن کم حاشیه یا به قول خود بی حاشیه ای بودید شکی نیست اما این مسئله چیزی از زشتی کار شما کم نمیکند . بزرگی به من گفت کسب آبرو مانند برداشتن سنگی وزین است که بر روی دوش گذاشته میشود و از دست دادن آبرو بسان پائین انداختنش .
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

daniall - فرانسه - نانت
فوری:تیم فوتبال پیکان قزوین طی ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس درخواست رسمی خود را برای انجام یک بازی دوستانه با این تیم اعلام داشت,یاد اور میشود برای استقبال هر چه بیشتر مردم فوتبال دوست قزوین تماشای مسابقه رایگان میباشد.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
من فکر میکنم بنده خدا راست میگه،نباید این همه رسانه ای میشد. بنده هم وقتی نگاه کردم احساس کردم که عمدی در کار نیست و فقط سهوی بوده !!!ولی خب صحنه به گونه ایست که متأسفانه بعضی برداشت منفی کردند و بقیه را هم .....
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

daniall - فرانسه - نانت
از نصرتی بعید بود ولی فکر میکنم از هیجان زیاد این کارو کرد.این که دنبال هاشمیان میگرده چه ربطی به انگشت و شیث داره.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

omide por jalal - آمریکا - لس‌انجلس
آیا به خدماتی که این بازیکنان به کشور کرده اند توجه کرده اید ؟. آیا فکر می‌کنید حتا اگر کار آنها دانسته بوده!! باید اینگونه با آنها. بر خورد کرد؟ از اختلاس گرن چه خبر؟.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

nasimifarshid - بلژیک - بلژیک
fanoos* - ایران - ایران میدونم تیمت شاهکار کرده حق بهت میدم که حمایت کنی من استقلالی هستم از این ناراحتم که این 2 نفر بی شخصیت چطور تونستن با این کارشون با ابروی همه پرسپولیسی ها بازی کنن مثله پروین بعد شما داری حمایت میکونی تعصبی برخورد نکون
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

شروین1360 - مالزی - کوالالامپور
کشش ندین دیکه! از سه هزار میلیارد اختلاس که بدتر نیست، آقا گفتن کشش ندین!!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

uuu.2010 - ایران - تبریز
معلومه که وحید هاشمیان حسابی‌ با تجربست و ... "صورت من به طرف دیگری بود و به دنبال وحید هاشمیان می‌گشتم"..... سریع از دستش در رفته...!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

مهدیار - ایران - تهران
نصرتی ببند گاله رو
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
دیر شده تبعید به شهر قزوین .یا اعدام یکی را انتخاب کن.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

arashfarnod - کانادا - ونکور
به نظر من اصلا لزومی نداشت اینقدر به این مسئله گیر بدهند, دو نفر اشتباه زشت و چندش آوری کردند خوب مجازات بشند اگر پخش نمی کردند مثلا چه اتفاقی می افتاد. چند نفر می فهمیدن.حالا همه ما قاضی شدیم و می گیم اینها کار غیر اخلاقی انجام دادند. ای کاش می تونستیم فیلم زندگی خودمان را ببینیم و منصفانه کارهای غیر اخلاقی خودمان را بشماریم. از خودمان سوال بکنیم روزی چند تا کار غیر اخلاقی انجام میدهیم. راستی چرا به کسائی که در کهریزک و صد های جای دیگر به بچه های مردم تجاوز کردند کاری نداشند. ببینید دوستان برنامه 90 غیر مستقیم وسیله شده برای سر کار گذاشتن مردم, و فردوسی پور برای برنامه 90 هم نیازی به این خودنمائی ها برای جلب بیننده را ندارد.ریختن آبروی دیگران برای این برنامه دیگر عادی شده است. صدا و سیمای این نادان ضرغامی هم خوب ایم موضوع را پخش کرد.مملکت را تاراج می کنند بعد می گن کشش ندهید.روزی نیست که خیر صد تجاوز پخش نشه. نگهبان میدان آزادی خبرنگار هلندی را هر کاری خواست می کنه مسئله ایی نیست, فقط این مسئه حرمت عمومی را خدشه دار کرد ---->
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

arashfarnod - کانادا - ونکور
-->یک نفر به خاطره فقر تن فروشی می کنه و یا کلیه هایشو را می فروشه یا بچه اش را سر راه رها می کنه اینها چیزی نیست عفت عمومی سرجاشه. این حکومت اینقدر بدبخت و بیچاره است که به چه چیز هایی متوسل می شه.ننگ بر این حکومت مذهبی و طرفداراش.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

sia_sefid - ایران - تهران
یاد مجاهد خزیراوی بخیر که اگر بحث آبرو باشد ، بی آبرو تر از او در فوتبال سراغ ندارم
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

vahid2591 - ایران - کرج
نصرتی دمت گرم کارخوبی کردی کور شه چشم هرچی استقلالیه بازم ازاین کارا بکن.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

IRANI AZAD-1361 - ایران - اصفهان
به غیر از علی کریمی و فرهاد مجیدی و چند تا از معدود بازیکنان مخصوصا قدیمیهاشون مثل جواد زرینچه-خداداد عزیزی و .. حالم از هرچی فوتبالیسته به هم میخوره اکثرا بازیکنان چه ایرانی چه خارجی کیفیت بازی در زمین رو هم ندارن و نمیدونن تکنیک چیه و تاکتیک رو هم که معنی میکنن با خطاهای وحشتناک که پدر بازیکن حریف رو درمیارن انجام میدن. هیچ وقت یادمون نمیره که همین رونالدوی پرتغالی که به اصطلاح یکی از بهترین فوتبالیستهای دنیاست در جام جهانی که گذشت بعد از باخت مقابل تیم حریف و در حین خارج شدن از زمین در کمال بی ادبی آب دهانشو به طرف دوربین فیلم بردار پرتاب کرد و شاید میلیاردها آدم این صحنه رو دیدن. حرکت این دو بازیکن ...! پیروزی هم دااااااد میزنه که از عمد بوده بیخود نباید خودمونو گول بزنیم.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

red.boy - ایران - تهران
از خصلت بد ایرانی ها اینه که خوبی هارو زود فراموش میکنن. فراموش میکنن که نصرتی همونی هست که مقابل بحرین گل زد تا ما به جام جهانی 2006 صعود کنیم. یادشون میره جز اون 6 تا بازیکنی بود که مقابل کره جنوبی مچبند سبز بست. من که قبول دارم کارش زشت بود و باید جریمه شه ولی نباید این دو بازیکن رو نابود کنیم خورد کنیم از صفحه روزگار پاکشون کنیم که. اگه قرار باشه همه برای هر گناهی مجازات بشن که خدار دنیا رو باید بکنه شکنجه گاه.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Behrooz_uk - انگلستان - بریستول
اهان حالا فهمیدم. این بنده خدا دنبال وحید هاشمیان بوده که انگشت ... ولی شیث نزدیکتر بوده. ا0ا
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

soheil rad - ایران - بابل
sia_sefid - ایران - تهران من بی ابرو تر از مجاهد سراغ دارم ناصر محمد خانی در ضمن مهرداد میناوند هم در بی ابرویی دست کمی از محمد خانی نداشت خواستی میتونی کلیپشو از یوتیوب دانلود کنی هه هه . گی پولیس هه هه هه
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

soheil rad - ایران - بابل
باز تاب این حرکت گی پولیسیها اونقدر زیاد بوده که هواداران بارسلونا با تمسخر ازکریس رونالدو میخوان که به لیگ ایران بره و اونجا گل بزنه ای خاک بر سر لنگیها گی پولیس که همیشه ّباعث خفت و آبرو ریزی ایرانیها بودن اون از چند سال پیششون که به خاطر ندادن پول یک بازیکن هپاتیتی به نام رافائل سوژه شدن این هم از این گند جدیدشون
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

آینه - انگلیس - لندن
بازیهای حساس تیم ملی شروع شد و حالا نوبت حاشیه ساز های فوتبال ایران. خدا لعنت کنه شما رو که چشمتون پاره پاره شدن ایران رو نمیبینه جز این مسائل خیلی جزئی
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

britaina - انگلیس - هیستینگز
ببینم سیاسفید مثل اینکه تو هم بدت نمیاد.. ا
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

sia_sefid - ایران - تهران
مهرداد میناوند رو شرت و سوتین دستگیر نکردند !! . اونی که دستبند به دست تو همه ی روزنامه ها جلوی صف ...جمع شده بود کی بود؟ . میناوند فیلم بازجوییش اومد . گفت من اصلا نمیدونستم اینجا همچین خبریه!! نه محکوم شد نه بازداشت . تازه در جایی فوتبال بازی نمیکرد . محمدخانی هم از اعتیاد به زندگی با دو زن رسید . اما فسادی که خزیراوی کرد !! خیلی جالب بود که با اینکه حکم 6 ماهه ی زندان براش دوخته بودن . محکومیت فوتبالیش زیر دو سال بود . اینا با اینکه عمدی بودن یا سهوی بودن مشخص نیست . قراره مادام العمر ممنوعیت الفعالیتشون کنند . اینجاست که پرسپولیسی ها میگویند اس فس باد ..تو ورزش ایرانه و مسئولین باید پشتش وای سن ولی افرادی مثه اینا باید مادام العمر ممنوع الفعالیت بشن . در کل به شخصه از رفتن اینا از پرسپولیس خیلی خیلی خوشحالم !! .. و مثل خیلی ها حسرت خزیراوی ها رو نمیخورم
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
soheil rad - ایران - بابل.... عقده ای کسی که به تیمی به این بزرگی و طرفدارانش توهین کنه معلومه که سر سفره خانوادش بزرگ نشده مواظب باش گیر پرسپولیسیها نیفتی که ........
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
وای fanoos تو رو خدا جون اونکه دوسش داری یه ذره فکر کن و بنویس. تو آخر منو دغ کش میکنی. آخه عزیز دل ، این بابا یه عمره توی اینکار تمرین کرده و چنان استادانه نه با یک انگشت بلکه سعی میکرد تمام دستشو پی گمشدش اون تو روان کنه و شما داری ماله کشی میکنی؟ اینجور چیزها مسائل جلوی دوربین نیست. بخدا همجنس بازهای اروپا هم جلو دوربین عمومی نمیکنند.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

somayeh007 - المان - فرانکفورت
. . احساس گناه میکنم، از اینکه توی جریان شیث و نصرتی این ما بودیم که دامن زدیم به قضیه. احساس شرم میکنم از اینکه میبینم توی این مساله در ابتدا ، جریان فکری و رفتاری ما با حکومت جمهوری اسلامی یکی بود،. اینکه ما شدیم قاضی و اونها جانی. اینکه ما شدیم پاک و معصوم و اونها گناهکار. و این رفتار ما باعث شد که دستگاه قضایی حکومت اسلامی امنیت فکری داشته باشه و توی اخبار صداوسیما این موضوع رو به عنوان یه فاجعه و آبروریزی ملی جلوه بدهند. و بعد خیلی راحت حکم شلاق برای این دو نفر صادر کنند. در زشت بودن رفتار نصرتی شکی نیست، ولی من و کسانی که توی این قضیه آبروی این خانواده رو بردن تا مرز انسانیت فاصله زیادی داریم!. واقعا بخاطر حرفایی که توی این صفحه بیان شد متاسفم..
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
nasimifarshid - بلژیک - بلژیک. باور کنید اگه من استقلالی هم بودم نظرم همین بود .حالا میخواین باور کنید میخواین نکنید . به نظر من رسانه ای کردن اونم به این شکل وسیع اونم حرکت غیر عمد نصرتی کار واقعا اشتباهی بود . این حرفم اصلا ربطی به پرسپولیسی بودنم نداره.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

esmal - ایران - آبادان
واقعا جای افسوس داره این همه پول تو این چند ساله از این مملکت خارج شد . کسی مدعی نبود و نشد بعد دو نفر یک شوخی با هم انجام دادن بعد همه بهشون بر خورده. همه احساساتی شدن. عجب ملت فهمیده ای هستیم ما
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

soheil rad - ایران - بابل
zoroye iran - اتریش - وین نه عزیز جان کسی که کور کورانه از حرکات زشت و وقیحانه دو تا احمق فقط به خاطر تعصبات رنگی حمایت میکنه سر سفره خانوادش بزرگ نشده گیر گی پولیس جماعت بیفتم مثلا میخوان چه غلطی بکنند؟اینقدر سوژه تو این چند سال دارید که حالا حالاها هیچ حرفی برای گفتن ندارید مثل اینکه یادت رفته کیا انگشت تو ماتحت همدیگه گذشتن دو تا لنگی هه هه هه هه گی پولیسیها هه هه هه
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

soheil rad - ایران - بابل
sia_sefid - ایران - تهران محض اطلاع جنابعالی مجاهد خضیراوی 5 سال از فوتبال محروم شد فقط به خاطر اینکه تو یه مهمونی یا به قولی پارتی شرکت کرده بود کسی که میتونست یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران بشه از سادگیش سو استفاده شد بازیکنی که مهدوی کیا رو تو تیم ملی نیمکت نشین کرده بود و در حالی که در اون مهمونی خیلی از از بازیکنان استقلال و گی پولیس هم وجود داشتن تنها اونو محروم کردند که این محرومیت و پرونده سازی خیلی مشکوک بود و معلوم بود از قبل روش برنامه ریزی کرده بودن که پاپوشی برای مجاهد درست کنند تا اونو از فوتبال محو کنند شما هم در جهل مرکب خودت بمان و خوشحالی کن از نابود شدن یکی از سرمایه های فوتبال ما حرکت مجاهد مشابه همون کاری بود که میناوند انجام داد و همین اوخر چند تن از فوتبالیستها به اصطلاح ستاره امروز که چند وقت پیش صداش در اومد و تو همین سایت ازش خبر پخش شد
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ozreshk - ایران - اصفهان
اقای نصرتی از یه مسلمان بعید بود
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
soheil rad - ایران - بابل.اگه دقت کرده باشی فقط 3 یا 4 نفر تو این سایت ادبیاتشون شبیه همه و همه انها طرفدار شعبون معاو کیسه هستید ادبیاتتون منو یادت لیدرها میاندازه منو یاد علی نوچه قندلی میندازید ادمهایی مثل شما از جامعه طرد شدید و عقده های زندگیتونو تو این سایتها خالی میکنید اگه ادم باشخصیتی بودی نظرتو مثل ادم مینوشتی بهرحال شما تقصیر ندارید تربیت درست نشده اید . بهرحال مواظب باش انگشت نما ها کار دستت ندن
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
این بچه باز قد قد کرد
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
Hamid1970 - امریکا - ارواین. فسیل سایت تا حالا تو این سایت دو تا کامنت گذاشتی که به سن و سالت بخوره یا فقط فحاشی و حرفهای صدمن یه غاز زدی به ارشیو مراجعه کن و کامنتهاتو باز خونی کن ببین تا حالا کامنت درست حسابی گذاشتی فقط حرفهای بد و توهین امیز زدی خودت از حال خودت حالت بهم میخوره 3 4 نفر هم بیشتر نیستید تو soheil rad - ایران - بابل.و اشکان از استامبل ادبیاتتون شبه هم هستید و معلوم الحال
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
اخه بچه چرا هر حرفی که زده می شه به خودت می گیری مگه بخود شک داری اگر دیگران جواب تو بچه را می دان حق دارند دیگه! تو بچه دوست داری فقط حرف تو بچه باشه. بخاطر این بهت می گم بچه چون توی بچه گفتی من یک قرن ازت بزرگترم.وقتی به نظر دیگران احترام نمی زاری انتظار نداشته باش دیگران احترام بذارن. لنگ افتاده دست پاسداران خط امام داره نابود می شه اگر فکر می کنی استقلال همینطور اشتباه نمی کنی ولی استقلال یک چیز داره که لنگ نداره .این هم بهت نمی گم چون هنوز بچه ای . احترام بذار تا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 13 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
اگه خودتو به خنگی میزنی پس حتما هستی و فکر میکنی بقیه منظورتو نمیفهما تا حالا اگه یک جا دیده باشی من به نظر شخصی اعتراض کردم بعد بیا حرف بزن من تا حالا به نظر هه احترام گذاشتم ولی اگه کسی اسم منو اورد جوابشو مثل ادبیات خودش جواب میدم احترام باید متقابل باشه من اگه در مقابل شما بچه حساب میشم باید از شما بزرگتر ادب ببینم تا هم یاد بگیرم هم به بزرتر احترام بزارم البته اینها رو من بلدم فقط میخواستم بشما بفهمونم که شخصی با سن و سال شما باید با احترام صحبت کنه نه کلمات سخیف در حد بچه ها .تیم ما و شما توسط رهبران دولت و سپاه رهبری میشه و هیچ تفاوتی بینشون نیست تیم شما اگه الان حاشیش کمتره بخاطر اینه که فعلا کسی که حمایتش میکنه سمبش قویتره این سیستم چرخشیه در ضمن استدلالت رو بزار برای خودت که هرچی باشه من قبولش ندارم .اگه من بخوام برات در مورد این مسائل صحبت کنم 10 صفحه میشه که از حوصله من خارجه
شنبه 14 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
جنتی سایت من خودم استاد تیکه پرانی هستم اگه تو بخواب بارم کنی من باید برم به امال تو باج بدم مادر زاده نشده که بخواد به من تیکه بپرونه.هر کسی به ن حرفی بزنه جوابشو میخوره شروع کننده هم نبودم چندتا کیسه ای هستید که ه همه میپرین و توهین میکنین من مثل بقیه کوتاه نمییام اصلا تو قاموس من کوتاه اومدن معنی نداره.کوچیکی و بزرگی به سن و سال نیست به عقله که متاسفانه شما .... .من به نظر همه احترام گذاشتم و الکی جوسازی نکن اگه تو سایت من به کسی اول گیر دادم هرچی شما گفتی درست مرد حسابی ارشیو موجوده ببین تا حالا من به کسی گیر دادم هرکسی سلامی گفت علیک هم شنید.پرسپولیس دست هر کسی افتاده به همون میزان هم لگن دست همانها هم افتاده چیزی بگو که بقیه بهت نخندن.از لحاظ من هرچی میگی ارزشی نداره و هر وقت احترام گذاشتی احترام هم میبینی
شنبه 14 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
توی بچه لنگی ارزشی برام نداری و بس حالا برو تا می تونی قد قد کن
شنبه 14 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
کیسه کش حمومی فسیل تو و امثال تو هیچ وقت ارزش نداشتید و صفت خودتو به بقیه نچسبون
شنبه 14 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
باز کارشناس قلابیمون اینجا هم که ضایع شده شروع به توهین کرده..بچه:)
شنبه 14 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.