شلاق برای شیث و نصرتی؟!

شلاق برای شیث و نصرتی؟!

 

یک قاضی دادگاه کیفری استان تهران گفت: قاعدتاً باید علیه بازیکنان متخلف پرسپولیس کیفرخواست صادر شود و بر اساس قانون مجازات اسلامی حبس تا ۲ ماه و ۷۴ ضربه شلاق مجازات رفتار خلاف عفت عمومی است.

ولی‌الله حسینی در گفت‌وگو با فارس درباره رفتار غیراخلاقی بازیکنان پرسپولیس در میان بازی اظهار داشت: قاعدتا باید علیه آنها کیفرخواست صادر شود.

وی با بیان اینکه ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی در دو بخش به این موضوع می‌پردازد خاطرنشان کرد: در قسمت اول این ماده قانونی آمده است که هرکس که علنا در انظار، اماکن عمومی و معابر به عمل حرامی تظاهر کند مجازات خواهد شد.

حسینی گفت: ذکر عنوان انظار، اماکن و معابر عمومی از جنبه تمثیلی است و در حال حاضر ورزشگاه و دوربین‌های تلویزیونی هم شامل این موضوع می‌شوند.

این قاضی دادگاه کیفری استان تهران گفت: در ادامه این ماده قانونی آمده است اگر عمل این فرد دارای کیفر نباشد اما عفت عمومی را جریحه‌دار کند حبس از ۱۰ روز تا ۲ ماه یا مجازات ۷۴ ضربه شلاق برای او در نظر گرفته خواهد شد.

وی اظهار داشت: این نوع حرکات در همه کشورها تحت عنوان جرایم ضدعفت عمومی شناخته می‌شود.

قاضی دادگاه کیفری استان تهران گفت: ممکن است زن و شوهری با این توجیه که به هم محرم هستند در ملاء عام اقدام به عملی کنند که خلاف عفت عمومی باشد.

حسینی با بیان اینکه انجام رفتارهای ناشایست و خلاف عفت عمومی مقابل چشم هزاران تماشاگر و دوربین‌های تلویزیونی بسیار بدتر است گفت: باید با این افراد برخورد قضایی شود.

zoroye iran - اتریش - وین
امان از ادمهای نابخرد یک دفعه اعدامشون کنید راحت بشید اگه تنبیه میخواید بکنید چند جلسه محروم و مبلغ مالی از قراردادشون کم بشه کافیه .روزنامهها منتظر سوژه هستند مردم بیکار دامنه بیش از حد میزننند تنبیه کافیه قرار نیست نابودشون کنید بسه دیگه بیشتر از این کشش ندید دیگه شورشو در اوردن
سه‌شنبه 10 آبان 1390

romano - ایران - تهران
شلاق فقط مال آدمهای فهمیده با شعور و تحصیل کرده است که هیچ جرمی مرتکب نشده‌اند امام خمینی!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

red.boy - ایران - تهران
شیث و نصرتی حرکت زشتی کردن قبول. باید جریمه بشن قبول. ولی این نوع رفتار هم حقشون نیست انصافا. 50 میلیون تومان جریمه و محرومیت تا اطلاع ثانوی حقشون نیست. شلاق حقشون نیست. محمد نصرتی همونی هست که با گل اون تو استادیوم ازادی بحرین رو بردیم و به جام جهانی 2006 صعود کردیم همونی نصرتی جز اون شش تا بازیکنی هست که بخاطر مردم تو بازی مقابل کره جنوبی مچبند سبز دست میکنه. ما ملت فراموشکاری هستیم. خوبی هارو زود از یاد میبریم. در اینکه باید مجازات بشه شکی نیست ولی انقدر توهین و تحقیر و جریمه هم حقش نیست.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

pull.over - قطر - دوحه
حرکت نصرتی عمدی نبود. شیث هم کار خاصی نکرد. بعدشم اگه هم کاری کرده باشند مگه چیه؟ تا حالا ندیده بودین؟ ارکان اسلامتون به خطر افتاد؟ با نصرتی و شیث کاری کردند که با زهره امیر ابراهیمی کردند.. مردم جوری رفتار میکنند که انگار اولین باره که میبینند همچین صحنه ای رو.پرسپولیس با اونقده سابق شده مضحکه ی خاص و عام، حالا به فرض مثال این دو نفر اشتباه کردند، اولا باید اینجوری بزرگش کرد؟ مگه همین خدای اسلام نمیگه گناه یک نفر رو داد نزنید؟ آخه نامردا همینم مونده بود که شلاق بزنید یک نفر رو به جرم انگشت کردن.. اگه اینجوریه باید اکثر جوون ها رو شلاق بزنید که! ..به اون عفت عمومیتون! تو این اوضاع خراب پرسپولیس دربی ام نزدیکه! چهار پنج تا بازیکن هم دعوت شدن به تیم ملی.. من موندم کی میخواد بره تو زمین؟! خرابکاری رو مسئولان پرسپولیس کردند چوبش رو ما میخوریم! کارمون به جایی رسیده که مظلومی شاخ شده واسمون! البته حقم داره ها. تیمش تیمه. پرسپولیس پرسپولیس نیست.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

شاهین آریا - انگلستان - لندن
بادرود به هم میهنانم این دو بازیکن قرتی باید قصاص شوند طبق قانون اسلام دست درمقابل دست - چشم درمقابل چشم- هرجای دیگه درمقابل هرجای دیگه بدتر- فکرکنم شلاق زدن وزندان دردی را دوا نمیکند که هیچ عقده های و نظریات ضداسلامی را شدیدتر میکند. بنابراین باید این پدرسوخته های بی تربیت را به یک استادیوم ببرند و در وسط و انگشت رساندگان شوخ و خلاف عفت عمومی را دو لا کنند و به آنان که انگشت به ماتحتشان رفته تکلیف کنند که آنها هم عمل متقابل به مثل انجام دهند. والا بخدا اگر درستش را بخواهید این قصاص خیلی قشنگتر و خنده دارتر است و حتی میتوانند بلیط هم بفروشند. نه برای ورزش بلکه برای نرمش. شاد و ایرانی باشید.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
زمانی که ترانه ی موسوی را از خیابان دزدیدید تجاوز کردید کشتید سوزاندید و تجاوز به پسران در زندان عفت عمومی شما در کدام گوری بود??!!عفت خانم شما شوهر کرد رفت به چاه جمکران تا امامتان تنها نباشد/
سه‌شنبه 10 آبان 1390

MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف
زور جان.نکنه زبونم لال تو با این اعمال وافعال مشکل چندانی نداری که مدعی العموم شدی که"دارن بزرگش میکنن".فراموش نکنیم بیننده این بازیها دانش اموزان دبستانی هم هستن.البته امیدوارم این مسائل برای تو عادی وروزمره نباشه.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
zoroye iran - اتریش - وین دوست عزیز با کامنت شما کاملا موافقم ..عالی گفتید .. موفق باشید
سه‌شنبه 10 آبان 1390

fraidon - امارات - دبی
30 سال رسیدن . هنوز هم فکر میکنن بچه هستن
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
مجتبی محرمی!!! حالا این دوتا ولی کالوس کی رش حرف خوبی زد. اینها خانواده دارند و شلاق مسخره است محرومین از فوتبال تنها راه انهم برای مدتی. و ٦ ماه کارهای ساختمانی چون کار اصلی شان همینه.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

h.k - دانمارک - اودا
خیلی شرم اور بود.خصوصا.دست نصرتی!!!!!اینهااولین بارشان نبود.که اینچنین گستاخ بودند.ضمنادراینده مدرسه اموزش فوتبال بازمیکنند.ومامیخواهیم نوجوانانمان راپیش اینهابفرستیم.مگرچندماه پیش ازبچه هاومادربچه هاافشاگری نشد!!!!ایااین همان فرهنگ موردافتخارایران است.ایاکشورهای دنیاروی اینموضوع زوم نمیکنند.?ایاماانتظاراحترام ازکشورهامیتوانیم داشته باشیم?درقاچاق موادمخدرفوتبالیست ایرانی ودیگرافراددرجهان,وفساداخلاقی,وغیره.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
این حرکت لنگیا تو همه سایت های جهانی پخش شده...لنگیا فقط باید ابرو ببرن چه با این کارا یا با اون بازیاشون تو اسیا.:)))سوژه ها:)
سه‌شنبه 10 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
شیث که آدم بشو نیس حقشه منشوری بشه(لنگی اصیل):)ولی نصرتی با سابقه یکی از بهترین مدافعان ایرانه که با اومدن به لنگ هم بازیش گند شده هم اخلاقش..جریمه هم اگه بدن بدست باشگاه لنگ مثل سالهای پیش میگن تا اطلاع ثانوی بعد موقع بازی سری میبخشن...
سه‌شنبه 10 آبان 1390

bache shapoor - سوئد - یوسدال
کل لنگیها باید اول اعدام بشن و بعد محکوم به 740 ضربه شلاق وسط استادیوم ازادی با فیلمبرداری صدا و سیما و پخش مستقیم و بعدش به حبس ابد در کهریزک با روزی یه نوشابه ی تگری!!!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

assassin - ایران - ایران
برام این حرکت اصلا تعجب بر انگیز نبود . اینها تاثیرات دوران تحصیشونه. وقتی از مدرسه شروع میکنن به انگشت کردن هم ، اگه در انظار عموم این کار رو نکنن باید تعجب کرد. حالا درود بر جمهوری اسلامی ایران
سه‌شنبه 10 آبان 1390

سمیرامیس - روسیه - مسکو
حالا مگه چی شده؟ فقط یک لحظه جو گرفته شون ، بابا قصاص دیگه چیه شلاق دیگه چیه !!!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

dave31 - انگلیس - بیرمینگهام
شهردار قزوین: تا آخرین قطره خون از محمد نصرتی حمایت میکنیم!.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

khosh bavar - ایران - یزد
شاهین آریا -: شما نه شاهین هستید و نه اریا ! چرا ? چون حوصله ندارم برایت بنویسم ولی ان خط اولت که به قانون اسلامی چسباندی, قانون اسلام نیست, بلکه سرچشمه این قانون از دین یهود است که مانند اکثر قانونها, پیامبر محترمان محمد مانند بعضی کاربران که کپی نوشته ها و شعرها را میزنند, این قوانین را کپی کرده است !
سه‌شنبه 10 آبان 1390

dave31 - انگلیس - بیرمینگهام
من استقلالی هستم ولی ان حکم قبول ندارم. شیث یا نصرتی تا ابد محروم شوند یا برای 3 بازی ؛ آیا فوتبال مان درست می شود؟ پریشب متعجب بودم وقتی هیجان مطبوعات را می دیدم که با لذت می گفتند :« آخ جون ، حداقل 2 سال محرومیت روی شاخ شان است!» و از یاد برده بودم ما همان جمعیتی هستیم که ساعت 4 صبح برای تماشای یک اعدام صف می کشیم و تخمه می شکنیم. این قدر راحت از نابودی دو نفر حرف می زدیم بی آنکه لحظه ای فکر کنیم شاید ، شاید هر کدام از ما اشتباهاتی از این دست را در زندگی مان انجام داده باشیم و شاید این اتفاق به شکلی دیگر برای ما هم اتفاق بیفتد.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

ItsMeWT - آلمان - کلن
من نمی دونم مگه تو المان شواینشتایگر تو یه بازی دو بار بیضه های مولر رو تلنگر نزد. اینقدر شلوغش نکردند به خدا. اینم لینکش:. https://www.youtube.com/watch?v=87j5th5EgDE
سه‌شنبه 10 آبان 1390

khosrow60 - سوئد - سوئد
30 سال انقلاب مردم رادزدیدن .دزدیهای میلیاردی .جنگ وقتل غارت جان ومال مردم .اعدام درملا عام .شلاق زدن وسنگسار جرم نیست .کدامیک ازاین مجرمین بربر تنبیه شده .کشوری که رهبرانش دزد وادمکش هستند قانون مفهوم ندارد. اینها جرمه فیفا ئی بهشان تعلق میگیرد نه چیز دیگری.اینها باید به بازی برگردن واین بیشتر بضرر پرسپولیس وتیم ملیست.نابود نظام اخوندی که ملت ومملکتی رابمرز نابودی کشانده.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Shahram khosh maram - ایران - تهران
به نظر من هم دیگه زیادی دارن کش میدهند. از اولش هم نباید انقدر این موضوع را بزرگ میکردند. شیث رضایی یک ادم بی کلاس و بی ادب و بی فرهنگ هست که هرسال یه بامبولی در میاره و واقعا باید از پرسپولیس بندازنش بیرون. در این بحثی نیست ولی بزرگ کردن این ماجراها و کش دادنش درست نیست. اتفاقهای این چنینی متاسفانه در فوتبال در همه جای دنیا می افتد. دو سال پیش یک بازیکن اومد کنار زمین جلوی همه ادرار کرد، دیوید بکام که الگوی خیلیها بود موقعی که خانمش حامله بود رفت و با یکی دیگه پرید. باید قبول کرد فوتبالیستها بااخلاقترین قشر نیستند و پولی که میگیرند در حد و اندازه شخصیتشان نیست. اما این وسط پرسپولیس نباید ضربه بخورد که متاسفانه با کش دادن این قضیه پرسپولیس دو مدافعش را از دست میدهد. پرسپولیس بازیکنان بسیار خوب و باشخصیتی داشته و دارد. به نظر من خود استیلی خیلی باشخصیت هست. انتظارم این هست که اگه انقدر روی کارهای زشت بازیکنان پوشش خبری هست، نصفش را هم روی افراد باشخصیت تیم و کارهای خوب انها بگذارند.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

firozi - عراق - بغداد
بنا به توافق فدراسیون فوتبال با تلویزیون از این به بعد بازیهای پرسپولس ازشبکه XXL و بعد از ساعت 12 شب پخش خواهد شد .ضمنا باشگاه پیکان قزوین نیز رسما خواهان بخدمت گرفتن شیث و نصرتی شد . ...
سه‌شنبه 10 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
Fanoos* - ایران - ایران.خواهش میکنم دوست عزیز مدتیه نیستید دلمون براتون تنگ شده
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

danube abi - اتریش - وین
چه خبره شلوغش کردین! حالا اونا یه غلطی کردن ولی رسانه ها هم دیگه زیادی شورش کردن. در حماقت و کار غیر اخلاقی‌ نصرتی شکی نیست ولی اگه مردین از بطری ها در کهریزک صحبت کنید.یک انگشت اینقدر جنجال به پا کرد و این همه بطری نوشابه فراموش شد!!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - دوسلدورف. شما ظاهرا کامنت منو درست نخوندید الان چند روزه تمام خبرها رو کنار گذاشتن چسبیدن به این جریان 10 بار نوشتم باز هم میگم کار این دو شخص اشتباه بوده و خلاف عرف اجتماعیه ولی حالا که شده نباید اعدامشون کنیم محرومیت کافیه یا از لحاظ شما باید به سیخشون زد بنده کاره ای نیستم که مدعی عموم شده باشم من نظر خودمو گفتم یا باید با ساز شما برقصیم یا کسی حق اظهار نظر نداره? بنده با هرگونه حرکت ناشایست و غیر زیبنده مشکل دارم ولی ما اصل را ول کردیم به ساز اقایون برقصیم علاوه بر 3000 میلیارد اختلاس رقم جدید 1000 میلیارد اختلاس از سازمان بازنشستگی رو شنیدید حالا به کار این دو احمق بچسبید.دوست عزیر این مسائل برای همه زشت و زننده هستش و باعث تاسفه و بچه ها هم از تی وی دیدن درست ولی نمیشه حکم اعدام و یا شلاق براشون برید محرومیت کافیشونه این نظر منه البته با کسب اجازه از شما
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
بعضی از کیسه ایها پر از بغض و کینه و بیمارن از کامنتهای بعضیها میشه قلب سیاه بعضیها رو شناخت حقارت هم حدی داره باید بحال بعضیها گریه کرد ادبیات سخیف حقارت کینه خدای شکرت که از ایران خارج شدیم و بعضی از ایرانیها رو نمیبینیم اه اه اه کسانی که اینقدر از پرسپولیس و پرسپولیسیها بدشون مییاد حتما پرسپولیسیها .... 6تائیهای دسته 3ای
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Hamid1970 - امریکا - ارواین
Firozi عراق بغداد خیلی با حال بود.حتما اسپانسر هم پیدا میکنند . این خبر عراق هم رسیده.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

esmal - ایران - آبادان
خیلی مسخره است سه هزار میلیلرد پول مملکت به فنا میره خیلیها اصلا خبردار نیستن همه هم صبح میرن دنبال زندگیشون بعد این خبر بی اهمیت میشه بحث روز و همه مدعی میشن که نه آبرومون رفته. بعد میگیم ما جماعت فهمیده ای هستیم
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.