عکس هایی ازمتهمان اختلاس ۳ هزار میلیاردی درکانادا

عکس هایی ازمتهمان اختلاس 3 هزار میلیاردی درکانادا

(امیر خسروی+همسرش در کانادا)

فردا:شاید کمی عجیب به نظر برسد اما واقعیت دارد، روز پنجشنبه 20 اکتبر 2011، ساعت 1:30 دقیقه بعد از ظهر، چند ساعت قبل از اینکه مقامات کانادا شروع تحقیقات درباره چگونگی شهروند شدن محمودرضا خاوری، و بررسی احتمال جعل در درخواست شهروندی وی را اعلام کنند، مهرگان امیرخسروی همراه با همسرو وکیل  وارد اتاق شماره 320 در ساختمان 360 خیابان سن‌ژاک غربی در مونترال شد. اتاق 320 این ساختمان، دفتر رسیدگی به درخواست‌های مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است!

مهرگان امیرخسروی رییس هیات مدیره شرکت امیر منصور آریا  برادرو شریک تجارتی مه‌آفرید امیرخسروی است که اکنون به اتهام دست داشتن در اختلاس سه‌هزار میلیار‌دی و چند فقره اتهام دیگر در زندان به سر می‌برد.خانواده‌ مهرگان امیرخسروی از سال گذشته ساکن مونترال کانادا هستند و خود وی نیز بعد از دستگیری برادرش در مرداد ماه 1390، به کانادا رفته است.
در تاریخ 22 جولای 2011، کمتر از دو سال بعد از حضور در مونترال خانم هیوا امیرخسروی، دختر 18-19 ساله آقای مهرگان امیرخسروی ساختمان شماره 217 در خیابان Dali در وست آیلند مونترال را به مبلغ یک میلیون دلار به نام خود ثبت کرد. خانم هیوا امیرخسروی جوان، دانشجوی کالج John abbott است و طبق اطلاعات موجود تا کنون در کانادا شاغل نبوده است.

به گزارش یک هفته نامه داخلی ایرانیان که در کانادا منتشر می شودخانم طوبی عبدالله‌زاده همسر مهرگان امیر خسروی  یکی از 46 شخصیت حقوقی و حقیقی است که بانک مرکزی ایران نام آنها را طی یک بخشنامه به بانک‌های کشور مخابره کرده و از آنها خواسته است تا "اطلاعات مربوط به انواع حساب‌ها و دارایی‌های این 46 نفر را در اختیار اداره کل نظارت بر بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بانک مرکزی گذارند"

h.k - دانمارک - اودا
خدمتگزاران صادق جمهوری اسلامی.وقتیکه حکومت ایران دردست معاندان عراقی باشد.بهترازاین نمیشود
سه‌شنبه 10 آبان 1390

seven11 - مجارستان - بوداپست
واقعاً با این همه افتضاح و آبروریزی از هر نوع در این حکومت اسقاطی، چرا یک سری از این حزب اللهی های خر متعصب بیدار نمیشوند.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

mnm - کره - اینچن
به نظر من .اول ازهمه نامردی در حق مظلومین .واین پول خوردن ندارد .ودوم همین که این ملغ را از دست اخوندها بیرون کشیدند .تحسین دارد
سه‌شنبه 10 آبان 1390

khorramdin babak - فرانکفورت - فرانکفورت
شرایط عضویت در کلوپ سیاستمداران اسلامی. مسلمان .دزد. اشنا با ولایت وقیح. دخترت باید صیغه یک اخوند باشد. پسرت باید بسیجی باشد. اشنایی کامل به فرهنگ چاپلوسی ولایت وقیح. صدای قوی برای تظاهرات فحش دادن به مخالفان ولایت وقیح. اشنایی کامل به عوض کردن سریع مواضع سیاسی .حزب باد. ریش و پشم اسلامی. نماز خوان. روزه بگیر. در ایران حجاب در خارج بیخیال.دو ملییتی. ملیت کانادا ارجعیت دارد.پررو.قادر بودن دزدی را در صدور اسلام جای دهید.اگر این شرایط را دارید. فرم پر کنید و به شورای نگهبان فرستید.شورای نگهبان هرزه ترین را میان شما برای انتخابات توصیه خواهد کرد. با گارانتی انتخاب شدن.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

1k adame sadegh - کانادا - تورنتو
نوش جونتان..اخوندها میخواستن بخورن یا بفرستند برای تروریستها در سر تا سر دنیا . کانادا تورنتو
سه‌شنبه 10 آبان 1390

آینه - انگلیس - لندن
حالا نوبت ایرانی های که در کانادا زندگی می کنند هست که این ها رو گیر بیارند و این پولها رو از حلقوم اینها بیارند بیرون. در ایران که شلوغ بود ما خارج نشین ها خوب میگفتیم مردم ایران ال کنید و بل کنید حالا نوبت ما هست که این حـ... ها رو گیر بیاریم . ای کاش در انگلیس بودند
سه‌شنبه 10 آبان 1390

romano - ایران - تهران
خدایا درس خوندیم ، زحمت کشیدیدم یک قرون دزدی نکردیم و صورت سرخ کردیم که کیا برامون آدم بشن که آدم هم نشدن سلبریتی‌های اسلامی از پول یا مفت مردم. بخدا یکروز خون گریه می‌کنین من میدونم که اگر این دوره ورق بخوره شکایت گروهی از طرف وکلای ایرانی و یک شورای ملی تا قرون آخر پولهاتون رو از حلقتون در میاره و بعد به گدایی و زندان سر پیری می‌یفتین و خون گریه می‌کنین می‌گی نه این خط و این نشون بشین و ببین چی می‌شه. برای از شما گردن کلفتر از شماها شد.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
اینا رو باید اون افرادی که توی ایران دنبال این شارلاتانها راه می افتند و ازشون دفاع میکنند، بخوانند و بدانند که این دین اسلام فقط و فقط وسیله ای برای رسیدن به اهداف پلید شده و همین خانم و آقا توی ایران مقنعه و ریش میذاشتند و کنار همون ملاهای دزد راه میرفتند و تأییدشون میکردند و از کانال همونها به این راههای دزدی دست یافتند. امثال اینها فراوانند و اگر دیگری نکرده واسه این نیست که پاکه، بلکه بخاطر این هست که هنوز دنبال راه و چاه هست. همه راه دزدی را یاد گرفتند و اولین گام ریش گذاشتن و تظاهر و دومین گام مکه رفتن و اعتبار کاذب کسب کردن و سومین گام از ولی فقیه همایت کردن و تأیید او و گام بعد عقب زدن مردان و زنان با نیت پاک و گام بعد جستجوی منفذ و همکاره همنوع ، برای دزدی و چپاول. ای احمقانی که ندانسته و دانسته از این سیستم حمایت میکنید، بیچارگان این سرمایه ها و این اوقات دیگه بر نمیگرده و روزی پشیمان و روسیاه .....ادامه دارد.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
میشین. این سیستم کلاً آلوده هست، چراکه فیلتری که اینها سر راه مردم برای گرفتن جاه و مقام قرار دادند فقط افرادی را از خود رد میکنه که استادان نیرنگ و ریا و دروغگویی و دو شخصیتی بودن هستند.هیچ فرد با استعداد و عاقل و درست و حسابی سعی نمیکنه که از طریق کلک و ریا به مقامی ارتقاء یابد. و هیچ فرد صحیح و سالم و پرتوان و دانا با این سیستم همکاری نخواهد کرد.  
سه‌شنبه 10 آبان 1390

sarbaz007 - المان - المان
بازم بشینید نگاه کنید امان از این ملت
سه‌شنبه 10 آبان 1390

toloo-khorshid - ایران - تهران
عاقبت دزدی و خوردن مال آن بچه یتیمی که به اندازه وجودش در ایران، مملکتش، سهم دارد هیچ عاقبت خوشی‌ برای هیچ کس و هیچ کجا ندارد. واقعا چطور اینان شبی آرام سر بر بالین میگذارند، یک انسان چطور میتواند با دیدن وضعیت اسفبار هموطنش که با سیلی‌ صورت خود را سرخ نگاه می‌دارد و به نان شبش محتاج است این چنین دزدی کلانی را انجام بدهد و ذره‌ای احساس نامردی به همنوع خود به وطن خود نکند. اینان اگر مرد بودند می‌بایست جلوی دزدیها را می‌گرفتند، نه خود همدست دزدان قدیمی‌ شوند و راه آنان را پیش گیرند.‌ای دزدان این را بدانید که نه تنها به مردم و کشور بلکه به خود خیانت کرده‌اید. منتظر بدبختی و عاقبت به شرّی خود باشید که هیچ مال حلالی به صاحبش وفا نکرده چه برسد که دزدی و حرام باشد.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
آینه انگلیس لندن دوست عزیز هول نکنید اینا از جنگل فرار کردن اومدن جایی که قانون برای رسیدگی به حقوق شهروندان عمل میکنه . تو ایران مد شده هرکی حقی طلب داره شخصا وارد عمل میشه .ایرانی به اندازه کافی تو دنیا حق توحش داده دیگه بسه .اجازه بدید با اصول انسانی قضیه پیش بره نه اصول قبیله ای.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
seven11 - مجارستان - بوداپست . نشنیده اید???تعدادی را کلنگ گور کن نیز از خواب بیدار نمی کند//
سه‌شنبه 10 آبان 1390

amirmontreal - کانادا - مونتریال
من گاهی وقتها می بینمش. تمام فامیل هاشو هم میشناسم. اینها 2سال که اینجا هستند. حالا چه کاری ازمن بر میاد??
سه‌شنبه 10 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
1k sadegh- تورنتو/ لعنت به تمام دزدها و خیانتکاران به این خلق چه ملا و چه این بی شرفهای دزد و خیانتکار به ملت. فکر کنم تو رو هم آخر هفته به یک چلوکباب دعوت کنند. تا مانند شماها هست این نمونه ...هم وجود دارند.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫چو دزدی با چراغ آید ،گزیده تر برد کالا .‫تیتر درست ؛عکسهایی از مجرمین ....است،نه عکسهایی از متهمین.اینان مجرمن نه متهم،کار آنان از مرحله اتهام گذشته.حالا اگر بدبختی تو کشور ما از سر ناچاری قرص نانی جهت سیر کردن خانواده اش کش رود،ویا تیکه پوشاکی از مغازه ای بردارد،همگان جار میزنند*آی دزد،آی دزد* بگیریدش،و موقعیکه هم میگیرنش ،قبل از سپردنش به دست مأمورین قانون چنان کتکش میزنند که رَبَش بیاد جلوی چشمانش،در عوض این دزدان واقعی که به بیت المال ملّت دستبرد زده اند آزادانه در ولایت بیگانه تیپ زده و بریش ملت میخندند.البته امثال این شارلاتان ها در این حکومت ناب محمدی زیادند.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

assassin - ایران - ایران
آدم میشناسم نون شب نداره . آدم میشناسم از بی پولی حتی توان مرگ نداره . ادم میشناسم تو سختی ها غرق شده و جز مرگ به چیزه دیگه ای فکر نمیکنه اونوقت این ها دارن تو کنادا صفا میکنن . بعدش یه گله آخوند بی خار مادر که نفسشون از جای گرم بلند میشه میگن دنیای اسلام اسایش ندارد و همواره باید در رنج بود!. خوشا به سعادت این افرادی که دارن با پول منو تو ، تو فرنگ کیف دنیا رو میکنن
سه‌شنبه 10 آبان 1390

dbsh3000 - سوئد - یوتبوری
یه جوری نوشتین عکس هائی انگار چند عکسن!!!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

sia_sefid - ایران - تهران
نوش جونت . به نظرم این بدزده بهتر از اینه که بره تو جیب حماس!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

fathalikhan - ایران - ارومیه
طبیعت هوش وگوش دارد خدایی هم هست که بوده و خواهد بود در همه ادیان ولی 8 میلیارد ثروت استیو جابز خوب را از مرگ نجات نداد پول یتیمان وگرسنگان از گلوی این دزدان و فرزندانشان پایین نخواهد رفت.آه کسانی که از گرسنگی کلیه خود میفروشندوگرسنگانی که شب گرسنه بر خاک ایران زمین سر می گذارند گلوی اینها را خواهد گرفت
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

آینه - انگلیس - لندن
zahra50 - دانمارک - کپنهاگ هموطن عزیز شما انگار حول حول کمنت ها رو خوندید که فکر کردید من حول کردم نه عزیزم من نه گفتم با قمه برند سراغش نه با اسید اما ایرانیهای عزیز همانطور که شما گفتید قانونی هم میتوانند اقدام کنند و اموالشون رو بگیرند اینها همانهای هستند که ایران رو غارت کردند من تعجب میکنم از کمنت بعضی ها که میگند نوش جانشان چون از اخوند کش رفتند اولا که این پولها مال ملت ایران هست نه اخوند دوما اینها همان دسته غارت گرهای ایران هستند که با اخوند سرشان در یک اخور بود
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

zahra50 - دانمارک - کپنهاگ
آیینه انگلیس آیینه جان دقیقا حق با شماست .من حول (یا هول )کردم و منظور شما رو نگرفتم.اما با این کامنت شما کلا موافقم .شدیدا عذرخواهی میکنم. برای اونایی که نوش جان گفتند متاسفم .دزدی دزدیه چه آخوند باشه چه مهرگان.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

آبی ترین - ایران - تهران
اینارو وللش .ممد نصرتی و شیث رضایی رو بچسب .
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

fathalikhan - ایران - ارومیه
بالاتر از 3 میلیارد تومان دزدی این است که هر کسی در ایران وقت را غنیمت میشمارد و به جیب خود فکر می کند یعنی مملکت صاحب ندارد به خودت فکر کن پناه بر خدا که دزدی زرنگی حساب شود
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

man iraniam1 - چین - نان جینگ
amirmontreal - کانادا - مونتریال . ‫دوست عزیز من فکرمی کنم شما می تونی شبها بری زنگ خونشونو بزنی و فرار کنی . همین
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.