رویانیان : از خوردبین انتظار پدری داشتیم

رویانیان : از خوردبین انتظار پدری داشتیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره علت برکناری محمود خوردبین اظهار کرد: خوردبین هم پدر تیم است و هم سرپرست. ما از او انتظار داشتیم که پدری کند و اجازه ندهد که خطایی صورت بگیرد. او باید تیم را جمع می‌کرد.
 

محمد رویانیان علت برکناری محمود خوردبین از سمت سرپرستی تیم فوتبال پرسپولیس را شرکت نکردن او در کمیته انضباطی و عدم همکاری با مسوولان باشگاه عنوان کرد.
 
به دنبال رفتار ناشایست و زننده محمد نصرتی و شیث رضایی در دیدار پرسپولیس مقابل داماش گیلان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره علت برکناری محمود خوردبین پس از سال‌ها از سرپرستی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: خوردبین هم پدر تیم است و هم سرپرست. او یکی از نیروهای قدیمی باشگاه پرسپولیس است و انسان ارزشمندی به حساب می‌آید. ما از او انتظار داشتیم که پدری کند و اجازه ندهد که خطایی صورت بگیرد. او باید تیم را جمع می‌کرد.
 
محمود خوردبین پس از سال‌ها سرپرستی در تیم فوتبال پرسپولیس، یکشنبه از سوی محمد رویانیان مدیرعامل این باشگاه برکنار شد.
 
وی با تقبیح رفتار ناشایست دو بازیکن پرسپولیس در این دیدار یادآور شد: محمد نصرتی در جلسه با من اظهار پشیمانی کرد و از آنجایی که او در گذشته پرونده بداخلاقی نداشته، 15 درصد از مبلغ قراردادش معادل 50 میلیون تومان را از او کسر کردیم. شیث رضایی هم 50 میلیون تومان جریمه شده است.

zoroye iran - اتریش - وین
سرپرست تیم هم باید کمی برش داشته باشه و در مواقعی هم فکری با مربی میکنه ولی خوردبین مثل گرز سکندر فقط رو نیمکت بود و نقش دیوار رو بازی میکرد خیلیها در این تیم اضافه هستند و در حد و قواره پرسپولیس نیستن ایدارم اگه کسی میخواد جای خوردبین بیاد فوتبالی شناخته شده باشه نه سردار سپاه
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Royan - المان - بوخوم
اگر در مجلس هم اینطوری استیضاح و جریمه میکردنند وضع کشور بهتر از این بود, آنجا موضوع پول و دزدی های کلان خودشان است( عیب نداره پول چرک کف دست میره) ولی اینجا عدم رعایت شئونات اسلامیست.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
کشور مسخره ادمهای مسخره دیروز اخراجش کردن امروز دوباره ابقا شد
سه‌شنبه 10 آبان 1390

ashkan_m2013 - ترکیه - استانبول
لنگیها یه روز کاشانی سیاسیو تشویق میکنن یه روز میگن سیاسی نمیخوایم..لنگی اصیلو میگن باید بره(خوردبین) پروین نیاد دایی یهروز بیاد یه روز بره:)خدا شفا بده:))
سه‌شنبه 10 آبان 1390

zoroye iran - اتریش - وین
بعضی کیسه کش حمومی لگن باز تز دادن ما بهترین رو میخواهیم کسی که دل شما رو شاد کنه نمیخوایم فعلا که باند مموتی با لگنه و حمایت میشه و ادمهایی روی کارن که دل شما رو شاد میکنند ولی اینجور نمیمونه گریه شما رو بزودی میبینیم فعلا ادمهای بدرد نخور سر کار هستند ولی دور بزودی دست ما مییفته
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

sia_sefid - ایران - تهران
خفه بمیر سگ آبی!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.