مردی که ۳ دخترش را کشته بود، خود را تسلیم کرد

مردی که ۳ دخترش را کشته بود، خود را تسلیم کرد

همشهری: زندانی حبس ابدی که بعد از گرفتن مرخصی از زندان 3 دختر بی‌‌گناهش را به ضرب گلوله به قتل رسانده بود خود را تسلیم کرد.

مدتی قبل ماموران پلیس در جریان جنایت هولناکی در حوالی روستای تحتگاه در کرمانشاه قرار گرفتند. در جریان این جنایت مردی شیشه‌ای به نام مهرداد به بهانه تفریح 3 دختر نوجوان و جوان خود را به منطقه‌ای کوهستانی در اطراف روستا برده و در آنجا به ضرب گلوله به قتل رسانده بود.

حساسیت این پرونده وقتی بیشتر شد که فیلم منتسب به این جنایت هولناک در اینترنت پخش و باعث تاثر خیلی‌ها شد. این فیلم که یکی از دختران قاتل با گوشی تلفن همراه خود آن را ضبط کرده بود نشان می‌داد که مرد جنایتکار در حال تمیز کردن سلاح کلاشینکفش است و دخترانش بی‌خبر از تصمیم وحشتناکی که پدر گرفته، سرگرم تماشای او و گردش در منطقه بودند اما در همین هنگام پدر جنایتکار شروع به تیراندازی کرده و هر 3 دختر خود را به قتل می‌رساند.

با انتشار این فیلم، بررسی‌های پلیسی درخصوص پرونده وارد مرحله‌ای تازه شد. تحقیقات نشان می‌داد که مرد جنایتکار سال‌ها قبل به اتهام قاچاق اسلحه دستگیر شده و به حبس ابد محکوم شده بود. از طرفی در همان سال همسرش از وی جدا شده بود که 3 دختر نوجوان و جوان خود را به خانه پدرش برده و به آنها بسپارد.

ماموران در ادامه بررسی‌ها متوجه شدند که متهم چند روز قبل از جنایت برای شرکت در مراسم عروسی دختر جوانش از زندان مرخصی گرفته و به خانه پدرش برگشته بود. او روز حادثه بر سر مراقبت از فرزندانش با پدر و مادرش دچار مشاجره شده و سپس هر سه دخترش را سوار بر یک وانت آبی‌رنگ کرده و به بهانه تفریح راهی مناطق کوهستانی اطراف روستا شده تا نقشه‌اش را عملی کند. او سپس با سلاحی که در اختیار داشت هرسه دختر بی‌گناهش را به قتل رسانده و متواری شد.

با این اطلاعات جست‌و‌جو برای دستگیری مرد جنایتکار ادامه یافت تا اینکه چند روز قبل، او نزد ماموران پلیس رفت و خودش را تسلیم کرد. با اعتراف این مرد به جنایت هولناک، هم اکنون برای وی قرار قانونی صادر شده و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد.

دنیای وحشی - ایران - تهران
هیچ چیز نمیتوان گفت جز اینکه خداوند به همه ما رحم کند و مارا دراین عمر کوتاه و محدودی که داریم از هرچی حادثه بد و ناگوار و گزند درامان و محفوظ بدارد .آمین
سه‌شنبه 10 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
طبق قانون ایران به این پدر حکم حبس ابد میدهند و خلاص ! !!!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
فوق‌العاده تلخ و غمناک! باورم نمی‌شه..چرا یک انسان باید به لحضه ای برسد که بتواند سه تا از عزیزانش را با گلوله گرم بکشد !!!!! در اسلام اگر پدری فرزند خودش را بکشد هیچ مجازاتی ندارد چون ولی دم است و فرزند مال اوست!. !!!!!!!!!!!!!!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

مهربانو - ژاپن - توکیو
چه صحنه ی دردناکی .... میشه گفت این پدر به علت وابستی به فرزندانش و اینکه نگرانه اینده فرزندانش بوده دست به این کار زده گرچه که واقعا منصفانه نیست و درو از انسانیت میشه گفت این یه نو خودخواهی که زندگی بچه هاشو ازشون گرفت .. !!!!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

وکیل دادگستری معلق سیاسی - انگلستان - لندن
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد- مطابق ماده 612 قانون مجازات اسلامی (بخش تعزیرات ) به دلیل اینکه که پدر خودش صاحب خون ( ولی دم ) بوده و قصاص (اعدام) نمی شود دادگاه فقط می تواند مجازات حبس بین 3 تا 10 سال بابت هر کدام از قتل ها در نظر بگیرد. که البته چون خود ابن شخص قبلا به خاطر قاچاق سلاح به حبس ابد محکوم شده بوده این تصمیم برایش فرقی نمی کند .
سه‌شنبه 10 آبان 1390

az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد
Fanoos* - ایران - شهمیرزاد . سلام, منظور من الانه که یه Fanoos دیگه غیر از شما هم هست .
سه‌شنبه 10 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
قانون دانان و مستشاران حقوقی سایت ایرانیان انگلستان حکم خودشان را صادر کردند و خلاص !! بیچاره و شور بخت آن مادر که تا آخر عمرش اشکهای جگرسوزش تمامی نخواهد داشت و اخگر آتشی که در وجودش افتاده او را خاکستر خواهد کرد :( من خود را در غم و اندوه این مادر شریک میدارم و امیدوارم که این جانوری که نام خود را پدر گذاشته تا پایان عمرش به عذاب روحی گرفتار شود، نمیگویم عذاب وجدان چرا که این پدر اگر سرسوزنی وجدان و انسانیت در وجود بیمصرف و سنگدلش یافت میشد ، چنین جنایت هولناک و وحشیانه ای را مرتکب نمیشد :( بسیار متأسفم .
سه‌شنبه 10 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
ولی یه چیزه خیلی عجیبتر که تازه به ذهنم خطور کرده..اینجا نوشته قاتل به حبس ابد محکوم شده بوده...من واسم سواله مگه میشه به یه قاتلی که حبس ابد خورده مرخصی بدن؟؟!!!! بخدا خیلی عجیبه از محالاته کسی که حبس ابد اس بهش مرخصی بدن !!!چی بگم والله ...
سه‌شنبه 10 آبان 1390

masiadidas - سویس - برن
دروغ میگن.چرا بعد از این همه مدت تو همین دو سه روز خودشو تسلیم کرد.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

m.noor - امارات - شارجه
ای نامرد اقلا با ان کلاش میزدی چندتای سگ ولایت رو میکشتی م.ن
سه‌شنبه 10 آبان 1390

findingneverland - انگلستان - یورک
باور نکردنیه من فیلمو ندیدم و نمیتونم ببینم ولی دردناکترین خبری بود که درتمام عمرم خونده بودم.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

PARVANE1 - انگلستان - برنموث
بز دل. اگر خیلی ناراحت دختراش بود, باید بعد از این جنون خودش رو هم سر به نیست میکرد. راحت.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

farhad352 - ایران - تهران
. باید به وضعیت روحی روانی و اجتماعی ،و شرایط و امکانات تهیه معیشت او نیز توجه نمود. او اگر مانند سایر ابر دزدان از یک حد اقل امکانات معیشتی بر خوردار بود آیا باز هم فرزندان خود را با دست خود به قتلگاه می برد؟ باید مسبب بیشتر جنایت های رایج اجتماع زا در اثز فقر و تهی دستی و سرکوب مداوم نظام تازی ،قاتل و مستبد دانست که برای زور چپان کردن و نگهداری ملا های صدقه بگیر از هیچ مکر و حیله و تجاوز و کشتاری روی گردان نیستند. لعنت بر دین فروشان عافیت طلب تمامیت خواه که یک ملت رابه ذلت و تباهی کشانیده است
سه‌شنبه 10 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
az mast ke bar mast ! - نروژ - سرد دوست عزیز سلام ..هموطن عزیز همه جای ایران سرای منه چه فرقی میکنه ...شاد باشی هموطن
سه‌شنبه 10 آبان 1390

silencio - فرانسه - پاریس
*Fanoos* - ایران - ایران@خیلی‌ ممنون به خاطر یاد آوری* چه قانون مسخره یی که کسی‌ مالک دیگریست! جای هیچ بحثی‌ نمیگذارد! .
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Saeed82 - ایران - تهران
حالا هی این برادران و خوهرانِ پروانه ایمون بگن اعدام بده!! این موجودات از حیوون پستر را باید ارشادشون کرد؟؟؟
سه‌شنبه 10 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
Fanoos-ایران- ایران/.عزیز جون شما که دوباره مطلب را نخوندی و حدس زدی، البته ببخشیدها ، اما نوشته؛بخاطر قاچاق اسلحه ایشون حبس ابد گرفته. ایشون قاتل نبوده بعداً قاتل شده. امیدوارم داغ نکنی.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

pelle - سوئد - استکهلم
چطور به این حیوان وحشی و خطرناک که قاچاق اسلحه میکرده مرخصی میدهند ولی بانو ستوده باید حسرت در آغوش کشیدن فرزنداش را بکشد.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

parandeh_shargh - ایران - کرمان
باید مثل سگ اعدامش کنن,یکی از ارزوهام واقعا دیدن اعداماینه بی وجدانه
سه‌شنبه 10 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
اون مرد الآن خودش مردهء متحرک است. لزومی به اعدامش نمی بینم و اگر اعدامش کنند ، راحتش کردند و اینجوری میتونه واسه خیلیها یک تجربه عینی و حاظر باشه. به هر دلیلی اون اجازه نزاره واسه حیات دیگری تصمیم بگیره. اینها مسائلی هست که محمد در آن زمان باهاشون درگیر بوده و برای اینکه نیروی تازی وحشی ای را که بچه های خود را زنده بگور میکردند، دنبال خود داشته باشه ، مجبور بود اگر زنده بگور کردن را حرام و ممنوع میکنه اما اختیارات تام فرزندداری را به اونها بسپارد.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

مهربانو - ژاپن - توکیو
خوب فانوس عزیز اشاره کرده که بخاطر ازدواج دخترش بهش مرخصی دادن که در جشن دخترش حضور داشته باشه دلیله مرخصیش همین میتونه باشه نه چیزه دیگه ...
سه‌شنبه 10 آبان 1390

leyli maman - مالزی - کوالالامپور
من فیلمشو دیدم این خبر تقریبا مال یه ماه قبله ولی تازه فیلمش در اومده بیرون من فیلمو دیدم ولی ای کاش که نمی دیدم....وقتی که اولین شلیکو به دختر کوچیکش می کنه اون یکی ها اصلا باورشون نمیشه وهمش داد میزنن بابا بابا؟ واقعا وحشتناکه
سه‌شنبه 10 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
وکیل دادگستری معلق سیاسی - انگلستان - لندن ممنونم بابت توضیحات کامل شما ..ولی اینطور اصلا عدالت بر قرار نیست !! مگه خون پدرها از مادران رنگین تره که نباید قصاص رو در برابر قصاص علنی شه !!!اینجوری طلم بزرگیه بخدا
سه‌شنبه 10 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
a.ahooraei - المان - کلن - من دارم میگم کسی که حبس ابد خورده رو نباید بهش مرخصی بدن حالا نمیدونم منظور شما از این کامنت چیه !!. شاید منظور منو نگرفتید من نوشتم یه قاتل که حبس ابد خورده نگفتم یه قاتلی که به خاطر قتل حبس ابد خورده . کامنت منو دوباره بخونید نوشتم قاتلی که حبس ابد خورده . شاید نتونستید منظور منو بگیرید.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

Matilda71 - سوئد - سوئد
اگر پسر بودند این کار رو هرگز نمیکرد اون طفل معصوما جرمشون این بود که دختر بودن / ننگ بر تو مردک بی وجدان
سه‌شنبه 10 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - .پاریس
. مهربانو - ژاپن - توکیو ------- چه صحنه ی دردناکی ... میشه گفت این پدر به علت وابستی به فرزندانش و اینکه نگرانه اینده فرزندانش بوده دست به این کار زده . //کامنت شما یکی از عجیبترینها در سایت بود عجیبتر از مشتاقان اعدام در ملاعام/
سه‌شنبه 10 آبان 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. findingneverland - انگلستان - یورک..من فیلمو دیدم ..ولی ایکاش نمیدیدم..درناکترین صحنه ای بود که در تمام عمرم دیدم...چرا این موجود روانی یه تیر به خودش نزدتا اون 3دختر بیگناه از دستش راحت بشن..
سه‌شنبه 10 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
az masz ke bar mast- این fanoos- ایران- ایران اون شهمیرزاد نیست و این یه خرده ریپ میزنه بهش توجه کنید.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
silencio - فرانسه - پاریس تمنا میکنم هموطن عزیز... آره بخدا .این قانون مسخره هستش و اکثر مردم با اون مخالف هستند حالا نمیدونم چرا این قانون مسخره داره تو ایران اجرا میشه با وجود مخالفت مردم !!!!!! .
سه‌شنبه 10 آبان 1390

golly47 - المان - فوکشتاد
این دختر کشی ها زن کشی ها اسید پاشیدن ها چرا قبل از انقلاب نبود چرا اینهمه قاتل و معتاد و زن کش و غیره زیاد شده چرا مردم ایران دارند دیوانه میشوند چکسی مقصر است
سه‌شنبه 10 آبان 1390

ekman - ‫ایران - شیراز
‫ feminism عزیز سلام،به نظر من مادر خانواده هم غیر مستقیم در این جنایت نقش داشته، چرا که بعد از محکومیت شوهرش جدا شده و شاید هم بخاطر وضع بد اقتصادی تن به ازدواج داده که پدر خانواده مجبور شده بچه ها را نزد پدر بزرگ و مادر بزرگشان بگذارد،آنها هم سر همین موضوع حتمأ همش منت میگذاشتند و با پسرشان بخاطر بچه دچار اختلاف و احیانأ مشاجره هم شده اند که پدر مجرم از همه جا نا امید شده و دنیا براش به آخر رسیده و دچار جنون آنی گردیده .اگر نهادی وجود داشته باشد که از خانواده زندانیان حمایت مالی نماید،هرگز شاهد چنین اتفاقات ناگواری نخواهیم بود.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
pele / پلۀ مهربان حکومتِ خونخوار و ظالمی که با وسیلۀ نقلیه از روی انسانهای بی سلاح میگذرد چه داند از عدالت و دادگری :( در ایران اشغالی عشق و محبت را حلق آویز کرده و انسانیت و مردمیت را نیز مدفون کرده اند ! آدمی را آدمیت لازم است و مردم را صفات مردمی باید . تندرست باشی .
سه‌شنبه 10 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - شهمیرزاد
مهربانو - ژاپن - توکیو عزیزم منظور من در کل اینه آخه چطور به یه حبس ابد مرخصی دادن!!!خوب بازم به این آسونیها اجازه مرخصی داده نمیشه مگر اینکه سخت بیمار باشه و به خاطر مداواش
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

feminism - انگلستان - لندن
ekman / درود اکمان جان ، فرمایشات شما صحیح ولی هیچکسی شرایط زندگی و وضعیت اقتصادی آن زن و مادر را نمیداند و شاید هم بگفتۀ شما مجبور شده مجددا ازدواج کند که چنین مطلبی بدور از واقعیت در وضعیت اقتصادی کنونی ایران نیست !! اما آنچه که مسلم و آشکار است اینست که مادری سه فرزند دلبندش را از دست داده و این را نمیتوان کتمان کرد حتی اگر آن مادر ازدواج مجدد داشته باشد دلیلی نمیشود که او از عشق به فرزند و جگر گوشۀ خود بکاهد . به هر حال این واقعۀ تلخ بسیار تاسف آور و اندوهناک ست. دوست من دولتی که کیسۀ گشادی برای سرقتها و دزدیهای خود دوخته چه غم دارد از تهیدستان و بیچارگان که سازمان کمک رسانی برای آنها تأسیس کند !!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

fdsa60 - ایران - تهران
ایران - شهمیرزاد , وکیل دادگستری معلق سیاسی . با اجازه شما قانوندانان و قانون نویسان عزیز. . 45 روز قبل قانونی تصویب شد که کسانی که سلاح غیر مجاز دارند 15 سال حبس و کسانی که با سلاح گرم اقدام به تیراندازی بسمت پلیس کنند مجازات اعدام و در ادامه قانون جدید میگوید کسانی که جرائمی را مرتکب بشوند که باعث ایجاد ناامنی و رعب و وحشت اقشار جامعه بشوند مجازات اعدام را در پی خواهد داشت و این شامل ( ولی دم ) نیز میشود. در ضمن دادستان کرمانشاه در شبکه خبر گفته بود پرونده این شخص بصورت ویژه به دادگاه انقلاب کرمانشاه ارجاع شده است بدلیل اینکه اقدام به قتل این شخص باعث ملتهب شدن فضای شهر شده است.و دادگاه انقلاب یعنی اعدام. که برای این حیوان وحشی خیلی کمه.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
مهربانو - ژاپن - توکیو. فکر میکنید چرا یک پدر قاچاق اسلحه وغیره میکند? به امیدی پولی برای خانواده اش! اما دستگیر میشود, مادر پی عشقش یا هرکس پول بیاورد میرود, پدر در زندان, دخترکان در برده داری جامعه! طرفداران فحشا هم زیر پوشش حقوق زن اینجا سخنرانی میفرمایند!.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

pelle - سوئد - استکهلم
. feminism - انگلستان - لندن - درود بر شما دوست گرامی ،من هم برای شما بهترینها را آرزو میکنم.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

*Fanoos* - ایران - ایران
fdsa60 - ایران - تهران با تشکر از توضیحات شما ..خوب من اطلاعی در مورد تغییر یافتن قانون جدید نداشتم ولی شما لطف کردیدو مطرح کردید .. شاد باشی هموطن عزیز .
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
مهربانو - ژاپن - توکیو. همینطور که اشاره کردید نتیجه یک نا امیدی ملی هست, وقتی به پدر حکم حبس ابد میدهن و مادر هم که معمولا تربیت بچه ها برایش مهم نیست, شاید درست ترین و خشنترین روکار کرده, بهرحال اینده ای جز خودفروشی وبدبختی نداشتن, قدیما مردم بهرحمت خدا امید داشتن اما با تبلیغات وسیعی که بر علیه خدا و ایمان میشه نتیجه اش نا امیدی, افسردگی و قتل هست. P.S من چندخانواده در اینجا میشناسم که پدر اعدام شده و یا در زندان هست, مادر با بچه ها امده استرالیا پناهنده شده, و مادر دوست پسر گرفته, بچه ها هم در مواد مخدر و خودفروشی هستند.
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

sepherdad - استرالیا - سیدنی
به نوشته اعتماد، «پدر کشتن دخترانش را حاصل بی‌پولی و جلوگیری از بی‌آبرویی عنوان کرده است» و «به گفته یک خبرنگار اهل منطقه تختگاه در استان کرمان، مادر این سه دختر، خود نیز چند ماهی در زندان بوده است و در این مدت که والدین هر دو در زندان به سر می‌برده‌اند، این سه در خانه پدربزرگ زندگی می‌کرده‌اند» و «مادر آنها ۴ ماه پیش با قرار وثیقه از زندان آزاد شده، ولی پدر محکوم به حبس ابد بوده است».
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

a.ahooraei - المان - کلن
Fanoos- خانم ، فارسی زبان شیرینی هست و ضوابط ادبیاتی منظور گوامر زبان هست، اگر صحیح گفته و رعایت بشه این سوء تأبیر ها خیلی کمتر میشه. ببینید خانم عزیز شما بهتر بود مینوشتید: مگه میشه به فردی که حبس ابد خورده ، مرخصی بدن؟ و نه اینکه بنویسید: مگه میشه به قاتلی که حلس ابد خورده........؟ اکی ؟ همدیگر را فهمیدیم و هیچکدام جای عذری را خالی نگذاشتیم. درسته؟
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
بهترین پدر فداکار از نوع درجه سه....!! واقعه دردناک وغم انگیز.خودخواهی این حیوان حد ومرزی نمی شناسد.تف به ذات پلیدت.رحم وشفقت در تو نیست.همطراز ضحاک علی شدی.
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Armin2012 - انگلستان - لندن
نه بابا هست اینم لینکش. https://www.youtube.com/watch?v=eeUeuf8xlCQ
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

joseph_de - المان - ماینز
من ایلامی هستم و با فرهنگ کثیف این فرد و خودم اشنا و اونهایی که احمق و خنگ تشریف دارن و اینجا نظر دادن که این موجود که اسمی براش ندارم بخاطر اینده دختراش و دلسوزی و ....!! اونها رو کشته خیلی خیلی احمقن میدونید چرا ؟؟!! خیلیها هستند که نان شب ندارن بخورن اما دختراشون رو مثه گل حمایت میکنن و این بی شرف اقلا یه نیسان داره که اگه دست یه راننده باشه راش کار کنه تو اون منطقه خرج 6 دختر رو میتونه بده و البته نیازی به این حرفها نیست این بی شرف مثه بعضیها که دختر رو باعث شرم و ابرو ریزی میدونن بخاطر مسائل ناموسی کشته و شکی هم توش نیست و لطفا از نظریات احمقانه خودداری کنید !!!! sepherdad - استرالیا - سیدنی. به نوشته اعتماد، «پدر کشتن دخترانش را حاصل بی‌پولی و جلوگیری از بی‌آبرویی عنوان کرده است» تازه کرمان هم نیست و کرمانشاهه اعتماد خیلی بی جا کرد
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

ARTEMIS-SW - فرانسه - پاریس
joseph_de - المان - ماینز . درود بر شما که حقیقت را در مورد رذائل اخلاقی بیان می کنید/ اگر روزی ایران ازاد شد باید کلیه ی دردهای اجنماعی را با دیدگان باز نگریست و فرهنگ اینکه////مهمان پشت در است فعلا اشغال را زیر فرش پنهان تا بعد//// را نابود کرد هیچ توجیهی برای کار کثیف این مرد نیست/
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

وکیل دادگستری معلق سیاسی - انگلستان - لندن
fdsa60-ایران - تهران . این قانونی که شما اعلام کردید به هیچ وجه و اصلا ربطی به این موضوع ندارد و بحث دیگری است , حتی اطلاق واژه محارب هم اه این قاتل بعید است چون محارب باید ( تجرید السلاح لاخافة الناس ) داشته باشد ( موضوع ماده 190 و 191 قانون مجازات اسلامی) . هم چنین دادگاه انقلاب به معنی اعدام نیست و فقط به جهت نگهداری سلاح غیر مجاز صلاحیت رسیدگی این پرونده را دارد. وفق قانون فعلی مجازات همان است که در نظر قبلی عرض کردم. لطفا اظهار نظر غیر کارشناسی نکنید .
پنج‌شنبه 12 آبان 1390

Pezhman - اتریش - وین
joseph_de - المان - ماینز. مرسی برای اطلاع رسانیتان.متاسفانه ضعف فرهنگی وعوامل اجتماعی را بجای نقد و بررسی خیلی سطحی وعوامانه مینگریم.درست است که همه جای دنیا گهگاهی اینگونه خبرهای تاسفبار به وقوع میپیوندد.ولی معمولا"روی آنها کار کارشناسانه انجام میگیرد.اما در بعضی کشورهای عقب افتاده دولت این خبرها را بی ارزش وهیچ کاری برای پائین آوردن دلایل وقوعش صورت نمی دهد.پیروز باشید به امید تکرار نشدن اینگونه وقایع دلخراش.
جمعه 13 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.