شلیک به کودک ۱۱ ساله

شلیک به کودک 11 ساله


مردی که در پی اختلاف مالی با یکی از دوستانش، او و یک کودک را زخمی کرده بود با چهره گریم شده، توسط ماموران اطلاعات ـ امنیت کرمانشاه دستگیر شد.

 
به گزارش «جام‌جم»، روزهای پایانی هفته گذشته ساکنان خیابان رشیدی کرمانشاه با شنیدن صدای شلیک‌های گلوله سراسیمه خود را به خیابان رساندند و مرد مسلحی را دیدند که از خانه یکی از همسایه‌ها خارج و متواری شد.
 
آنها مشاهده کردند پسری 11 ساله مقابل خانه مرد همسایه با شلیک گلوله زخمی شده و مرد صاحبخانه نیز با شلیک گلوله مجروح و در حیاط افتاده است که هر دو را بیمارستان منتقل کردند.
 
در پی تماس همسایه‌ها با ماموران و حضور در محل معلوم شد اعضای خانواده مرد زخمی در اتاق حبس شده‌اند.
 
ردپای یک آشنا در تیراندازی مسلحانه

 
با شروع تحقیقات از ساکنان خانه معلوم شد، یکی از دوستان مرد خانواده قبل از وقوع حادثه مهمان آنها بوده که با صاحبخانه درگیر شده و وی که مسلح بوده، اعضای خانواده را تهدید و در اتاقی محبوس کرده است.
 
در مرحله بعدی تحقیقات معلوم شد، مرد مسلح در حیاط با صاحبخانه درگیر شده و چهار گلوله به وی شلیک کرده است. هنگام فرار از محل نیز آخرین شلیک به کودک 11 ساله که در محل بازی می‌کرده، اصابت و او را زخمی کرده است.
 
با مشخص شدن هویت مرد مسلح، جستجوهای ماموران اطلاعات ـ امنیت کرمانشاه برای دستگیری وی آغاز شد.
 
نجات یکی از زخمی‌ها در بیمارستان
 
در حالی که تحقیقات دراین‌باره ادامه داشت، ماموران اطلاع یافتند پسر 11 ساله با تلاش پزشکان از مرگ نجات یافته اما مرد زخمی هنوز به هوش نیامده و در جدال با مرگ است.
 
به این ترتیب پاتوق‌های احتمالی متهم مسلح زیر نظر گرفته شد تا این که دو روز پیش ماموران اطلاع یافتند متهم قصد خروج از شهر را دارد.
 
با مشخص شدن این موضوع و کنترل خروجی‌های شهر، معلوم شد متهم با چهره گریم شده همراه اعضای خانواده‌اش با یک خودروی پراید در حال نزدیک شدن به خروجی شهر است بنابراین، ماموران با سد کردن راه خودرو، متهم فراری را دستگیر کردند.
 
اعتراف مرد مسلح
 
با انتقال متهم به پلیس اطلاعات ـ امنیت کرمانشاه، او در بازجویی گفت: چندی پیش با مرد زخمی که از دوستانم بود، اختلاف مالی پیدا کردیم. درگیری‌هایمان ادامه داشت تا این که تصمیم گرفتم با تهدید به کشتن او و خانواده‌اش، به این اختلاف پایان دهم.

متهم اضافه کرد: روز حادثه پس از زندانی کردن خانواده دوستم در اتاق، او را با شلیک گلوله زخمی کردم. هنگام خروج از خانه دوستم، از شدت عصبانیت دوباره به سمت او شلیک کردم که گلوله به یک پسر 11 ساله که در خیابان بازی می‌کرد، اصابت کرد.

بنابر این گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از او ادامه دارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.