سه کیلو کراک در راه زندان

سه کیلو کراک در راه زندان

پنج فروشنده مواد مخدر که با بلعیدن سه کیلو کراک، قصد حمل آن را به داخل زندان داشتند، دستگیر شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سرهنگ «عبدالرضا خیرخواهان» فرمانده انتظامی شهرستان کرج در تشریح این خبر، اظهار داشت: ماموران کلانتری 23 فردیس در حین گشت زنی در منطقه بودند که به فردی که دارای رفتارهای غیرعادی بود مشکوک شده و با نزدیک شدن به این فرد، در حین بازرسی از وی 66 گرم تریاک و دو گرم کراک کشف و ضبط نموده و متهم را دستگیر و جهت بازجویی های بیشتر به کلانتری منتقل کردند.
 
سرهنگ «خیرخواهان» خاطرنشان ساخت: در بررسی سوابق متهم مشخص شد که وی سابقه دار بوده و به جرم فروش مواد مخدر در زندان به سر می برده و به تازگی آزاد شده است.
 
ماموران انتظامی در ادامه مراحل بازجویی و تحقیق از متهم دستگیر شده به رفتارها و حالات روحی متهم مظنون شده و به این تیجه رسیدند که وی اصل موضوع را به آنها نگفته است بنابر این با توجه به حالت های ظاهری متهم، احتمال این که متهم به غیر از حمل مواد مخدر مقداری نیز بلعیده باشد.
 
متهم دستگیر شده در ابتدا منکر قضیه خوردن مواد شد اما با انتقال وی به درمانگاه به قصد عکسبرداری از معده وی ناچار لب به اعتراف گشوده و اقرار کرد که حدود 47 بسته مواد مخدر از نوع کراک که حدود 470 گرم می باشد را بلعیده و قصد داشته با ورود به زندان آن را در بین زندانیان توزیع کند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت : طی عکسبرداری صورت گرفته مشخص شد که موضوع حقیقت داشته و همچنین متهم در تحقیقات بعدی اعتراف کرد که با همدستی چهار نفر دیگر از همدستانش که هر کدام نیم کیلو تا هفتصد گرم کراک را بلعیده اند قصد داشتند تا این مواد را به داخل زندان انتقال دهند.
 
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام کارهای اطلاعاتی و راهنمایی های متهم، سایر همدستان وی را دستگیر کردند و سه کیلو مواد مخدر از نوع کراک از آنان کشف و ضبط شد.
 
متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

Sir.amir - انگلستان - منچستر
بیچاره جوانان کشورم در زندان ها بسیاری رو به این اهریمن میبرند خواسته یا ناخواسته تف به این حکومت علی و تمامی مفتخورانش باهم
دوشنبه 9 آبان 1390

kouroshi - سوییس - لوکارنو
به این میگن ندونم کاری ماموران انتظامی. آخه چرا این مواد از شکم این ادامها بیرون میارین، صبر میکردین که مواد در معده شون حل میشد، هم این آقایون مجازات میشدند، هم این که این مواد نابود میشدند.
دوشنبه 9 آبان 1390

shahab46 - المان - هانوفر
kouroshi - سوییس - لوکارنو دوست گرامی انوقت ماموان و رئیس زندان و...چطوری نون در بیارند برای زن و بچه اشان.این مواد باید وارد چرخه بازار بشود
دوشنبه 9 آبان 1390

silencio - فرانسه - پاریس
kouroshi - سوییس - لوکارنو@ خودتو به اون راه می‌زنی!؟ ؛) اون بسته‌ها رو تو پلاستیک میذارن! اینطوری از راه معقد دفع میشه*.
سه‌شنبه 10 آبان 1390

poriyaye_vali - قطر - دوحه
. kouroshi - سوییس - لوکارنو..گل گفتی..اصولا ماموران مبارزه با مواد مخدر دلشون به حال ملت که نسوخته..ومبارزه ای که میکنند بخاطر اینه که مواد رو از دست مواد فروشها بگیرند وخودشون ابش کنند حتی بعضیاشون جونشونو میدن ..تجارت بدی که نیست!!!
چهار‌شنبه 11 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.