یک نماینده مجلس: اختلاط زنان و مردان فقط در مجلس مجاز است

یک نماینده مجلس: اختلاط زنان و مردان در مجلس مجاز است

خودنویس: در پی بالا گرفتن طرح تفکیک جنسیتی در تمامی محیطهای آموزشی و اجتماعی ایران، یک نماینده مجلس گفته است که با طرح جداسازی زنان از مردان در مجلس موافق نیست.

طرح تفکیک جنسیتی که قرار است در مراکز آموزشی نظیر دانشگاه‌ها و مهدکودک‌ها اجرا شود، این بار به «مجلس شورای اسلامی» رسیده است.

بعضی از مخالفان طرح تفکیک جنسیتی در ایران، با انتقاد از این طرح به راه‌اندازی یک صفحه در فیس‌بوک به نام «ما خواهان اجرای طرح تفکیک جنسیتی در مجلس شورای اسلامی هستیم» اقدام کرده‌اند.

همچنین یک وبلاگ با انتشار عکس‌هایی از «اختلاط» زن و مرد در مجلس، پیشنهاد داده است که «جلسات مجلس در دو شیفت صبح و عصر بطور جداگانه برگزار گردد، یا خانمها روزهای زوج و آقایان روزهای فرد در مجلس حضور یابند، و یا نمایندگان محترمه زن مجلس  با در نظر گرفتن شان و مقام مادر در اسلام، در خانه مانده و به امورات منزل بپردازند و جلسات را از طریق ویدئو کنفرانس پیگیری نمایند»!

اما صرف نظر از شوخی یا جدی بودن این طرح، فاطمه آلیا، نماینده مجلس، در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در محل نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ‌ها در پاسخ به سوال خبرنگار این خبرگزاری مبنی بر اینکه «آیا شما در مجلس با طرح تفکیک جنسیتی نمایندگان موافق هستید؟» اظهارداشت: «من موافق نیستم.»

مشخص نیست که چرا این نماینده زن مجلس که به تفکیک زنان از مردان در تمامی شئون اجتماعی معقتد است، این بار نمی‌خواهد که مجلس از حالت اختلاط در آید!
sourena.de - آلمان - اشتوتگارت
از حاج اغا گلستانی و فاطی کماندوش چه خبر?!!! اونها هم تفکیک میشن یا نهضت ادامه داره?!!!
دوشنبه 9 آبان 1390

vudvudak - امریکا - لس آنجلس
میشه بفرمایین دقیقا کجای مجلس ؟؟!!
دوشنبه 9 آبان 1390

mnm - کره - ایچن
مرگ خوبه اما برای همسایه ..
دوشنبه 9 آبان 1390

hassan5 - ایران - تهران
نمایندگان زن مجلس هر وقت طرح تفکیک جنسیتی مجلس را حل کردنند بعدا صلاحیت دارنند که در مورد طرح تفکیک جنسیتی دانشگاه و یا بیمارستانها و یا بانکها و... نظر بدهند
دوشنبه 9 آبان 1390

amir-amir - کانادا - تورنتو
من با این نوع تفکیک جنسیتى که تمامى افراد از جنس آخوند ى را به یک شهرکى تبعید کنند و کارى به کار ملت نداشته باشند موافقم
سه‌شنبه 10 آبان 1390

alexxx - اتریش - وین
مردم ایران هنوز اخوند جماعت رو نشناختن !!!!!
سه‌شنبه 10 آبان 1390

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.